2024. Május 14. - 05:45:31
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Teljesítmény fokozók, egyéb gyógyszerek és egészség  (Megtekintve 48914 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2022. Február 07. - 17:50:05
Válasz #180
Nem elérhető

G


Mivel eléggé aktuális lehet és ha van rá érdeklődés mivel nekem is elég sok ismerős/családtag szenved benne, a post-covid szindrómáról pár vizsgálati javaslat meg akár gyógyszer ajánlás.

2022. Február 07. - 20:04:14
Válasz #181
Nem elérhető

Logan


Sziasztok!
Sikerült eléggé elhanyagolni a topicot és a fórumot.
Csak egy kis tájékoztató jelleggel.
A napokban fel fog kerülni majd 2 rövid "cikk" arról h én milyen vérvizsgálatokat is javasolnék ezek közül kiemelem majd amit rendszeren meg lesz pár olyan drágább vizsgálat is amit akár elég egy életben egyszer is megtenni.
A másik pedig az általam használt és természetesen szakorvos által felírt gyógyszerek amik segíthetnek egy testépítőnek az egészsége megtartásában.

Köszönjük!

2022. Február 07. - 20:09:41
Válasz #182
Nem elérhető

G


Sziasztok!
Sikerült eléggé elhanyagolni a topicot és a fórumot.
Csak egy kis tájékoztató jelleggel.
A napokban fel fog kerülni majd 2 rövid "cikk" arról h én milyen vérvizsgálatokat is javasolnék ezek közül kiemelem majd amit rendszeren meg lesz pár olyan drágább vizsgálat is amit akár elég egy életben egyszer is megtenni.
A másik pedig az általam használt és természetesen szakorvos által felírt gyógyszerek amik segíthetnek egy testépítőnek az egészsége megtartásában.

Köszönjük!

 :-){

2022. Február 07. - 23:08:42
Válasz #183
Nem elérhető

Glacika


Köszönjük G! Várjuk! Legalábbis én! ;)

2022. Február 08. - 06:11:05
Válasz #184
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok!
Sikerült eléggé elhanyagolni a topicot és a fórumot.
Csak egy kis tájékoztató jelleggel.
A napokban fel fog kerülni majd 2 rövid "cikk" arról h én milyen vérvizsgálatokat is javasolnék ezek közül kiemelem majd amit rendszeren meg lesz pár olyan drágább vizsgálat is amit akár elég egy életben egyszer is megtenni.
A másik pedig az általam használt és természetesen szakorvos által felírt gyógyszerek amik segíthetnek egy testépítőnek az egészsége megtartásában.

Köszönjük!

 :-){

Érdekesnek ígérkezik. Előre is köszi!

2022. Február 11. - 22:27:27
Válasz #185
Nem elérhető

Küklopsz


Szia G!
Korábban láttam valakinek írtad hogy a beadástól való hegesedésnél, vagy bármi gyulladástól stb, az adott terület fejlődését hátráltatja, esetleg teljesen visszaveszi. Sajnos nekem is vannak ilyen teruletek amit megfigyeltem mar hogy emiatt lehet, van valami megoldás rá vagy bele kell torodni?  :laugh:

2022. Február 12. - 16:37:00
Válasz #186
Nem elérhető

G


Szia G!
Korábban láttam valakinek írtad hogy a beadástól való hegesedésnél, vagy bármi gyulladástól stb, az adott terület fejlődését hátráltatja, esetleg teljesen visszaveszi. Sajnos nekem is vannak ilyen teruletek amit megfigyeltem mar hogy emiatt lehet, van valami megoldás rá vagy bele kell torodni?  :laugh:

Hát azért nem veszi vissza fejlődést teljesen, az izom érzet lehet rosszabb lesz egyszerűen csak optikailag zavaró, lehet próbálkozni mélyszövet masszázzsal, ultrahangos kezelés, lökéshullám terápia, stb ez valamennyit segíteni fog de nem kell a csodában bízni csak az segít ha kivágják a hegyszövetet.... szóval sajna azt kell mondani hogy ez van így járt valaki :S

2022. Február 15. - 22:01:09
Válasz #187
Nem elérhető

Glacika


Sziasztok!
Sikerült eléggé elhanyagolni a topicot és a fórumot.
Csak egy kis tájékoztató jelleggel.
A napokban fel fog kerülni majd 2 rövid "cikk" arról h én milyen vérvizsgálatokat is javasolnék ezek közül kiemelem majd amit rendszeren meg lesz pár olyan drágább vizsgálat is amit akár elég egy életben egyszer is megtenni.
A másik pedig az általam használt és természetesen szakorvos által felírt gyógyszerek amik segíthetnek egy testépítőnek az egészsége megtartásában.


