2024. Május 14. - 17:40:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Teljesítmény fokozók, egyéb gyógyszerek és egészség  (Megtekintve 49000 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2021. Október 15. - 15:28:54
Válasz #150
Nem elérhető

G


Ha szeretném kicsit felturbózni a memóriámat. Mit ajánlanál ami serkenti az agyműködést? (Olvasás,keresztrejtveny és társai kipipálva) Csak érzem hogy nem úgy pörög mint régen.

Ez nagyon nehéz téma és itt nem is igazán tudnék igazán hasznos tanácsot adni mert ehhez kb az összes agyai neurotranszmitter manipulálása kellene. Igazából azzal hogy keresztrejtvényt fejtesz, sakkozol akármi ezzel csak annyit érsz el hogy mivel ezt csinálod/gyakorlod ebben leszel jó de ezen túl sok mindent nem fog adni.
Memóriára ami talán hatásos és az egyik legegyszerűbb lehet az a huperzin A napi szinten 200 mcg mert emeli az acetil-kolint ami a memória szempontjából fontos amikor meg kell egy kis extra fókusz akkor hozzá 900 mg alpha-gpc meg 1500 mg l-tirozin.
De amúgy peptidek, alzheimer gyógszerek, amfetamin, SSRI, anti-pszichotikumok, gyógynövény kivonatok ezek mind hatásosak lehetnek szóval sok a lehetőség.

2021. Október 15. - 18:37:42
Válasz #151
Nem elérhető

G


Szia G!
Lehet offos téma de azért kikérném a véleményed, beadás helyét milyen gyakran kéne váltogatni?
Lehet hogy ha huzamosabb ideig csak egy testreszbe farba van adva utana azert nem erzi az illeto a motyot mert egyszeruen nem szivodik fel?

Én mindkinek azt ajánlom hogy inzulinossal adja be (persze mennyiség függő fél-1 ml-ig simán) vagy a lehető legvékonyabb tűvel 25G + 2ml-es fecsi azzal tapasztalatom alapján minden átmegy, így lehet rotálni simán a beadás helyét én azt szoktam hogy végig megyek bal-jobb far, bal-jobb mell, bal-jobb váll szóval szóval kb 2 hetente kerül sorra ugyanaz  testrész.
Ami benned van az benned van az tuti, viszont annyi lehet benne főleg ha vastag tűvel adod be és a tapasztalatom az hogyha farba adja az ember ösztönösen nagyjából egy helyre adja hogy a hegszövet miatt könnyebb a tokosodás/gyulladás az pl simán lassíthatja a felszívódást.
Szóval használjátok a lehető legvékonyabb tűt és időnként főleg amikor sok cucc megy masszíroztassa át valaki rendesen a farát hogy "feltörje" a csomókat ha vannak.

25g tű hosszúsága mekkora legyen!Kura vegen vagyok,de kovetkező kúraig heti 1 omegas test.mixet bent tartanek.Váll,combon gondolkodok,mert far az nagyon csomós.En amikor massziroztattam megjobban begyulladt.De lehet azert,mert nem vartam eleget utolso injekcio utan!Meg azon gondolkodok 1 test.mix es fel omegas propi,az ugye 1.5ml,es azt elfelezem.Tehat heti 2x menne 0.7ml.Ahhoz eleg sima inzulinos,es mehet be teljesen?Marciusban kezdenem komolyabb kurat.Te mivel egeszitened ki ezt a heti 1-1,5 tesztot?Hcg,sarm?Amugy ez lesz az elso alkalom h nem pihenek,4-5honapot szoktam.Jovo nyar elejen,nyaron,illetve osszel lenne versenyem(fekvenyomo)amiket megszeretnek csinalni.Utana viszont normalis helyreallitas mert babat szeretnenk.Köszi a választ G!

