2024. Május 10. - 15:46:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Gynecomastia  (Megtekintve 9957 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2021. Május 15. - 08:48:47
Válasz #15
Nem elérhető

Kamagraking


Ha 11 éve edzel és ilyen alacsony a testsztó szinted akkor ott valami nem ok.
Mennyi idős vagy?
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2021. Május 15. - 09:36:25
Válasz #16
Nem elérhető

mirrmur



Nem akarlak elkeseríteni de az igazság az Ha rossz géneket örököltél hormonális szempontból akkor megszívtad, javítani tudsz rajta antiosztogennekkel erős androgénekkel de amint abbahagyod ezek szedését pár hónap alatt visszatér a vizes zsíros csöcsös kinézet a legjobb étkezés és edzés mellett is.
Pontosan.Ha hozzájárul még egy szerény adottságú lapos,nehezen pumpálható mell izomzat,akkor még nehezebb.Ez esetben formában kell maradni nyáron.A többi időszakban pedig tudomásul venni...


A mellem felső része inkább az elmaradottabb, ezért erőltetem is a + fokos gyakorlatokat mellre.
Sok fölösleg van van még rajtam az tény, de azt is látom, hogy ez diétával nem fog eltűnni.
A műtét után kb 3 hónapig jól nézett ki, az amúgy is kis hegek eltűntek és nem volt alata szinte semmi, akkor még zsírosabb is voltam.
Most viszont ahogy jönnek a melegebb idők a bimbóim teljesen petyhüdtek és meg vannak picit dagadva. Hűvösebb időben persze tök esztétikus még így behízva is.
Szóval el vagyok keseredve.
A műtétre úgy tekintettem, mint végleges megoldás, de ismételni kell viszont nyárra nem vállalom be, ezt a szezont viszont jó lenne már kihúzni egy egészséges külsővel-szorongásmentesen.  :-Đ
Nem tudom hány éves vagy de gondolom fiatal. Szerintem túlzottan rágörcsölsz erre a dologra, lehet furcsa egy testépítő fórumon ilyet írni de ne  szorongj amiatt ha nem tökéletes a tested mert azoknak a nőknek se az akikről azt gondolod..vedd lazabban a dolgokat edz és tarts egy egészséges étrendet kardiozz és ha ez nem hozza meg az eredményt próbálj ki egy antiosztrogent, de elsősorban fogadd el magad..
[/quote]

28 éves leszek hamarosan.
El is fogadnám én magam, nem akarok meg nen is tudnék tökéletes lenni, de ez az 1 dolog nagyon frusztrál

2021. Május 15. - 09:45:13
Válasz #17
Nem elérhető

mirrmur


Ha 11 éve edzel és ilyen alacsony a testsztó szinted akkor ott valami nem ok.
Mennyi idős vagy?

28 éves leszek idén.
Ezelőtt soha nem nézettem a hormonjaim, de ez a nagyon alacsony teszto nagyon megrémiszt.
Fogalmam sincs mi lehet a gond, soha nem használtam semmilyen kémiát, mert ha ott elb*sztam volna a levezetést, vagy hogy újra indítsam a saját termelésem... De így :-)-

2021. Május 15. - 11:59:35
Válasz #18
Nem elérhető

mirrmur


Az első 2 kép műtét előtti este.
A második 2 kép műtét után 11 nappal.

2021. Május 15. - 12:01:01
Válasz #19
Nem elérhető

mirrmur


Ez pedig a jelenlegi helyzet.

2021. Május 15. - 12:20:14
Válasz #20
Nem elérhető

Logan


Szerintem nagyon rágörcsölsz erre eggyaltalan nem vészes sőt észre se venni nagyon szerintem...

2021. Május 15. - 12:52:31
Válasz #21
Elérhető

Gábor77


Szerintem nagyon rágörcsölsz erre eggyaltalan nem vészes sőt észre se venni nagyon szerintem...

Pont ezt akartam írni! Semmi extra. Fejben van a gino   :)

2021. Május 15. - 12:59:49
Válasz #22
Nem elérhető

kappl


Ha ilyen bimboim lennének marha boldog lennék :D aztán neked meg ez nem tetszik? Azt hittem valami komolyabb undorító csecst fogok látni :D jezusom, az enyém meg alap esetben befelé fordulnak és hosszukassa válik az udvar, ha hideg van akkor egyedül a normális...  Most az enyémhez képes a tied szépségversenyt nyerne.

