2024. Május 08. - 06:27:33
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2499323 alkalommal)

0 Felhasználó és 33 vendég van a témában

2010. Január 17. - 14:29:03
Válasz #795
Nem elérhető

NaturalBoy


Sziasztok!

Nem a legprofibb vagyok ebben a témában viszont olvastam sokat, itt is a topicocat viszont valamin nem tudok kiigazodni ebben kérném a segítségeteket.

Elkezdenék a közeljövőben 1 sustanon 250 kúrát, heti 2 ampulla 8 hétig. Eddig megvagyok de a kúra alatti és utána dolgokkal nem vagyok tisztában, hogy mi és abból mennyi kéne(erről annyifélét olvastam, hátha tapasztalat alapján tudjátok melyik vált be jobban).

Kúra közben/után proviron?nolvadex?novedex? Ezekről fingom nincs se a mennyiség se hogy mikor... de ezért leleszek oltva :)

kúra után HCG-t ajánlottak mindenhol kúra után 10-14 nappal elkezdeni, 5000IU adagokkal 5-6 naponta, 3x. Mellé clostyl napi 2 szem. Ezt érdemes az utolsó HCG után is folytatni? 1,5-2hétig?

ha valaki megszánna pár jó tippel megköszönném

km

 Łł= ( a szerkesztő véleménye) ;D

2010. Január 17. - 15:16:54
Válasz #796
Nem elérhető

Otika



Időben készülnek a strandszezonra  ;D
Neeeeeem,ők komoly szándékkal akarnak szteroidokat használni, versenyzési célzattal >:D ;D.
Ez látszik a hozzáértésen is ::).
Na jó én sem vagyok szteroid guru, de szerencsére én utánaolvasok mindennek, folyamatosan gyűjtöm az információkat, ezt így kellene mindenkinek, főleg ha komolyabb androgén szerekhez nyúl valaki.

Am bevallom én is azért jöttem ide mert danabolt akartam szedni.Már meg is volt.Aztán végigolvastam a koxtopicot és eladtam a danabolt. Vettem az árából cellmass-t  ;D
[/quote]

Erdekes de Igaz! En meg valami hasonlot akartam mint a Cell-mas es radobbentem Inkabb Anabol Tablets a Singapuri
Es az Egyiptomi Szuszta kombinació villanyozna fel jobban  ****:))))))

2010. Január 17. - 15:16:54
Válasz #797
Nem elérhető

Otika


az MX197 et hasznalta már innen valaki tesztó mix trenbolone es nandrolone kombót? /7%

2010. Január 17. - 15:56:13
Válasz #798
Nem elérhető

atleeta



Időben készülnek a strandszezonra  ;D
Neeeeeem,ők komoly szándékkal akarnak szteroidokat használni, versenyzési célzattal >:D ;D.
Ez látszik a hozzáértésen is ::).
Na jó én sem vagyok szteroid guru, de szerencsére én utánaolvasok mindennek, folyamatosan gyűjtöm az információkat, ezt így kellene mindenkinek, főleg ha komolyabb androgén szerekhez nyúl valaki.

Am bevallom én is azért jöttem ide mert danabolt akartam szedni.Már meg is volt.Aztán végigolvastam a koxtopicot és eladtam a danabolt. Vettem az árából cellmass-t  ;D

Erdekes de Igaz! En meg valami hasonlot akartam mint a Cell-mas es radobbentem Inkabb Anabol Tablets a Singapuri
Es az Egyiptomi Szuszta kombinació villanyozna fel jobban  ****:))))))
[/quote]
Kedves egészségedre  ****:))))))
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Január 18. - 06:45:17
Válasz #799
Nem elérhető

jocika



[/quote] Na hát ez az ami engem is érdekelt de  az helyet hogy valaki le irná normálisan  álandóan jön  az oltás hogy le van irva csak nézz utánna  hát én utánna néztem de nem nagyon találtam
amugy egyszer nyomtam már sustát 16 ampullát  2x 5000 iu hcg utánna azt ennyi volt a le vezetés semmi bajom se vol és még a suly ból is egy 10 es meg maradt  azér valaki ha rá ér tényleg le irhatná már hogy kel ezt  levezetni normálisan THX

2010. Január 20. - 19:53:09
Válasz #800
Nem elérhető

tango88


Szevasztok urak!!!Először is új vagyok itt fennt!nem tudom egyáltalán a problémámmal jó helyen járok egyáltalán!!Szeretném a problémámat felvázolni röviden!kérlek benneteket segítsetek nekem ebben!!körülbelül 9hete edzem, heti 4 alkalommal!!kb 2-3 kilót híztam, mégha furcsa is ez!!Véleményem szerint nekem a problémám a szénhidrát és a fehérjebevitellel van!!tehát nem elegendő!!Szeretnék jobban fejlődni!!nem nagyon venni észre rajtam a különbséget!!szedtem már pár tömegnövelő dolgot, de nem nagyon tette meg a hátást, jó tudom h sokat nem is szabad elvárni tőlük!!kérlek nekem dobjatok pár olyan dolgot(tömegnövelő), amitől azért kicsit jobban tudnék fejlődni!!Nézegettem ezt az extremefit.hu honlapot is!!Szerintem ott megtalálhatnám nekem az ideálisat!!