Nekem az 1 inch/25 mm es van az szerintem teljesen jó, én azért azt mondanám hogy masszíroztasd meg párszor nem baj ha begyullad hátha akkor így teljesen meg fog tudni gyógyulni a tokosodások stb-k mert amúgy is használatba fog kerülni újra, annyi trükk lehet még hogy vegyél voltaren vagy hasonló kenőcsöt és keverd össze egy kis dmso-val (viszont előtte fertőtlenítsd le az egész terület ami be fogsz kenni) és tegyél rá egy dunszt kötés, vagy dexametazon injekció oda ahol a gyulladás van ha bátrabb vagy.  Ha propit szívsz hozzá akkor én azt legalább heti 3* adnám be és 3*0,5 ml az nagyon laza inzulinossal, de lehet venni 27G-s tűvel szerelt inzulinost is ha valaki abban jobban bízna ennyit vállba, felső mellbe simán elosztasz és én nem vagyok a híve a combba adásnak.
Egy ideig mindenképpen de inkább végig használnék HCG-t főleg utána kúrádban is ha babát szeretnétek.
Ami a legegyszerűbb az a növi+ inzulinnal akár heti 2-3 alkalommal csak mert az nem szól bele a hormon termelésedbe vagy szintén heti 2-3* a fontos edzéseken egy kis pre-workout androgén mondjuk a fekve nyomós napodon/napjaidon anadadrol heti 1-2 alkalommal meg még 1* anavar. De ezen kívül kb akármilyen SARM-ot választhatsz én azért 8-10 hetente cserélném azt is.
Viszont ha szeretnél gyereket  akkor a tren-t, decát (csakis npp) nem erőltetném annyira max pár hétre a verseny előtt.

Még annyi jutott eszembe hogy nem feltétlenül ajánlanám majd azt hogy teljesen fullra leállj majd a gyerek projekt előtt egy kis TRT tesztó megmaradhatna és mellé a kiegészítő dolgok HCG, HMG, clomid, AI, és vannak olyan dolgok amiket párod is használhatna majd hogy biztosabb legyen a siker.

2021. Október 15. - 20:54:58
Válasz #152
Nem elérhető

Sznk


Köszönöm szépen G!Az a helyzet h valoszinu 0 a spermaszam.Masfel eve nem vedekezunk es semmi.Egyszer mar irtam errol,hogy babat szerettunk volna,voltam spermavizsgalaton es 0 volt minden ertek!Full termeketlen!Vizsgalat elott evekig nem vedekeztunk es semmi.18 hetre kaptam hcg-t.Ovitrelle 250mikrogrammos volt 1 toll és  az 1 heti adag volt 2 reszletben elosztva.Nemtudom de azt hiszem 7500ne volt az 1 toll! Fsh ra bemfolat 75NE volt heti 3x!6 het utan a 0 rol 196 millio lett spermaszamom.Ugy h elotte minden 0 volt.(Egyből teherbe esett parom)Valoszinu most is 0.Ezert gondoltam hogy jovore mindenkepp nekifutok ennek,tehat addig "felesleges" lenne addig ez a hcg dolog.Foleg h mostanaban nehez jot kifogni.Jovo evet szeretnem nagyon jol megcsinalni.Ezert is tartok bent kis tesztot,meg azert is mert hiaba allnek le,akkor sem tudnam teherbe ejteni felesegem.Ugyhogy igy legalabb nem megy minden el levesbe.Volt komoly serulesem 1 eve bal mell, bal bicepsz szakadas.Kitalaltam h felkeszulok versenyre es 3.5 het alatt 120kg rol felmentem nyomasban 180 ig.Nyilvan nem ennyit erosodtem csak feltem terhelni,de hat ugye megokosodtam es elindultam.Irtad is h nem ajanlod,foleg h fogyasztok stb neh raseruljek.Na most az van h bal vallam verseny ota nem nagyon tudom hasznalni nyomasokra.Lehet atterheltem vagy ilyesmi.Gondolkodok hogy februartol napi 4 egyseg novin(pharmaqo)!De felek ettol a sejtburjanzastol vagy mi!😄Mindenkepp szeretnek vmit anabolikan kivul ami "véd" valamennyire serulestol,erositi szalagokat ilyesmi.

