2024. Május 08. - 16:41:28
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2499748 alkalommal)

0 Felhasználó és 38 vendég van a témában

2010. Január 07. - 16:09:36
Válasz #735
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Így igaz,kajára mindig legyen, illetve jobbat mondok, mindig legyen kaja.Én általában előre vásárolok, így nem ér meglepetés, ha esetleg pénszűkébe kerülök is,az a pillanat sosem jön el, hogy mondjuk nincs otthon rizs, zöldség vagyhusika.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 07. - 16:11:48
Válasz #736
Nem elérhető

Kicsibors


Sajnálni én sem sajnálnám kajára, arról szó sincs. :)

2010. Január 07. - 16:11:59
Válasz #737
Nem elérhető

God Vazzeg


Így igaz,kajára mindig legyen, illetve jobbat mondok, mindig legyen kaja.Én általában előre vásárolok, így nem ér meglepetés, ha esetleg pénszűkébe kerülök is,az a pillanat sosem jön el, hogy mondjuk nincs otthon rizs, zöldség vagyhusika.

Én ugyanígy  ;-oo-;

2010. Január 07. - 17:05:57
Válasz #738
Nem elérhető

Milo


Sajnos ez a sport eléggé a pénzről szól
Riceman

2010. Január 07. - 17:10:41
Válasz #739
Nem elérhető

Kicsibors


Ez az egyetlen, ami miatt nem leszek Ms.Olympia...  :-} ...  ****:))) !+"% :-)-> :'(

2010. Január 09. - 10:55:13
Válasz #740
Nem elérhető

dzsino86


Sziasztok!engem az érdekelne,nem tudtam mejik rovatba is írjam.Nah szóval a lényeg szeretnék elkezdeni egy susta+deca kúrát,hogy ezt a kettőt hogy kell nyomni heti 2dbebből is meg abból is?!meg hogy kell e mellé még mást is nyomni vagy jó ez igy?!nyomtam  már tavaj nyáron susta kúrát,az hozot elég szépen de most ezt a kúrát akarom a susta+decát.csak mindenki mást mond hogy igy meg ugy nyomjad,kiváncs lennék a ti véleményetekre!légyszives irja meg aki nyomot már ezt a párositást és mik vóltak a tapasztalatai!!előre is köszönöm!!
dzsino

2010. Január 10. - 13:54:52
Válasz #741
Nem elérhető

Angyal18


Üdv mindenkinek!
Segítséget szeretnék kérni abban, hogy első kúrámhoz mit nyomjak.Orális szereket nemszeretnék szedni mivel fórumon olvasottak alapján nem ajánlájtok.Én vmi deca+propi kúrára gondoltam.A céljaim pedig 1-2éven bellül elindulni vmi testépítő versenyen.Magamról azért leírok pár dolgot:20éves vagyok,4éve edzek,heti 5x edzek 1 héten 1 testrészt körülbellül 1órát edzek,étkezésem rendben van fehérje napi 2g/tsk, szénhidrát napi 5g/tsk. Kúra alatt ezeket az értékeket növelném 3 illetve 6g-ra. testúlyom 85kg, táplálék kiegészítőket rendeszeresen szedek.Szóval a kérdésem hogy mit nyomjak első kúrának én deca+propi-ra gondoltam de ha van vmi más ötleteket szívesen elfogadom, terembe mondták hogy kezdésnek szedjek inkább enantátot meg danabolt  de ezeknek az embereknek a véleményére nemadok mert nemúgy állnak ehez a sportághoz mint mások pl:ezek koxolnak agyba főbe, kajálásuk nincs rendben, edzés múltjuk van vagy 1éve, hétvégente isznak vagy drogoznak.Jah meg még azt szeretném kérdezni hogy hány ampullát vegyek belőlük meg hogy heti hány ampullát nyomjak ebből meg abból? meg kúra után  elég a HCG vagy esetleg vmi mást is szedjek mellé?
Válaszotokat előre is köszönöm.Ha vmi hülyeséget kérdeztem nyugodtan leolthattok mert ebben a témában nemvagyok jártas.

2010. Január 10. - 21:09:22
Válasz #742
Nem elérhető

Maszat


Üdv mindenkinek!
Segítséget szeretnék kérni abban, hogy első kúrámhoz mit nyomjak.Orális szereket nemszeretnék szedni mivel fórumon olvasottak alapján nem ajánlájtok.Én vmi deca+propi kúrára gondoltam.A céljaim pedig 1-2éven bellül elindulni vmi testépítő versenyen.Magamról azért leírok pár dolgot:20éves vagyok,4éve edzek,heti 5x edzek 1 héten 1 testrészt körülbellül 1órát edzek,étkezésem rendben van fehérje napi 2g/tsk, szénhidrát napi 5g/tsk. Kúra alatt ezeket az értékeket növelném 3 illetve 6g-ra. testúlyom 85kg, táplálék kiegészítőket rendeszeresen szedek.Szóval a kérdésem hogy mit nyomjak első kúrának én deca+propi-ra gondoltam de ha van vmi más ötleteket szívesen elfogadom, terembe mondták hogy kezdésnek szedjek inkább enantátot meg danabolt  de ezeknek az embereknek a véleményére nemadok mert nemúgy állnak ehez a sportághoz mint mások pl:ezek koxolnak agyba főbe, kajálásuk nincs rendben, edzés múltjuk van vagy 1éve, hétvégente isznak vagy drogoznak.Jah meg még azt szeretném kérdezni hogy hány ampullát vegyek belőlük meg hogy heti hány ampullát nyomjak ebből meg abból? meg kúra után  elég a HCG vagy esetleg vmi mást is szedjek mellé?
Válaszotokat előre is köszönöm.Ha vmi hülyeséget kérdeztem nyugodtan leolthattok mert ebben a témában nemvagyok jártas.