2010. Január 20. - 19:56:21
Válasz #801
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Szevasztok urak!!!Először is új vagyok itt fennt!nem tudom egyáltalán a problémámmal jó helyen járok egyáltalán!!Szeretném a problémámat felvázolni röviden!kérlek benneteket segítsetek nekem ebben!!körülbelül 9hete edzem, heti 4 alkalommal!!kb 2-3 kilót híztam, mégha furcsa is ez!!Véleményem szerint nekem a problémám a szénhidrát és a fehérjebevitellel van!!tehát nem elegendő!!Szeretnék jobban fejlődni!!nem nagyon venni észre rajtam a különbséget!!szedtem már pár tömegnövelő dolgot, de nem nagyon tette meg a hátást, jó tudom h sokat nem is szabad elvárni tőlük!!kérlek nekem dobjatok pár olyan dolgot(tömegnövelő), amitől azért kicsit jobban tudnék fejlődni!!Nézegettem ezt az extremefit.hu honlapot is!!Szerintem ott megtalálhatnám nekem az ideálisat!!

 #:-)

Ez nem éppen az a topik, de válaszolok, mert legalább nem szteroid kérdés.  ;D

Ezeket nézegesd meg: Muscletech - MassTech http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&manufacturers_id=49&products_id=378
                               MHP - UpYourMass http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&manufacturers_id=32&products_id=1030
                               SixStar - MassGainer http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&manufacturers_id=76&products_id=1116

Pluszba mehetne még fehérje, glutamin, BCAA...ja, és alap...vitamin. De ez már azon múlik, mennyit szánsz erre a dologra.

2010. Január 21. - 13:00:44
Válasz #802
Nem elérhető

RsLeo


Sziasztok!

Úgy alakult az életem, hogy Törökországba kell utaznom pár napra.
De, ha már, akkor megpróbálnám kihasználni  lhetőégeket, és eredeti primot vásárolni.
vajon, ha itthon rendesen elvámolom, akkor legálisan behozhatom az országba, vagy felejtsem el?

2010. Január 21. - 13:22:49
Válasz #803
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!

Úgy alakult az életem, hogy Törökországba kell utaznom pár napra.
De, ha már, akkor megpróbálnám kihasználni  lhetőégeket, és eredeti primot vásárolni.
vajon, ha itthon rendesen elvámolom, akkor legálisan behozhatom az országba, vagy felejtsem el?

Eszedbe ne jusson. Orvosi igazolással talán, de anélkül felejtős  ::)

2010. Január 21. - 13:29:21
Válasz #804
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Én szépen feladnám a ahelyedben magamnak ithonra címezve csomagknt és kész.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 21. - 13:31:56
Válasz #805
Nem elérhető

Maszat


Sziasztok!

Úgy alakult az életem, hogy Törökországba kell utaznom pár napra.
De, ha már, akkor megpróbálnám kihasználni  lhetőégeket, és eredeti primot vásárolni.
vajon, ha itthon rendesen elvámolom, akkor legálisan behozhatom az országba, vagy felejtsem el?

vagy dugd fel az ampullákat, vagy add fel postán!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 21. - 13:35:11
Válasz #806
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


 ;D


Szerintem maradj a második verziónál, tisztább, szárazabb és biztonságosabb.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 21. - 16:15:44
Válasz #807
Nem elérhető

tango88


Köszönöm BALU!!megnézegettem amiket feldobtál nekem!!Nem rosszak megmondom az öszintét!!szedtem már ilyesmiket, de nem vált be sosem egyik sem(......:mass20! gainer3000, gainer 3100!!!ezeket szedtem!!nem naon segített nekem!szerintem hiányoztak belőle dolgok!!gondolom a 3-rom küzül kellene választanom 1et?Milyen kiszerelésben lenne értelme rendelnem?Mit gondolsz, ez ad majd nekem plusz tömeget?

2010. Január 21. - 16:18:07
Válasz #808
Nem elérhető

God Vazzeg


Köszönöm BALU!!megnézegettem amiket feldobtál nekem!!Nem rosszak megmondom az öszintét!!szedtem már ilyesmiket, de nem vált be sosem egyik sem(......:mass20! gainer3000, gainer 3100!!!ezeket szedtem!!nem naon segített nekem!szerintem hiányoztak belőle dolgok!!gondolom a 3-rom küzül kellene választanom 1et?Milyen kiszerelésben lenne értelme rendelnem?Mit gondolsz, ez ad majd nekem plusz tömeget?

Amiket te felsoroltál köszönő viszonyban sincs a Balu által felsoroltakkal  @:-)

2010. Január 21. - 16:45:36
Válasz #809
Nem elérhető

tango88


Ezzel tisztában vagyok!!Akkor ezek gondolom hatásosabb cuccok, amiket eddig szedtem!!sajnálom h ilyen kezdő vok még és ezzel fárasztalak titeket!!ajánlanál valamit esetleg?