2021. Október 16. - 16:38:42
Válasz #153
Nem elérhető

G


Köszönöm szépen G!Az a helyzet h valoszinu 0 a spermaszam.Masfel eve nem vedekezunk es semmi.Egyszer mar irtam errol,hogy babat szerettunk volna,voltam spermavizsgalaton es 0 volt minden ertek!Full termeketlen!Vizsgalat elott evekig nem vedekeztunk es semmi.18 hetre kaptam hcg-t.Ovitrelle 250mikrogrammos volt 1 toll és  az 1 heti adag volt 2 reszletben elosztva.Nemtudom de azt hiszem 7500ne volt az 1 toll! Fsh ra bemfolat 75NE volt heti 3x!6 het utan a 0 rol 196 millio lett spermaszamom.Ugy h elotte minden 0 volt.(Egyből teherbe esett parom)Valoszinu most is 0.Ezert gondoltam hogy jovore mindenkepp nekifutok ennek,tehat addig "felesleges" lenne addig ez a hcg dolog.Foleg h mostanaban nehez jot kifogni.Jovo evet szeretnem nagyon jol megcsinalni.Ezert is tartok bent kis tesztot,meg azert is mert hiaba allnek le,akkor sem tudnam teherbe ejteni felesegem.Ugyhogy igy legalabb nem megy minden el levesbe.Volt komoly serulesem 1 eve bal mell, bal bicepsz szakadas.Kitalaltam h felkeszulok versenyre es 3.5 het alatt 120kg rol felmentem nyomasban 180 ig.Nyilvan nem ennyit erosodtem csak feltem terhelni,de hat ugye megokosodtam es elindultam.Irtad is h nem ajanlod,foleg h fogyasztok stb neh raseruljek.Na most az van h bal vallam verseny ota nem nagyon tudom hasznalni nyomasokra.Lehet atterheltem vagy ilyesmi.Gondolkodok hogy februartol napi 4 egyseg novin(pharmaqo)!De felek ettol a sejtburjanzastol vagy mi!😄Mindenkepp szeretnek vmit anabolikan kivul ami "véd" valamennyire serulestol,erositi szalagokat ilyesmi.

Huu igazából akkor kezdjük a terméketlenségnél én ebben a helyzetben nagyon is látom értelmét hogy használj HCG-t mivel ha gyakorlatilag most a heréid semmit nem csinálnak se tesztó termelés, se sperma termelés semmi nincs, kicsit durván fogalmazva van két össze aszalódó heréd ami a lógáson kívül nem csinál semmit.... és ami nem csinál semmit az el fog halni vagy már el is kezdett elhalni.... ezért meglepő volt nekem is amikor testépítők boncolásánál az jött ki hogy hegszövetes volt a here...
Meg ez egyszer már visszajött őszintén az szerintem szerencse is volt benne bőven kb 19re lapot húztál és bejött, hogy ez megint így lesz-e azt kitudja én úgy érzem ezt nem veszed elég komolyan én ezen a helyedben nagyon is aggódnék... hogy még 1 évig kúra meg volt ilyen már meg akkor is visszajött stb.
Kezdésnek mindenképpen ajánlanék egy here ultrahangot hogy lásd hogy most mi a helyzet, meg ha jól tudom van olyan opció hogy az urológusodnál adsz mintát és egyből ránéz a mikroszkóp alatt abból azért már sok mindent el tud mondani és akkor nem kell végig menni termékenységi vizsgálatokon ami azért nem olyan összeg...
Én a helyedben most meghagynék egy alap tesztót max 200-250 mg és mellette, HCG 2500-5000 IU minden másnap és mellé minden másnap a legjobb ha megint az FSH megy majd rosszabb esetben HMG 75 IU, mellé AI hogy normálban legyen az ösztród és napi 50 mg clomid és ami még nagy segítség lehet a legjobb választás injekciós l-glutation meg c-vitamin mert ezek növelik az ondó antioxidáns tartalmát ami a sperma mozgékonyságra stb hat jól és szerintem így HA újra élednek a heréid azért 3 hónap körül már lehet eredménye szerintem ne várj még egy évet mert addig csak öregszel meg minél tovább működésképtelenek a heréid annál kisebb lesz az esély hogy ez vissza fog jönni...
Talán még egy kis extra lehet hogy a párod csak az ovulációja 2.-7. napjáig használ 50 mg clomidot (ez nagyon minimálisan megnöveli az ikerterhesség esélyét szóval ha volt ilyen a családban akkor hanyagolnám de úgy emlékszem hogy 7-8 % növeli csak) és még napi 500 mg hosszú hatóidejű metformin és akár még FSH-t használhat ő is bár erre már nem emlékszem hogy mi is lenne a megfelelő időzítés dózis.
Ha tartasz növi használattól akkor nézess előtte egy teljes tumor panelt és meglátod mi a helyzet meg hogy volt-e és ha volt milyen fajta rák a családban.
Amit tehetsz a sérült válladba közvetlen 2 IU növi 1-1 mg TB500 és BPC-157 és 5 mg GHK-Cu peptidek egyik nap az egyikbe másik napa másikba ennél többet nagyon nem tehetsz meg nagy mennyiségben fogyassz 1-es és 3-as típusú kollagen peptidet és marha gelatint.

