2024. Május 10. - 04:34:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Prohormonok  (Megtekintve 4512 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2021. Március 12. - 10:01:20
Megtekintve 4512 alkalommal
Nem elérhető

M.a.


Sziasztok, biztos vagyok benne, hogy sokakat érdekel még a téma, mivel be lehet őket szerezni.

Kinek mik a tapasztalatai? Hatás, mellékhatás és egyéb tudnivalókra lennék kíváncsi.
Tudom sokat írtak a kezdő kúra topicban, de nagyon kevesen fognak visszaolvasni 7-800 oldalt és mire a végére érnek a 3/4 el is fogják felejteni.

2021. Március 12. - 18:07:56
Válasz #1
Nem elérhető

Kamagraking


Milyen prohormonok futnak most?
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2021. Március 12. - 19:54:48
Válasz #2
Nem elérhető

G


Kb az össze kapható ugyan úgy mint régen, USA-ban ki vannak bannolva az "original fajták" de az újak ott is ugyan úgy kaphatók mert szürke zónásak annyi hogy az összes dopping listás ha valakinek ez számít.
Kezdőknek jók lehetnek aki a naturálságon túl akar lépni kezdésnek a "legenyhébb" az 1-andro és 4-andro fajták.
Amúgy ezek mind dizájner orál szteroidok vagy felütötték régen a hatóanyag könyvet és ami pl soha nem került emberi használatra így nem lett szteroid listás mert pl olyan toxikus volt mint a superdrol (methyl drosta) azt kidobták a piacra.
Halodrol, superdrol, DMZ, epistane ezek voltak a nagy ősök.
Legyen bármelyik én egyiket sem használnám 4 hétnél tovább.

2021. Március 12. - 20:38:43
Válasz #3
Nem elérhető

M.a.


G ezeken kívül árulnak még androstebolt és trenavart is, vagyis nálunk :D

4 hét alatt kijönnek a hatásaik? Sarmokkal megéri kombinálni? Mert van a swissnel egy két érdekes keverék, aminek a ph az alapja + sarm.
Mielőtt leteremtenel, az első amolyan naturalon túli kúrám az ostarine lesz ibuval amit javasoltál, szóval maradok azon, amint megérkezik el is kezdem, csak úgy érdekel a téma, mert nagyon dicsérik, főleg a warrior labsos phkat meg van a swissnek a gigatropin, arról is jókat hallottam.

Olvastam olyat, hogy a trenavarnak trenbolon féle hatása van, egy másik oldalon azt írják, hogy lényegében át alakul trenbolonna...

1 andro 4 andro nincs véletlenül valami jó oldalad ahol le írják a megnevezést és írnak róla valami ismertetőt? Mert nálunk egy pár oldal árul egy pár gyártótól pht.

2021. Április 07. - 18:23:59
Válasz #4
Nem elérhető

kappl


Szia, amiket írnak és a webshopok, azokat ne nagyon figyeld, trenavar nem változik át trenbolonna, ezt csak a hülyének írják, hogy vegye boldog boldogtalan. Tren talán a legdrágább szteroid a piacon (nem biztos, szteroid kúrám nem volt a pht leszámítva) egy olcsó ph biztosan nem fog olyat hozni :D
Hallottam olyat is, hogy pht használ valaki tesztó alapnak egy pl sarm mellett, ezt se mondanám a legokosabb dolognak. A swiss pharma a kedvenc gyártóm sarmban és phbol csak a halodrolt próbáltam, doki szólt is, hogy ne erőltessem a máj végett, nyilván magasabb lett az érték, de bajom nincs belőle, viszont ha 3 hét úgy megmozgatja, akkor inkább hanyagolom. Semmilyen májvédőt nem szedtem mellé ezt azért hozzáteszem. Rendes pct kell, de hát nálam egy sima 30mgs osta kúra is felezte a tesztó termelésem 3 het után, szóval aki ph után nem nyom semmit az hülye. Bár én az ostarinetol is megbolondultam, de én alapból hajlamos vagyok az agresszivitásra, de a halodroltol még a fának is nekimentem volna ***))))  @-o
Egyébként lehet egy androstebolt (1andro) is kipróbálom, tudcaval és Mária tövissel aztán majd meglátjuk, hogy a máj hogy fogja bírni.

