2024. Május 09. - 01:28:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Aktuális infók mindenről  (Megtekintve 21239 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2017. November 18. - 15:14:40
Válasz #30
Nem elérhető

late145


Új masterrol tapasztalatok?

Új hatóanyag,vagy csomagolás?

Hatóanyag az ugyanaz csak elvileg jobb lett(...) és új a csomagolás. Kutyusnal viszont nagyon gyullad.

2017. November 19. - 16:35:24
Válasz #31
Nem elérhető

hawk


Sziasztok!

Nem akarom rombolni a topicot, de a jelenlegi ínséges időkben felmerül a kérdés, hogy   lenne-e bárkinek a tagok közül normális forrása baltic, magnus, master motyókhoz? amennyiben lenne, megköszönném, ha a ufc36@safe-mail.net email címemre jelezné. Szemét cuccokhoz lenne forrás, de hát kinek kell az.... köszönöm előre is ha vki tud segíteni és bocs ha troll voltam.

Jelenleg nagyon nehez barmilyen biztos forrast talalni! Vannak akiknel maradtak meg dolgok innen-onnan, de azok is fogynak! A magnust sajnos most el kell felejteni egy idore! Mar az incidensek elott elkezdtek hamisitani, de akik csinaltak is pihenon vannak, igy nem sok gagyi kerult ki, de bele lehet futni!
Vannak igeretes vonalak, de tesztelni kell!
Radjay, Calvin Scott termekek...

2017. November 19. - 18:19:23
Válasz #32
Nem elérhető

kemi


Új masterrol tapasztalatok?

Új hatóanyag,vagy csomagolás?

Hatóanyag az ugyanaz csak elvileg jobb lett(...) és új a csomagolás. Kutyusnal viszont nagyon gyullad.

Postolhatnál képet is. Master mindig is fájt a beadás után. Emberem még nem hallott az új csomagolásról.

2017. November 22. - 11:49:59
Válasz #33
Nem elérhető

lacka36


Rox cuccok? Testo propi ?s susta eg?sz jól dolgozott.... bővebb tapasztalat vkinek? Pl. Proteinteam ?s proteinbuilder fórumon mocskosul leszólj?k az oldal emberei... jó lenne tisztába tenni mennyire érdemes vele foglalkozni. Mint mondtam susta meg testo.propi szerény véleményem szerint jól dolgozott....

2017. November 25. - 00:01:48
Válasz #34
Nem elérhető

Gyuf


Rox cuccok? Testo propi ?s susta eg?sz jól dolgozott.... bővebb tapasztalat vkinek? Pl. Proteinteam ?s proteinbuilder fórumon mocskosul leszólj?k az oldal emberei... jó lenne tisztába tenni mennyire érdemes vele foglalkozni. Mint mondtam susta meg testo.propi szerény véleményem szerint jól dolgozott....

Nekem a rox nem működött, se a propija, se a susta, deca, pedig nem keveset használtam belőle.
Egy barátom ugyan attól a forrástól kapta, és neki minden frankó volt, és versenye is volt azóta.

2017. November 25. - 12:51:18
Válasz #35
Nem elérhető

ameno


Srácok, januárban indulnék neki egy újabb kúrának. Jelenleg próbálom összeszedni a tömegem. Melyik gyártót érdemes mostanában megcélozni? Master testmix ment az jó volt. Újfajta, dobozos.

2017. November 25. - 14:59:29
Válasz #36
Nem elérhető

Gyuf


Srácok, januárban indulnék neki egy újabb kúrának. Jelenleg próbálom összeszedni a tömegem. Melyik gyártót érdemes mostanában megcélozni? Master testmix ment az jó volt. Újfajta, dobozos.

nekem most megy a masteres test mix, boldival. Sokan dicsérik. Remélem erre már reagál a szervezetem mert a másik 5 gyártó szart se ért :D

2017. November 27. - 10:45:36
Válasz #37
Nem elérhető

nasedo


nekem nem jött be a master, trent próbáltam tőle de tesztóra jellemző hatások jöttek csak le is cseréltem :D amit most használok az már kemény :D köhögés a beadás után, agresszió, stb...

2017. November 27. - 13:12:59
Válasz #38
Nem elérhető

Gyuf


nekem nem jött be a master, trent próbáltam tőle de tesztóra jellemző hatások jöttek csak le is cseréltem :D amit most használok az már kemény :D köhögés a beadás után, agresszió, stb...

igen az a tren acetát lesz ha köhögsz tőle.

2017. November 27. - 13:32:16
Válasz #39
Nem elérhető

Tejes


Üdv!
Új diamond cuccokról valaki tud valamit?
Előre is köszi! :)

2017. November 27. - 23:32:06
Válasz #40
Nem elérhető

ameno


nekem nem jött be a master, trent próbáltam tőle de tesztóra jellemző hatások jöttek csak le is cseréltem :D amit most használok az már kemény :D köhögés a beadás után, agresszió, stb...

Szabad tudni mire váltottál?  :D

2017. November 30. - 08:55:42
Válasz #41
Nem elérhető

Eliteboy


Én Diamondból tesztót próbáltam, annyira nem volt rossz, de gyulladt keményen,töbet nem használom. decát meg a többi termékét nem vállaltam be.túl sok rosszat hallottam róla. Master tren nekem működött, libidót nem nyomta el mert ment mellette propi ahogy kell,. Hozta az elvártakat. Most a SIS Labs ra leszek kiváncsi

2017. December 06. - 16:08:10
Válasz #42
Nem elérhető

nasedo


van már infód a Sis labsról?

2017. December 09. - 18:47:26
Válasz #43
Nem elérhető

ameno


Egy kis off: kemi tele van a postafiókod, nem kapod meg az üzim.

2017. December 17. - 16:51:24
Válasz #44
Nem elérhető

ameno


Radjay propiról valaki hallott, vagy esetleg tapasztalatok?