2024. Május 15. - 03:57:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: kúrával kapcsolatos kérdés  (Megtekintve 8860 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2017. Február 06. - 19:38:51
Válasz #15
Nem elérhető

supchh


sziasztok! kérdésem az lenne,hogy 3 kupa testosteron enantate mellé 1 kupa valamit a végére még becsatolnék melyik lenne jó? 78 kg  181 magas vagyok szálkés sportos izomzatú.  van zitazoniumom és provironom. letudná valaki irni hogy lenne hó ezeket összeállítani és szedni? köszönöm annak aki értelmes jóindulatú választ tudna nekem adni. sziasztok!
Most komolyan viccet mellőzve kérdezem.Mi az,hogy kupa,az hány ml ?

kupa= 1,4 liter a Magyar Nemzeti Levéltár szerint, gondolom emberünk is azon szocializálódott

2017. Február 07. - 07:52:35
Válasz #16
Nem elérhető

suxen


sziasztok! kérdésem az lenne,hogy 3 kupa testosteron enantate mellé 1 kupa valamit a végére még becsatolnék melyik lenne jó? 78 kg  181 magas vagyok szálkés sportos izomzatú.  van zitazoniumom és provironom. letudná valaki irni hogy lenne hó ezeket összeállítani és szedni? köszönöm annak aki értelmes jóindulatú választ tudna nekem adni. sziasztok!
Most komolyan viccet mellőzve kérdezem.Mi az,hogy kupa,az hány ml ?

kupa= 1,4 liter a Magyar Nemzeti Levéltár szerint, gondolom emberünk is azon szocializálódott

Akkor az elég lesz egy elnyújtott kúrához.http://1.1.1.4/bmi/www.bodybuilding.hu/supersite/forum/Themes/like-bb/images/post/cheesy.gif

2017. Február 07. - 21:49:48
Válasz #17
Nem elérhető

eclips


királyok vagytok! 1 kupa -10 ml egyértelmű lenne  mivel 3 kupát írtam 30 ml 1 kúrára való nehéz volt rájönni.   de gondolom vannak akik 50 ml  gondolnak egy kupának akkor 150 ml egy kúra.    a másik dolog azért mert kaptam nem szar.   rákérdeztem mert nem vágom de ez nem jelenti azt hogy nem csinálhatom ezt a kis kúrát végig. amúgy heti 2 ml enantate gondoltam provi és zita végig vége után 2 héttel hcg 5 naponta  4 x2500    és 4 x 1250. kíváncsi voltam ki mit ír de itt látszik egy max 2 normális ember van itt! igaz a mondás a köcsög szteroidosok. ( tisztelet a kivételnek)   és segítek az embereknek ha kérdeznem még ha nem is értenek hozzá akár miről van szó.  de ez az oldal inkább köcsögöknek való. többet be sem lépek ide sziasztok!  ja és a helyesírásom igen szar de az életben normális vagyok segítőkész és jó szakember 9 éve vállalkozó! ;)

2017. Február 08. - 12:36:26
Válasz #18
Nem elérhető

G


királyok vagytok! 1 kupa -10 ml egyértelmű lenne  mivel 3 kupát írtam 30 ml 1 kúrára való nehéz volt rájönni.   de gondolom vannak akik 50 ml  gondolnak egy kupának akkor 150 ml egy kúra.    a másik dolog azért mert kaptam nem szar.   rákérdeztem mert nem vágom de ez nem jelenti azt hogy nem csinálhatom ezt a kis kúrát végig. amúgy heti 2 ml enantate gondoltam provi és zita végig vége után 2 héttel hcg 5 naponta  4 x2500    és 4 x 1250. kíváncsi voltam ki mit ír de itt látszik egy max 2 normális ember van itt! igaz a mondás a köcsög szteroidosok. ( tisztelet a kivételnek)   és segítek az embereknek ha kérdeznem még ha nem is értenek hozzá akár miről van szó.  de ez az oldal inkább köcsögöknek való. többet be sem lépek ide sziasztok!  ja és a helyesírásom igen szar de az életben normális vagyok segítőkész és jó szakember 9 éve vállalkozó! ;)

