2024. Május 14. - 04:23:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Teljesítmény fokozók, egyéb gyógyszerek és egészség  (Megtekintve 48903 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2022. Április 22. - 14:37:35
Válasz #225
Nem elérhető

Logan


Szia G!
Előfordulhat kúra alatt extrém pupilla tágulás?
Ez "normális"?Methandrostrenolonerol van szó,és konkrétan mint az mdma tól olyan a pupilla.Mi okozhatja ezt?

Van benne egy kis mdma😂

2022. Április 22. - 17:39:52
Válasz #226
Nem elérhető

MLO


Tesztoszteron ena mellé, napi 2x Dana mennyire vizesítene?
Hízni nem szeretnék, sajna múlt évben sikerült, napi 4 szemmel.

2022. Április 22. - 17:49:23
Válasz #227
Nem elérhető

MLO


Nem ide akartam, de nem sikerült törölnöm...
Bocsi....

2022. Április 22. - 18:11:15
Válasz #228
Nem elérhető

Gábor77


Tesztoszteron ena mellé, napi 2x Dana mennyire vizesítene?
Hízni nem szeretnék, sajna múlt évben sikerült, napi 4 szemmel.
Egyén és étrend függő!

2022. Április 22. - 18:28:32
Válasz #229
Nem elérhető

MLO


Köszönöm Gábor77!
Akkor, talán egy ide illő kérdés:
Kinek, milyen vérnyomás csökkentő jött be, amitől fel is áll a főnök?

2022. Április 22. - 22:14:35
Válasz #230
Nem elérhető

Gábor77


Köszönöm Gábor77!
Akkor, talán egy ide illő kérdés:
Kinek, milyen vérnyomás csökkentő jött be, amitől fel is áll a főnök?
Én vidotin és vidonor nevű gyógyszert szedek vérnyomás miatt. Első az reggeli a második esti cucc. Még akkor írták fel amikor nem sportoltam és cuccoltam ellenben bojler testű voltam. Ez nekem viszonylag rendbe tartja a vérnyomásom most is cuccok mellett. Amikor csak heti 1ml testo ment nem is kellett már szednem.

2022. Április 27. - 20:37:57
Válasz #231
Nem elérhető

Zoli303


Sziasztok ! Most használok először hcg-t kúraközben. Heti 500 -at tolok be egyszer. De a golyókon észre vettem így is a hervadást.  Olvastam ,hogy  inkább a 250 es adagokat preferáljátok kicsit gyakrabban . Ha átváltanék erre a protokolra az segíthegte a helyzeten ?Vagy esetleg 500 is mehet gyakrabban ? A hcg működik tuti . Teszteltem mar párszor.

2022. Április 27. - 21:42:53
Válasz #232
Nem elérhető

bbuilder


Sziasztok ! Most használok először hcg-t kúraközben. Heti 500 -at tolok be egyszer. De a golyókon észre vettem így is a hervadást.  Olvastam ,hogy  inkább a 250 es adagokat preferáljátok kicsit gyakrabban . Ha átváltanék erre a protokolra az segíthegte a helyzeten ?Vagy esetleg 500 is mehet gyakrabban ? A hcg működik tuti . Teszteltem mar párszor.
Elkerulhetetlen sajnos
Milyen hcg t hasznalsz? Te irtad anno a Biotechet?

2022. Április 28. - 04:16:30
Válasz #233
Nem elérhető

Zoli303



2022. Május 24. - 13:46:00
Válasz #234
Nem elérhető

Hardy


Szia G!

 A tudásod miatt elsősorban Hozzád szól a kérdésem, de szívesen és köszönettel veszem másoktól is a tippeket, tanácsokat természetesen.
 Versenyfelkészülés tömegelési fázisába kezdtem februárban. Susta/NPP.
 Soha nem használtam nandrolon származékokat. A decát a merevedésre gyakorolt negatív hatása, lassú ürülése miatt egyáltalán nem akartam használni.
 Az npp lényegét tekintve egy gyors észterezésű deca, ha úgy tetszik. Problémám, hogy az npp is olyan szinten kinyírta a merevedésem, hogy az őrület.
 Néhány percig áll a cerka és akkor is csak olyan 70%-os maximum. Ráadásul most kellene boldira váltanom a szuszi mellé így a tömegelés végén, de Én azt már meg sem merem így kockáztatni. A forma egész jó, bár ez relatív. Jelenleg csak susta megy provironnal. Meddig tart ez az állapot és egyáltalán rendbe jön magától, vagy csak kamagrával vagy azzal sem fog menni a szex.
 Szeretném a szálkásítást is megúszni tren nélkül, bár ez sokak szerint felejtős.
 Válaszod, meglátásod előre is köszi!

2022. Május 24. - 17:44:26
Válasz #235
Nem elérhető

Logan


Szia G!

