2024. Május 08. - 17:48:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2499781 alkalommal)

0 Felhasználó és 41 vendég van a témában

2007. December 05. - 13:07:32
Válasz #75
Nem elérhető

tomi


Victornak ha írsz privit biztos kielégítő választ fogsz kapni ezzel kapcsolatban ;)
Up the dose, lift the most!

2007. December 05. - 17:58:07
Válasz #76
Nem elérhető

Bubee


Köszönöm a segítséget Bubee!
Azt hiszem akkor hallgatok rád úgyis kíváncsi vagyok az AX termékeire mert sok jót halottam róla.
Még volna egy kérdésem,mégpedig hogy hallotam h elvileg lehet kapni az Extremefit üzletben a Hyperdrol2-őt és a Retain2-őt.Sajnos se ezen az oldalon se az Extremefit oldalán nem volt fent.Ezek mibe különböznek az elődeiktől a Hyperdrol-tól és a síma Retain-től?Ezeket az újakat egyébként próbálta közületek valaki?

Szívesen!

Asszem már csak H2 kapható. Én azt használtam vagyis arról beszéltem és valószínüleg te is azt fogod kapni. Majd Andro megválaszolja h mivel másabb.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. December 07. - 12:15:03
Válasz #77
Nem elérhető

NaturalBoy


Üdv!
Had kérdezzem meg Bubee hogy Te mivel szedted a H2-őt csak magába vagy valamivel stack-ben?
Az Alri Pro Anabolját már próbáltad?Arról is sok jót hallotam.

2007. December 07. - 12:23:19
Válasz #78
Nem elérhető

Bubee


Üdv!
Had kérdezzem meg Bubee hogy Te mivel szedted a H2-őt csak magába vagy valamivel stack-ben?
Az Alri Pro Anabolját már próbáltad?Arról is sok jót hallotam.

H2 + Mass-Fx volt együtt.

A Pro-Anabolt még csak 1 hete használom, egyelőre nem alkotnék véleményt róla, mivel nem értem a végére.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. December 22. - 11:03:49
Válasz #79

Athosz

Vendég
19 éves vagyok, lassan 3 éve tolom a vasat, 80kg->105re, most érkeztem el oda, hogy engedtem a sötét oldal csábításának. Egész pontosan Anabol-t vettem (Thaiföldi, rózsaszín, sárkányos), 150 szemet. Na most az lenne a kérdésem, hogy esetlegesen milyen mellékhatásokra kell figyeljek? Mert annyit nem ér az egész, hogy komolyabb ,esetleg maradandó bajom legyen, inkább lehúzom a budiba az egészet. Adagolásra 3 napig 1, után 3 napig 2, majd így fel 5ig, és vissza, ezt mondták nekem. Gondolkoztam utána valamilyen tesztoszteronfokozóban, hogy visszaálljon a természetes termelés. Heti 4et edzek (mell/has, hát/vádli/váll, kar/has, láb/vádli), napi 6-7et kajálok, 250g fehérje, 500g ch, 40g zsír. Előre is köszönöm a segítséget!

2007. December 22. - 11:47:32
Válasz #80
Nem elérhető

stirb


Napi 6 szem 5 héten keresztül, végén 20-25 db proviron ( napi 2 ) meg esetleg 2-3 darab HCG ( 3 naponta 1 db)... szerintem...

2008. Február 06. - 20:40:26
Válasz #81
Nem elérhető

mkaroly


Sziasztok!
Lenne egy elég kezdő kérdésem. Mit jelent, hogy PCT-t kell szednem egyes szteroidok mellett?
Kösz előre is.

2008. Február 06. - 20:49:30
Válasz #82
Nem elérhető

Bubee


Sziasztok!
Lenne egy elég kezdő kérdésem. Mit jelent, hogy PCT-t kell szednem egyes szteroidok mellett?
Kösz előre is.

PCT = Post Cycle Therapy, vagyis egyszerűen megfogalmazva kúra vagy "ciklus" utáni terápia.