2021. Október 16. - 19:53:43
Válasz #154
Nem elérhető

Sznk


Fsh hoz fekete piacon nemtudom hozza ferek e!Hcg bol meg melyik lehet mukodokepes?3 honapig menjen minden masnap 2500ne hcg?Ha csak az megy onmagaban az is jo lehet?Felteve ha tenyleg jo?Illetve ha marciusban bekapcsolodik tobbi anabolika heti 2500ne hcg maradjon?Jogos teljesen amit irsz,gondoltam ra en is h nem lesz jo!Mi az az Al?😬TB 500 bol mastereshez tudok tudok hozzajutni.Anno orszag legjobb andrologusanal voltam,es az osszes vitaminrol,antioxidansrol letiltott.Mikor kerdeztem h miert,nem nagyon valaszolt,lekezelo volt mert protekcio alapon vallalt el.Mondta h mi oncsonkitast csinalunk,es h alapbol ezeket elutasitja.Koszi a sok infot,hcgt mindenkepp probalok szerezni es nekiallni hasznalni.Felesegem anno bromokriptint hasznalt,mert elvileg prolaktin volt magas.De mikor nekiallt mar megtermekenyult vegulis.Meg annyi h vmivel kisebbek a hereim,de nem korosan.Illetve 3 hete megy heti 1x 1 szuszta 1 propi.Szexualis gondjaim nincsenek,pedig hasznaltam tren acetatot 8 hetig heti 200mg ot ,meg nppt is,de abbol is csak 10ampulla ment.Meg verseny elott 3 hetig 1 oxy.Viszont kura megy februartol.3 honapig 500mg teszto ment meg kis deca,ami lehet ures volt.Utana teszto maradt es ahhoz valtogatva tettem kis stanat,neha trent.

