2024. Május 01. - 22:19:59
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Pudzianowski megnyerte második MMA meccsét  (Megtekintve 18501 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Május 22. - 13:10:07
Válasz #15
Nem elérhető

atleeta


Már csak az a kérdés, hol a faszban van az a +15kiló Szilvikében.
Mondjuk látszik a többi fószer pozíciójából, hogy Pudzit alacsonyabbról fényképezték,de akkor is.
az órájában  8-}  ;D
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Május 22. - 13:27:53
Válasz #16
Nem elérhető

endre66



2010. Május 22. - 14:24:51
Válasz #17
Nem elérhető

George


Pffff....ez mekkora szar volt, totál maga alatt volt végig, egy normális ütés vagy rugás nem volt ????... Az előző meccshez képest 5 kg minusz, minek? Ezt a meccset kár volt erőltetni, pedig nem volt nagy szám az ellenfél :violinplay3:

2010. Május 23. - 07:57:40
Válasz #18
Nem elérhető

syntha


Pudzi kikapott a "hájlavinától" (Sylvától). ::) :-O :P

2010. Május 23. - 07:57:40
Válasz #19
Nem elérhető

maci


gondolom a jobb kondi miatt fogyasztotta azt az 5kilót,bár az így is elég gyászos volt...címmeccs ufc-ben 5x5perc,az azért nem egyszerű.sztem itt a vége mariusznak,a komolyabbak mint velasquez,carwin,santos kivégeznék.itt legalább megúszta komolyabb sérülés nélkül.-a lelki sérülésen kívül.ez is valami.

2010. Május 23. - 08:51:46
Válasz #20
Nem elérhető

George


Ha megnézzük az első meg a második meccsét, akkor ég és föl a különbség ehhez képest. Itt valami nagyon nem stimmelt vele, látszik, hogy nincs kedve bunyózni, oda sem megy, csak hátrál folyamatosan, sem egy ütés, sem egy normális rugás nem volt. Lényegében semmit nem csinált. Ha jól saccolom kb két hete lehetett az előző meccs, aztán már mentek is Amerikába ????... UFC-re, ez elég megterhelő a szervezetnek, szerintem nem szándékos fogyás volt az az 5 kg. Én biztos nem ugrottam volna így bele ebbe, az ellenfél pedig nem volt sem erős, sem technikás...  ***))))

2010. Május 23. - 12:37:27
Válasz #21
Nem elérhető

Maszat


Pudzianowski azzal baszta el,h az elején állandóan emelgette meg a ketrec széléhez paszírozta az ellenfelét. Azért 140kilót emelgetni meg tólni ide-oda rendkívül fárasztó. Nagyon sokat kivett belőle. Inkább próbálta volna normálisan megütni vagy megrúgni. Ráadásul Sylvián nem látta,h tart tőle, meg a 140kilóját nem is tudta volna úgy agyonrugdosni mint ahogy tette tavaly decemberben Marcin Najmannal.

Itt kiderült,h ha valaki nem szarik be Pudzianowskitól, ráadásul magasabb és nehezebb nála, akkor kb ennyit tud vele kezdeni.
Kíváncsi leszek a következő meccsére. Én most nagyot csalódtam benne. Ez szörnyő mérkőzés volt.

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Május 23. - 13:47:46
Válasz #22
Nem elérhető

George



Itt kiderült,h ha valaki nem szarik be Pudzianowskitól, ráadásul magasabb és nehezebb nála, akkor kb ennyit tud vele kezdeni.

****:)))

2010. Május 23. - 14:03:27
Válasz #23
Nem elérhető

Maszat



Itt kiderült,h ha valaki nem szarik be Pudzianowskitól, ráadásul magasabb és nehezebb nála, akkor kb ennyit tud vele kezdeni.

****:)))

Neeeem, akkor az derült itt ki, h többet tud... Łł=
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Május 23. - 14:05:17
Válasz #24
Nem elérhető

Gabe


Az ok smileyt (legelső) akarta neked berakni, csak nem jelenik meg.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Május 23. - 14:14:11
Válasz #25
Nem elérhető

Maszat


Az ok smileyt (legelső) akarta neked berakni, csak nem jelenik meg.

nem, Ő a hahota smileyt tette be.  
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Május 23. - 14:20:08
Válasz #26
Nem elérhető

Gabe


Az ok smileyt (legelső) akarta neked berakni, csak nem jelenik meg.

nem, Ő a hahota smileyt tette be.  
Ja, igaz, az ok 3 )-lel több!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Május 23. - 19:44:00
Válasz #27
Nem elérhető

George



Itt kiderült,h ha valaki nem szarik be Pudzianowskitól, ráadásul magasabb és nehezebb nála, akkor kb ennyit tud vele kezdeni.

****:)))

Neeeem, akkor az derült itt ki, h többet tud... Łł=
Ezt nem kellett volna neki, ennyi. Majd a versenyed után te is így fogod gondolni ;D

2010. Május 23. - 19:52:34
Válasz #28
Nem elérhető

Maszat



Itt kiderült,h ha valaki nem szarik be Pudzianowskitól, ráadásul magasabb és nehezebb nála, akkor kb ennyit tud vele kezdeni.

****:)))

Neeeem, akkor az derült itt ki, h többet tud... Łł=
Ezt nem kellett volna neki, ennyi. Majd a versenyed után te is így fogod gondolni ;D

Neked hobbid az én hsz-eimre reagálnod? Vedd már észre,h Én rohadtul nem foglakozok azzal,h Te mit írogatsz. Örülnék ha kölcsönös lenne...

Ha vége a kúrádnak, megint szüneteltetni fogod az oldal látogatását?  ::)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Május 23. - 19:55:42
Válasz #29
Nem elérhető

George



Itt kiderült,h ha valaki nem szarik be Pudzianowskitól, ráadásul magasabb és nehezebb nála, akkor kb ennyit tud vele kezdeni.

****:)))

Neeeem, akkor az derült itt ki, h többet tud... Łł=
Ezt nem kellett volna neki, ennyi. Majd a versenyed után te is így fogod gondolni ;D

Neked hobbid az én hsz-eimre reagálnod? Vedd már észre,h Én rohadtul nem foglakozok azzal,h Te mit írogatsz. Örülnék ha kölcsönös lenne...
Akkor nem fogsz örülni egy darabig :-[ Ha valaki oltári hülyeséget ír, arra reagálok...tök mindegy, hogy te írtad-e ;D :-!!!