Az Extremefit által forgalmazott termékek közül igen sok alkalmas erre a célra és én azt mondom h aki kicsit is gondolkodik és jót akar magának az bizony gondol az utókúrára! Merthogy nem a kúrában kell "okosnak" lenni, nem az a tudomány, hanem az h a kúra nyereségeit megtartsad utána is. Ez az igazi feladat.

A fórumon már többször szóba került, nézz utána h melyek azok a termékek amelyek erre a célra tökéletesen alkalmasak. Ugye első szempont a hormonszintek optimalizálása kúra után, sőt még kúra közben a saját tesztoszteron termelés minimális szinten tartása. Erre talán a két legalkalmasabb termék az Anabolic Xtreme - PCT és az új, Advanced (asszem) PCT valamint az ALRI - Restore.

De ezekről Andro bővebb tájékoztatást tud adni.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Február 07. - 12:54:26
Válasz #83
Nem elérhető

Lalika85


 :-O :-O :-O

NE KOXOLJ  :--:

Halgass Efitre meg bubee-ra!
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Február 08. - 11:07:38
Válasz #84
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ezzel én is egyetértek,ne használj szteroidokat,hisz van annyi,jó táplálékkiegészítő,pl.itt a Superdrol NG,ez önmagában is hatásos,de kombinálhatod is más tápkiegekkel,persze itt is kell egy helyreállító kúra(PCT+Retain,Restore+Bad Ass Mass-a mégmagasabb tesztoszintért),csak a napi 5-6-szori étkezésre kell odafigyelni,meg nem árt ha megvan a 2.5-3g fehérje bevitele testsúlykilogrammonként,mert csak így igazán hatásos bármi(+ nem árt glutamin,pl.Glutamin SR,+BCAA). :-oD
Ezeket mellékhatásmentesen tudod használni,és addig ne nyúlj kokszhoz,amíg nem vagy tisztában ilyen alapvető fogalmakkal,meg nincs pár éves edzésmúltad. =/+'

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Február 24. - 15:59:36
Válasz #85
Nem elérhető

kunigunda


Sziasztok. Napo kúrán gondolkodom és lenne pár kérdésem a nálam tapasztaltabbakhoz. Kúra után teszto szint minél gyorsabb helyreállítása érdekében valami tribulus terrestris tartalmu cucc megfelelő lenne? Spiro helyett szedhetnék bcaat, megfelelő lenne? tudom hogy hatásukat össze se lehet hasonlitani de inkább aminósavat választanám. Véleményetek?

2008. Február 27. - 20:42:14
Válasz #86
Nem elérhető

NaturalBoy


Üdv Kunigunda és mindenki!
Sajnos én nem tudok neked segíteni kunigunda mert én is nálam bölcsebb emberektől kapom itt a tanácsokat a fórumon.
Viszont én is ez ügyben szeretnék tanácsot kérni tőletek,mert tényleg megéri rátok hallgatni a kajálás is nagyon bevállt amit mondtatok.Már 90 kg. vagyok Łł= Köszi a segítséget mégegyszer :-){
Most azt szeretném kérdezni h azon gondolkoztam ha túl leszek az érettségin akkor nyáron mindig több időm van pihenni és szednék 2 doboz Hyperdrolt 2 doboz Mass FX-el és Retainnal majd szednék egy doboz superdrol ng-t magába egy hónapig aztán ez után egy PCT és még egy doboz retain.
Csak azt nem tudom h ezeket a tesztoszteron serkentő termékeket mennyi ideig szabad szedni egyhuzamban.Mert ez így 2 hónap Hyperdrol+1 hónap Superdrol ng +1 hónap PCT.Tehát 3 hónap folyamatosan teszto szint növelő termékeken.
Ez így szerintetek sok lenne vagy jó így?Nem szeretném ha a saját termelés leállna.
szóval hálás lennék pár jó tanácsért segítségért.

