2024. Április 27. - 11:59:20
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2494662 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2017. Június 01. - 13:54:20
Válasz #10665
Nem elérhető

tomistarrr


Már javítottam több mindent az elképzelésben, többek között a propi és a winie is 2 naponta mehetne, a kúra időtartama pedig 12 hét lenne.

Aromasin is menne végig(12+4hét) kétnaponta, de csak 12,5mg.


Az alábbiak az általam leszűrt gondolatok, az olvasottak és hallottak alapján, nem tartom magam hozzáértőnek, így ne vegye senki készpénznek, illetve szívesen fogadom a javítást  :)

Az aromasin(exemestane)-el ugyebár az aromatáz enzimet gátoljuk végig, így a bevitt plusz tesztoszteron kevésbé alakulna ösztrogénné, nem lenne vizesedés, nem alakulna ki gynecomastia.

Ugyan ott van a proviron(mesterolone) is, ennek is van aromatáz gátló hatása, viszont sokkal gyengébb, mint az aromasin-é. A proviron azért menne, hogy több szabad szteroid legyen a vérben, így több is hasznosulna, használatával keményebb, sűrűbb fizikum érhető el.

A zita(tamoxifen) nem aromatáz gátló, csak bizonyos szövetekre az ösztrogénnek megfelelő hatást gyakorol(pl.:csontok), míg más szövetekben az ösztrogén hatását gátolja, mint például az agyalapi mirigyben, így fokozódik az LH kiválasztás és ezáltal a tesztoszteron termelés. Ez ugyebár a kúra végén szükséges. Illetve még a HDL koleszterin szintre is jó hatással van, ami szintén jó lehet, főleg winstrol után.

A kérdésedre, hogy miért kell a kettőt párhuzamosan? ...talán azért, mert az aromasin-el kontrolláljuk az ösztrogén szintet kúra közben és utána is, amíg magas a vérben a tesztoszteron tartalom(külsőleg bevitt+a hcg hatására termelődő). A tamoxifen és a hcg a saját tesztoszteron termelés beindításához, utóbbi kúra közben alkalmazva a herék folyamatos működésben tartásához szükséges. S mivel ezt már kúra után el kell kezdeni, így nyilván lesz átfedés a két anyag használatában. Úgy gondolom, hogy a proviron nem is lenne szükségszerű, viszont a fentebb írt hatások miatt jól jöhet.


2017. Június 02. - 00:57:23
Válasz #10666
Nem elérhető

late145


Már javítottam több mindent az elképzelésben, többek között a propi és a winie is 2 naponta mehetne, a kúra időtartama pedig 12 hét lenne.

Aromasin is menne végig(12+4hét) kétnaponta, de csak 12,5mg.


Az alábbiak az általam leszűrt gondolatok, az olvasottak és hallottak alapján, nem tartom magam hozzáértőnek, így ne vegye senki készpénznek, illetve szívesen fogadom a javítást  :)

Az aromasin(exemestane)-el ugyebár az aromatáz enzimet gátoljuk végig, így a bevitt plusz tesztoszteron kevésbé alakulna ösztrogénné, nem lenne vizesedés, nem alakulna ki gynecomastia.

Ugyan ott van a proviron(mesterolone) is, ennek is van aromatáz gátló hatása, viszont sokkal gyengébb, mint az aromasin-é. A proviron azért menne, hogy több szabad szteroid legyen a vérben, így több is hasznosulna, használatával keményebb, sűrűbb fizikum érhető el.

A zita(tamoxifen) nem aromatáz gátló, csak bizonyos szövetekre az ösztrogénnek megfelelő hatást gyakorol(pl.:csontok), míg más szövetekben az ösztrogén hatását gátolja, mint például az agyalapi mirigyben, így fokozódik az LH kiválasztás és ezáltal a tesztoszteron termelés. Ez ugyebár a kúra végén szükséges. Illetve még a HDL koleszterin szintre is jó hatással van, ami szintén jó lehet, főleg winstrol után.