Szia.

Gondolom első körben a tömegnövelés lenne a fő célod.Ha mindenképpen ragaszkodsz a propihoz és a decához tegyél mellé wintrolt is.Ez segít kiküszöbölni a deca progeszteron hatásait.De sztem az se lenne nagy probléma ha enantátot vagy sustanont esetleg omnát(ami ha jól tom már meg1ezik a sustanonnal) szurnál.Így nem is kellen annyi szurit adnod.
A lényeg,h inkább a szereket kombinálva kissebb dózisokat használj, mint 1-2 valamit nagy mennyiségben.Főleg első alkalomkor.

Nekem az első kúrám heti 2sustanon volt 6hétig.A 4.től kapcsolódott hozzá minden másnap 50mg wini és a sustanon után ment még 2hétig.

Ne feledkezz meg az aromatáz gátlókrol és az anti ösztrogénekröl.
Erre a célre ha jol tudom megfelelő lenne a novedex xt kúra közben.A hcg-t kis adagokban heti 500ne használd inkább mint a legvégén 3x5000ne adagban.Ha úgy csinálod adsz magadnak 1 "lóadag" gonadtrotropint amitöl ugyan a herék beindulnak, de a hipotalamuszod nem fog, sőt mivel van 1 rakás gonadtrotropin a szerevezetedbe hülye lesz termelni gnrh-t.
A novedexben lévő ATD(ha jól emléxem) leköti a hipotalamuszod androgén receptorait így nem is fog teljes mértékben leállni, és ugyan ez az ATD fogja megakadályozni a túlzott ösztrogén termelődést.

Remélem más is segít, mert értelmes volt a kérdésed és a hozzáálásod!
 ;-oo-;


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 10. - 21:27:43
Válasz #743
Nem elérhető

Maszat


Kúra után t bomb II+ PCT jól jöhet a saját testo beindításához.A novedexet nem tom meddig lenne érdemes szedni, mikor érdemes elkezdeni milyen adagban.Ezekben valaki tapasztaltabb remélem segít.Első kúrádat ne csináld maratoni hosszúságúra.Elég 8hét.Tedd előre az androgénebb dolgokat(testosteron) és a végére az anabolikusabbakat(pl winstrol).
heti 500testonál nem kell több, az a sz@r,h ha pl kamu a decád és abba is testo van(aminek igencsak nagy az esélye) és mondjuk abbol is 2ampulla m1 meg a sustanonbol is az már 1000mg körüli testosteron, ami első alkalomkor bőven sok, meg még utána sem kevés :)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 10. - 23:07:55
Válasz #744
Nem elérhető

sterol


Az oxymetholone-ra visszatérve, napi 25mg mennyire mérgezőbb a máj számára, mint pl. napi 35-40mg anabol?

2010. Január 11. - 00:44:41
Válasz #745
Nem elérhető

RsLeo


Maszat kollégánk igaza van, annyival egészítném ki, hogy tudtommal a progeszteron hatás kiküszöbölésére már maga a tesztó is jó, (javítsatok ki, ha tévedek) de eredeti decánál csak eredeti winstrolt nehezebb szerezni.

2010. Január 11. - 07:24:47
Válasz #746
Nem elérhető

RsLeo


sterol: én úgy vagyok vele, hogy próbálok inkább mindenkinek segíteni, mint hogy kárt tegyen magában. Ha már egy anyagról nem beszélek, az olyan, mint az ördög, falra festeni se jó. :D

Nem gondolom, hogy 1 szem oxi mérgzőbb lenne, mint 10 szem meta különben.
A motivációdat viszont nem értem.
Az oxi haszálatára egyetlen épeszű magyarázatot tudok elfogadni, ha doppngtesztes szumózó vagy, és verseny elött akarod használni.

1. bármilyen más esetbenaz injektálható tesztoszteron tartósabb eredményt hoz, összehasonlíthatatlanul kevesebb mellékhatással.
2. a fentin kívül más spotot nem tudok elképzelni, ahol ilyen fokú vízvisszatatás előnnyel járna.

2010. Január 11. - 18:00:26
Válasz #747
Nem elérhető

sterol


RsLeo köszi a választ. Egyébként eszembe sem jutott használni. Egyszer hoztam fel a versenyző haveromnak a szemes kox (anabol) gondolatát, azt mondta tanuljak más hibáiból és kerüljem őket. Márciusban szeretném tolni életem első kúráját, valószínűleg valamilyen teszto származék lesz, de még nagyon kevés a tudásom...

2010. Január 11. - 18:00:26
Válasz #748
Nem elérhető

Angyal18


Kössz srácok a válaszokat, végre vhol rendes választ adnak meg méghozzá normálisan is válaszoltok.

2010. Január 12. - 23:32:46
Válasz #749
Nem elérhető

God Vazzeg


Efedrinnek mennyi a hatásos napi adagja? Testsúly csökkentés lenne az elsődleges cél  ::)