2024. Május 09. - 22:08:28
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Omna v Susta?  (Megtekintve 166125 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Augusztus 27. - 10:59:52
Megtekintve 166125 alkalommal
Nem elérhető

Gézu


Sziasztok! Kúra elött állok, és érdekelne, hogy melyik  hatásosabb az Omnadren v a Sustanon 250? Hatóanyagra tom, h mind2 anyag 250mg testot tartalmaz, meg azt is h mind2 4 komponensű, és 2 anyag eltérés van benne, de valaki az egyiket dicséri, vki a másikat... Nos?? ?:-/
No Pain, No Gain!

2008. Augusztus 27. - 11:01:36
Válasz #1
Nem elérhető

Jordan


Az Omna!

Azt hallottam.......... ::)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Augusztus 27. - 11:07:35
Válasz #2
Nem elérhető

L


Szerintem meg minden a céljaid függvénye...
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Augusztus 27. - 12:49:18
Válasz #3
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok! Kúra elött állok, és érdekelne, hogy melyik  hatásosabb az Omnadren v a Sustanon 250? Hatóanyagra tom, h mind2 anyag 250mg testot tartalmaz, meg azt is h mind2 4 komponensű, és 2 anyag eltérés van benne, de valaki az egyiket dicséri, vki a másikat... Nos?? ?:-/

Az omna több vizet köt, és nagyobb erőt hoz, a susta minőségi(bb) tömegnövekedést ad, de erőben kevesebbet hoz, illetve susta hajlamos gyulladni, a jelfa-s omna soha nem gyulladt, nem is érezni szinte, csak picit nyom.. Én az omnára szavazok, használat után a víz lemegy, no para  :-}

(Természetesen mindezt egy barátomtól tudom  o:) )

2008. Augusztus 27. - 13:05:20
Válasz #4
Nem elérhető

Gabe


...
a jelfa-s omna soha nem gyulladt, nem is érezni szinte, csak picit nyom.. Én az omnára szavazok, ....
(Természetesen mindezt egy barátomtól tudom  o:) )
milyen egy rendes srác, minden érzést ilyen részletesen elmesélt.
le a kalappal előtte  ;)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Augusztus 27. - 13:08:30
Válasz #5
Nem elérhető

L


Sziasztok! Kúra elött állok, és érdekelne, hogy melyik  hatásosabb az Omnadren v a Sustanon 250? Hatóanyagra tom, h mind2 anyag 250mg testot tartalmaz, meg azt is h mind2 4 komponensű, és 2 anyag eltérés van benne, de valaki az egyiket dicséri, vki a másikat... Nos?? ?:-/

Az omna több vizet köt, és nagyobb erőt hoz, a susta minőségi(bb) tömegnövekedést ad, de erőben kevesebbet hoz, illetve susta hajlamos gyulladni, a jelfa-s omna soha nem gyulladt, nem is érezni szinte, csak picit nyom.. Én az omnára szavazok, használat után a víz lemegy, no para  :-}

(Természetesen mindezt egy barátomtól tudom  o:) )

Szerintem az omna mellé elfér egy doboz Legalon. Biztos ami biztos.
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Augusztus 27. - 14:23:30
Válasz #6
Nem elérhető

George


Az Omna nagy mértékben aromatizálódik, meg vízfej, meg nem annyira szép az összkép, de tényleg a cél szabja meg az eszközt ;D '99 dec. Musclemag-ben pont ezt a kérdést tették fel Greg Zulaknak, onnan tudom !+"%

2008. Augusztus 27. - 17:25:25
Válasz #7
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok! Kúra elött állok, és érdekelne, hogy melyik  hatásosabb az Omnadren v a Sustanon 250? Hatóanyagra tom, h mind2 anyag 250mg testot tartalmaz, meg azt is h mind2 4 komponensű, és 2 anyag eltérés van benne, de valaki az egyiket dicséri, vki a másikat... Nos?? ?:-/

Az omna több vizet köt, és nagyobb erőt hoz, a susta minőségi(bb) tömegnövekedést ad, de erőben kevesebbet hoz, illetve susta hajlamos gyulladni, a jelfa-s omna soha nem gyulladt, nem is érezni szinte, csak picit nyom.. Én az omnára szavazok, használat után a víz lemegy, no para  :-}

(Természetesen mindezt egy barátomtól tudom  o:) )

Szerintem az omna mellé elfér egy doboz Legalon. Biztos ami biztos.

Szerintem meg a legalon májvédő, az omna meg nem orális szer, és "elvileg" nem terheli a májat.. De javítsatok ha hülye vagyok  :-}

2008. Augusztus 27. - 17:29:59
Válasz #8
Nem elérhető

Gézu


Én fordítva hallottam, hogy az omna gyullad be. Amúgy legalont feleslegesnek tartom. Én provironra szavazok, qra végén meg HCG @:-)
No Pain, No Gain!

2008. Augusztus 27. - 17:32:06
Válasz #9
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ha vki jól akar kinézni annak felesleges az Omna.

Pl. erőemelőknek ajánlom.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Augusztus 27. - 17:33:41
Válasz #10
Nem elérhető

Jordan


Én fordítva hallottam, hogy az omna gyullad be. Amúgy legalont feleslegesnek tartom. Én provironra szavazok, qra végén meg HCG @:-)

Van olyan akinek begyullad mind a ketto.
Amit irtal "szerintem" jo. De en nem ertek nagyon hozza.   :)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Augusztus 27. - 17:44:18
Válasz #11
Nem elérhető

God Vazzeg


Én fordítva hallottam, hogy az omna gyullad be. Amúgy legalont feleslegesnek tartom. Én provironra szavazok, qra végén meg HCG @:-)

Jelfa-s omna nem gyullad, ha igen, akkor rosszul van beadva. Szerintem  8-)

2008. Szeptember 28. - 13:10:07
Válasz #12
Nem elérhető

szocsa


úgy tudom 2003 ban megváltozott pár összetevő az omnában és sokkal jobb vétel mint a susi.
van 1 barátom 112kg full száraz és diétakor omna+wini megy mindig! És jól néz ki!!!  :violinplay3:

2008. Szeptember 28. - 15:25:14
Válasz #13
Nem elérhető

Áron


jha Csabi.... nekem is ezt montad.... nekem meg akkor Omnafejem lett tőle h a tokám ráfolyt a mellemre:S :-Đ

2008. Szeptember 28. - 19:18:11
Válasz #14
Nem elérhető

player


szinte ugyanaz mint a susta,de mind a kettőből van bóvli,úgyhogy:be careful!