2024. Május 08. - 15:30:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Elnyújtott kúra  (Megtekintve 18743 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2015. Január 11. - 07:37:10
Megtekintve 18743 alkalommal
Nem elérhető

hetalvo


Szervusztok!

Valaki tudna nekem abban tanácsot adni, hogy mondjuk, hogy lehet a heréinkre vigyázni fél éves kúra során?

mondjuk valami ilyesmire gondolok, hogy megy a propi, majd leáll 4 nap, hcg és vissza propi.
vagy esetleg lehet valahogy csalni a propival, hogy jobban széthúzom, hetente, kéthetente.

működik ez vagy van erre valami bevált módszer?

nem akarom visszaállítani a teljes rendszer csak a herezsugorodást szeretném elkerülni.


2015. Január 11. - 09:36:52
Válasz #1
Nem elérhető

andras123


em nezegettelek , es gondolom azt gondolom inkabb, hogy csinalj kisseb eljarast ha lehetseges,
peldaul 2 honap oszt ugy hozd vissza magadot,es attol fug milen koncentracios anyagot akarsz injectalni,
ott a 4 nap nal lealltam enis, mert nem tudtam ki all meg,aszt mondja
inkabb kaphatnal be naponta hozza egy , de,milet akarsz te tomegeset vagy Sudar akarsz lenni?  ????...
nem tudom ide bagahinthatnam e a sikkes szot mert a sikkes lehet olan is aki megvan puffedve.,igaze
Efitmester  ?:-/
Balu  :azn:
Maszat Dino Milo  :-OO

2015. Január 11. - 14:57:26
Válasz #2
Nem elérhető

Maszat


Szervusztok!

Valaki tudna nekem abban tanácsot adni, hogy mondjuk, hogy lehet a heréinkre vigyázni fél éves kúra során?

mondjuk valami ilyesmire gondolok, hogy megy a propi, majd leáll 4 nap, hcg és vissza propi.
vagy esetleg lehet valahogy csalni a propival, hogy jobban széthúzom, hetente, kéthetente.

működik ez vagy van erre valami bevált módszer?

nem akarom visszaállítani a teljes rendszer csak a herezsugorodást szeretném elkerülni.

Egyszerűen csak használsz néha HCG-t kis dózisban. (250-500IU).
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2015. Január 11. - 15:36:05
Válasz #3
Nem elérhető

hetalvo


ez a "néha" mit jelent a gyakorlatban?
egyszerre feloldok 5000-et és elteszem a többit mondjuk hűtőben?

2 hetente mondjuk vasárnap hcg?! mert propi h-sz-p.

nem lehet 2 hónapra megoldani. hyge megy fél évet, hanem többet...

köszönöm a segítséget!!!

andrás: ari megy mellé 2 naponta... mi akarok lenni még nem tudom :) majd ahogy sikerül :) egy sérülést próbálok gyógyítani és akkor mellé keményen tolom adzést is szerintem heti 3 propi nem a világ 120kg-hoz...

ez a mellette tolom a hcg-t érdekelt, mert már olvastam róla, de pontosan senki nem mondta, hány naponta mennyit, hogy.
megkérdeztem edzőinket és mind csak pislogtak :)

2015. Január 11. - 17:19:39
Válasz #4
Nem elérhető

andras123


hat jovan hetalvo,ari amit irtal az most 2 utemu dolog, aranyos megy hozaja minden ket nap vagy Arimedex,
mert epp irni akartam hogy konnyet konvertalodo ez a propionate,
Arimedex nem hiszem hogy jo otlet feleslegesen ne ed meg ilyen taktikaval,
nem ide valo az, meg akkor sem ha magos a testsulyod,lehet hogy nem lehet errol beszelni de milen serulest akarsz gyogyitani?
mert ha jo emlegszek, keves androgen produkcional hasznaljak, vagy nanizmusnal, cushingon,mellekvesekereg,aszt mondja
 szindromanal,osteoporozisnal,igaze
Efitmester

2015. Január 11. - 17:29:17
Válasz #5
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
hat jovan hetalvo,ari amit irtal az most 2 utemu dolog, aranyos megy hozaja minden ket nap vagy Arimedex,
mert epp irni akartam hogy konnyet konvertalodo ez a propionate,
Arimedex nem hiszem hogy jo otlet feleslegesen ne ed meg ilyen taktikaval,
nem ide valo az, meg akkor sem ha magos a testsulyod,lehet hogy nem lehet errol beszelni de milen serulest akarsz gyogyitani?
mert ha jo emlegszek, keves androgen produkcional hasznaljak, vagy nanizmusnal, cushingon,mellekvesekereg,aszt mondja
 szindromanal,osteoporozisnal,igaze
Efitmester

Tolmácsot kérek  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"


