2024. Május 08. - 11:00:23
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2499524 alkalommal)

0 Felhasználó és 32 vendég van a témában

2009. Augusztus 28. - 17:57:14
Válasz #435
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Augusztus 28. - 17:58:20
Válasz #436
Nem elérhető

tabiherceg


most sajna csak 72:S miért?

2009. Augusztus 28. - 18:00:35
Válasz #437
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
most sajna csak 72:S miért?
Vannak használható infok is a forumban,senki se legyen rest olvassa végig az őt érdeklő topicokat,megéri.
Nem hiszem,hogy csak a napo segítene.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Augusztus 28. - 18:03:47
Válasz #438
Nem elérhető

tabiherceg


mert ennyit ajánlottak, állitolag igy jön ki egy kura, nemtudom....
Akkor tudtok ajánlani vmi jobbat?

2009. Augusztus 28. - 18:25:19
Válasz #439
Nem elérhető

miki_nrg


olvasd végig ebben a fórumban az összes témával kapcsolatos mhozzászólást és járj utánna  más helyen is a naposimnak mert így csak röhögni fognak rajtad meg poénkodás lesz az egész

2009. Augusztus 28. - 18:43:51
Válasz #440
Nem elérhető

atleeta


Nemazért hogy én olyan okos lennék de mikor megtaláltam ezt a fórumot énis kokszos részt olvasgattam leginkább. Aztán rájöttem h a jó kaja plusz komolyabb tápkiegek elég nagyot lendíthetnek az emberen . Szerintem a Supershopban nézelődj egy kicsit, vannak finomságok ;)
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Augusztus 28. - 19:01:00
Válasz #441
Nem elérhető

Rob


Már ne haragudj meg,de kizárt dolognak tartom,hogy elegendő fehérjét és szénhidrátot eszel. 72,5kgval nem lehet megrekedni! Mennyi ch-t,fehérjét eszel most,és miből?  Illetve napi aktivításod? Munka,suli,otthon döglés? DE AZ TUTI,H KEVESET ESZEL!!!
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2009. Augusztus 28. - 20:17:31
Válasz #442
Nem elérhető

BadBodyBoy


Bocsi de akkor honnan kérjek segitséget , ha nem töletek:S
Én csak érdeklödni szeretnék a "nagyoktol":

Ha mar mindenkepp koxolni akarsz, akkor kozd le a tutol valo felemet!
A napot meg felejtsd el. Meg miert 220?
Mi vagy te? Valami villanyszerelo?  ;D

Ez jó volt.. Łł=

2009. Augusztus 28. - 20:36:15
Válasz #443
Nem elérhető

lue


És mindig elöjön a jó öreg mondat.Olvass  a  fórumon 8-}

2009. Augusztus 29. - 08:31:47
Válasz #444
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
És mindig elöjön a jó öreg mondat.Olvass  a  fórumon 8-}
Kilencszázötvennyolcadszor senkinek nincs már kedve leírnia ugyanazokat a dolgokat,olvassanak.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Augusztus 29. - 16:21:46
Válasz #445
Nem elérhető

tabiherceg


Na akkor... a napi fehérjebevitelem az kb 100-120g között mozog, ebben van fehérjekészitmény és amit kajábol viszek be, mnt pl: csirke vagy tojás. A szénhidrátok azok meg megint megvannak, csak akkor nemtudom mi lehet a gond, már 1 éve edzek heti 3-4 alkalommal, de mostanában már nem fejlödök semmit. Azért gondoltam h hozzányulok vmihez.

2009. Augusztus 29. - 16:29:40
Válasz #446
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Na akkor... a napi fehérjebevitelem az kb 100-120g között mozog, ebben van fehérjekészitmény és amit kajábol viszek be, mnt pl: csirke vagy tojás. A szénhidrátok azok meg megint megvannak, csak akkor nemtudom mi lehet a gond, már 1 éve edzek heti 3-4 alkalommal, de mostanában már nem fejlödök semmit. Azért gondoltam h hozzányulok vmihez.

A fehérjebevitelednek alsó hangon is min. 150g-nak kéne lennie, de inkább legyen 180g. És ez a naturál szint. Ha mégis hozzányúlsz úgy valamihez, hogy már ennyiből is lejött, hogy a kajád nem éppen elegendő...akkor a fehérjebevitelednek mégtöbbnek kéne lennie, min. duplája a mostaninak.  ;) 
Arról nem is beszélve, hogy 1 éves edzésmúlttal még igencsak kezdő vagy, ilyenkor a gyakorlatokat még nem is érzed igazán, az agy izom kapcsolat szinte semennyire nincs meg. Előbb fejlődj inkább ezen a téren, és emeld a kaját.  ;)

2009. Augusztus 29. - 16:30:12
Válasz #447
Nem elérhető

tabiherceg


Ahogy idöm engedi napi4-5 ször eszem, ez mellett éjszaka 12 órát biztonsági örködöm, de ott rendbe tudom tartani a kaját ugy ahogy, nappal meg pihenek majd a melo elött pedig edzek.

2009. Augusztus 29. - 16:45:59
Válasz #448
Nem elérhető

Kicsibors


Na akkor... a napi fehérjebevitelem az kb 100-120g között mozog, ebben van fehérjekészitmény és amit kajábol viszek be, mnt pl: csirke vagy tojás. A szénhidrátok azok meg megint megvannak, csak akkor nemtudom mi lehet a gond, már 1 éve edzek heti 3-4 alkalommal, de mostanában már nem fejlödök semmit. Azért gondoltam h hozzányulok vmihez.

Ne viccelj már, nekem kell 120-150g fehérjét bevinnem...  ::)

2009. Augusztus 29. - 20:53:45
Válasz #449
Nem elérhető

fastor


Ahogy idöm engedi napi4-5 ször eszem, ez mellett éjszaka 12 órát biztonsági örködöm, de ott rendbe tudom tartani a kaját ugy ahogy, nappal meg pihenek majd a melo elött pedig edzek.
ha éjszaka élsz, az töblet energiát kíván a szervezetedtöl, ahogy látom szálkás alkat vagy, én a helyedben legalább 150-200 gramm fehérjét, és 400-500 gramm lassú felszívódású szénhidrátot vinnék be, esetelg edzés után 50-60 gyorsat is!
emellé egy vitamin, és ásványi anyag pack, és egy jó erős fehérje, mondjuk Dymatize Elite whey... így már fejlödnél hiddel ;)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó