2024. Május 20. - 16:57:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: sűrgős segítséget szeretnék!  (Megtekintve 14384 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. Június 22. - 23:03:07
Válasz #15
Nem elérhető

h4xOr


Jó de a bodysoknál(meg a magukat annak tartóknál) ez teljesen alap dolog.Mindenkinek és mindenki minden haverjának minden cucc bejött amit használt.Az mind1 hogy valami fröccsintett szar vagy éppen silica.Működik mert csak!

2012. Június 23. - 08:44:18
Válasz #16
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
azt irja a haverjainak bevált, képzelem milyen párátlanok lettek tőle
És kiderülne, hogy attól száradsz be igazán.........csak eddig ezt mi nem tudtuk  ;D ;D.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Június 23. - 10:17:49
Válasz #17
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Gabó, te meg ne humorizálj, ki tudja, mit használsz...  ;D  ;D

Ja azt senki! Egy dolog viszont tuti! Nem silica golyókat!  ))=/ ;-oo-;

dehogyenm tudjuk, mit használ gabó, hiszen magyarországon az ő kúráját tervezte a legtöbb ember nyilvánosan  >:D  itt a fórumon, ha jól emlékszem, és ha minden igaz, annak a kúrának a eleje-közepén van és még nem is halt meg az 400mg tesztóban hetente  ;D

 8-) csakhogy én is beszóljak má' ebbe a kemény anyagos topikba...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Június 23. - 12:07:31
Válasz #18
Nem elérhető

gabo01


Gabó, te meg ne humorizálj, ki tudja, mit használsz...  ;D  ;D

Ja azt senki! Egy dolog viszont tuti! Nem silica golyókat!  ))=/ ;-oo-;

dehogyenm tudjuk, mit használ gabó, hiszen magyarországon az ő kúráját tervezte a legtöbb ember nyilvánosan  >:D  itt a fórumon, ha jól emlékszem, és ha minden igaz, annak a kúrának a eleje-közepén van és még nem is halt meg az 400mg tesztóban hetente  ;D

 8-) csakhogy én is beszóljak má' ebbe a kemény anyagos topikba...

Köszi! Jól esik a törődés!
Azt hiszem Leo arra gondolt, hogy nem tudhatom mi van az ampullákban!  ;D ;)

2012. Június 23. - 12:22:21
Válasz #19
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Gabó, te meg ne humorizálj, ki tudja, mit használsz...  ;D  ;D

Ja azt senki! Egy dolog viszont tuti! Nem silica golyókat!  ))=/ ;-oo-;

dehogyenm tudjuk, mit használ gabó, hiszen magyarországon az ő kúráját tervezte a legtöbb ember nyilvánosan  >:D  itt a fórumon, ha jól emlékszem, és ha minden igaz, annak a kúrának a eleje-közepén van és még nem is halt meg az 400mg tesztóban hetente  ;D

 8-) csakhogy én is beszóljak má' ebbe a kemény anyagos topikba...
Persze, még az újságokban is benne volt - ember, akinek a kúráját az egész ország megvitatta  ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Június 23. - 12:26:33
Válasz #20
Nem elérhető

gabo01


Gabó, te meg ne humorizálj, ki tudja, mit használsz...  ;D  ;D

Ja azt senki! Egy dolog viszont tuti! Nem silica golyókat!  ))=/ ;-oo-;

dehogyenm tudjuk, mit használ gabó, hiszen magyarországon az ő kúráját tervezte a legtöbb ember nyilvánosan  >:D  itt a fórumon, ha jól emlékszem, és ha minden igaz, annak a kúrának a eleje-közepén van és még nem is halt meg az 400mg tesztóban hetente  ;D

 8-) csakhogy én is beszóljak má' ebbe a kemény anyagos topikba...
Persze, még az újságokban is benne volt - ember, akinek a kúráját az egész ország megvitatta  ;D.


