2024. Május 09. - 23:06:13
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mi a véleményetek Deddyről?

Egy sz@rrágó seggfej...
Elmehet a picsába...
Hülye barom állat...
Nem tiszta fialás...
Talán félreismerték, és lehet hogy nem is olyan f@sz...
Csak egy buta kisgyerek még.

Szerző Téma: Gumiszoba: Sustanon Therapy  (Megtekintve 67084 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Június 01. - 09:04:08
Válasz #210
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Deddy, fotón miért vágsz ilyen morcos képet? már csak a fuksz és macséta hiányzik  ;D

2009. Június 01. - 09:05:31
Válasz #211
Nem elérhető

Deddy


Deddy, fotón miért vágsz ilyen morcos képet? már csak a fuksz és macséta hiányzik  ;D

Frusztrált a gondolat, hogy vajon Steve atyától milyen büntetést kapok  ;D



        "You know, kid, never give up...
Find a way, 'cause that's what winners do..."

                                       (Zeke Topanga)

http://www.youtube.com/watch?v=gW9nWVQoiic

.

2009. Június 01. - 09:09:29
Válasz #212
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor


Oh, shit!! :)



Szánalmas vicc, meg is nézem ki írta  8-) 

2009. Június 01. - 09:10:49
Válasz #213
Nem elérhető

Deddy





        "You know, kid, never give up...
Find a way, 'cause that's what winners do..."

                                       (Zeke Topanga)

http://www.youtube.com/watch?v=gW9nWVQoiic

.

2009. Június 01. - 09:11:42
Válasz #214
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 01. - 09:22:48
Válasz #215
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Deddy, fotón miért vágsz ilyen morcos képet? már csak a fuksz és macséta hiányzik  ;D

Frusztrált a gondolat, hogy vajon Steve atyától milyen büntetést kapok  ;D

Gondoltad ha meglátja a fotót, megijed és enyhébb büntetést kapsz   :D

2009. Június 01. - 09:25:28
Válasz #216
Nem elérhető

Deddy


Deddy, fotón miért vágsz ilyen morcos képet? már csak a fuksz és macséta hiányzik  ;D

Frusztrált a gondolat, hogy vajon Steve atyától milyen büntetést kapok  ;D

Gondoltad ha meglátja a fotót, megijed és enyhébb büntetést kapsz   :D

Nem mindenki rendelkezik olyan rémítő kinézettel mint te :)  :-){
(tudod, van akinek rá kee jáccani  :-oD)



        "You know, kid, never give up...
Find a way, 'cause that's what winners do..."

                                       (Zeke Topanga)

http://www.youtube.com/watch?v=gW9nWVQoiic

.

2009. Június 01. - 09:41:45
Válasz #217
Nem elérhető

andris06


Olvasgattam ezt a topicot és ááááá......Mindenki Deddy-t szivatja, milyen gyerekes és közben, aki írogat neki gondolkozzon már el rajta, hogy ő mi(tisztelet a kivételnek).Pl.:két oldalon keresztül a libidó a téma, hogy hány évesen kell majd tesztó meg ilyenek nagy nevetős fejekkel karöltve, mert Stallone azt mondta.......Vagy: a 18 éves korosztály agyilag nulla.....Vagy: Ki az a Deddy az iwiwen és jól megkéne pofozni...Ez az egész erről szól, pedig valaki nem poén szándékkal indította ezt a topicot.Nekem erről az egészről az a véleményem nagyon sok komolytalan ember van ezen a fórumon.Oké Deddy kolléga fiatal és lehet tudatlan, de nem egyből leugatni kéne, hanem segíteni neki.Lebeszélni úgy sem tudja senki, akkor meg már segíteni kéne, hogy ne bassza szét magát.Erről szól az emberség.Ha makacs, akkor legyen makacs.Lehet engem is kövezni nyugodtan, nem érdekel, de a véleményemet leírom.Eddig általában olvasgattam ezt a fórumot, de ez már kezd átmenni a napiszar szintjére.Nagyon sajnálom :-\ :-\ :-\