2021. Október 17. - 12:41:49
Válasz #155
Nem elérhető

G


Fsh hoz fekete piacon nemtudom hozza ferek e!Hcg bol meg melyik lehet mukodokepes?3 honapig menjen minden masnap 2500ne hcg?Ha csak az megy onmagaban az is jo lehet?Felteve ha tenyleg jo?Illetve ha marciusban bekapcsolodik tobbi anabolika heti 2500ne hcg maradjon?Jogos teljesen amit irsz,gondoltam ra en is h nem lesz jo!Mi az az Al?😬TB 500 bol mastereshez tudok tudok hozzajutni.Anno orszag legjobb andrologusanal voltam,es az osszes vitaminrol,antioxidansrol letiltott.Mikor kerdeztem h miert,nem nagyon valaszolt,lekezelo volt mert protekcio alapon vallalt el.Mondta h mi oncsonkitast csinalunk,es h alapbol ezeket elutasitja.Koszi a sok infot,hcgt mindenkepp probalok szerezni es nekiallni hasznalni.Felesegem anno bromokriptint hasznalt,mert elvileg prolaktin volt magas.De mikor nekiallt mar megtermekenyult vegulis.Meg annyi h vmivel kisebbek a hereim,de nem korosan.Illetve 3 hete megy heti 1x 1 szuszta 1 propi.Szexualis gondjaim nincsenek,pedig hasznaltam tren acetatot 8 hetig heti 200mg ot ,meg nppt is,de abbol is csak 10ampulla ment.Meg verseny elott 3 hetig 1 oxy.Viszont kura megy februartol.3 honapig 500mg teszto ment meg kis deca,ami lehet ures volt.Utana teszto maradt es ahhoz valtogatva tettem kis stanat,neha trent.

Pont az FSH a lényeg mert a HCG indítja be a tesztó termelést az FSH (HMG) pedig a sperma termelést.
HMG-t be tudsz szerezni én azért javasoltam ezt mert ez lesz a terhességi protokoll és úgy gondolom HA visszajönnek a dolgok nálad 1-3 hónap után lehet eredmény már, ha csak HCG-t tudsz akkor heti 3*500 IU ameddig vége nincs semminek.
AI=aromatáz inhibítor - arimidex, letrozol stb.
Lehet hogy az ország "legjobbja" volt csak hülye és nem érti az emberi test működését vagy annyira hülye hogy nem tudta értelmezni azt ami a könyveiben le volt írva, kár hogy nem mondta hogy ne egyél zöldséget, gyümölcsöt mert abban is vannak vitaminok... amúgy az a vicces én az a pár orvos akinek elmondtam hogy kokszolok is okoskodott és azok voltak dagadtak, dohányoztak, nyugtatót szedtek meg alkesz volt szóval ...
Amúgy meg keress rá a neten hogy "buy TB500 uk" és fogsz találni olyan oldalt ahol minden peptid meg minden van, ennyi..

2021. Október 18. - 16:14:36
Válasz #156
Nem elérhető

Sznk


 Köszi G! ;-oo-; Forrasom nemtud HMg-t!Marad akkor heti 3x500 egyseg HCg,akkor jo sokaig!😬
Evileg ez az uj ovigil mukodik.TB 500-as van 2mg os!Annyi legyen az osszes amit vallamra hasznaljak?Marmint Tb 500bol.2x1mg?Amugy igen orvosok tobbsege ilyen.En sem ertettem miert meg hogy..Viszont azt nem lehet elvitatni h mukodott a dolog.Meg be is voltam parazva,ugyh betartottam mindent amit mond,megha magamban mast is gondoltam.Anno mielott mentem azert utana neztem ennek annak.Mondtam neki Hmg-t h gondolkodtam h hasznalok stb..Azt mondta elavult.Es ennyi.Nem tetszett neki h okoskodni akarok,pedig nem akartam,csak kapaloztam minden fele h sikeruljon!Amerikaba jart ki,meg europa andrologia akademia elnoke stb..Nagy koponya amugy,de persze nekem is megvolt a velemenyem.Csak annyit mondott h nagyon sok testepito aki jart nala ilyen gondokkal(koztuk magyar elversenyzok,versenyfelkeszitok akiknek par eve szuletett gyermekuk,nevet nem irnek)es elmondta pct protokolt kirohogte oket.Azt mondta az vicc amit mi csinalunk nem pct.Az h az enyem az lehetett oke,de azok akiket nem neveznek meg,na nekik lehet komlyabb tudasuk van,es kb korberohogte oket.

