2024. Május 08. - 06:05:54
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2499302 alkalommal)

0 Felhasználó és 32 vendég van a témában

2009. December 29. - 00:58:58
Válasz #630
Nem elérhető

Maszat


Bocs Maszat,hogy beleszólók de a negyed tesztó az nem Decanoate?
Vagy már más az összetétel,és lemaradtam?

a sustanonban valóban decanoat a 4. észter, de Én az omnadrent másoltam be.

Arra írtam,h valahol olvastam,h az omna ugyan az lett mint a susta, ennek ellenére itt a 4. észter az caproate.Lehet ez régi forrás.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. December 30. - 08:57:52
Válasz #631
Nem elérhető

Tudi


Sziasztok!
Bocs,hogy ide írok,de ahogy tapasztaltam a levezetés topicot nem nagyon látogatja senki.A kúrám levezetésével kapcsolatban kérdeznék:30 ampulla winstrolt nolvadexel(20mg-os kiszerelés) vezetnék le,viszont kúra alatt szedtem  proviront(2x25mg/nap).A kérdésem a következő:nekem kúra után is javasolták a proviron szedését a nolva mellett,de szerintem,mivel így külsőleg vinnék be tesztoszteront,így nem serkenteném a szervezetem teszto termelésre,akadályoznám a HPTA működés visszaállítását.Szerintetek kell proviron?Vagy ostobák a kérdéseim?,mert nem kapok egyre sem választ.
Minden észrevételt szívesen veszek!
Üdv

2009. December 30. - 10:50:11
Válasz #632
Nem elérhető

atleeta


Sziasztok!
Bocs,hogy ide írok,de ahogy tapasztaltam a levezetés topicot nem nagyon látogatja senki.A kúrám levezetésével kapcsolatban kérdeznék:30 ampulla winstrolt nolvadexel(20mg-os kiszerelés) vezetnék le,viszont kúra alatt szedtem  proviront(2x25mg/nap).A kérdésem a következő:nekem kúra után is javasolták a proviron szedését a nolva mellett,de szerintem,mivel így külsőleg vinnék be tesztoszteront,így nem serkenteném a szervezetem teszto termelésre,akadályoznám a HPTA működés visszaállítását.Szerintetek kell proviron?Vagy ostobák a kérdéseim?,mert nem kapok egyre sem választ.
Minden észrevételt szívesen veszek!
Üdv
Proviront kúra után fölösleges szedni, mert az csak blokkolja az ösztrogént, az ottlévővel nemtud mit kezdeni.
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. December 30. - 11:31:04
Válasz #633
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!
Bocs,hogy ide írok,de ahogy tapasztaltam a levezetés topicot nem nagyon látogatja senki.A kúrám levezetésével kapcsolatban kérdeznék:30 ampulla winstrolt nolvadexel(20mg-os kiszerelés) vezetnék le,viszont kúra alatt szedtem  proviront(2x25mg/nap).A kérdésem a következő:nekem kúra után is javasolták a proviron szedését a nolva mellett,de szerintem,mivel így külsőleg vinnék be tesztoszteront,így nem serkenteném a szervezetem teszto termelésre,akadályoznám a HPTA működés visszaállítását.Szerintetek kell proviron?Vagy ostobák a kérdéseim?,mert nem kapok egyre sem választ.
Minden észrevételt szívesen veszek!
Üdv
Proviront kúra után fölösleges szedni, mert az csak blokkolja az ösztrogént, az ottlévővel nemtud mit kezdeni.

Pontosan. Kúra közben proviron, a kúra utáni 1 hétben is mehet még, után már csak nolva. A kúra utolsó 2 hetétől a levezetés végéig tolnék NOVEDEX XT-t, így még egyszerűbb lenne. Szerintem  /:-)

Szerk: persze a proviron helyett  8)

2009. December 30. - 14:25:13
Válasz #634
Nem elérhető

Tudi


Köszönöm a választ Atleeta és God!
A kúrámnak hamarosan vége(jan 7),így már maradok a provironnál.Azt fogom szedni a kúra utáni egy hétben még.
Nolvával kapcsolatban kérdeznék még:nekem azt javasolták,hogy napi 20mg-ot(1db,60x20mg-s kiszerelésem van)szedjek míg a doboz ki nem ürül.Véleményetek szerint ez így nem sok?Nem lenne elég csak feleket(10mg)bevenni?Nem tudom igazából mennyi ideig szedjem,erre nem találtam egyértelmű választ,de egy két hónapos kúra utáni 2 hónapos levezetést(Ha napi 20 mg-t számolunk)én soknak találom,de nem értek persze hozzá,de segítségetekkel szeretném ezt körüljárni,mert aki ezt tanácsolta,szerintem nem elég felkészült.
Levezetésbe még berakom a T-bomb2 és az Advanced PCT nevű termékeket.Ezeket az utolsó injekció másnapjától szedném a dobozon feltüntetett adagolás szerint.
Az utolsó kérdésem a provironnal kapcsolatos:A kúra utáni egy hétben mikor még szedek proviront,arra az időtartamra ne korlátozzam a bevitt mennyiséget napi 25mg-ra,vagy maradjak a napi 50-nél?
Előre is köszönöm nektek!
Üdv!