2021. Május 15. - 13:12:50
Válasz #23
Nem elérhető

mirrmur


Ez igazán biztató és kedves tőletek  :-){
De igazából ezek a képek nem a legrosszabb formájukban készültek, a meleggel van a baj, akkor kiterebélyesedik és pólóban gázosabb mint mondjuk félmeztelen. Vannak ennél gázabb gynok, de fél éve műtöttek és látom hogy kezd újra kinőni  @-o
Mit lehet ezzel így hirtelen kezdeni?  :-){

2021. Május 15. - 18:10:19
Válasz #24
Nem elérhető

Gyuf


Semmi gond a melleiddel amúgy.
Illetve amikor voltál teszto mérésen, előtte nem volt valami kamatyolás?

2021. Május 15. - 18:41:43
Válasz #25
Nem elérhető

mirrmur


Semmi gond a melleiddel amúgy.
Illetve amikor voltál teszto mérésen, előtte nem volt valami kamatyolás?

4 hónapja nincs barátnőm nem igazán van olyan nap, hogy ne verjem a répát, van hogy többször is. A vérvételt megelőző este is így volt, azthiszem 1x.
Azóta 2 nővel volt dolgom, nem volt semmi gond, egyszer nehezen mentem el a végéig, de merevedéssel nem volt gondom.
De ez ilyen mértékben nem tudom befolyásolhatja-e?!
A mellemmel kapcsolatban meg azt érzem, hogy egyre tömegesebb, zsírosabb az alsó része, illetve a bimbó melegben nem férfias. Próbálom nem bebeszélni magamnak figyelgetem is a műtét óta folyamat és látom, hogy nem fain. Így is sokáig vártam, hogy írjak ide vagy komolyabban foglalkozzak vele, mert úgy voltam vele majd a diéta leviszi.
De minél jobban fogyok annál szembetűnőbb.

2021. Május 15. - 19:59:34
Válasz #26
Nem elérhető

Gyuf


Semmi gond a melleiddel amúgy.
Illetve amikor voltál teszto mérésen, előtte nem volt valami kamatyolás?

4 hónapja nincs barátnőm nem igazán van olyan nap, hogy ne verjem a répát, van hogy többször is. A vérvételt megelőző este is így volt, azthiszem 1x.
Azóta 2 nővel volt dolgom, nem volt semmi gond, egyszer nehezen mentem el a végéig, de merevedéssel nem volt gondom.
De ez ilyen mértékben nem tudom befolyásolhatja-e?!
A mellemmel kapcsolatban meg azt érzem, hogy egyre tömegesebb, zsírosabb az alsó része, illetve a bimbó melegben nem férfias. Próbálom nem bebeszélni magamnak figyelgetem is a műtét óta folyamat és látom, hogy nem fain. Így is sokáig vártam, hogy írjak ide vagy komolyabban foglalkozzak vele, mert úgy voltam vele majd a diéta leviszi.
De minél jobban fogyok annál szembetűnőbb.
Ennyire részletesen nem akartam volna tudni a dolgokat, de köszönöm , hogy őszintén leírtad.
Azért kérdeztem mert ha most kb 1-1,5hétig nem lenne semmi teljesen más értéket kapnál.
Havernál is így volt, neki is full alacsony volt minden értéke, mikor megkérdeztem volt e előző este akció a csajjal , azt mondta volt
máskor csináltatott szintén vizsgálatot, más érték jött ki.

2021. Május 18. - 14:34:10
Válasz #27
Nem elérhető

Janó


Ez pedig a jelenlegi helyzet.
Alig észrevehető, szerintem rajtad kívül senkit nem zavar. Ám ha szabad tudnom mennyibe fájt neked a műtét?

2021. Május 19. - 09:10:24
Válasz #28
Nem elérhető

G


Ez pedig a jelenlegi helyzet.

Őszintén ez alig észrevehető avatott szem kell hozzá hogy észre vegye, szerintem te már túlságosan is észre veszed azért zavar.
Az meg hogy valakinek a normál tartományon belül van a tesztója hiába az alacsonyabb tartományban attól még normál ha tömeg/erő jön, libidó, kedv rendben van akkor ez csak egy szám ennyi.
Ha nem akarsz TRT-be kezdeni max egy kis arimidiex, clomid/nolva, HCG és/vagy HMG-vel lehetne egy kis hormon optimalizálást csinálni.
De amúgy ha csak a gynod akarod minimalizálni akkor nolva 20/20 mg reggel/este 2 hétig aztán minden másnap 10 mg vagy raloxifen 30/30 mg reggel este2 hétig aztán meg 30 mg minden másnap.

2021. Május 20. - 12:19:59
Válasz #29
Nem elérhető

mirrmur


Ez pedig a jelenlegi helyzet.
Alig észrevehető, szerintem rajtad kívül senkit nem zavar. Ám ha szabad tudnom mennyibe fájt neked a műtét?

Altatásban 590e Ft.