2015. Január 11. - 17:39:35
Válasz #7
Nem elérhető

andras123


hetalvo elfelejtettem irni teneked,hogy nemhogy felhevited magad,
lehet mas szer kene a gyogyulasodhoz, mert ez sokminden von csak  magaval es egy csak egy kis
propionate, ne hagyd hogy urra legyen rajtad, a testneveles tanar hogy erted  pislog?
Es a HCG injekcio feldarabolasa majd tarolasa es kura kozbeni adagolasa,  az meg nagy Cartya parti eszmecserele valo beszed
en meg egyszer megmeritttem magam, es ahogy kozbe lattam hogy vehet 500 as HCG injectiot is.
Maszat  ?:-/
Balu Efitmester  Istvan
Jordan,Milo,Dino,Csiko Istvan,Good Vazeg,NaturalBoy,tomi,pmiller06,Bubee,hopika,Lalika85,
Pretorian,H.Laci,Suxen,vekony,Gabe,auo,eo2eo,ninja14,Kamagraking  :-):-)::

2015. Január 11. - 17:45:35
Válasz #8
Nem elérhető

hetalvo


nem kell tolmács érteni mit magyarázni nekem :)

ínszalag reccs amire ez indult ami szépen be is gyulladt. 1 év nuku járás ez tol most iszonyat erővel előre.
edzés,edzés,edzés. diéta keményen, betartva mindent. plussz régebbi elmebeteg kúrázgatás és rángatós edzésből származó recsegő ízületek helyrepofozása.

ari az midex inkább és kellett mert jöttek foltok. volt egy kis előjáték is ami nemtetsző volt :)
igen kis vizet is próbálunk kitolni így. az se lenne baj, ha a zokni helye nem látszana.
viszont ez úgy tűnik nagyon szépen működik nálam és tényleg ösztró gondom van/volt.

de nem is ez a lényeg még mindig az értelmes hcg kúra közbeni felhasználás lenne a lényeg.

értem én, hogy érdeklődő a fórum, de kicsit titokzatosnak kell lenni, mert kikapni...

2015. Január 11. - 18:04:26
Válasz #9
Nem elérhető

andras123


Hat ez a propionate lehetseges nem a te legjobb parod lesz, de akt ha a fejedbe vetted,
de a vizhajtasnak meg a fogyosnak nem az lenne a legjobb lejatszasa, hogy anabolikus szer aromataz inhibitorval,
van olyan jo hogy, valamikor meg fellepes elott veseteakot ittak az emberek,
de tehetnel probad oda egy zsarlofu teat , vagy az a zold tea is nagy jatekos,csalan tead, ha nem szereted a vizet
elis felejtettem hogy mar ott van hogy nem kell tarolgatnod, se darabolnod, vannak itt europaba 500 sokk,250meg 100as olaszba
de van 200 csak messzi, tul a nagy atlanti ocanon tul, de ugorj be,megnezem mar a terkepet, mert nem tudom hogy hol vagyok
Efitmester jok ezek az uj kis figurak  ;D   ;)

2015. Január 11. - 18:20:36
Válasz #10
Nem elérhető

hetalvo


srácok! akkor mondjuk heti 500UI megfelelő lenne esetleg?  <:-)
mondjuk vasárnap este...

2015. Január 11. - 18:29:35
Válasz #11
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
srácok! akkor mondjuk heti 500UI megfelelő lenne esetleg?  <:-)
mondjuk vasárnap este...

Mondjuk, igen. Valamilyen jó aromatázgátlóval együtt. Esetleg megtámogatva még valamilyen természetes tesztoszteron termelés fokozóval.

Ennek az alábbi témának az utolsó kb. 50-60 oldalát érdemes lenne elolvasnod. (Meg az első oldalát.)  ;)

http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=755.1320
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2015. Január 11. - 18:31:05
Válasz #12
Nem elérhető

andras123


srácok! akkor mondjuk heti 500UI megfelelő lenne esetleg?  <:-)
mondjuk vasárnap este...
Maszat is ugy mondta,250-500ig, hogy melik nap az lehet akarmelik,de varnod kene amig rabakol meg mas is,
akkor hogy milen napon lenne jo, amugy 500as HCG sikerult venned? aruljak arrafelle?
 

2015. Január 11. - 18:32:47
Válasz #13
Nem elérhető

eo2eo


Heti 2*250IU az optimális, de elmegy a heti 1*500 is.

Mindamellett , ha már regenerációról és hosszú kúráról, anti aromatázról beszélünk, akkor miért nem alacsony dózisú nandrolonnal próbálkozol ?

Mondjuk heti 1*250mg a teszto mellé. Már ha decanoat észtert használnál.

2015. Január 11. - 18:44:46
Válasz #14
Nem elérhető

andras123


Heti 2*250IU az optimális, de elmegy a heti 1*500 is.

Mindamellett , ha már regenerációról és hosszú kúráról, anti aromatázról beszélünk, akkor miért nem alacsony dózisú nandrolonnal próbálkozol ?

Mondjuk heti 1*250mg a teszto mellé. Már ha decanoat észtert használnál.
Szia eo2eo
Enis azon a vonaton ultem amin te, de en meg nem juttam el odaig vele abba a kabinba,aszt mondja
de nem akarja elhagyni a propionateot,  hat biztos az van ott es kes,tudod,s s ajanlani meg nem akartam amig o nem tekint arra