Szerencsére te is az vagy :D Gondolom hogy milyen jó szakember lehetsz :D

2017. Február 08. - 13:09:28
Válasz #19
Nem elérhető

suxen


királyok vagytok! 1 kupa -10 ml egyértelmű lenne  mivel 3 kupát írtam 30 ml 1 kúrára való nehéz volt rájönni.   de gondolom vannak akik 50 ml  gondolnak egy kupának akkor 150 ml egy kúra.    a másik dolog azért mert kaptam nem szar.   rákérdeztem mert nem vágom de ez nem jelenti azt hogy nem csinálhatom ezt a kis kúrát végig. amúgy heti 2 ml enantate gondoltam provi és zita végig vége után 2 héttel hcg 5 naponta  4 x2500    és 4 x 1250. kíváncsi voltam ki mit ír de itt látszik egy max 2 normális ember van itt! igaz a mondás a köcsög szteroidosok. ( tisztelet a kivételnek)   és segítek az embereknek ha kérdeznem még ha nem is értenek hozzá akár miről van szó.  de ez az oldal inkább köcsögöknek való. többet be sem lépek ide sziasztok!  ja és a helyesírásom igen szar de az életben normális vagyok segítőkész és jó szakember 9 éve vállalkozó! ;)

Akkor mivel te még csak kúra előtt vagy,csak simán vagy köcsög,nem szteroidos köcsög,ha jól értelmezem.Komoly vállalkozó lehetsz,ha 2017-ben,egy ekkora fogas kérdés a torkodon akadt.Gondolom vagy vasazol vagy bodzát szedsz.

2017. Február 09. - 14:22:08
Válasz #20
Nem elérhető

dino


királyok vagytok! 1 kupa -10 ml egyértelmű lenne  mivel 3 kupát írtam 30 ml 1 kúrára való nehéz volt rájönni.   de gondolom vannak akik 50 ml  gondolnak egy kupának akkor 150 ml egy kúra.    a másik dolog azért mert kaptam nem szar.   rákérdeztem mert nem vágom de ez nem jelenti azt hogy nem csinálhatom ezt a kis kúrát végig. amúgy heti 2 ml enantate gondoltam provi és zita végig vége után 2 héttel hcg 5 naponta  4 x2500    és 4 x 1250. kíváncsi voltam ki mit ír de itt látszik egy max 2 normális ember van itt! igaz a mondás a köcsög szteroidosok. ( tisztelet a kivételnek)   és segítek az embereknek ha kérdeznem még ha nem is értenek hozzá akár miről van szó.  de ez az oldal inkább köcsögöknek való. többet be sem lépek ide sziasztok!  ja és a helyesírásom igen szar de az életben normális vagyok segítőkész és jó szakember 9 éve vállalkozó! ;)

Akkor mivel te még csak kúra előtt vagy,csak simán vagy köcsög,nem szteroidos köcsög,ha jól értelmezem.Komoly vállalkozó lehetsz,ha 2017-ben,egy ekkora fogas kérdés a torkodon akadt.Gondolom vagy vasazol vagy bodzát szedsz.
:D :D :D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2017. Február 09. - 17:59:51
Válasz #21
Nem elérhető

late145


királyok vagytok! 1 kupa -10 ml egyértelmű lenne  mivel 3 kupát írtam 30 ml 1 kúrára való nehéz volt rájönni.   de gondolom vannak akik 50 ml  gondolnak egy kupának akkor 150 ml egy kúra.    a másik dolog azért mert kaptam nem szar.   rákérdeztem mert nem vágom de ez nem jelenti azt hogy nem csinálhatom ezt a kis kúrát végig. amúgy heti 2 ml enantate gondoltam provi és zita végig vége után 2 héttel hcg 5 naponta  4 x2500    és 4 x 1250. kíváncsi voltam ki mit ír de itt látszik egy max 2 normális ember van itt! igaz a mondás a köcsög szteroidosok. ( tisztelet a kivételnek)   és segítek az embereknek ha kérdeznem még ha nem is értenek hozzá akár miről van szó.  de ez az oldal inkább köcsögöknek való. többet be sem lépek ide sziasztok!  ja és a helyesírásom igen szar de az életben normális vagyok segítőkész és jó szakember 9 éve vállalkozó! ;)

Nyomjál egy kis halotestint mellé. Egy pár grammot. Szervusz!

