2024. Május 09. - 22:46:46
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Deca Durabolin gondok  (Megtekintve 214050 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. December 18. - 15:41:16
Válasz #15
Nem elérhető

andras123


Szerintem nagyon Jo a Deca Magaban is hasznalva ......
Had ismerje meg , a szteroidokat csak igy lehet megismerni ha egyedul nyomja es Sok feherje es sok Szaharid mellet nem kene gondnak lennie
reggel hatig meg ne legy fel Aze Coleman Is hamarabb ledőlt erted
Szerintem a Proviron Jo megoldas a Deca Melle Azt Jol teszed hogy Szeded 2 naponta kell az utolso 3 hetben meg 3 akar 4 tabi

Best Regards

2009. December 18. - 16:07:00
Válasz #16
Nem elérhető

Maszat


Szerintem nagyon Jo a Deca Magaban is hasznalva ......
Had ismerje meg , a szteroidokat csak igy lehet megismerni ha egyedul nyomja es Sok feherje es sok Szaharid mellet nem kene gondnak lennie
reggel hatig meg ne legy fel Aze Coleman Is hamarabb ledőlt erted
Szerintem a Proviron Jo megoldas a Deca Melle Azt Jol teszed hogy Szeded 2 naponta kell az utolso 3 hetben meg 3 akar 4 tabi

Best Regards

látszik,h semmit nem tudsz ezekröl a dolgokrol.
mellesleg betelt a postaládád ezért nem tok a kérdéseidre válaszolni privátban.De mint már írtam korábban nem is nagyon akarok.

már le lett 1000x írva,h miért nem jó a deca magába és mellé miért nem ér szartse a proviron, erre Te azt mondod,h jó, miközbe olyanokat kérdezgetsz privibe,h fáj-e majd a comba a szuri.

sztem ne osztogass tanácsot olyan témában amihez közöd sincs.

és ezt nem bunkóságból írom!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. December 18. - 16:28:53
Válasz #17
Nem elérhető

Mr. Deca


Köszönöm a gyors reakciókat, most már csak azt kellene eldöntenem,hogy álljak le a picsába,vagy vezessem be mellé valamelyik gyengébb tesztoszteron készítményt.
Bár be kell valljam, nem használom túlzott előszeretettel őket.

2009. December 18. - 16:38:05
Válasz #18
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor

Halkan kérdezem meg,h wini nem jönne még jól neki?Mert azt hiszem itt olvastam,h csökkenti a deca progeszteron hatásait???

Pontosan, a deca mellé elég fontos lenne a winstrol is a stack-be az anti-progeszteron hatása miatt(is), de ezt már valóban leírtuk korábban itt, csak kevesen vannak akik tényleg veszik a fáradságot és kicsit képzik magukat, mondjuk azzal, hogy végigolvassák a szteroid fórum idevonatkozó részeit mielőtt kérdeznének. Maszat, te is kapsz egy virtuális plusz pontot tőlem, hogy ezt megemlítetted.  ;)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. December 18. - 16:44:49
Válasz #19
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Köszönöm a gyors reakciókat, most már csak azt kellene eldöntenem,hogy álljak le a picsába,vagy vezessem be mellé valamelyik gyengébb tesztoszteron készítményt.
Bár be kell valljam, nem használom túlzott előszeretettel őket.

Pedig nagyobb előszeretettel kellene használnod tesztoszteront, mint decát. De ez egyébként sem az előszeretetről kell hogy szóljon, hanem arról, hogy megérted, mi az pontosan, amit használsz és hogyan kellene helyesebben használni, ha már használod.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. December 18. - 16:52:48
Válasz #20
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Szerintem nagyon Jo a Deca Magaban is hasznalva ......
Had ismerje meg , a szteroidokat csak igy lehet megismerni ha egyedul nyomja es Sok feherje es sok Szaharid mellet nem kene gondnak lennie
reggel hatig meg ne legy fel Aze Coleman Is hamarabb ledőlt erted
Szerintem a Proviron Jo megoldas a Deca Melle Azt Jol teszed hogy Szeded 2 naponta kell az utolso 3 hetben meg 3 akar 4 tabi

Best Regards

Szerintem te nem igazán tudod, miről beszélsz. Magyarázd el nekünk részletesebben, miért jó a proviron az önálló deca mellé? Az hogy "szerinted" jó, igazából a kutyát nem érdekli. Szerintem így, meg szerintem úgy a kockacukorhoz és kávéhoz jó, meg a játszótéren, de itt most elég komoly hormon készítményekről beszélünk. Írd le pontosan, hogy mit csinál a proviron a deca mellett.