2021. Október 18. - 21:33:37
Válasz #157
Nem elérhető

Zero


Köszi G! ;-oo-; Forrasom nemtud HMg-t!Marad akkor heti 3x500 egyseg HCg,akkor jo sokaig!😬
Evileg ez az uj ovigil mukodik.TB 500-as van 2mg os!Annyi legyen az osszes amit vallamra hasznaljak?Marmint Tb 500bol.2x1mg?Amugy igen orvosok tobbsege ilyen.En sem ertettem miert meg hogy..Viszont azt nem lehet elvitatni h mukodott a dolog.Meg be is voltam parazva,ugyh betartottam mindent amit mond,megha magamban mast is gondoltam.Anno mielott mentem azert utana neztem ennek annak.Mondtam neki Hmg-t h gondolkodtam h hasznalok stb..Azt mondta elavult.Es ennyi.Nem tetszett neki h okoskodni akarok,pedig nem akartam,csak kapaloztam minden fele h sikeruljon!Amerikaba jart ki,meg europa andrologia akademia elnoke stb..Nagy koponya amugy,de persze nekem is megvolt a velemenyem.Csak annyit mondott h nagyon sok testepito aki jart nala ilyen gondokkal(koztuk magyar elversenyzok,versenyfelkeszitok akiknek par eve szuletett gyermekuk,nevet nem irnek)es elmondta pct protokolt kirohogte oket.Azt mondta az vicc amit mi csinalunk nem pct.Az h az enyem az lehetett oke,de azok akiket nem neveznek meg,na nekik lehet komlyabb tudasuk van,es kb korberohogte oket.

És mi lenne akkor a fullos pct ? 😁

2021. Október 21. - 11:50:59
Válasz #158
Nem elérhető

G


Köszi G! ;-oo-; Forrasom nemtud HMg-t!Marad akkor heti 3x500 egyseg HCg,akkor jo sokaig!😬
Evileg ez az uj ovigil mukodik.TB 500-as van 2mg os!Annyi legyen az osszes amit vallamra hasznaljak?Marmint Tb 500bol.2x1mg?Amugy igen orvosok tobbsege ilyen.En sem ertettem miert meg hogy..Viszont azt nem lehet elvitatni h mukodott a dolog.Meg be is voltam parazva,ugyh betartottam mindent amit mond,megha magamban mast is gondoltam.Anno mielott mentem azert utana neztem ennek annak.Mondtam neki Hmg-t h gondolkodtam h hasznalok stb..Azt mondta elavult.Es ennyi.Nem tetszett neki h okoskodni akarok,pedig nem akartam,csak kapaloztam minden fele h sikeruljon!Amerikaba jart ki,meg europa andrologia akademia elnoke stb..Nagy koponya amugy,de persze nekem is megvolt a velemenyem.Csak annyit mondott h nagyon sok testepito aki jart nala ilyen gondokkal(koztuk magyar elversenyzok,versenyfelkeszitok akiknek par eve szuletett gyermekuk,nevet nem irnek)es elmondta pct protokolt kirohogte oket.Azt mondta az vicc amit mi csinalunk nem pct.Az h az enyem az lehetett oke,de azok akiket nem neveznek meg,na nekik lehet komlyabb tudasuk van,es kb korberohogte oket.

És mi lenne akkor a fullos pct ? 😁

Az hogy végig használsz kúra alatt HCG-t és jobb esetben HMG-t is (FSH a legjobb) és megvárod az ürülési időket akkor kezdesz a PCT-be, és elég hosszan megy a PCT.