2017. Február 27. - 10:43:36
Válasz #22
Nem elérhető

etnies94


Sziasztok! Nyár előtti kúrát tervezek, nem akarom hosszúra fogni a dolgot,szóval ez lenne az elképzelés:

1-8.hét:
50mg Stana
30mg Oxa
10mg Zita
Kérdés,hogy provit szedjek e közbe?! Akitől lenne azt mondja felesleges,az első kúrámnál nem szedtem (sőt még zitát se),másodiknál volt 50mg provi és tusolásnál maradt haj a kezembe. Valószinű a DHT végett mivel a provi szinte csak tisztán ezt emeli az olvasottak alapján. Ha nagyon odavágna a kúra libidónak,úgy gondoltam h a 4-8.hétig szednék provit 25mg max 50mg-t.

9.hét OFF

10-14.hét:
5000ui HCG (1000ui minden másnap)
100mg clomid
20mg zita

Vélemény??

2017. Február 28. - 21:53:47
Válasz #23
Nem elérhető

G


Sziasztok! Nyár előtti kúrát tervezek, nem akarom hosszúra fogni a dolgot,szóval ez lenne az elképzelés:

1-8.hét:
50mg Stana
30mg Oxa
10mg Zita
Kérdés,hogy provit szedjek e közbe?! Akitől lenne azt mondja felesleges,az első kúrámnál nem szedtem (sőt még zitát se),másodiknál volt 50mg provi és tusolásnál maradt haj a kezembe. Valószinű a DHT végett mivel a provi szinte csak tisztán ezt emeli az olvasottak alapján. Ha nagyon odavágna a kúra libidónak,úgy gondoltam h a 4-8.hétig szednék provit 25mg max 50mg-t.

9.hét OFF

10-14.hét:
5000ui HCG (1000ui minden másnap)
100mg clomid
20mg zita

Vélemény??


Haaj hol is kezdjük, miért is akarsz két tablettásat együtt szedni ebből a nem merek injekciót beadni dolog jön le nekem, nem nagyok a dózisok de sztem 6 hét inkább, zitát minek is szednél közben ezek elméletben egyáltalán nem aromatizálódnak, a haj hullás kb 15 másik dologtól is lehetett, ha proviront a DHT hatás miatt akarsz szedni akkor 75-100 mg szerintem, minek hagynál ki egy hetet a kúra után ezek 2-3 nap alatt kiürülnek teljesen, HCG sok már ha egyáltalán kell clomid VAGY zita  és szerintem ez is sok ha meg HCG-t nyomsz hol egy aromatázgátló

2017. Március 02. - 17:21:01
Válasz #24
Nem elérhető

kemi


Sziasztok! Nyár előtti kúrát tervezek, nem akarom hosszúra fogni a dolgot,szóval ez lenne az elképzelés:

1-8.hét:
50mg Stana
30mg Oxa
10mg Zita
Kérdés,hogy provit szedjek e közbe?! Akitől lenne azt mondja felesleges,az első kúrámnál nem szedtem (sőt még zitát se),másodiknál volt 50mg provi és tusolásnál maradt haj a kezembe. Valószinű a DHT végett mivel a provi szinte csak tisztán ezt emeli az olvasottak alapján. Ha nagyon odavágna a kúra libidónak,úgy gondoltam h a 4-8.hétig szednék provit 25mg max 50mg-t.

9.hét OFF

10-14.hét:
5000ui HCG (1000ui minden másnap)
100mg clomid
20mg zita

Vélemény??

hcg-ből gondolom, hogy nem lány vagy... 30 mg oxa szerintem kevés, stana ok, provi 50-10mg, hcg közben kell
libido lehet nem lesz, tesztoszteron kellene még mellé, 100mg propi eod, vagy heti 500mg susta és akkor mehet 10mg zita is