regards
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. December 18. - 16:55:47
Válasz #21
Nem elérhető

hopika


Írd le pontosan, hogy mit csinál a proviron a deca mellett.

regards

Ugyanazt,mint a Winstrol és a Zyta mellett:elfér a fiókban...kb. ennyit.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. December 18. - 17:02:44
Válasz #22
Nem elérhető

Maszat


Maszat, te is kapsz egy virtuális plusz pontot tőlem, hogy ezt megemlítetted.  ;)

hány virtuális plusz pont kell 1 T-bomb II-höz?  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. December 18. - 17:06:53
Válasz #23
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Írd le pontosan, hogy mit csinál a proviron a deca mellett.

regards

Ugyanazt,mint a Winstrol és a Zyta mellett:elfér a fiókban...kb. ennyit.

 ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. December 18. - 17:07:39
Válasz #24
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Maszat, te is kapsz egy virtuális plusz pontot tőlem, hogy ezt megemlítetted.  ;)

hány virtuális plusz pont kell 1 T-bomb II-höz?  ;D

na tényleg, ezt majd kiszámolom.  ;)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. December 18. - 17:11:55
Válasz #25
Nem elérhető

hopika


Maszat, te is kapsz egy virtuális plusz pontot tőlem, hogy ezt megemlítetted.  ;)

hány virtuális plusz pont kell 1 T-bomb II-höz?  ;D

na tényleg, ezt majd kiszámolom.  ;)
Nekem a T-Bomb II is elfér a fiókban a többi mellett...
Maszat szerezz egy jó fiókot inkább!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. December 18. - 17:16:22
Válasz #26
Nem elérhető

Maszat


Maszat, te is kapsz egy virtuális plusz pontot tőlem, hogy ezt megemlítetted.  ;)

hány virtuális plusz pont kell 1 T-bomb II-höz?  ;D

na tényleg, ezt majd kiszámolom.  ;)
Nekem a T-Bomb II is elfér a fiókban a többi mellett...
Maszat szerezz egy jó fiókot inkább!

most kihúztam a fiókom, belenéztem és 1 jó hangosat röhögtem ;D

10év letöltendő, igazad van kell 1 jobb fiók ;D
Sok minden gyűlt már ebben össze, nem fér ide semmi...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. December 18. - 18:17:24
Válasz #27
Nem elérhető

Kicsibors


Efitmastert kéretik szépen egy körre a Bodybuilding chatbe is bekukkantani, én oda intéztem egy kérdést; köszönöm!  :-){

2009. December 18. - 18:46:34
Válasz #28
Nem elérhető

fastor


Szerintem a leggyorsabb javulás gyors teszto azonnali adagolásával lenne elérhető, akár a deka mellé is mehet. Nem lenne akkora törés, mintha elhagyja a dekát.. Vagy pedig deka elhagy, továbbiakban nolva mehet 3 hétig, és rányomni a HCG-t. Mondjuk 2x1500IU elég lenne ilyen rövid kúra után, clostyl nem kell.

Én folytatnám a dekát, provit kivenném egyelőre, és mellé 2 naponta 100mg propionat mehetne. Amikor 3. hete megy a propi, akkor elindítanám újra a provit alacsony adagolással. B vitamin is segíthet deka mellékhatásokban.

Úgy egyébként amit most leírtam, már több soron ki van tárgyalva a fórumon, olvasgatni kellene   :-}

Igen, ez mindenképpen valahogy így lenne helyes ha folytatni akarja a kúrát Mr. Deca. Nagyon fontos lenne a deca mellé a tesztoszteron. De az alvászavar és kellemetlen érzések meg fognak maradni még így is valószinüleg, de a tesztoszteron enyhítene azért ezeken.

Tesztoszteron mellett állandóan álmos vagy.. Ezt úgy hallottam valahol..  o:)

akkor bennem egy tesztó gyár dolgozik, állandóan álmos vagyok ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. December 18. - 21:13:50
Válasz #29
Nem elérhető

andras123


Maszat Oke Oke Bocs
Hat Nemis Tudom Hoppika Tudod Levan Probalva Mas a Teoria es mas a Prax

De kitudja Fugg az Ürge Testomegetol Is
Figyelj Ha Good Vazeg Leulne Innya egy 45kilos gyerekkel meglatnank az eredmenyet

Neki is Kitudja hogy van ez erted?