2021. Április 08. - 22:01:00
Válasz #5
Nem elérhető

EDR


Szia, amiket írnak és a webshopok, azokat ne nagyon figyeld, trenavar nem változik át trenbolonna, ezt csak a hülyének írják, hogy vegye boldog boldogtalan. Tren talán a legdrágább szteroid a piacon (nem biztos, szteroid kúrám nem volt a pht leszámítva) egy olcsó ph biztosan nem fog olyat hozni :D
Hallottam olyat is, hogy pht használ valaki tesztó alapnak egy pl sarm mellett, ezt se mondanám a legokosabb dolognak. A swiss pharma a kedvenc gyártóm sarmban és phbol csak a halodrolt próbáltam, doki szólt is, hogy ne erőltessem a máj végett, nyilván magasabb lett az érték, de bajom nincs belőle, viszont ha 3 hét úgy megmozgatja, akkor inkább hanyagolom. Semmilyen májvédőt nem szedtem mellé ezt azért hozzáteszem. Rendes pct kell, de hát nálam egy sima 30mgs osta kúra is felezte a tesztó termelésem 3 het után, szóval aki ph után nem nyom semmit az hülye. Bár én az ostarinetol is megbolondultam, de én alapból hajlamos vagyok az agresszivitásra, de a halodroltol még a fának is nekimentem volna ***))))  @-o
Egyébként lehet egy androstebolt (1andro) is kipróbálom, tudcaval és Mária tövissel aztán majd meglátjuk, hogy a máj hogy fogja bírni.

Sziasztok!

Én most fejezek be a héten egy doboznyi Gaspari Halodrolt (+novedex XT mellette és majd folytatólagosan is ez megy tovább pár hétig), tavaly már kipróbáltam (két dobozzal vettem, mielőtt betiltották volna anno). Ez 1 andro meg 4 andro keveréke (1- androstene-3-ol, 17-one, 4-androstene-3d-ol-one, Androsterone, Androstenolone Acetate, Rhaponticum carthamoides, 100:1 Extract (Root) egész pontosan)

Nekem - állóképességi sport - fő pozitív hatása a regenerálódás (nagyon) érezhető felgyorsítása volt, meg talán kis erő is jött.

Tavaly semmit nem éreztem, mármint mellékhatást. (Hatás ugyanaz volt) Érdekes módon idén pár napig fájt a gyomrom vagy mim - bal oldalt, elméletileg a máj jobb oldalon van :) .

Csak érdekességképp írom, elkezdtem szedni májvédőt (Ostrovit Liver Aid) - most már nem fáj. Mondjuk lehet véletlen egybeesés is, idegbaj is volt mostanában, meg most próbáltam ki valami kevert kreatint is - a legtöbb kreatinra érzékeny vagyok.

Most pedig, hogy olvastam amit írtál szeget ütött a fejemben, rákerestem a Swiss cuccára .. és ott a leírásban azt látom, hogy az metilált??? És tökre más hatóanyagot ír az oldalukon ...

Valaki tudja, hogy is van ez?

A két gyártó Halodrol-ja tökre más terméket takar? Ezt mondjuk baromira remélem, mert metilált cuccot nem akartam szedni - nem parázok, mert ennyitől nem kellene gond legyen, de ha - majd valamikor  :) - ilyesmire adom a fejem, akkor inkább szuri lesz pont emiatt. És hát eléggé szemét dolog, ha nem tüntetik fel az összetevőknél, hogy metilát a cucc..
meg én eddig bárhol olvastam utána az 1 andro meg 4-andro cuccoknál sehol nem írta, hogy metiláltak lennének.



 

2021. Április 08. - 22:26:46
Válasz #6
Nem elérhető

cczw95


Azért van úgy mivel a swiss a régi halodrolt árulja.
Régebben a halodrolt metilált volt. A gaspari is.
Ez hatásosabb de rombolja a májat.

Szia, amiket írnak és a webshopok, azokat ne nagyon figyeld, trenavar nem változik át trenbolonna, ezt csak a hülyének írják, hogy vegye boldog boldogtalan. Tren talán a legdrágább szteroid a piacon (nem biztos, szteroid kúrám nem volt a pht leszámítva) egy olcsó ph biztosan nem fog olyat hozni :D
Hallottam olyat is, hogy pht használ valaki tesztó alapnak egy pl sarm mellett, ezt se mondanám a legokosabb dolognak. A swiss pharma a kedvenc gyártóm sarmban és phbol csak a halodrolt próbáltam, doki szólt is, hogy ne erőltessem a máj végett, nyilván magasabb lett az érték, de bajom nincs belőle, viszont ha 3 hét úgy megmozgatja, akkor inkább hanyagolom. Semmilyen májvédőt nem szedtem mellé ezt azért hozzáteszem. Rendes pct kell, de hát nálam egy sima 30mgs osta kúra is felezte a tesztó termelésem 3 het után, szóval aki ph után nem nyom semmit az hülye. Bár én az ostarinetol is megbolondultam, de én alapból hajlamos vagyok az agresszivitásra, de a halodroltol még a fának is nekimentem volna ***))))  @-o
Egyébként lehet egy androstebolt (1andro) is kipróbálom, tudcaval és Mária tövissel aztán majd meglátjuk, hogy a máj hogy fogja bírni.

Sziasztok!

