2024. Május 14. - 00:48:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Teljesítmény fokozók, egyéb gyógyszerek és egészség  (Megtekintve 48891 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2022. Március 25. - 19:11:39
Válasz #210
Nem elérhető

wtfsoman


Sziasztok !
Fasza edzés előtti stimulanst keresek illetve yohimbet és jó stimulans mentes durrantot is !
Legyszives írjátok le ti honnan milyet szoktatok rendelni keresem az igazit de nem nagyon megy ... Illetve honnan .
Köszi előre is kíváncsi vagyok .
😬😬

Szia . Remlémen nem törlik ki ha beírom az oldalt .  pipingrock.com-on lehet yohimbét rendelni. Nem ajánlás képp írom ,mert még nem rendeltem onnan  csak egy opció ként ,de ha elfogy a mostani ,akkor én is onnan fogok . Vannak jó akciók . Vagy goma shopokba (pl : gomoa.net )lehet kapni magyarba is  csak annyi ,hogy nem kapszulásan ,hanem nagyobb fakéreg darabok vannak a zacsiban és diszletként árulják ,mert ugye a yohimbe egy fának a kérge . Így kerülik meg a törvényt ,mert csak emberi fogyasztásra nem árulhatják. Ezzel az a baj ,hogy az adagolás elég macera ,kikell adagolni pontosan  és vigyázni is kell ,mert egy kis kapszula is megtud viccelni egy kavé után . Hideg rázás heves szívdobogás  stb..
Köszi én lengyel oldalról szedtem yohimbe HCL de után akartam tesóm tol másikat azt eMAG ről vette de az nem hcl az haya labd yohimbe barks 500 mg . Nem egy hcl de ez se rosz 😅
Porgető kéne fasza de basszus mindegyik alul dozisolt vagy valami hiányzik belőle.

2022. Március 26. - 10:40:10
Válasz #211
Nem elérhető

G


Köszönöm a választ!
Még egy kérdésem lenne majvedesre,tisztítására,milyen természetes,gyógynövény vagy bármi más kiegészítőt ajánlasz?Máriatövis megvan ezeken kívül? valami hatásos?

Mária tövis kb sokat nem ér, napi 3*1 g NAC, 3*1 g C-vitamin, 3*600 mg ALA, 3*1g glycin, 3*1 g taurin, ha orál cuccot használtok mehet egyszerre vele, esetleg még a nyelv alatt oldódós vagy liposzómás glutation (mondjuk abból az injekciós az igazi ha az van semmi más nem kell), ha orált szedtek próbáljátok nyelv alatt feloldani akkor legalább 1 kör kimarad a májnál. Meg akármennyire viccesen hangzik mehet ipari mennyiségben a kávé simán feketen akár napi 4-5 csésze is.
De megint csak a titok a vérvétel... GOT, GPT, gamma- GT és minden kiderül egyből.... ja és kúra alatt alkoholt, fruktózból kb napi max 30g, meg ha lehet ibuprofent meg paracetamolt is max egymás utáni pár nap szedni csak.

2022. Március 26. - 10:49:45
Válasz #212
Nem elérhető

G


Sziasztok !
Fasza edzés előtti stimulanst keresek illetve yohimbet és jó stimulans mentes durrantot is !
Legyszives írjátok le ti honnan milyet szoktatok rendelni keresem az igazit de nem nagyon megy ... Illetve honnan .
Köszi előre is kíváncsi vagyok .
😬😬

Yohimbiből csak a HCL verziót ajánlanám a bark az tele van szennyeződésekkel más alkaloidákkal amik nem éppen a kívánt hatást vagy kereszt reakciókat adnak, (bodyshock lengyel oldal itt kb minden van).
Attól függ hogy mennyire durva stimuláns akarsz.... :D amfetaminok (akár a dizájner változtok attól még bajba se kerülsz), Bupropion (ami egy antidepresszáns) kis efedrinnel kombinálvan :D, de amit írtam oldat ott vannak még DMAA, DMHA tartalmú cuccok azok elég ütősek de a durva stimulánsokat azért nagyon max heti 3-4-nél többet ne használd.

2022. Március 26. - 22:25:49
Válasz #213
Nem elérhető

wtfsoman


Sziasztok !
Fasza edzés előtti stimulanst keresek illetve yohimbet és jó stimulans mentes durrantot is !
Legyszives írjátok le ti honnan milyet szoktatok rendelni keresem az igazit de nem nagyon megy ... Illetve honnan .
Köszi előre is kíváncsi vagyok .
😬😬

Yohimbiből csak a HCL verziót ajánlanám a bark az tele van szennyeződésekkel más alkaloidákkal amik nem éppen a kívánt hatást vagy kereszt reakciókat adnak, (bodyshock lengyel oldal itt kb minden van).
Attól függ hogy mennyire durva stimuláns akarsz.... :D amfetaminok (akár a dizájner változtok attól még bajba se kerülsz), Bupropion (ami egy antidepresszáns) kis efedrinnel kombinálvan :D, de amit írtam oldat ott vannak még DMAA, DMHA tartalmú cuccok azok elég ütősek de a durva stimulánsokat azért nagyon max heti 3-4-nél többet ne használd.
Köszi a választ!!
Jövő héten kapok fizut rendelek is egy két cuccot onnan .
Valami egyéb hasznos motyo ami onnan beszerezhető , és ajánlod? Tudod most rá teszek meg plusz 40 eurót legalább nem lesz posta 😅

2022. Március 26. - 22:28:11
Válasz #214
Nem elérhető

wtfsoman


Konkrétan most fogok pihenni , szóval jó izom megtartó , át hidalo stb

2022. Március 28. - 11:24:01
Válasz #215
Nem elérhető

G


Konkrétan most fogok pihenni , szóval jó izom megtartó , át hidalo stb

Ha pihenni izom fog lemenni ennyi, azért mert stimulánsokat tolsz és úgy érzed jobban megy az edzés attól még ugyanúgy.

2022. Március 28. - 21:28:46
Válasz #216
Nem elérhető

wtfsoman


Konkrétan most fogok pihenni , szóval jó izom megtartó , át hidalo stb

Ha pihenni izom fog lemenni ennyi, azért mert stimulánsokat tolsz és úgy érzed jobban megy az edzés attól még ugyanúgy.
ja persze azt vágom , bocs én voltam érthetetlen 😅
 A weboldalon amit mondtál van e olyan termék amit hasznalhatnek hozzá 😊😉
Bár majdehet máshonnan veszek mk677 vélemény ? Illetve melatoninnal kapcsolatban kell pihentetni ? Múltkor ki hagytam 2 hetet de szinte folyton szedem minimum 5mg , mondjuk most 6 mert ilyen kiszerelés van 😅😁

2022. Április 01. - 10:41:17
Válasz #217
Nem elérhető

Gábor77


Az injekciós cuccok mennyire májtoxikusak? Ami érdekel az a deca,boldi,testo. Amit láttam róluk az alapján nem igazán terhelik a májat.

2022. Április 01. - 11:11:34
Válasz #218
Nem elérhető

wtfsoman


Az injekciós cuccok mennyire májtoxikusak? Ami érdekel az a deca,boldi,testo. Amit láttam róluk az alapján nem igazán terhelik a májat.
Egyén függő nagyon , kezd el azután nezesd meg van e valami gáz 😀

2022. Április 01. - 22:30:18
Válasz #219
Nem elérhető

Attila80


Az injekciós cuccok mennyire májtoxikusak? Ami érdekel az a deca,boldi,testo. Amit láttam róluk az alapján nem igazán terhelik a májat.
Teljesen egyen fuggo,de altalaban nem szoktak megemelni a majertekelet.
Nekem nagy szerencsem van mert igen eros oral kura alatt is 35-45 kozott mozognak a majertekek,mig van olyan baratom akinek 100 fole megy par szem danaboltol is

2022. Április 21. - 21:45:55
Válasz #220
Nem elérhető

Küklopsz


Szia G!
Előfordulhat kúra alatt extrém pupilla tágulás?
Ez "normális"?Methandrostrenolonerol van szó,és konkrétan mint az mdma tól olyan a pupilla.Mi okozhatja ezt?

2022. Április 22. - 00:37:20
Válasz #221
Nem elérhető

Küklopsz



2022. Április 22. - 07:02:46
Válasz #222
Nem elérhető

Gábor77


Szia G!
Előfordulhat kúra alatt extrém pupilla tágulás?
Ez "normális"?Methandrostrenolonerol van szó,és konkrétan mint az mdma tól olyan a pupilla.Mi okozhatja ezt?
Mi megy még mellé?

2022. Április 22. - 08:32:35
Válasz #223
Nem elérhető

Küklopsz


enanthát,és edzések előtti napon propi

2022. Április 22. - 11:55:16
Válasz #224
Nem elérhető

Gábor77


enanthát,és edzések előtti napon propi
Ezktől tuti nem. Érdekes. Kíváncsi vagyok én is.