2024. Május 10. - 23:42:44
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Gynecomastia  (Megtekintve 9961 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2021. Május 20. - 12:33:01
Válasz #30
Nem elérhető

mirrmur


Ez pedig a jelenlegi helyzet.

Őszintén ez alig észrevehető avatott szem kell hozzá hogy észre vegye, szerintem te már túlságosan is észre veszed azért zavar.
Az meg hogy valakinek a normál tartományon belül van a tesztója hiába az alacsonyabb tartományban attól még normál ha tömeg/erő jön, libidó, kedv rendben van akkor ez csak egy szám ennyi.
Ha nem akarsz TRT-be kezdeni max egy kis arimidiex, clomid/nolva, HCG és/vagy HMG-vel lehetne egy kis hormon optimalizálást csinálni.
De amúgy ha csak a gynod akarod minimalizálni akkor nolva 20/20 mg reggel/este 2 hétig aztán minden másnap 10 mg vagy raloxifen 30/30 mg reggel este2 hétig aztán meg 30 mg minden másnap.

Köszönöm G!

Biztos ami biztos, jövő héten csináltatok egy teljes férfi hormon panelt egy korrektebb helyen, aztán az majd talán ad egy átláthatóbb diagnózist.
ATD-ről valakinek esetleg valakinek valami infója gynoval kapcsolatban? Gasp Novedex XT tartalmazza ha minden igaz, más kérdés hogy itthon már rég bannolták.

2021. Május 20. - 12:54:46
Válasz #31
Nem elérhető

mirrmur


ADT-t akartam írni :D

2021. Május 20. - 12:55:17
Válasz #32
Nem elérhető

G


Ez pedig a jelenlegi helyzet.

Őszintén ez alig észrevehető avatott szem kell hozzá hogy észre vegye, szerintem te már túlságosan is észre veszed azért zavar.
Az meg hogy valakinek a normál tartományon belül van a tesztója hiába az alacsonyabb tartományban attól még normál ha tömeg/erő jön, libidó, kedv rendben van akkor ez csak egy szám ennyi.
Ha nem akarsz TRT-be kezdeni max egy kis arimidiex, clomid/nolva, HCG és/vagy HMG-vel lehetne egy kis hormon optimalizálást csinálni.
De amúgy ha csak a gynod akarod minimalizálni akkor nolva 20/20 mg reggel/este 2 hétig aztán minden másnap 10 mg vagy raloxifen 30/30 mg reggel este2 hétig aztán meg 30 mg minden másnap.

Köszönöm G!

Biztos ami biztos, jövő héten csináltatok egy teljes férfi hormon panelt egy korrektebb helyen, aztán az majd talán ad egy átláthatóbb diagnózist.
ATD-ről valakinek esetleg valakinek valami infója gynoval kapcsolatban? Gasp Novedex XT tartalmazza ha minden igaz, más kérdés hogy itthon már rég bannolták.

Az ATD egy aromatáz inhibitor így persze csökkenti az ösztrót mivel neked teljesen normálban volt az ösztród így AI-nak sok értelme nincs gyno szempontjából inkább egy anti-ösztrogén max arra lenne jó hogy növeled egy kicsit a saját tesztód. Minden gaspari novadexet el kell felejteni már kb 10 éve nincs benn ATD ami most van az meg teljesen más valami andros prohormonok vannak benne.

2021. Május 20. - 14:09:23
Válasz #33
Nem elérhető

Janó


Ez pedig a jelenlegi helyzet.
Alig észrevehető, szerintem rajtad kívül senkit nem zavar. Ám ha szabad tudnom mennyibe fájt neked a műtét?


Altatásban 590e Ft.
Az kemény ennyiért már én is visszamennék ha nem vagyok elégedett az eredménnyel.

2021. Május 20. - 15:09:30
Válasz #34
Nem elérhető

G


Ez pedig a jelenlegi helyzet.
Alig észrevehető, szerintem rajtad kívül senkit nem zavar. Ám ha szabad tudnom mennyibe fájt neked a műtét?


Altatásban 590e Ft.
Az kemény ennyiért már én is visszamennék ha nem vagyok elégedett az eredménnyel.