2009. Június 01. - 09:55:35
Válasz #218
Nem elérhető

Maszat


Olvasgattam ezt a topicot és ááááá......Mindenki Deddy-t szivatja, milyen gyerekes és közben, aki írogat neki gondolkozzon már el rajta, hogy ő mi(tisztelet a kivételnek).Pl.:két oldalon keresztül a libidó a téma, hogy hány évesen kell majd tesztó meg ilyenek nagy nevetős fejekkel karöltve, mert Stallone azt mondta.......Vagy: a 18 éves korosztály agyilag nulla.....Vagy: Ki az a Deddy az iwiwen és jól megkéne pofozni...Ez az egész erről szól, pedig valaki nem poén szándékkal indította ezt a topicot.Nekem erről az egészről az a véleményem nagyon sok komolytalan ember van ezen a fórumon.Oké Deddy kolléga fiatal és lehet tudatlan, de nem egyből leugatni kéne, hanem segíteni neki.Lebeszélni úgy sem tudja senki, akkor meg már segíteni kéne, hogy ne bassza szét magát.Erről szól az emberség.Ha makacs, akkor legyen makacs.Lehet engem is kövezni nyugodtan, nem érdekel, de a véleményemet leírom.Eddig általában olvasgattam ezt a fórumot, de ez már kezd átmenni a napiszar szintjére.Nagyon sajnálom :-\ :-\ :-\

számtalan olyan topic van itt a szteroid fórumban ahol deddyt vagy le akarták beszélni,vagy SEGÍTENI akarták pontos információval.Ezeket ő mind figyelmen kívül hagyta és csak fújta a magáét.Ezzel úgy nagyon nem is lett volna gond ha a hangnemét kicsit lejjebb szorítja,pl az első pár hsz-ébe azt hiszem mindenkit elküldött a picsába!
aztán megnyitotta ezt a topicot...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Június 01. - 10:56:29
Válasz #219
Nem elérhető

FirstLady


azt hiszem, semmi értelme annak, hogy Deddy-t lebeszélje bárki, úgysem lehet...
oktatni sem, mert kioktatásnak veszi...
Amúgyis, az ő teste, az ő élete, azt csinál vele, amit akar... nehéz fáradságos munkával lehet tönkretenni mind a kettőt, és a buta ember tanul csak a saját hibájából...

Úgyhogy Daddy tiéd a pálya, csináld azt, amit te akarsz, csak ne várj megerősítést ;)


Engem Daddy-nél amúgyis sokkal jobban zavar más, aki páblikban csinál valamit, és teljesen mást privátban... :D




Amúgy szerintetek van értelme ennek a topicnak? ne zárjam le?
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 01. - 10:59:51
Válasz #220
Nem elérhető

Cressler


azt hiszem, semmi értelme annak, hogy Deddy-t lebeszélje bárki, úgysem lehet...
oktatni sem, mert kioktatásnak veszi...
Amúgyis, az ő teste, az ő élete, azt csinál vele, amit akar... nehéz fáradságos munkával lehet tönkretenni mind a kettőt, és a buta ember tanul csak a saját hibájából...

Úgyhogy Daddy tiéd a pálya, csináld azt, amit te akarsz, csak ne várj megerősítést ;)


Engem Daddy-nél amúgyis sokkal jobban zavar más, aki páblikban csinál valamit, és teljesen mást privátban... :D




Amúgy szerintetek van értelme ennek a topicnak? ne zárjam le?

nevezd át gumiszobának   ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Június 01. - 11:05:42
Válasz #221
Nem elérhető

FirstLady


azt hiszem, semmi értelme annak, hogy Deddy-t lebeszélje bárki, úgysem lehet...
oktatni sem, mert kioktatásnak veszi...
Amúgyis, az ő teste, az ő élete, azt csinál vele, amit akar... nehéz fáradságos munkával lehet tönkretenni mind a kettőt, és a buta ember tanul csak a saját hibájából...

Úgyhogy Daddy tiéd a pálya, csináld azt, amit te akarsz, csak ne várj megerősítést ;)


Engem Daddy-nél amúgyis sokkal jobban zavar más, aki páblikban csinál valamit, és teljesen mást privátban... :D




Amúgy szerintetek van értelme ennek a topicnak? ne zárjam le?

nevezd át gumiszobának   ;D
****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 01. - 11:26:10
Válasz #222
Nem elérhető

Cressler


azt hiszem, semmi értelme annak, hogy Deddy-t lebeszélje bárki, úgysem lehet...
oktatni sem, mert kioktatásnak veszi...
Amúgyis, az ő teste, az ő élete, azt csinál vele, amit akar... nehéz fáradságos munkával lehet tönkretenni mind a kettőt, és a buta ember tanul csak a saját hibájából...

Úgyhogy Daddy tiéd a pálya, csináld azt, amit te akarsz, csak ne várj megerősítést ;)


Engem Daddy-nél amúgyis sokkal jobban zavar más, aki páblikban csinál valamit, és teljesen mást privátban... :D




Amúgy szerintetek van értelme ennek a topicnak? ne zárjam le?

nevezd át gumiszobának   ;D
****:))) ****:))) ****:)))
szupiii
 :-){ ****:))))))
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Június 01. - 17:27:01
Válasz #223
Nem elérhető

Cressler


Ha már kész a gumiszoba akár be is lehetne ide zárni a beteget  :)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!