A kérdésedre, hogy miért kell a kettőt párhuzamosan? ...talán azért, mert az aromasin-el kontrolláljuk az ösztrogén szintet kúra közben és utána is, amíg magas a vérben a tesztoszteron tartalom(külsőleg bevitt+a hcg hatására termelődő). A tamoxifen és a hcg a saját tesztoszteron termelés beindításához, utóbbi kúra közben alkalmazva a herék folyamatos működésben tartásához szükséges. S mivel ezt már kúra után el kell kezdeni, így nyilván lesz átfedés a két anyag használatában. Úgy gondolom, hogy a proviron nem is lenne szükségszerű, viszont a fentebb írt hatások miatt jól jöhet.

Véleményem szerint utókúrában zita mellé nem jó az aromasin mivel zita leszorítja az ösztrogént elég rendesen pont ez miatt sokaknál nincs libidó. Ha mellé szedsz aromasint mégkevesebb ösztrogén ami nem valószínű hogy kedvezni fog  a libidónak és felesleges is.

2017. Június 02. - 19:54:43
Válasz #10667
Nem elérhető

Sawyer777


Sziasztok!
Legelső szteroid kúrámhoz készülök, már megvan 300 db Danabol (10mg-os), segítsetek már légyszi hogy mit szedjek mellé aromatáz enzim gátlónak? Proviront ajánlják sokan, de nem 10-20 ezrekért akarok 10-20 szemet venni (mert kaptam ilyen "kihagyhatatlan" ajánlatokat is) és valami megbízhatóbb embertől vagy helyről akarnám megvenni- valakinek ötlete ezzel kapcsolatban? Meg ha már itt tartunk, van valakinek tapasztalata a koksz.info és a szteroidshop.info oldalakkal kapcsolatban? Nem mernék rendelni onnan mert kitudja elküldik-e a terméket és aztán meg majd bontsam ki a futár előtt ha mégis megjön, hogy na tényleg az van-e benne :D

Illetve másik kérdésem, hogy mi a véleményetek az Arimatest-ről? MuscleMeds gyártja és nemrég még legálisan is elérhető volt "étrendkiegészítőként" pl a shop.builder webáruházában is. A leírás szerint "3 lépcsős anti-aromatáz hatása" van, szóval gondolom olyasmi lehet mint a provi....

Biztos hogy tudatlannak tűnök meg stb, de nem akarok 20 féle dolgot szedni a Danabol mellé, mint ahogy itt a hozzászólások némelyikében olvastam... Nem elég mellé egy aromatáz-gátló oszt cső?? Mert olvastam olyan hozzászólást, hogy még zitazonium-ot is szed provival, meg faszomtudja még hány féle gyógyszert, ez biztos hogy mind mind szükséges egy kis "ártatlan" Danabol kúrához? :D Bár megértem az ilyen embert is, én is szeretném minimálisra csökkenteni a mellékhatásokat, de ésszerű határokon belül : tehát nem szeretnék egy minimálbérnek megfelelő összeget költeni csak a kiegészítő tablettákra :D

Provit is néztem, 4ezerért ki lehetne váltani gyógyszertárból (receptre persze), olyan 5-7 ezret még simán kicsengetnék érte ha valaki tudna nekem küldeni :) De az 1. vagy 2. héttől kezdve akarnám szedni a Danabol mellé, na most akkor hány szem kéne belőle napi 2-vel számolva? Kéne vagy 4-5 doboz Provi, az pénzben rengeteg :D  Mert olvastam hogy jobb az elejétől már szedni, mint kúra után 1 hónapig pl.

Beismerem amúgy hogy nem finoman szólva sem vagyok szakértő a témában, mondom hogy első kúrám lenne, szóval tényleg érdemi segítséget kérnék szépen ha lehet és nem lenézést meg kioktatást :) Köszi előre is.

2017. Június 05. - 00:42:47
Válasz #10668
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy van valakinek bármiféle tapasztalata a Rox Pharma és a Thaiger Pharma gyártóról?
Köszi, Üdv

rox sokak szerint nagyon jó, nekem is az megy most

Ismerősöm is azt használ , plusz mellé shree-t és nagyon durva formát hozott neki.
Megkérdezhetem , hogy neked mi megy most a rox-tól?