Pedig ez külföldhöz képest még elég olcsó Thaiföldön is 2-3000 dollár, USA-ban meg 5-10000 között attól milyen helyre mész.
Amúgy kicsit utána néztem azért az benne vagy hogy nem sikerült nekik jól megcsinálni hogyha nincs teljesen az egész mirigy állomány kifejlődve akkor van ami annyira kicsi hogy nem veszik észre és mivel itt pubertáskori volt a dolog és azóta is naturál volt a srác így már másabb a helyzet, de nyilván ekkor sem árt vissza menni.
Szóval aki gyno műtétre akarja elszánni a magát nyomjon előtte egy jó kis tesztó, nandrolon, anadrol kúrát hogy teljesen megduzzadjon az egész mirigy állománya.

2021. Május 21. - 16:41:20
Válasz #35
Nem elérhető

mirrmur


Magyarország ilyen tekintetben olcsónak számít.
De a dokik sem hülyék, műtét előtt alá kell írni egy nyilatkozatot, ha esztétikailag nem minden 100% úgy alakul ahogy elképzelted, azért felelősséget nem vállalnak főleg, hogy a gyógyulási szakaszban nem fogják végig a kezed.
Egyébként 5 hétig nem edzettem utána 3 hétig fokozatosan vissza, kentem mindennel, ami csak jó lehet neki, a kompressziós mellényt csak mosni vettem le szóval lelkiismeretesen betartottam mindent.
Az SHBG eredményét ma kaptam meg.
33,4 nmol/L      13 - 71                 valid


2021. Május 21. - 19:20:46
Válasz #36
Nem elérhető

Gábor77


Magyarország ilyen tekintetben olcsónak számít.
De a dokik sem hülyék, műtét előtt alá kell írni egy nyilatkozatot, ha esztétikailag nem minden 100% úgy alakul ahogy elképzelted, azért felelősséget nem vállalnak főleg, hogy a gyógyulási szakaszban nem fogják végig a kezed.
Egyébként 5 hétig nem edzettem utána 3 hétig fokozatosan vissza, kentem mindennel, ami csak jó lehet neki, a kompressziós mellényt csak mosni vettem le szóval lelkiismeretesen betartottam mindent.
Az SHBG eredményét ma kaptam meg.
33,4 nmol/L      13 - 71                 valid
Kolléga! Neked pszichológos kell nem sebész. Fejben van a gond. De csak lapátold a 100 ezreket a sebészeti semmire. Ne nézegesd magad a tükörben feleslegesen annyit. Van gond bőven a víztoronyban. Ápolgasd a lelkedet itt a semmire. Nincs semmi gondod- Fogadd el baszki!!!! 3 dkg zsír minusszal nem dugsz meg több nőt. Mert itt kb ennyiről beszélünk.

2021. Május 25. - 19:07:08
Válasz #37
Nem elérhető

Lolka


Sziasztok! Kúra közbeni GYNO ellen mit lehet szedni?
Használt anyagok Trenbolon és Sustanon.

2021. Május 25. - 21:34:36
Válasz #38
Nem elérhető

Logan


Sziasztok! Kúra közbeni GYNO ellen mit lehet szedni?
Használt anyagok Trenbolon és Sustanon.

Valószínű magas prolaktin okozza amit a trenbolone okoz. Prolaktin szint csökkentő szoktak szedni. Helyedbe gyors vérvétel megnézném a prolaktin és ösztrogén szintet aztán kiderül

2021. Május 25. - 22:29:52
Válasz #39
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok! Kúra közbeni GYNO ellen mit lehet szedni?
Használt anyagok Trenbolon és Sustanon.
Szerintem az ösztro lehet túl magas.

2021. Május 28. - 10:21:34
Válasz #40
Nem elérhető

Janó


Sziasztok! Kúra közbeni GYNO ellen mit lehet szedni?
Használt anyagok Trenbolon és Sustanon.
Nekem stana mindig eltüntette eddig a progeszteronos gynot,  az ösztrogénesre meg anasztrozol

2021. Július 08. - 13:16:59
Válasz #41
Nem elérhető

BS419


Sziasztok!

Valaki tudna segíteni,hogy ha  szeretném kideríteni a tesztoszteron, ösztrogén, progeszteronszint stb, akkor melyik fajta vizsgálatra kellene jelentkezzek?
"Totál tesztoszteron" néven találtam egyet,az jó lehetne nekem?
Magas ösztrogénszintre gyanakszok (nem szteroid miatt) és ezt szeretném kideríteni, ehhez kellene nekem labor.
Vagy egyébként most jobban utánanézve sokkal inkább kellene egy Prolaktin-Ösztradiol-Progeszterin-Szabad és aktív tesztoszteron+totál tesztoszteron vizsgálat így egyben?