2008. Február 27. - 21:03:34
Válasz #87
Nem elérhető

shp


Sziasztok. Napo kúrán gondolkodom és lenne pár kérdésem a nálam tapasztaltabbakhoz. Kúra után teszto szint minél gyorsabb helyreállítása érdekében valami tribulus terrestris tartalmu cucc megfelelő lenne? Spiro helyett szedhetnék bcaat, megfelelő lenne? tudom hogy hatásukat össze se lehet hasonlitani de inkább aminósavat választanám. Véleményetek?

Szerintem gyorsan felejtsd el az egészet, hiányoznak az alapismeretek! Tudom, nem építő jellegű az észrevételem, de azt javaslom olvass sokat, tájékozódj, és olvass sokat és....!  ;) ( Tribulus itt nem játszik, vicc..., Spiro helyett bcaa???? -- Biztonságiöv helyett macskaalom???    ˝=/  )  Írj magadról és akkor nagyobb a valószínűsége, hogy a tapasztaltabb kollégáktól értékelhető választ kapsz!   ( a végére egész informatív lettem  ;D )


2008. Március 01. - 14:35:07
Válasz #88
Nem elérhető

kunigunda


Sziasztok. Napo kúrán gondolkodom és lenne pár kérdésem a nálam tapasztaltabbakhoz. Kúra után teszto szint minél gyorsabb helyreállítása érdekében valami tribulus terrestris tartalmu cucc megfelelő lenne? Spiro helyett szedhetnék bcaat, megfelelő lenne? tudom hogy hatásukat össze se lehet hasonlitani de inkább aminósavat választanám. Véleményetek?

Szerintem gyorsan felejtsd el az egészet, hiányoznak az alapismeretek! Tudom, nem építő jellegű az észrevételem, de azt javaslom olvass sokat, tájékozódj, és olvass sokat és....!  ;) ( Tribulus itt nem játszik, vicc..., Spiro helyett bcaa???? -- Biztonságiöv helyett macskaalom???    ˝=/  )  Írj magadról és akkor nagyobb a valószínűsége, hogy a tapasztaltabb kollégáktól értékelhető választ kapsz!   ( a végére egész informatív lettem  ;D )


Tribulust azért gondoltam mert sokan azt mondták h nem kell egy ilyen gyengébb kúra után "semmi" . hcg pl. Azért gondoltam h baj nem lehet ebből. Spirorol azért beszéltek le mert állitásuk szerint szedése után ugyanugy elveszted a "massza" nagy részét és a mellék6ásokat halmoz6ja

2008. Március 12. - 20:54:37
Válasz #89
Nem elérhető

NaturalBoy


Üdv mindenkinek!
Nagyon jó lett a termékteszted God Vazzeg,gratulálok és várom az adást amiben fellelhető leszel.remélem olvasgatsz itt is.Igazából  atopicodba írtam volna csak láttam h már lezárt téma úgyhogy akkor itt kérdezném meg,persze nem csak tőled hanem mindenkitől aki tud a témában valamit.Nézegettem az Anabolic Xtreme Superdrol ng-t és én is nagyon kipróbálnám.Az Extremefit oldalán találtam egy olyan mondtatot a szöveg végén h lehetséges androgén mellékhatások: pattanások hajhullás nem érdekes de herezsugorodás és ösztrogénszint növekedés felkeltette a figyelmem.Komolyan érdekelne a véleményetek h ezek lehetséges mellékhatások???Mert az anabolicxtreme honlapján azt írta  h HPTA támogató mátrix is van benne amivel elvileg nem lehetne lehetséges a herezsugorodás illetve erős osztrogén gátló mátrix ami melett elvileg nem lehetne ösztrogén növekedés.
Szóval tnyleg hálás lennék ha erről leírnátok a véleményeteket,mert eddig igazából azt hittem h ennél a terméknél nem kell ilyen mellékhatásokkal számolni.Ti így is sokat segítetetek és sokszor könnyű bedőlni a reklámoknak szóval a Ti véleményeitekre nagyon adok ezért is fordulok hozzátok.