2024. Május 10. - 13:23:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Enanthat de mennyi Anastrozole  (Megtekintve 5093 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2021. Március 23. - 09:43:08
Megtekintve 5093 alkalommal
Nem elérhető

Viktor73


Sziasztok!

47 éves vagyok, csökkent erőszinttel, alacsony libidóval, enyhe depresszív tünetekkel, alacsony tesztoszteron szintre gyanakodva magán andrológushoz mentem február elején, Testosterone enanthatot írt, 5-6 naponta 0.5 ml (fél ampulla) a körzeti csak úgy tudta megoldani a beadást, hogy hetente benyomott egy teljes ampullát.
A lényeg, hogy 5 hét után visszamentem kontrollra, igazából semmi drámait nem tapasztaltam, nyílván ekkoramennyiségtől nem is vártam csodát, viszont a kedvem, motivációm, libidóm jobb lett, edzeni csak saját súllyal napi fél órát, HIIT edzettem, másnaponta 8-10 kmt futottam, szépen lassan elkezdtem formálódni, szálkásodni, zsír csökkeni kezdett, általános közérzetem sokat javult.

kezdeti tesztoszteron: 14nmol/L
kezdeti ösztradiol: 88 pmol/L


4 hét múlva:
tesztoszteron: 29
ösztradiol: 88

a kontrollra 5 héttel a kezdet után mentem (1 héttel a kontroll labor után), és pont aznap enyhe fájdalmat, pici duzzanatot kezdtem érezni a mellbimbómban, amit mondtam a dokinak és Amiridex 1mg ból heti 2x 1/4 et írt.

Eddig 2xer vettem be a negyedet, továbbra is nagyon enyhén, de  érzékeny a mellbimbóim körül, a kérdésem az, hogy ez indikálja-e az abbahagyást, vagy jobb lesz, ok így? Szívesen folytatnám ezt a kúrát, mert sok jótékony hatását érzem ,de nem minden áron. Most azt kérte a doki, hogy csak 10 naponta, adassam be az 1 ampullát, hangsúlyozom, nem testépítés, versenyforma a célom.

Szóval OK ez így, vagy több aridimex kéne, vagy  hagyjam abba?
Mit gondoltok? nagyon köszönöm a válaszokat!

üdv Viktor

2021. Március 23. - 20:19:24
Válasz #1
Nem elérhető

Logan


Szia! Ha arimidex mellett is érzékeny a mell akkor nézess egy prolaktin szintet mert van hogy a kívülről bevitt tesztoszteronra úgy reagál hogy a prolaktin megemelkedik és az okozza a mell érzékenységet csomokat stb
Arra viszont más gyógyszer való prolaktin szint csökkentő... talpasztalat...

2021. Március 23. - 21:02:50
Válasz #2
Nem elérhető

G


Sziasztok!

47 éves vagyok, csökkent erőszinttel, alacsony libidóval, enyhe depresszív tünetekkel, alacsony tesztoszteron szintre gyanakodva magán andrológushoz mentem február elején, Testosterone enanthatot írt, 5-6 naponta 0.5 ml (fél ampulla) a körzeti csak úgy tudta megoldani a beadást, hogy hetente benyomott egy teljes ampullát.
A lényeg, hogy 5 hét után visszamentem kontrollra, igazából semmi drámait nem tapasztaltam, nyílván ekkoramennyiségtől nem is vártam csodát, viszont a kedvem, motivációm, libidóm jobb lett, edzeni csak saját súllyal napi fél órát, HIIT edzettem, másnaponta 8-10 kmt futottam, szépen lassan elkezdtem formálódni, szálkásodni, zsír csökkeni kezdett, általános közérzetem sokat javult.

kezdeti tesztoszteron: 14nmol/L
kezdeti ösztradiol: 88 pmol/L


4 hét múlva:
tesztoszteron: 29
ösztradiol: 88

a kontrollra 5 héttel a kezdet után mentem (1 héttel a kontroll labor után), és pont aznap enyhe fájdalmat, pici duzzanatot kezdtem érezni a mellbimbómban, amit mondtam a dokinak és Amiridex 1mg ból heti 2x 1/4 et írt.

Eddig 2xer vettem be a negyedet, továbbra is nagyon enyhén, de  érzékeny a mellbimbóim körül, a kérdésem az, hogy ez indikálja-e az abbahagyást, vagy jobb lesz, ok így? Szívesen folytatnám ezt a kúrát, mert sok jótékony hatását érzem ,de nem minden áron. Most azt kérte a doki, hogy csak 10 naponta, adassam be az 1 ampullát, hangsúlyozom, nem testépítés, versenyforma a célom.

Szóval OK ez így, vagy több aridimex kéne, vagy  hagyjam abba?
Mit gondoltok? nagyon köszönöm a válaszokat!