2009. December 30. - 15:04:34
Válasz #635
Nem elérhető

Gabe


áh, hagyjuk  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. December 30. - 15:05:51
Válasz #636
Nem elérhető

Maszat


hello.

engem érdekelne,h milyen eredménnyel zártad a 30amp winstrolt??

A T bombII vagy a pct-t azért lenne érdemesebb szedned, mert a novedex xt hazavágja sok embernél a libidót.
Ráadásul a nolva mellé felesleges, mert mind a kettő antiösztrogenikus hatással bír és testosteron és libidó fokozásra jobba a t bomb.
Aztán majd valaki kijavít ha nem.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. December 30. - 15:24:19
Válasz #637
Nem elérhető

Maszat


szerk...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. December 30. - 15:34:25
Válasz #638
Nem elérhető

Tudi


Kösz Maszat!
Még vissza van 5 ampulla,de eddig 6 kg a fejlődés,úgy hogy a testszír arányom nem változott,az élességem megmaradt(csak a tükörre alapozom :laugh:)
Azt azért fontos megemlíteni,hogy mellette egy egész táplálék kiegészítő arzenált szedtem,az étkezéseim teljesen tiszták voltak.Mondjuk ez nem csak az elmúlt nyolc hétre jellemző,hanem már évek óta tudatosságot viszek ebbe a sportba.
A nolva szedésével kapcsolatban tudsz valamit mondani?(időtartam,mennyiség),pár hsz-el arréb leírtam az aggályaimat,csak erről nem találtam számomra egyértelmű infót,de lehet,hogy faszságot kérdezek.
Üdv!

2009. December 30. - 15:40:27
Válasz #639
Nem elérhető

Maszat



Azt azért fontos megemlíteni,hogy mellette egy egész táplálék kiegészítő arzenált szedtem,az étkezéseim teljesen tiszták voltak.Mondjuk ez nem csak az elmúlt nyolc hétre jellemző,hanem már évek óta tudatosságot viszek ebbe a sportba.


A nolva szedésével kapcsolatban tudsz valamit mondani?(időtartam,mennyiség),pár hsz-el arréb leírtam az aggályaimat,csak erről nem találtam számomra egyértelmű infót,de lehet,hogy faszságot kérdezek.
Üdv!

a megfelelő táplálkozás alap ;)

Szerintem 10mg nolvadex is megteszi.Törd ketté a 20as tabit.Sokan sima winit le sem vezetnek, nemhogy antiösztrogénnel, de még valami testosteron fokozóval sem.

A proviron 1 mesterolone nevű adndrogén (1-
metil-dihidro-tesztoszteront)

A proviron nagyon könnyen kötődik az shbg hez, az anti aromatáz képessége miatt ezért is fontos kúra közben, de miután nem használsz winstrolt szerintem a proviron is felesleges.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. December 30. - 16:02:37
Válasz #640
Nem elérhető

Maszat


mielött valakinek úgy jönne le,h okoskodom, leszögezném,h ezek csak az Én feltevéseim.Ha valaki nem ért vele 1et vagy hülyeséget írok kérem javítson ki, abbol Én is tanulok :)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. December 30. - 16:08:30
Válasz #641
Nem elérhető

Tudi


Köszi a választ!Igen,én is erre gondoltam,hogy kettétöröm. ;-oo-;Viszont az még mindig nem tiszta,hogy a 10mg/nap nolvát meddig szedjem?Szerintem 60 szemet bevenni így egy kicsit sok lenne :laugh:,de ha számolunk akkor a doboz fele(30 db) is a 10mg/nappal 2 hónapra jönne ki.
Arra gondoltam,hogy addig szedem(napi 10mg) míg a T-bomb és az Advanced PCT tart.
Mi erről  a véleményed?

2009. December 30. - 16:20:00
Válasz #642
Nem elérhető

God Vazzeg


Áh, tényleg hagyjuk  ;D

2009. December 30. - 16:28:58
Válasz #643
Nem elérhető

Maszat


Köszi a választ!Igen,én is erre gondoltam,hogy kettétöröm. ;-oo-;Viszont az még mindig nem tiszta,hogy a 10mg/nap nolvát meddig szedjem?Szerintem 60 szemet bevenni így egy kicsit sok lenne :laugh:,de ha számolunk akkor a doboz fele(30 db) is a 10mg/nappal 2 hónapra jönne ki.
Arra gondoltam,hogy addig szedem(napi 10mg) míg a T-bomb és az Advanced PCT tart.
Mi erről  a véleményed?

az,h túl bonyolítod.

abban sem vagyok biztos,h szedned kellene a nolvát 1álltalán.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. December 30. - 16:39:30
Válasz #644
Nem elérhető

Tudi


Igen,lehetséges.Csak sehol nem találtam a fórumon arra vonatkozó információt,hogy önmagában valaki szedte volna a nolvat levezetés gyanánt,így számomra legalábbis,nem egyértelmű a dolog.
Nem kötekedés gyanánt,de Godtól mire vonatkozott az "Áh hagyjuk kijelentés"?Ennyire fasz dolgokat kérdezek?Viszont köszönöm a segítséget,örülök,hogy megtaláltam ezt az oldalt,napi szinten olvasom,tetszik az itt lévő közösség.