2024. Május 15. - 01:57:32
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Teljesítmény fokozók, egyéb gyógyszerek és egészség  (Megtekintve 49046 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2023. Március 27. - 07:08:39
Válasz #315
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok . Kúra közben a a vagas vérnyomást mi okozza ? Az ha magas az ösztro ? Vagy a megnövekedett hemoglobin szám a vérben ? Sose volt kura alatt nagyobb problémám ezzel ,most viszont felküldte rendesen . Ena megy csak ,viszont valószínüleg nagyobb a dozis mint eddig volt bármikor is . Sőtt eddig susta vagy propi ment csak ena meg soha  .Most idén van először ena .  Bionichevel kezdtem . Éreztem ,is 2 hét után ,de nem annyira, meg a sok fikázás miatt gondoltam 3 naponta mehet 1 . de most már rendesen beütött. Most driada megy és háromnaponta fél mili. Még mindig van nyomás . Ha a nagyobb dózisok kiürülnek visszább állhat a nyomás is  ?
Sok minden befolyásolhatja a vérnyomásodat. Első amire gondolok hogy erősebb a cucc mint amit megszoktál és nagyobb a vizesedés ami feltolja a vérnyomást.

2023. Március 27. - 08:30:39
Válasz #316
Nem elérhető

Zoli303


Valószínüleg az a baj . Elég kalácsképü  lettem.

2023. Március 27. - 09:31:57
Válasz #317
Nem elérhető

haven


" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2023. Március 27. - 09:58:19
Válasz #318
Nem elérhető

Zoli303


Megpróbálom . Köszi . Most ideiglenesen orvosoltam egy gyengébb vérnyomáscsökkentővel . De nem szivesen szedném ezt folyamat. Soha nem tolta még így fel semmi. Mindenre felvoltam készülve kb, hogy bármit orvosolni tudjak csak erre nem ,de hála isten gyors szereztem . Taurint beprobálom

2023. Március 27. - 16:26:22
Válasz #319
Nem elérhető

Küklopsz


akkor ha kell természetes, fokhagymakapszula, a banotol! nem rossz bármelyik dm be kapni,én esténként dobok egy maroknyit és érzem hogy leviszi

2023. Március 29. - 06:50:50
Válasz #320
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok . Kúra közben a a vagas vérnyomást mi okozza ? Az ha magas az ösztro ? Vagy a megnövekedett hemoglobin szám a vérben ? Sose volt kura alatt nagyobb problémám ezzel ,most viszont felküldte rendesen . Ena megy csak ,viszont valószínüleg nagyobb a dozis mint eddig volt bármikor is . Sőtt eddig susta vagy propi ment csak ena meg soha  .Most idén van először ena .  Bionichevel kezdtem . Éreztem ,is 2 hét után ,de nem annyira, meg a sok fikázás miatt gondoltam 3 naponta mehet 1 . de most már rendesen beütött. Most driada megy és háromnaponta fél mili. Még mindig van nyomás . Ha a nagyobb dózisok kiürülnek visszább állhat a nyomás is  ?
Egyébként mennyi az a magas vérnyomás?

2023. Március 31. - 17:28:55
Válasz #321
Nem elérhető

Küklopsz


ez a kratom tényleg ér valamit?
mennyire erős?

Erre én is kíváncsi lennék, de ha tippelnem kéne nemsokat ér, de egy olyan válasz jöhetne, aki már használta.  :laugh:

jól tippeltél!😂

2023. Március 31. - 17:40:23
Válasz #322
Nem elérhető

Zero


ez a kratom tényleg ér valamit?
mennyire erős?

Erre én is kíváncsi lennék, de ha tippelnem kéne nemsokat ér, de egy olyan válasz jöhetne, aki már használta.  :laugh:

jól tippeltél!😂

Na sikerült letesztelni?  :laugh:

2023. Március 31. - 18:24:35
Válasz #323
Nem elérhető

Küklopsz


mint egy gyengébb füst meg egy gyenge laszti keveréke,15grammnyit toltam be,5grammig kikapszuláztam aztán ráuntam utána csak forróvízbe bele amúgy az íze nem szar szerintem nem mondom hogy ezt iszogatnám ha finomra vágyok de semmi extra.edzés előttiként semmi értelme mert tompít inkább.
Mindenesetre annyit megért hogy amikor beírtátok ide utána néztem és fölösleges 5ezrem is volt rá😀de nagyjából az amire számítottam,meg ahogy írtad te is.Hiába amit boltból hozol ki...nem véletlen hozhatod ki😂

2023. Március 31. - 21:08:03
Válasz #324
Nem elérhető

Zero


mint egy gyengébb füst meg egy gyenge laszti keveréke,15grammnyit toltam be,5grammig kikapszuláztam aztán ráuntam utána csak forróvízbe bele amúgy az íze nem szar szerintem nem mondom hogy ezt iszogatnám ha finomra vágyok de semmi extra.edzés előttiként semmi értelme mert tompít inkább.
Mindenesetre annyit megért hogy amikor beírtátok ide utána néztem és fölösleges 5ezrem is volt rá😀de nagyjából az amire számítottam,meg ahogy írtad te is.Hiába amit boltból hozol ki...nem véletlen hozhatod ki😂

Na köszi az infót, akkor szerintem ezt a modafinil-t megpróbálom csak ez már egy kicsivel drágább.

2023. Április 01. - 10:00:30
Válasz #325
Nem elérhető

frankzane


Kratomok között nekem nagy különbség van. Engem a maeng da zöld megtol azért nyílván nem kóla. Többitől én sem érzek sok mindent. Modafinil nekem gyengébb, az csak az étvágyat nyomja el meg bevétel után 20órán belül nem tudok elaludni. Több forrásból is próbáltam olyan mint a koffein csak elnyújtva nekem.

2023. Április 01. - 10:25:28
Válasz #326
Nem elérhető

Küklopsz


én a malájt vettem,utána  a nap folyamán rá járogattam még,végére nem volt rossz,
megnézem majd ezt a modafinilt,ritalin se rossz egyébként,bár engem csak a kíváncsiság hajtott, mert a boltosomnál szó szerint minden van, úgyhogy azért a jó öreg amfetamin-kóla-laszti keverékénél nehezebb legális alternivát találni meg hát a pénz is nagy úr @-o

2023. Április 01. - 10:26:45
Válasz #327
Nem elérhető

Küklopsz


ja most nézem a modafinil ettől gyengébb?
akkor azt elengedem

2023. Április 01. - 19:43:25
Válasz #328
Nem elérhető

frankzane


Hát ja most így szabadídődben felesleges rekreáció céllal vagyis nem felesleges de ez arra jó ,hogy melóban nyomod és akkor kicsit több kedved van dolgozni de mégse vagy szanaszét.

2023. Április 01. - 20:39:54
Válasz #329
Nem elérhető

Zero


Hát ja most így szabadídődben felesleges rekreáció céllal vagyis nem felesleges de ez arra jó ,hogy melóban nyomod és akkor kicsit több kedved van dolgozni de mégse vagy szanaszét.

Szerintem akkor letesztelem, egy erőemelő versenyen biztos segít valamit  :laugh: