2024. Május 14. - 20:10:28
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Teljesítmény fokozók, egyéb gyógyszerek és egészség  (Megtekintve 49012 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2022. Március 12. - 10:27:01
Válasz #195
Nem elérhető

Logan


Szia G! Érdekelne a véleményed két cucc közül melyiket használjam azon filozok Nemtudom eldönteni… teszto melle szeretnèk vagy npp vagy boldenone de Nemtudom melyik lenne jobb nekem. Hallotam h az npp okoz prolaktin emelkedést és nekem volt már régebben magad prolaktinon sima teszto tol is amikor heti 500- teszto ment magába attól is kellet mellé szednem cabergoline t. Viszont hogy hamar ürül meg azt olvasom mindenhol hogy a nandrolone jobb minde a boldenone ezért filozok. Ha szednék melle cabert szerinted kordában tudom tartani vele a prolaktint? Volt már csomó mellenbe prolaktin miatt.. vagy hagyjam és próbáljam meg a boldenone t azzal nincs ennyi probléma??  Mit gondolsz erről te hogyan dontenel? Köszi

2022. Március 19. - 22:25:37
Válasz #196
Nem elérhető

Gábor77


Koleszterin szintet mivel szabályozzátok kúra alat? Omega3-ból mennyi lenne az optimális napi mennyiség?

2022. Március 19. - 22:33:28
Válasz #197
Nem elérhető

frankzane


Koleszterin szintet mivel szabályozzátok kúra alat? Omega3-ból mennyi lenne az optimális napi mennyiség?
G 3-4g epa mennyiséget javasolt tehát ez jó sok kapszula én 7-8grammot szedek amiből kb 3g az epa. Az egyetlen tápkieg még ami tényleg jelentősen javítja az a Citrus bergamot.

2022. Március 24. - 09:15:55
Válasz #198
Nem elérhető

Küklopsz


Szia G!
Ha egy anyag nagyon gyullad tudom sokszor volt már beszélve,de az hatóanyag szempontjából mit jelent?üresnek csak nem lehet üres nem?

2022. Március 24. - 10:19:40
Válasz #199
Nem elérhető

G


Szia G!
Ha egy anyag nagyon gyullad tudom sokszor volt már beszélve,de az hatóanyag szempontjából mit jelent?üresnek csak nem lehet üres nem?

Igazából 100 dolog miatt lehet, nem megfelelő sterilitás, túl sok oldószer, durva oldószerek amik még a gumit is oldják (ethyl oleate, guaiacol), az olaj rossz minőségű és/vagy nem is az ami rá van írva és allergiás reakciód van rá, túl vastag tűt használsz, nem adod elég mélyre v túl mélyre adod, túl sok cucc megy egy helyre, már hegszövetes a hely ahova adod, allergiás vagy egy észterre, vagy az alapanyag nem megfelelő tisztaságú és/vagy szennyezett.

2022. Március 24. - 17:51:29
Válasz #200
Nem elérhető

G


Koleszterin szintet mivel szabályozzátok kúra alat? Omega3-ból mennyi lenne az optimális napi mennyiség?
G 3-4g epa mennyiséget javasolt tehát ez jó sok kapszula én 7-8grammot szedek amiből kb 3g az epa. Az egyetlen tápkieg még ami tényleg jelentősen javítja az a Citrus bergamot.

Halolaj (https://certifications.nutrasource.ca/certified-products itt fent vannak a jó cuccok de rohadt drágák arra készülj, sötét üveg, ízesítetlen, azonnal rakd hűtőbe ezek jó ismérvék előre is),  (ha olyan az apoe4 géned akkor a krill olaj jobb), fokhagyma kivonat, amit írtak citrus bergamont,, niacin, de a legegyszerűbb egy sima koleszterin csökkentő ezetimibe-t mondanám elsőre annak kb nincs mellékhatása, ha erősebb kell rosuvastatin (heti 2-3* 10 mg) vagy pitavastatin bár úgy tudom ezt nem igazán írják fel M.o-n.

2022. Március 24. - 18:04:27
Válasz #201
Nem elérhető

G


Ja és srácok Gábor vagyok szóval nyugodtan csak hívjatok így :)

2022. Március 24. - 23:30:14
Válasz #202
Nem elérhető

wtfsoman


Sziasztok !
Fasza edzés előtti stimulanst keresek illetve yohimbet és jó stimulans mentes durrantot is !
Legyszives írjátok le ti honnan milyet szoktatok rendelni keresem az igazit de nem nagyon megy ... Illetve honnan .
Köszi előre is kíváncsi vagyok .
😬😬

2022. Március 25. - 15:12:45
Válasz #203
Nem elérhető

Küklopsz


Köszönöm a választ!
Még egy kérdésem lenne majvedesre,tisztítására,milyen természetes,gyógynövény vagy bármi más kiegészítőt ajánlasz?Máriatövis megvan ezeken kívül? valami hatásos?

2022. Március 25. - 18:20:54
Válasz #204
Nem elérhető

Zoli303


Sziasztok !
Fasza edzés előtti stimulanst keresek illetve yohimbet és jó stimulans mentes durrantot is !
Legyszives írjátok le ti honnan milyet szoktatok rendelni keresem az igazit de nem nagyon megy ... Illetve honnan .
Köszi előre is kíváncsi vagyok .
😬😬

Szia . Remlémen nem törlik ki ha beírom az oldalt .  pipingrock.com-on lehet yohimbét rendelni. Nem ajánlás képp írom ,mert még nem rendeltem onnan  csak egy opció ként ,de ha elfogy a mostani ,akkor én is onnan fogok . Vannak jó akciók . Vagy goma shopokba (pl : gomoa.net )lehet kapni magyarba is  csak annyi ,hogy nem kapszulásan ,hanem nagyobb fakéreg darabok vannak a zacsiban és diszletként árulják ,mert ugye a yohimbe egy fának a kérge . Így kerülik meg a törvényt ,mert csak emberi fogyasztásra nem árulhatják. Ezzel az a baj ,hogy az adagolás elég macera ,kikell adagolni pontosan  és vigyázni is kell ,mert egy kis kapszula is megtud viccelni egy kavé után . Hideg rázás heves szívdobogás  stb..

2022. Március 25. - 18:31:24
Válasz #205
Nem elérhető

Zoli303


Sziasztok. Nekem is lenne  egy olyan kérdésem  ,hogy heti 550 mg tesztótól  lehet alvási zavar ? Este sokat forgolódok meg felébredek párszor. Kis stana (szemes) is megy mellé most 30 mg /nap.

2022. Március 25. - 18:41:46
Válasz #206
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok. Nekem is lenne  egy olyan kérdésem  ,hogy heti 550 mg tesztótól  lehet alvási zavar ? Este sokat forgolódok meg felébredek párszor. Kis stana (szemes) is megy mellé most 30 mg /nap.
Szerintem igen. Nekem is vannak gondok az alvással mióta megy a cucc.

2022. Március 25. - 18:55:07
Válasz #207
Nem elérhető

Zoli303



2022. Március 25. - 19:08:46
Válasz #208
Nem elérhető

wtfsoman


Szia G!
Ha egy anyag nagyon gyullad tudom sokszor volt már beszélve,de az hatóanyag szempontjából mit jelent?üresnek csak nem lehet üres nem?
Én jártam így ...
Kurvara gyulladt és üres volt 😵🤣

2022. Március 25. - 19:10:29
Válasz #209
Nem elérhető

Küklopsz


Ezért nem értettem én se a dolgot,gyullad mint az állat azt hinné az ember van benne valami anyag is,amiért fizetett @-o