Tren Ace/Ena, de van masteron és tura is. Propi, stana(szuris) lesz még tőle.
Egyenlőre a trenből kevés megy, elvileg dupla dózisig kell majd emelnem a kúra végéig, de meglátom mennyire puffadok tőle.
Nekem amúgy is a satna adja a top formát.

Köszönöm a válaszod. Én a sima propin gondolkozok, hogy jó lenne abból heti 3x100mg, mert a mostani 3hónapos kúrnának nem nevezhető dolog nem hatott.
És most vagy a szervezetem szar, vagy a gyártó, mert 2 hónapig ment sustarox 3x250mg mellé napi 3x10mg turanabol ebből semmi nem hatott.
Váltottam T400-ra heti 3x400mg, decarox ment heti 2x200mg, és mellé debolon napi 3x10mg, és ugyan úgy semmi változás.
Mivel ezek hosszú észterűek lehetséges lenne , hogy nem reagál a szervezetem rá? És ezért gondolkozok a propin mivel az rövid észterű és lehet az működne, bár ennyi mostani teszto mellett lehet semmit nem jelentene az a 300mg propi.
Tudom senki nem látnok, nem orvos stb. de van valakinek bármi ötlete? Sokan írták, hogy váltsak gyártót, mert a rox és a pharma szar, de másnak akik a közelemben vannak és ezt használják mindegyik akkora mint 1 hegy.

átlagos genetikával hobbisták is betolnak 5-600(névlegesen, mert ki tudja mennyi van benne) propit és ugyanennyi tren acetatot hetente... erről most világosítottak fel és még azt hittem, hogy az én 300/300-am tavaly sok volt

Üdv.
Hát nekem úgy tűnik a rox-os propi se működik heti 600mg-al.

2017. Június 05. - 13:40:12
Válasz #10669
Nem elérhető

Miumi


Ez tényleg fura. A környezetemben 2 naponta 100 roxos propitól nőnek, pattanásosodnak az emberek. Én is, falnak megyek, olyan erős!

2017. Június 05. - 19:05:32
Válasz #10670
Nem elérhető

kemi


annyira sokat ne várj tőle... genetika is kell hozzá
magadhoz képest nézd a fejlődést, ne azt, hogy más mennyire jó heti 300tól, te meg szarabb vagy nála heti 600al is!

2017. Június 05. - 19:47:44
Válasz #10671
Nem elérhető

Gyuf


annyira sokat ne várj tőle... genetika is kell hozzá
magadhoz képest nézd a fejlődést, ne azt, hogy más mennyire jó heti 300tól, te meg szarabb vagy nála heti 600al is!

Ezzel az a baj hogy ugyan úgy nézek ki, mint előtte :(

2017. Június 06. - 10:40:32
Válasz #10672
Nem elérhető

kemi


annyira sokat ne várj tőle... genetika is kell hozzá
magadhoz képest nézd a fejlődést, ne azt, hogy más mennyire jó heti 300tól, te meg szarabb vagy nála heti 600al is!

Ezzel az a baj hogy ugyan úgy nézek ki, mint előtte :(

Tegyél mellé ugyanennyi masteront és tren acetátot, 75mg sanával eod és napi 8iu növit...

2017. Június 06. - 16:28:41
Válasz #10673
Nem elérhető

Gyuf


annyira sokat ne várj tőle... genetika is kell hozzá
magadhoz képest nézd a fejlődést, ne azt, hogy más mennyire jó heti 300tól, te meg szarabb vagy nála heti 600al is!

Ezzel az a baj hogy ugyan úgy nézek ki, mint előtte :(

Tegyél mellé ugyanennyi masteront és tren acetátot, 75mg sanával eod és napi 8iu növit...
Áhhh, esélytelen. És azért milliomos sem vagyok :)


2017. Június 06. - 21:39:55
Válasz #10674
Nem elérhető

kemi


akkor ne várj csodát 600 propitól, tren vagy stana legalább kell mellé

2017. Június 07. - 10:12:29
Válasz #10675
Nem elérhető

Gyuf


akkor ne várj csodát 600 propitól, tren vagy stana legalább kell mellé
Természetesen nem vártam csodát, de annyit vártam volna, hogy egy picit dobjon rajtam valamit.

