2024. Május 14. - 21:56:02
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Teljesítmény fokozók, egyéb gyógyszerek és egészség  (Megtekintve 49020 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2023. Április 13. - 07:44:24
Válasz #330
Nem elérhető

sasalino


Tudnátok olyan oldalt mondani, ahonnan biztonságosan nagy mennyiségben lehetne tadalafilt rendelni? Magyar oldalról vásároltam eddig, de még másik 5 ismerősömnek is kellene és így már azért van egy kis mennyiség.. néztem a powpills.com ot de találtam róla olyan infót hogy nem megbízható. És ugye itt előre kell utalni. Nem szívesen buknék be 150-200 ezret.

2023. Április 13. - 07:52:59
Válasz #331
Nem elérhető

Michpuncs


Genmax stanáról van valakinek tapasztalata? Köszönöm előre is a válaszokat.

2023. Április 15. - 21:25:26
Válasz #332
Nem elérhető

pittta92


Tudnátok olyan oldalt mondani, ahonnan biztonságosan nagy mennyiségben lehetne tadalafilt rendelni? Magyar oldalról vásároltam eddig, de még másik 5 ismerősömnek is kellene és így már azért van egy kis mennyiség.. néztem a powpills.com ot de találtam róla olyan infót hogy nem megbízható. És ugye itt előre kell utalni. Nem szívesen buknék be 150-200 ezret.



Hali hali bocsi a kérdésért ha hülyeség de a kami és a tadafilin között van különbség és ha igen akkor mi?

2023. Április 16. - 12:49:37
Válasz #333
Nem elérhető

sasalino


Kamagra(sildenafil) csak pár órán át fejti ki hatását , viszont azt elég intenzíven. 100mg kamagra benned van 4 oráig aztán vége. Tadafilin viszont 36 órán át fejti ki hatását. De saját illetve pár ismerősöm is úgy vette észre hogyha nagyobb mennyiséget ( olyan 40mg) használ . Simán hat 3 napig. Illetve ami számomra lényeges hogy a tadafilintől nem megy fel a vérnyomásom. Kamagrátol pedig eléggé tud fájni a fejem. Persze ha valakinek nem használ az egyik akkor a másikkal kell próbálkozni . De mióta rátaláltam a tadafilinre azóta rendszeresen használom.. minden 3-4. Nap 20-25mg. Szerintem még tovább is lehet tőle bírni.



Hali hali bocsi a kérdésért ha hülyeség de a kami és a tadafilin között van különbség és ha igen akkor mi?
[/quote]

2023. Április 16. - 16:25:12
Válasz #334
Nem elérhető

Kamagraking


Tudnátok olyan oldalt mondani, ahonnan biztonságosan nagy mennyiségben lehetne tadalafilt rendelni? Magyar oldalról vásároltam eddig, de még másik 5 ismerősömnek is kellene és így már azért van egy kis mennyiség.. néztem a powpills.com ot de találtam róla olyan infót hogy nem megbízható. És ugye itt előre kell utalni. Nem szívesen buknék be 150-200 ezret.



Hali hali bocsi a kérdésért ha hülyeség de a kami és a tadafilin között van különbség és ha igen akkor mi?
Mellékhatások és a hatásidő pl.
Tada sokkal jobban elviselhető sokak számára.
Sokan szedik non-stop napi 5mg-al vérnyomáscsökkentés miatt,mivel ez egy értágító.Tökéletesen működik.
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2023. Április 20. - 10:02:56
Válasz #335
Nem elérhető

Zero


Modafinil.net -ről lehet Magyarországra is már rendelni akit érdekel.

2023. Április 20. - 14:36:01
Válasz #336
Elérhető

frankzane


Modafinil.net -ről lehet Magyarországra is már rendelni akit érdekel.
Köszi igen, arról az oldalról te találtál más infót? Csak mert a moda is máshogy néz ki (doboza) (soma ugyanez)mint amit lehet kapni más oldalakon. Én egy jó ertekelest találtam de semmi mást se az oldal megbízhatóságról se a termékekről, nem tűnik scamnek csak kérdezem ,hogy ti/te találtatok e infókat róluk. És a modafinilonlineusa oldal ugyan így néz ki teljesen, ugyanazok a logók picit fura.

2023. Április 20. - 18:34:58
Válasz #337
Nem elérhető

Zero


Modafinil.net -ről lehet Magyarországra is már rendelni akit érdekel.
Köszi igen, arról az oldalról te találtál más infót? Csak mert a moda is máshogy néz ki (doboza) (soma ugyanez)mint amit lehet kapni más oldalakon. Én egy jó ertekelest találtam de semmi mást se az oldal megbízhatóságról se a termékekről, nem tűnik scamnek csak kérdezem ,hogy ti/te találtatok e infókat róluk. És a modafinilonlineusa oldal ugyan így néz ki teljesen, ugyanazok a logók picit fura.

Azon kívűl, hogy itt írta valaki, semmi.

2023. Április 23. - 05:48:10
Válasz #338
Nem elérhető

michael3482


Sziasztok szeretnék csinálni oxy winstrol kúrát. Még nem csináltam orális kúrát eddig. Valami ötlet illetve tipp esetleg? :)

2023. Április 23. - 12:41:17
Válasz #339
Nem elérhető

Izmos11


Sziasztok szeretnék csinálni oxy winstrol kúrát. Még nem csináltam orális kúrát eddig. Valami ötlet illetve tipp esetleg? :)
Szerintem basszál rá !

2023. Április 23. - 13:16:45
Válasz #340
Nem elérhető

Küklopsz


Sziasztok szeretnék csinálni oxy winstrol kúrát. Még nem csináltam orális kúrát eddig. Valami ötlet illetve tipp esetleg? :)

honnét jött ez az ötlet? ***)))

2023. Április 23. - 19:58:54
Válasz #341
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok szeretnék csinálni oxy winstrol kúrát. Még nem csináltam orális kúrát eddig. Valami ötlet illetve tipp esetleg? :)
Az hogy ne csináld!

2023. Április 24. - 06:35:58
Válasz #342
Nem elérhető

michael3482


Sziasztok szeretnék csinálni oxy winstrol kúrát. Még nem csináltam orális kúrát eddig. Valami ötlet illetve tipp esetleg? :)
Az hogy ne csináld!
Azért gondoltam a winstrol oxyra mert akkor talán kevesebb a víz visszatartása az oxynak ha egyszerre szedem.

2023. Április 24. - 06:47:10
Válasz #343
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok szeretnék csinálni oxy winstrol kúrát. Még nem csináltam orális kúrát eddig. Valami ötlet illetve tipp esetleg? :)
Az hogy ne csináld!
Azért gondoltam a winstrol oxyra mert akkor talán kevesebb a víz visszatartása az oxynak ha egyszerre szedem.

Hatalmas hülyeség a két dolgot egyszerre szedni.

2023. Április 24. - 08:52:43
Válasz #344
Nem elérhető

michael3482


Sziasztok szeretnék csinálni oxy winstrol kúrát. Még nem csináltam orális kúrát eddig. Valami ötlet illetve tipp esetleg? :)
Az hogy ne csináld!
Azért gondoltam a winstrol oxyra mert akkor talán kevesebb a víz visszatartása az oxynak ha egyszerre szedem.

Hatalmas hülyeség a két dolgot egyszerre szedni.
És levezetés kép is hülyeség lenne?