 A tudásod miatt elsősorban Hozzád szól a kérdésem, de szívesen és köszönettel veszem másoktól is a tippeket, tanácsokat természetesen.
 Versenyfelkészülés tömegelési fázisába kezdtem februárban. Susta/NPP.
 Soha nem használtam nandrolon származékokat. A decát a merevedésre gyakorolt negatív hatása, lassú ürülése miatt egyáltalán nem akartam használni.
 Az npp lényegét tekintve egy gyors észterezésű deca, ha úgy tetszik. Problémám, hogy az npp is olyan szinten kinyírta a merevedésem, hogy az őrület.
 Néhány percig áll a cerka és akkor is csak olyan 70%-os maximum. Ráadásul most kellene boldira váltanom a szuszi mellé így a tömegelés végén, de Én azt már meg sem merem így kockáztatni. A forma egész jó, bár ez relatív. Jelenleg csak susta megy provironnal. Meddig tart ez az állapot és egyáltalán rendbe jön magától, vagy csak kamagrával vagy azzal sem fog menni a szex.
 Szeretném a szálkásítást is megúszni tren nélkül, bár ez sokak szerint felejtős.
 Válaszod, meglátásod előre is köszi!


Szia! Ha megkérnélek leírnád milyen gyártó npp Jézus használod? Elvileg hamar kikéne ürülni ha valóban npp sztem…

2022. Május 24. - 19:31:36
Válasz #236
Nem elérhető

bbuilder


Szia G!

 A tudásod miatt elsősorban Hozzád szól a kérdésem, de szívesen és köszönettel veszem másoktól is a tippeket, tanácsokat természetesen.
 Versenyfelkészülés tömegelési fázisába kezdtem februárban. Susta/NPP.
 Soha nem használtam nandrolon származékokat. A decát a merevedésre gyakorolt negatív hatása, lassú ürülése miatt egyáltalán nem akartam használni.
 Az npp lényegét tekintve egy gyors észterezésű deca, ha úgy tetszik. Problémám, hogy az npp is olyan szinten kinyírta a merevedésem, hogy az őrület.
 Néhány percig áll a cerka és akkor is csak olyan 70%-os maximum. Ráadásul most kellene boldira váltanom a szuszi mellé így a tömegelés végén, de Én azt már meg sem merem így kockáztatni. A forma egész jó, bár ez relatív. Jelenleg csak susta megy provironnal. Meddig tart ez az állapot és egyáltalán rendbe jön magától, vagy csak kamagrával vagy azzal sem fog menni a szex.
 Szeretném a szálkásítást is megúszni tren nélkül, bár ez sokak szerint felejtős.
 Válaszod, meglátásod előre is köszi!


Szia! Ha megkérnélek leírnád milyen gyártó npp Jézus használod? Elvileg hamar kikéne ürülni ha valóban npp sztem…

Sanszos, hogy az ha ezt produkalja, nekem is volt a decatol hasonlo, de en abbahagytam, nekem nem er ennyit, h a szex rovasara menjen. Amig egyedul voltam versenykeszules alatt leszartam, de amiota van parkapcsolat csak tesztonal maradok.
Anno az edzom aki volt proviront javasolta nagyobb dozisban, nem fetetlenul valt be az sem, mert utana raparazol mar fejben is

2022. Május 24. - 19:49:46
Válasz #237
Nem elérhető

Gábor77


Szia G!

 A tudásod miatt elsősorban Hozzád szól a kérdésem, de szívesen és köszönettel veszem másoktól is a tippeket, tanácsokat természetesen.
 Versenyfelkészülés tömegelési fázisába kezdtem februárban. Susta/NPP.
 Soha nem használtam nandrolon származékokat. A decát a merevedésre gyakorolt negatív hatása, lassú ürülése miatt egyáltalán nem akartam használni.
 Az npp lényegét tekintve egy gyors észterezésű deca, ha úgy tetszik. Problémám, hogy az npp is olyan szinten kinyírta a merevedésem, hogy az őrület.
 Néhány percig áll a cerka és akkor is csak olyan 70%-os maximum. Ráadásul most kellene boldira váltanom a szuszi mellé így a tömegelés végén, de Én azt már meg sem merem így kockáztatni. A forma egész jó, bár ez relatív. Jelenleg csak susta megy provironnal. Meddig tart ez az állapot és egyáltalán rendbe jön magától, vagy csak kamagrával vagy azzal sem fog menni a szex.
 Szeretném a szálkásítást is megúszni tren nélkül, bár ez sokak szerint felejtős.
 Válaszod, meglátásod előre is köszi!
Ez még lehet egy nagyon alacsony ösztrogénszint miatt is. Próbáld meg lecsökkenteni az aromatázgátlód mennyiségét. Miből mennyit használsz?

2022. Május 25. - 16:50:19
Válasz #238
Nem elérhető

kemi


Szia G!
Előfordulhat kúra alatt extrém pupilla tágulás?
Ez "normális"?Methandrostrenolonerol van szó,és konkrétan mint az mdma tól olyan a pupilla.Mi okozhatja ezt?

Van benne egy kis mdma😂

Le kell pisilni egy drogtesztet. Gyorsan kiderül😀

2022. Május 25. - 17:49:00
Válasz #239
Nem elérhető

Timyron


Sziasztok srácok!
Voltam vérvételen 6. hét után és eléggé megrázott...

Tesztómat megdobta a referncia érték fölé kicsivel kb a nulláról (elötte 13 mol/L most 40 mol/L, heti 2x 1ml ena, más nem megy), az egész jó, de az ösztradiol-t brutálisan az egekbe küldte... Jelenleg, a mai vérvétel alapján 599,0 pmol/L, ami a referencia érték legalább 3x-a. Innen szerintetek merre tovább? Tamoxi, Clomid sürgösen? Prolactin 357 mIU/l.  Köszönöm a segítségetek!