2024. Május 09. - 22:51:13
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Teljesítmény fokozók, egyéb gyógyszerek és egészség  (Megtekintve 48479 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2023. Április 26. - 22:33:12
Válasz #360
Nem elérhető

sBen


oxy, metha, sdrol ezeket testepitesre nem kifejezetten használnék, plane ha hobbi sportolo vagy
ha erőemelés a cél akkor azt mondanam csak-csak, de 3x gondold at.
Ha winyo, akkor mar inkabb anavaron gondolkozz, napi 20mgmmal mar nagyon szep eredmenyt tudsz elerni :)
Felesleges túl tolni. (szerintem)
Anavart nem fog tudni beszerezni. Szinte kivétel nélkül kajli idehaza.

Megfelelő kontakt kell, és tudsz jót(nem felvagas)
Lehet bármibol jót..meg halobol is

2023. Április 27. - 06:58:08
Válasz #361
Nem elérhető

Kamagraking


oxy, metha, sdrol ezeket testepitesre nem kifejezetten használnék, plane ha hobbi sportolo vagy
ha erőemelés a cél akkor azt mondanam csak-csak, de 3x gondold at.
Ha winyo, akkor mar inkabb anavaron gondolkozz, napi 20mgmmal mar nagyon szep eredmenyt tudsz elerni :)
Felesleges túl tolni. (szerintem)
Anavart nem fog tudni beszerezni. Szinte kivétel nélkül kajli idehaza.

Megfelelő kontakt kell, és tudsz jót(nem felvagas)
Lehet bármibol jót..meg halobol is
Ez így volt ezelőtt 20 évvel is ,ész így is lesz 20-év múlva is.
A legtöbb a kontakton múlik.
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2023. Május 03. - 17:37:31
Válasz #362
Nem elérhető

kemi


én a malájt vettem,utána  a nap folyamán rá járogattam még,végére nem volt rossz,
megnézem majd ezt a modafinilt,ritalin se rossz egyébként,bár engem csak a kíváncsiság hajtott, mert a boltosomnál szó szerint minden van, úgyhogy azért a jó öreg amfetamin-kóla-laszti keverékénél nehezebb legális alternivát találni meg hát a pénz is nagy úr @-o

Kólánál csak jobb drog létezik. Mdma is max az első 3 alkalommal jó. A kettőt keverni meg faszság. A kóla full az mdma ellen dolgozik.
Módosított amfetamint kell keresni. Van, ami 4 órás felezést tud. Ritalinból is jó a rövid hatóidejű. Nagyon sok RC van, ami kevés mellékhatással egész jó stimuláns!

2023. Május 03. - 19:43:24
Válasz #363
Nem elérhető

Gábor77


Ha szar az ember májfunkciója hogy lehet felgyorsítani a regenerációját? A korházban a rengeteg antibiotikum és fájdalomcsillapító meg isten tudja még mit és mire amit kaptam, rendesen hazavágták! Igaziból a dózisolás érdekelne mert a hatóanyagok nagy részét szerintem ismerem.

2023. Május 03. - 21:09:43
Válasz #364
Nem elérhető

Küklopsz


G írta nekem egy hasonló kérdésemre ide:

"Mária tövis kb sokat nem ér, napi 3*1 g NAC, 3*1 g C-vitamin, 3*600 mg ALA, 3*1g glycin, 3*1 g taurin, ha orál cuccot használtok mehet egyszerre vele, esetleg még a nyelv alatt oldódós vagy liposzómás glutation (mondjuk abból az injekciós az igazi ha az van semmi más nem kell), ha orált szedtek próbáljátok nyelv alatt feloldani akkor legalább 1 kör kimarad a májnál. Meg akármennyire viccesen hangzik mehet ipari mennyiségben a kávé simán feketen akár napi 4-5 csésze is.

2023. Május 03. - 21:25:39
Válasz #365
Nem elérhető

Logan


Ha szar az ember májfunkciója hogy lehet felgyorsítani a regenerációját? A korházban a rengeteg antibiotikum és fájdalomcsillapító meg isten tudja még mit és mire amit kaptam, rendesen hazavágták! Igaziból a dózisolás érdekelne mert a hatóanyagok nagy részét szerintem ismerem.

Amiket küklopsz irt az tökéletes! Legjobb injekciós glutation abból 2-3 hétig minden másnap beadsz egy ampullat az rendbe rakja a máj értékeket.

2023. Július 22. - 23:33:24
Válasz #366
Nem elérhető

sasalino


Van aki hasznàlt diéta rásegítésére Yohimbine Hydrochloride-ot?
Tud benne segíteni ? Ki mit tapasztalt ha használt ilyet ?