üdv Viktor

Semmit nem kell csinálnod, az arimidex-tól meg nem azonnal múlik el mert egy aromatáz inhibitor kétszer vetted be azt jelenti egy hét telt el még egy hét így és ki fog ürülni a felesleges ösztrogén bírd ki addig ennyi, max dobj be egy felet még aztán a normál adagolás kérd el az ampullát hazudj vmit hogy van ismerősöd aki mentős/ápoló/orvos az utcában lakik és majd ő beadja ....
Marha rossz választás hogy át akar térni a 10 napi beadásra még nagyobb lesz a hormon szint ingadozás és jobban kijönnek a mellékhatások a heti min 2szeri beadás az alap.
Nézz meg videót neten inzulinos tűvel is be lehet adni sokkal kényelmesebb egyszerűbb.
250 mg tesztótól semennyire nem fog felmenni a prolaktinod mert nagyon közvetve hat csak rá meg amúgy is esélytelen hogy erre neked felírnak valamit csak nőknek menstruációs gondokra vagy parkinson kórosoknak való gyógyszerek ezek...
Amúgy meg gondolom van rajtad felesleg azért alakul át sokkal könynebben az ösztrogén tesztóvá.
Egy hét és elmúlik bírd ki és ha ilyen normális orvosod van inkább tőle kérdezgess és ne szteroid fórumokra járj tanácsért....

Amúgy DHEA 25 mg és pregnenolone 10 mg naponta szedését ajánlanám mert mivel külsőleg viszed be a tesztót így csomó fontos neuro-szteroidod nem vagy csak minimálisan fog termelődni.

2021. Március 23. - 21:49:13
Válasz #3
Nem elérhető

M.a.


G, azt azért vegyük figyelembe, hogy itt tényleg 250mg van abba a tesztoba, nem a higitott verziót kapja :D

Viktor, hol található ez az orvos, majd elmennék én is alacsony tesztó szintel hozzá :D

2021. Március 24. - 05:00:04
Válasz #4
Nem elérhető

Logan


Sziasztok!

47 éves vagyok, csökkent erőszinttel, alacsony libidóval, enyhe depresszív tünetekkel, alacsony tesztoszteron szintre gyanakodva magán andrológushoz mentem február elején, Testosterone enanthatot írt, 5-6 naponta 0.5 ml (fél ampulla) a körzeti csak úgy tudta megoldani a beadást, hogy hetente benyomott egy teljes ampullát.
A lényeg, hogy 5 hét után visszamentem kontrollra, igazából semmi drámait nem tapasztaltam, nyílván ekkoramennyiségtől nem is vártam csodát, viszont a kedvem, motivációm, libidóm jobb lett, edzeni csak saját súllyal napi fél órát, HIIT edzettem, másnaponta 8-10 kmt futottam, szépen lassan elkezdtem formálódni, szálkásodni, zsír csökkeni kezdett, általános közérzetem sokat javult.

kezdeti tesztoszteron: 14nmol/L
kezdeti ösztradiol: 88 pmol/L


4 hét múlva:
tesztoszteron: 29
ösztradiol: 88

a kontrollra 5 héttel a kezdet után mentem (1 héttel a kontroll labor után), és pont aznap enyhe fájdalmat, pici duzzanatot kezdtem érezni a mellbimbómban, amit mondtam a dokinak és Amiridex 1mg ból heti 2x 1/4 et írt.

Eddig 2xer vettem be a negyedet, továbbra is nagyon enyhén, de  érzékeny a mellbimbóim körül, a kérdésem az, hogy ez indikálja-e az abbahagyást, vagy jobb lesz, ok így? Szívesen folytatnám ezt a kúrát, mert sok jótékony hatását érzem ,de nem minden áron. Most azt kérte a doki, hogy csak 10 naponta, adassam be az 1 ampullát, hangsúlyozom, nem testépítés, versenyforma a célom.

Szóval OK ez így, vagy több aridimex kéne, vagy  hagyjam abba?
Mit gondoltok? nagyon köszönöm a válaszokat!

üdv Viktor


Mivel az ösztrogén színted ugyan annyi volt mint a trt kezdete kor és akkor is fajt a melled tehát akkor nem az ösztrogén okozta a mell fájdalmat hanem a prolaktin... kisseb dózisban kell beadni a tesztot bőr alá ahogy G is írta heti 2 szer elosztva és várj míg normalizálódik a prolaktin valószínűleg... ha nem akkor nezesd meg vérvétel..

2021. Március 24. - 06:46:27
Válasz #5
Nem elérhető

Viktor73


Kedves Logan!

köszi szépen a  választ, igazából eleve bőr alá írta, heti 2x 0.3ml csak akkor hiánycikk volt az 1ml fecsi és a 2ml esben azt nem lehetett jól kimérni, így lett 4-5 naponta 0.5 ml bőr alá, aztán az 1ml intramusc/hét hét telibe a dokinál, de akkor visszatérek a bőralá heti 2x ...nagyon köszi

2021. Március 24. - 06:54:59
Válasz #6
Nem elérhető

Viktor73


Kedves G!

Köszönön a választ, így teszek!

üdv

Viktor