2021. Október 21. - 11:53:48
Válasz #159
Nem elérhető

G


Köszi G! ;-oo-; Forrasom nemtud HMg-t!Marad akkor heti 3x500 egyseg HCg,akkor jo sokaig!😬
Evileg ez az uj ovigil mukodik.TB 500-as van 2mg os!Annyi legyen az osszes amit vallamra hasznaljak?Marmint Tb 500bol.2x1mg?Amugy igen orvosok tobbsege ilyen.En sem ertettem miert meg hogy..Viszont azt nem lehet elvitatni h mukodott a dolog.Meg be is voltam parazva,ugyh betartottam mindent amit mond,megha magamban mast is gondoltam.Anno mielott mentem azert utana neztem ennek annak.Mondtam neki Hmg-t h gondolkodtam h hasznalok stb..Azt mondta elavult.Es ennyi.Nem tetszett neki h okoskodni akarok,pedig nem akartam,csak kapaloztam minden fele h sikeruljon!Amerikaba jart ki,meg europa andrologia akademia elnoke stb..Nagy koponya amugy,de persze nekem is megvolt a velemenyem.Csak annyit mondott h nagyon sok testepito aki jart nala ilyen gondokkal(koztuk magyar elversenyzok,versenyfelkeszitok akiknek par eve szuletett gyermekuk,nevet nem irnek)es elmondta pct protokolt kirohogte oket.Azt mondta az vicc amit mi csinalunk nem pct.Az h az enyem az lehetett oke,de azok akiket nem neveznek meg,na nekik lehet komlyabb tudasuk van,es kb korberohogte oket.

HMG jobb változata az FSH.
Mivel a TB500 nem hat annyira lokálisan így azt mondanám hogy egyik nap az egyik válladba másik nap a másikba menjen az 1 mg min 2-3 hétig.

2021. Október 26. - 00:15:37
Válasz #160
Nem elérhető

Logan


Szia G!
Mostanában egyre több helyen hallom hogy versenyzők meg neves amerikai edzők tesztoszteron bol 350-500mg max az 500 de átlagban 350 nel többet nem írnak fel mert ennyi elég illetve nem lessz jobb több a hatás…. Én 5 éve vagyok orvosilag trt ami heti 125mg teszto enantat + 2*250mg hcg
Na de most szeretnék egy kúrát egy kis izom tömeg növelést akarok kb 4 hónapig terveznék kreatin+ 2g/testsúly kg fehérje + tesztobol 350-500 ezt még Nemtudom mennyi legyen ezért is írok hogy szerinted valóban elég 350mg teszto vagy legyen 500mg? Magassagom: 190cm súlyom 103kg
Tesztoszteron az valódi én valtom patikábol szóval pontos dózist tudok adni amennyit akarok. Köszi

2021. Október 26. - 17:36:26
Válasz #161
Nem elérhető

G


Szia G!
Mostanában egyre több helyen hallom hogy versenyzők meg neves amerikai edzők tesztoszteron bol 350-500mg max az 500 de átlagban 350 nel többet nem írnak fel mert ennyi elég illetve nem lessz jobb több a hatás…. Én 5 éve vagyok orvosilag trt ami heti 125mg teszto enantat + 2*250mg hcg
Na de most szeretnék egy kúrát egy kis izom tömeg növelést akarok kb 4 hónapig terveznék kreatin+ 2g/testsúly kg fehérje + tesztobol 350-500 ezt még Nemtudom mennyi legyen ezért is írok hogy szerinted valóban elég 350mg teszto vagy legyen 500mg? Magassagom: 190cm súlyom 103kg
Tesztoszteron az valódi én valtom patikábol szóval pontos dózist tudok adni amennyit akarok. Köszi

