2024. Május 13. - 18:08:10
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Danabol utáni panasz.  (Megtekintve 41948 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2013. Október 14. - 22:39:41
Válasz #30
Nem elérhető

ninja14


Bár hozzá tartozik, hogy megtettem volna ha muszáj.  :D
!+"%  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Október 14. - 22:43:23
Válasz #31
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Október 15. - 00:32:25
Válasz #32
Nem elérhető

Gabe


Bár hozzá tartozik, hogy megtettem volna ha muszáj.  :D
Nem dugtad meg, de más volt?
Ezt mesélted, hogy olyan volt a csiklója, mint az uborka?
Én meg kérdeztem, hogy olyan hosszú?
Erre Maszat: A faszt, olyan savanyú. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Október 15. - 00:36:24
Válasz #33
Nem elérhető

Maszat


Át akarta íratni a kocsiját, de nem tudta, mert az előző tulajnak hitel volt a kocsiján, és kellett hozzá egy banki hiteltörlő papír. Így hát meghatalmaztam magamat a nevében,  kikértem a CIB banktól, és átírtam neki.  ;D De csak azért mert tudtam,h patikája van a Batthyányin ;D De mondom, meg is dugtam volna ha szükség lett volna rá.  :-)(-: ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Október 15. - 00:38:33
Válasz #34
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Át akarta íratni a kocsiját, de nem tudta, mert az előző tulajnak hitel volt a kocsiján, és kellett hozzá egy banki hiteltörlő papír. Így hát meghatalmaztam magamat a nevében,  kikértem a CIB banktól, és átírtam neki.  ;D De csak azért mert tudtam,h patikája van a Batthyányin ;D De mondom, meg is dugtam volna ha szükség lett volna rá.  :-)(-: ;D

 :D  ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Október 15. - 00:41:31
Válasz #35
Nem elérhető

dumbass


Át akarta íratni a kocsiját, de nem tudta, mert az előző tulajnak hitel volt a kocsiján, és kellett hozzá egy banki hiteltörlő papír. Így hát meghatalmaztam magamat a nevében,  kikértem a CIB banktól, és átírtam neki.  ;D De csak azért mert tudtam,h patikája van a Batthyányin ;D De mondom, meg is dugtam volna ha szükség lett volna rá.  :-)(-: ;D

Komolyan nyissunk egy topicot "Maszat kalandjai" címmel. :DDD Szétüt egy csövest és leugrik a buszról, majdnem megdugja a patikás nőcit, 2 tinicsaj nyalja egymást előtte de nem izgul fel rá, gázpisztolyt fognak rá, a gyno-s kalamajkák, és még hány ilyen volt a fórumon :D könyvet lehetne kiadni, vagy blogot írni belőle és reklámokkal telecseszni csak úgy dőlne a pénz :D

2013. Október 15. - 02:13:46
Válasz #36
Nem elérhető

Maszat


Hidd el Dumbi, a legizgalmasabbakat le se merem írni  ;D Már a Technoviking kalandjait is kitöröltettem, mert tele volt fosva a sok hülyeséggel  :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26