2017. Június 07. - 12:13:03
Válasz #10676
Nem elérhető

G


annyira sokat ne várj tőle... genetika is kell hozzá
magadhoz képest nézd a fejlődést, ne azt, hogy más mennyire jó heti 300tól, te meg szarabb vagy nála heti 600al is!

Ezzel az a baj hogy ugyan úgy nézek ki, mint előtte :(

Tegyél mellé ugyanennyi masteront és tren acetátot, 75mg sanával eod és napi 8iu növit...


Szerintem inkább az anyag minőségével lesz gond..... 600 mg tesztoszteron a természetes heti tesztoszteron termelésednek a 10szerese majdnem szerinted.... a kedvencem az volt hogy azért nem hatott a heti 700 mg tren mert biztos stresszes voltál :D pl egy gyógyszertári anavartól 30mg-tól besz@rás olyan változást hoz. Meg azért őszintén nézd meg hogy mennyire kemény az edzésed a terembe járok 80-90% lóf@sz edzést csinál.... meg mennyire figyelsz a kajára még persze

2017. Június 07. - 22:36:00
Válasz #10677
Nem elérhető

Gyuf


annyira sokat ne várj tőle... genetika is kell hozzá
magadhoz képest nézd a fejlődést, ne azt, hogy más mennyire jó heti 300tól, te meg szarabb vagy nála heti 600al is!

Ezzel az a baj hogy ugyan úgy nézek ki, mint előtte :(

Tegyél mellé ugyanennyi masteront és tren acetátot, 75mg sanával eod és napi 8iu növit...


Szerintem inkább az anyag minőségével lesz gond..... 600 mg tesztoszteron a természetes heti tesztoszteron termelésednek a 10szerese majdnem szerinted.... a kedvencem az volt hogy azért nem hatott a heti 700 mg tren mert biztos stresszes voltál :D pl egy gyógyszertári anavartól 30mg-tól besz@rás olyan változást hoz. Meg azért őszintén nézd meg hogy mennyire kemény az edzésed a terembe járok 80-90% lóf@sz edzést csinál.... meg mennyire figyelsz a kajára még persze

Hát akkor gyorsan cserélek nem csak anyagot, de gyártót is. Utolsó volt , hogy roxot vagy shree-t használjak.
Trent sose használtam, de arra sose fognám, hogy mert stresszes vagyok nem működne a kémia :D
Edzéssel nincs gond, heti bontott edzésem van, szóval minden napra más izom csoport, így a heti 5napom megvan és 2 nap pihi.
Kaja rendben van, napi 6-700g csirkemell, 500g rizs, 3-400g párolt zöldség, reggelre 120g zabpehely 30g fehérjével, napi vitamin, 3x2 omega 3, 30g glutamin, 15-20g bcaa, edzés előtti, edzés után ch turmix

2017. Június 08. - 12:03:33
Válasz #10678
Nem elérhető

kemi


Érdekes, mert haveromék is roxot használnak. 1500 susta/hét +metha meg még valami. Nem túl jó a formája de 105kg+ és erősödik is. Nem igazán van új a nap alatt, a versenyzők is azt használják amit kapnak, mégis vannak brutál jó fizikumok. Mire fogsz váltani?

2017. Június 08. - 13:54:27
Válasz #10679
Nem elérhető

Gyuf


Érdekes, mert haveromék is roxot használnak. 1500 susta/hét +metha meg még valami. Nem túl jó a formája de 105kg+ és erősödik is. Nem igazán van új a nap alatt, a versenyzők is azt használják amit kapnak, mégis vannak brutál jó fizikumok. Mire fogsz váltani?

Nekem is haver roxot és shree-t használ, most készül ősszel versenyre és már most olyan durva és száraz, full eres a formája hogy az valami kegyetlen.
Akkor nem tudom, nálam mi a baj? menjen 800-1000/hét? nem tudom, és akikkel ezt megszoktam beszélni azok se értik hogy nálam miért nem működik.