Én most fejezek be a héten egy doboznyi Gaspari Halodrolt (+novedex XT mellette és majd folytatólagosan is ez megy tovább pár hétig), tavaly már kipróbáltam (két dobozzal vettem, mielőtt betiltották volna anno). Ez 1 andro meg 4 andro keveréke (1- androstene-3-ol, 17-one, 4-androstene-3d-ol-one, Androsterone, Androstenolone Acetate, Rhaponticum carthamoides, 100:1 Extract (Root) egész pontosan)

Nekem - állóképességi sport - fő pozitív hatása a regenerálódás (nagyon) érezhető felgyorsítása volt, meg talán kis erő is jött.

Tavaly semmit nem éreztem, mármint mellékhatást. (Hatás ugyanaz volt) Érdekes módon idén pár napig fájt a gyomrom vagy mim - bal oldalt, elméletileg a máj jobb oldalon van :) .

Csak érdekességképp írom, elkezdtem szedni májvédőt (Ostrovit Liver Aid) - most már nem fáj. Mondjuk lehet véletlen egybeesés is, idegbaj is volt mostanában, meg most próbáltam ki valami kevert kreatint is - a legtöbb kreatinra érzékeny vagyok.

Most pedig, hogy olvastam amit írtál szeget ütött a fejemben, rákerestem a Swiss cuccára .. és ott a leírásban azt látom, hogy az metilált??? És tökre más hatóanyagot ír az oldalukon ...

Valaki tudja, hogy is van ez?

A két gyártó Halodrol-ja tökre más terméket takar? Ezt mondjuk baromira remélem, mert metilált cuccot nem akartam szedni - nem parázok, mert ennyitől nem kellene gond legyen, de ha - majd valamikor  :) - ilyesmire adom a fejem, akkor inkább szuri lesz pont emiatt. És hát eléggé szemét dolog, ha nem tüntetik fel az összetevőknél, hogy metilát a cucc..
meg én eddig bárhol olvastam utána az 1 andro meg 4-andro cuccoknál sehol nem írta, hogy metiláltak lennének.

2021. Április 09. - 10:37:41
Válasz #7
Nem elérhető

kappl




Sziasztok!

Én most fejezek be a héten egy doboznyi Gaspari Halodrolt (+novedex XT mellette és majd folytatólagosan is ez megy tovább pár hétig), tavaly már kipróbáltam (két dobozzal vettem, mielőtt betiltották volna anno). Ez 1 andro meg 4 andro keveréke (1- androstene-3-ol, 17-one, 4-androstene-3d-ol-one, Androsterone, Androstenolone Acetate, Rhaponticum carthamoides, 100:1 Extract (Root) egész pontosan)

Nekem - állóképességi sport - fő pozitív hatása a regenerálódás (nagyon) érezhető felgyorsítása volt, meg talán kis erő is jött.

Tavaly semmit nem éreztem, mármint mellékhatást. (Hatás ugyanaz volt) Érdekes módon idén pár napig fájt a gyomrom vagy mim - bal oldalt, elméletileg a máj jobb oldalon van :) .

Csak érdekességképp írom, elkezdtem szedni májvédőt (Ostrovit Liver Aid) - most már nem fáj. Mondjuk lehet véletlen egybeesés is, idegbaj is volt mostanában, meg most próbáltam ki valami kevert kreatint is - a legtöbb kreatinra érzékeny vagyok.

Most pedig, hogy olvastam amit írtál szeget ütött a fejemben, rákerestem a Swiss cuccára .. és ott a leírásban azt látom, hogy az metilált??? És tökre más hatóanyagot ír az oldalukon ...

Valaki tudja, hogy is van ez?

A két gyártó Halodrol-ja tökre más terméket takar? Ezt mondjuk baromira remélem, mert metilált cuccot nem akartam szedni - nem parázok, mert ennyitől nem kellene gond legyen, de ha - majd valamikor  :) - ilyesmire adom a fejem, akkor inkább szuri lesz pont emiatt. És hát eléggé szemét dolog, ha nem tüntetik fel az összetevőknél, hogy metilát a cucc..
meg én eddig bárhol olvastam utána az 1 andro meg 4-andro cuccoknál sehol nem írta, hogy metiláltak lennének.

A halodrol superdrol epistane metilalt. :-< Az originalok legalábbis. Hatásosabbak is, de ha az ember választ és van esze akkor inkább olyat használ ami nem metilalt. Én akkoriban beleugrottam, mert hát hirtelen eredményt akartam, ami jött is, de az idegbajjal együtt :D de én is majd azt a készítményt fogom szedni legközelebb, ha lesz legkozelebb ph, amit te is szedtél. Sajna nálunk már a letro xt is elfogyott, pont mikor lett volna pénz rá :D mondjuk nálam ez a trenavar nagy kérdés, mert estra -4,9,11 -triene -3,17 -dione nincs benne hogy methyl, akkor most ez metilalt vagy sem?  0o0o0