Csak én várom ezt a 2 kis cikket? :)

2022. Február 25. - 15:09:10
Válasz #188
Nem elérhető

kappl



2022. Március 04. - 08:11:52
Válasz #189
Nem elérhető

EDR


Csatlakozom, én is várom nagyon :)

Amúgy bár csökkentett "költségvetéssel" de nekilátok a régi tervemnek, kipróbálgatni a legális illetve majd pár szürkezónás cucc hatását, úgy, hogy majd mindig ellenőrzöm vérvizsgálattal, hogy ha érzek valamit, az placebó vagy sem :)

Alapértékek (46 éves vagyok)

Tesztó 343 (160-726 között normális)
Ösztrögén 36.4 (0-56 normális)

Egyelőre azokat fogom kipróbálgatni, amik itthon vannak, jelenleg pont semmit nem szedek, illetve ZMA-t :)
Ha eljutok, kíváncsiságból jövő héten megnézem, ez egy hangyafasznyit is beleszól-e a hormonháztartásba. Érzésre .. nem.

Következik március közepétől Arimistane utána DHEA. Utána .. meglátom, hogy állok majd, és mit tudok beszerezni.

Szóval ... a cikkeket várjuk G :)

2022. Március 04. - 20:52:49
Válasz #190
Nem elérhető

Gábor77


Ki hogyan regenerálja máját és kúra közben mivel támogatja annak fokozott működését?

2022. Március 04. - 21:11:20
Válasz #191
Nem elérhető

cczw95


1gramm NAC és 2-300mg máriatövis (legalon,gymbeam vagy silegon) kombó csodákra volt képes, pár héten belül levitte az emelkedett májenzimeket...

Ki hogyan regenerálja máját és kúra közben mivel támogatja annak fokozott működését?

2022. Március 04. - 21:59:19
Válasz #192
Nem elérhető

Logan


1gramm NAC és 2-300mg máriatövis (legalon,gymbeam vagy silegon) kombó csodákra volt képes, pár héten belül levitte az emelkedett májenzimeket...

Ki hogyan regenerálja máját és kúra közben mivel támogatja annak fokozott működését?

Glutation (YiYa) Nac( YiYa) kolin( gal)

2022. Március 12. - 06:17:10
Válasz #193
Nem elérhető

Zoli303


Sziasztok ! Olyan helyzetbe kerültem ,hogy pár napja nem a legjobb az erekcióm .Pedig csak testo megy semmi más 3x félmili susta meg most kb 1 hete elosztok 1 mili propit is a 3 injekcióba  . Így papírforma szerint 1 héten   550mg testo megy (omega mind a 2 ). 1 szem bayer proviron megy mellé naponta + 500ui hcg hetente. A libidó az oké azt érzem rendesen meg eddig az erekció is brutál volt. Most elkezdtem  arimidexet  ,de csak 3 -4 naponta fél szemet . Bár lehet felesleges ,mert nem vagyok csöcsös fajta soha nem volt még probléma vele.. . 3 naponta adom a testot ,úgyhogy akkora hormon ingadozás sincs . Lehet le ment nagyon az ösztrogénemaz arimidex miatt ? De akkor a libióval is kellene problémának lennie ,nem ? Köszi előre is !

2022. Március 12. - 09:00:51
Válasz #194
Nem elérhető

Miki86


Sziasztok ! Olyan helyzetbe kerültem ,hogy pár napja nem a legjobb az erekcióm .Pedig csak testo megy semmi más 3x félmili susta meg most kb 1 hete elosztok 1 mili propit is a 3 injekcióba  . Így papírforma szerint 1 héten   550mg testo megy (omega mind a 2 ). 1 szem bayer proviron megy mellé naponta + 500ui hcg hetente. A libidó az oké azt érzem rendesen meg eddig az erekció is brutál volt. Most elkezdtem  arimidexet  ,de csak 3 -4 naponta fél szemet . Bár lehet felesleges ,mert nem vagyok csöcsös fajta soha nem volt még probléma vele.. . 3 naponta adom a testot ,úgyhogy akkora hormon ingadozás sincs . Lehet le ment nagyon az ösztrogénemaz arimidex miatt ? De akkor a libióval is kellene problémának lennie ,nem ? Köszi előre is !

Hagyd el az arimidexet akkor menjen csak a provi ha az elég, sustat szerencsésebb kétnaponta adni a propionát eszter miatt.