Nagyon rendesek vagytok tényleg!  ;D
Reméljük a végeredmény nem lesz bent az újságokban!  ;-oo-;

2012. Június 23. - 22:46:23
Válasz #21
Nem elérhető

SzPeti


ez eddig a kedvenc topicom  ***))))
Nincs csúnya nő csak alacsony tesztoszteronszint! ;)

2012. Június 24. - 03:28:50
Válasz #22
Nem elérhető

Kamagraking


ki az a barom aki silica gelt zabal??? szent kardhal,mi folyik itt..... ;D
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2012. Június 28. - 11:56:58
Válasz #23
Nem elérhető

reparon73


nem kell senkit fikázni!
A cucc jól működik, de CSAK ha zsiráftáppal együtt nyomatják. A gondozók pár kilót adnak szívesen némi jattért. Fényképet kérünk!!!!

2012. Július 04. - 12:58:31
Válasz #24
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Kis hülyék, azt hitték kamu.

Most érkezett 2 konténer pápua-új guinea-i lógyíkhere hormonba áztatott silica gel, foglalásokat felveszünk. Naggyon durva cucc  ;) :D.

 ;D ;D.

Töröljük a bánatba ezt a topicot is  :-/-  :-}.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Július 04. - 15:38:42
Válasz #25
Nem elérhető

Woodslave


maradjon meg a magyar hobbigyúrós társadalom szellemi leépülésének örök mementójaként  **:))))* ***)))) ****:))))))

2012. Július 05. - 20:30:26
Válasz #26
Nem elérhető

Pretorian


maradjon meg a magyar hobbigyúrós társadalom szellemi leépülésének örök mementójaként  **:))))* ***)))) ****:))))))

Plusz hátha valakinek visszatartó erő lehet ez a topic a koxolás elkezdésénél.  ;D
Mindenesetre  (:-)  :-):-)::
"It is important to have fun in life, of course. But when you're out there partying, horsing around, someone out there at the same time is working hard. Someone is getting smarter and someone is winning. Just remember that."

2013. Június 10. - 21:49:59
Válasz #27
Nem elérhető

andras123


nem kollene gunt uzni a z Inasbol
higroszkopos anyagot vet vona hat ez erdekes ( Balu  ****:)))))) )de miert nem irt oszten
hogy most akkor van e es mi

2013. Június 10. - 23:19:50
Válasz #28
Nem elérhető

Triszo


nem kollene gunt uzni a z Inasbol
higroszkopos anyagot vet vona hat ez erdekes ( Balu  ****:)))))) )de miert nem irt oszten
hogy most akkor van e es mi

Szia! Biztos erőltetni kell neked ezt a gépelés témát? Inkább ha jön valami gondolat, vedd fel diktafonra,és úgy töltsd fel valahova, nehogy tovaszàlljon a tudás amit át kívánsz adni!:)

2013. Június 11. - 17:30:43
Válasz #29
Nem elérhető

vekony


Én rájöttem. András egy Dadaista művész. A nihilizmus, a véletlenszerű elemek egymás mellé helyezésének, mindenféle elv és rendszer lerombolásának a mestere és újat nem ad helyette, mégis mikor már azt hinnénk, hogy mindez tudatlanságából fakad, cáfolja ezt egy olyan költői képpel, amit 20x át kell olvasnom, hogy megértsem és annyit mondok h anyááád! Bobakrome hozzá képest kutyafasza!

Ha en Tundi é Bundi vel a Labat meg meg a Ujjait akkor Lajos meghinna engem Vendegsegbe Meg meg Innen is jO par Inast es Csávot HOgy Okoljatok belole
Es engem a Kadba a Vizbe Folytogatna Es Utanna Tetteit Orsogilisztakkal elejsulyozna.
De a Vacsora utan Ha Lajos elmenne Furdeni, Jordan szerinted Behajinthato lehetseges Hozza a kAdba 10 Szarnyas es egy Bicikli belsö Gumi Tomlo Nelkul?

Efit Balu   topic

Oke en ertem akkor fesssek olan Keped ahol telihold van es a Melterkevero Rugós tengelykapcsolas Moderativacio Áron forog Balu es en a Padon Bicepszezunk Amikor az Arcunkra Verdes a Lapu a selö
Magnezitbanya van a Haterbe Balu Kezeben egy Kondenzator es az en Kezembe Pedig Felxi Kolcsonrol Tanusitvany Amiert Hajnaldiba Jon Efitmester Jordannal?
Jordanon Kigyobor Ruha van Es Soesem Viszketek tole

En Agy erzem a aszavaitokbol Eleg Nehez ezkoket Lefesteni