Szia!
Én azt látom hogy ez az alacsony dózisos kúra dolog most "divat" lett ami szerintem igazából csak annyi hogy az utóbbi időkben még több ember állt a nyilvánosság elé a cucc használattál és hogy védjék magukat valamilyen szinten mondják ezeket a "kis" dózisokat mivel a tiktokos 15-6 hülye gyerek már kokszolnak... meg a versenyzők is szeretik úgy feltüntetni magukat hogy ők aztán ennyivel jobbak mint az átlag emberek és nekik elég a 350 tesztó és így nyernek 3* Mr. O-t....   az edzők meg mivel főleg az utóbbi időben volt jó pár haláleset (nagy részben a vízhajtózások miatt) és ezek nagy nyilvánosságot is kaptak az "átlag" klienseknél vissza vettek a dózisokon de nehogy azt higgyük hogy a top atlétáik nincsenek tele mint a déli busz embertelen mennyiségekkel pl az új "sztár" a Nick Walker neki az edzője "híres" arról hogy napi 18-20 IU növi megy a top embereinek meg csak a tesztó grammokban...
Amúgy bevallom én is hibás vagyok mert szerintem itt a fórumon azért engem is jobban asszociálnak ezekkel a "kis" dózisú kúra dolgokkal én is részben azért csinálom mert rohadt sok az újonc itt és az a baj hogy nem értik a dolgokat és ha azt írom le hogy a tesztónál 1 g fölött jön a "dimenzió" váltás, meg a növiből ha nem számít az egészség akkor annyi menjen amennyit csak ki tudsz fizetni ezt úgy értelmezik hogy elsőre is így kell már...
Én annak a híve vagyok hogy el kell felejteni ezt az előre eltervezem a kúrában a mennyiségeket pl a te esetedben most 125 mg-on vagy én azt csinálnám hogy kezdenék 250-el addig ameddig jön a fejlődés és amikor azt érzed/látod hogy lelassult/megállt akkor emelni 350-re aztán 450-re és így tovább lehet a 4 hónap után az 500-ig jutsz el de az is lehet hogy 750-ig, meg azt is lehet hogy amikor megáll a fejlődés akkor pár hétre behozol egy kis orált és utána emelsz tesztón.
Én azért kicsit keveselném nálad hogy ekkora súllyal végig csak kb 200 g fehérjét egyél én ezt is 200-ről indítanám és szépen fokozatosan a 4 hónap alatt felemelném 300-350-re persze azután vissza térni a most is fogyasztott mennyiségre.
Tervezel a tesztó mellé bármit még rakni?

2021. Október 27. - 02:08:05
Válasz #162
Nem elérhető

Logan


Köszi! Nem tervezek teszto mellé mást mert hobbi Gyuros vagyok nem akarom terhelni magam más dolgokkal ami ráadásul nem is patikai lenne…. Meg amúgy én a sima tesztotol is szépen fejlődőképes vagyok és erősödök izmosodok.

2021. November 01. - 19:30:54
Válasz #163
Nem elérhető

sBen


Sziasztok!

G légyszi nézz rá az üzeneteidre, köszönöm:)

2021. November 05. - 14:04:14
Válasz #164
Nem elérhető

cczw95


Ezt a topikot találtam legmegfelelőbbnek a kérdésemnek.
Voltam  egy ilyen általános laboron ahol egy-két máj érték magas(abb) lett:
Jobb bordámnál fáj sokszor ami a hátamba sugárzik ki,de a doki benyomkodta és akkor érdekes nem volt érzékeny. Ha a csontot nyomom akkor fáj. (oldal fekvésnél szokott fájni) Tárcsás felülést szoktam csinálni nem tudom nem-e attól...


Se aszpartat aminotranszferáz megh 50+ (ref: 37 alatt jó)


Se alanin aminotranszferáz megh: 93+ ( ref 40 alatt jó)



Gamma-GT 15 (ref:11-50)

Bilirubin össz 7,5 (Ref:5,0-21,0)


Bilirubin direkt: 3,1 (5 alatt jó)

Alkalikus fostfatáz 120 ( de mindig emelkedett volt kicsit ref: 30-120)


Kreatin kináz: Na az nagyon magas! ( 466+) és 190 a referencia.

CRP: 0,9 (ref:0,00-3,00)

Egyéb tünetem: sárgaság,viszketés nincs. Székletem: mindennap van, állaga színe mennyisége jó. Étvágyam kiváló sőt. Fáradékonyság,gyengeség nincs.
Puffadás,hasi fájdalom nincs.

Epés refluxom van reggeli sav hányással néha: kivizsgálva, teendőt nem igénye a gasztrodoki szerint. (pszcihésen idegeskedés van állítólag..)

(Étrend: Fehérje 200g,Ch: 350g Zsír:90g) Heti 5x edzek másfél órát,legutóbb tegnap délután volt edzés,a vérvétel ma reggel történt.

Szerintetek ez májkárosodás vagy egy izomsérülésből (edzés miatt) keletkezett magasabb értékek?
köszi.