2023. Július 23. - 10:59:13
Válasz #367
Nem elérhető

frankzane


Van aki hasznàlt diéta rásegítésére Yohimbine Hydrochloride-ot?
Tud benne segíteni ? Ki mit tapasztalt ha használt ilyet ?
Usában menő, szerintem nem annyira érik meg ezek.
Amúgy Glutationt szokták IV-is.
Szívre:Omega 3 abból is epa 3-4g.
Q10 2-400mg
Vese: Astragalus minel tobb annal jobb. Nekem 4-5g már szép javulást hoz verkepen.
Májra: Nac, Tudca
Ezeket mondta még G , meg akikre én felnézek külföldi edzők, koleszterinre szoktak citrus bergamot.
Alvás előtt melatonin 3-10mg,
Meg gyulladásra minőségi Now-os Curcumin amibe 95%ok a curcuminoidok napi 500mg vagy 1g.
Én Vigorous Steve Youtube csatornáját javaslom vagy weboldalát, Leo longevity vagy More plates more dates.
Illetve itt ha rámentek a G nevezetű felhasználóra üzenetek megjelenítése és az összes kommentjét érdemes végig olvasni aki kezdőbb esetleg ebben a világban.

2023. Augusztus 06. - 23:37:58
Válasz #368
Nem elérhető

kemi


Van aki hasznàlt diéta rásegítésére Yohimbine Hydrochloride-ot?
Tud benne segíteni ? Ki mit tapasztalt ha használt ilyet ?
Usában menő, szerintem nem annyira érik meg ezek.
Amúgy Glutationt szokták IV-is.
Szívre:Omega 3 abból is epa 3-4g.
Q10 2-400mg
Vese: Astragalus minel tobb annal jobb. Nekem 4-5g már szép javulást hoz verkepen.
Májra: Nac, Tudca
Ezeket mondta még G , meg akikre én felnézek külföldi edzők, koleszterinre szoktak citrus bergamot.
Alvás előtt melatonin 3-10mg,
Meg gyulladásra minőségi Now-os Curcumin amibe 95%ok a curcuminoidok napi 500mg vagy 1g.
Én Vigorous Steve Youtube csatornáját javaslom vagy weboldalát, Leo longevity vagy More plates more dates.
Illetve itt ha rámentek a G nevezetű felhasználóra üzenetek megjelenítése és az összes kommentjét érdemes végig olvasni aki kezdőbb esetleg ebben a világban.

Ínjekciós glutationra rákerestem 50-150$ között mozog. Legtöbb oldalon csak receptre írják fel. Mennyi a reális ára? Honnan szereznétek be?

2023. Augusztus 22. - 16:04:04
Válasz #369
Nem elérhető

haven


Próbáltátok már a szemes metát edzés előtt elszopogatni,  " edzés előttinek, pörgetőnek", beválik?
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2023. Augusztus 22. - 21:07:35
Válasz #370
Nem elérhető

Gyuf


Próbáltátok már a szemes metát edzés előtt elszopogatni,  " edzés előttinek, pörgetőnek", beválik?
Én 1x próbáltam a pharmtec metáját, de mire nyelv alatt elpárolgott lement a fél napom
Azóta nem próbáltam, de lehet holnap úgy próbálgatom a heti edzésnél.

2023. Augusztus 22. - 21:34:01
Válasz #371
Nem elérhető

haven


" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2023. Augusztus 30. - 09:32:01
Válasz #372
Nem elérhető

Gábor77


A műtéti terület és csonttörés gyógyulásához ha kis mennyiségben NPP-t (50mg/hét) beiktatot és mellé tolok 3 egység növit jó lehet? A növit tudom hogy igen az nem is igazán kérdés. Az NPP a lényeg.

2023. Augusztus 30. - 10:21:47
Válasz #373
Nem elérhető

Snatural


Random elkap egy kis szívdobogás, nyugtalanáság érzés. Van, hogy lefekvés után jön, szinte hallom, hogy ver a szívem.
Tegnap estefelé jött rám otthon, gyorsan mértem egy vérnyomást. A vérnyomásmérőm sztrók prevenciós mérést is tud.
A diasztolés rendkívül magas volt, a nyugalmi pulzusom szabálytalan és magas ~105. A kütyü jelezte is a szívritmus zavart.
Az érzés pár percig tart. Egy óra múlva ismét mértem, akkor már minden rendben volt.

Teszto ena megy egy ideje, 5 hete jött mellé egy kis masteron és 2 naponta fél aromasin (exemestane)
A masteron vagy aromasin okozhat ilyen tüneteket? Csak tesztó alatt nem volt ilyen gondom - elég para...

2023. Augusztus 30. - 11:15:13
Válasz #374
Nem elérhető

frankzane


Random elkap egy kis szívdobogás, nyugtalanáság érzés. Van, hogy lefekvés után jön, szinte hallom, hogy ver a szívem.
Tegnap estefelé jött rám otthon, gyorsan mértem egy vérnyomást. A vérnyomásmérőm sztrók prevenciós mérést is tud.
A diasztolés rendkívül magas volt, a nyugalmi pulzusom szabálytalan és magas ~105. A kütyü jelezte is a szívritmus zavart.
Az érzés pár percig tart. Egy óra múlva ismét mértem, akkor már minden rendben volt.

Teszto ena megy egy ideje, 5 hete jött mellé egy kis masteron és 2 naponta fél aromasin (exemestane)
A masteron vagy aromasin okozhat ilyen tüneteket? Csak tesztó alatt nem volt ilyen gondom - elég para...
Én vissza mennék TRT-re és néznék ekg-t meg amire pénzed van a szíveddel kapcsolatosan, nem jàték, remélhetőleg csak kiderül ,hogy minden oké.