2024. Május 08. - 19:06:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2499813 alkalommal)

0 Felhasználó és 39 vendég van a témában

2010. Január 21. - 19:53:35
Válasz #810
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Ezzel tisztában vagyok!!Akkor ezek gondolom hatásosabb cuccok, amiket eddig szedtem!!sajnálom h ilyen kezdő vok még és ezzel fárasztalak titeket!!ajánlanál valamit esetleg?

Állíts össze egy étkezési tervet magadnak, ez legyen az első. Az alapokat megtalálod a fórumon, de a fehérje min. 2g/tskg, a szénhidrát meg egyén függő, de ha nehezen hízol, kezd mondjuk 5g/tskg-ról és ha nem elég, akkor emeled. Legyen 4-5 szilárd étkezésed + 1-3 turmix, ebből ugye 1 az edzés utáni. Az általam felsorolt tömegnövelők közül mindegyik jó választás, én az UpYourMass-al szimpatizálok nagyon, de ha nagyobb kalóritartalmú turmixra lenne szükséged, akkor MassTech. Ezek kiegészítők, nem csodaszerek. Nagyon sokat tudnak segíteni, de csakis megfeleő étkezés, pihenés és edzés mellett.

2010. Január 21. - 23:37:01
Válasz #811
Nem elérhető

Tóth Attila


9 Hét alatt ennyit betoltál?Harkóóór e vagy? @-o
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2010. Január 23. - 18:44:39
Válasz #812
Nem elérhető

tango88


ezeket a cuccokat, amit szedtem nem 9hét alatt toltam be!!már előtte is mozogtam naon sokat, csak nem foglalkoztam a testépítéssel!!most van rá időm heti 4-5 alkalommal is!!

2010. Január 24. - 18:56:27
Válasz #813
Nem elérhető

Bond


Sziasztok! Milyen szerrel lehet kezdeni,ami tabletta és elsőre mennyi ideig lehet szedni? Ti mit ajánlanátok? Segítséget előre is köszönöm!

2010. Január 26. - 20:02:02
Válasz #814
Nem elérhető

Taki


Szerintem köldökzsinor tabival kezd!!!! ****) ****) ****)(viccet félre téve)amugy meg ha elakarsz érni valamit meg nem akarod tönkre tenni szervezetedet vagyis nem akarsz versenyszintü testépitö lenni akkor semmit se elég jo tapkieg kombináciok vannak!!!elérhetö áron de ez a te döntésed de hogy melyik tabletát szedd nem gondolod majd itt megirják neked hogy ettöl leszel te a kindermaffia!!!te akkor egy kezdö szteroid használo lehetsz !!! ˝=/de ha mégis belefogsz neugorj bele a közebépe azért mert még valaki kezedbe nyom valami tabletát attol még nem leszel nagy darab ez csak jo tanács és olvasgass sokat neugorj bele egyböl a mélyvizbe mert nagyon elehet baszni magadal!!rengeteg informácio gyüjtés!!!

2010. Január 27. - 15:46:38
Válasz #815
Nem elérhető

Edward019


Sziasztok!

19 éves srác vagyok, kb. 2-3 éve foglalkozom a testépítéssel. Elsőnek csak lejárogattam a terembe, de miután láttama  fejldősét hosszú idő elteltével, beleszerettem ebbe a sportba, és ez lett a hobbym, s kedvenc időtöltésem :) A súlyomat már feltornáztam 67 kilóról 80ra, ehhez kellett több, mint 2 év, de egy jó ideje megálltam 80 kilónál, és egyszerűen nem tudok hízni, vastagodni. Fél éve kb. kipróbáltam egy szemes szteroidot, a Methát... Hatott, meg nyomott is, de sajnos többet ártott, mint használt. Mostanában sokat olvasok a szris koxokról és érdekelne a véleményetek, hogy érdemes lenne -e vmi ilyesmivel próbálkozni ???

2010. Január 27. - 15:56:39
Válasz #816
Nem elérhető

Milo


az előző hozzászólást el kéne olvasni
Riceman

2010. Január 29. - 23:48:33
Válasz #817
Nem elérhető

Tudi


Sziasztok!

19 éves srác vagyok, kb. 2-3 éve foglalkozom a testépítéssel. Elsőnek csak lejárogattam a terembe, de miután láttama  fejldősét hosszú idő elteltével, beleszerettem ebbe a sportba, és ez lett a hobbym, s kedvenc időtöltésem :) A súlyomat már feltornáztam 67 kilóról 80ra, ehhez kellett több, mint 2 év, de egy jó ideje megálltam 80 kilónál, és egyszerűen nem tudok hízni, vastagodni. Fél éve kb. kipróbáltam egy szemes szteroidot, a Methát... Hatott, meg nyomott is, de sajnos többet ártott, mint használt. Mostanában sokat olvasok a szris koxokról és érdekelne a véleményetek, hogy érdemes lenne -e vmi ilyesmivel próbálkozni ???


Te valóban azt várod,hogy fog bárki véleményt alkotni a kipróbálásával kapcsolatban,ráadásul úgy,hogy ordít a kérdésedből a tájékozatlanság.
19 évesen meg nem kéne szteroidokhoz nyúlni,ilyen mérvű háttértudással meg gondolni sem szabad rájuk.

2010. Február 03. - 09:44:25
Válasz #818
Nem elérhető

badrhari


Üdvözletem!
Nem pont idevág a dolog, de jobb helyet nem találtam. Erről a "gyártóról" tud esetleg valaki valamit? Nekem eléggé kamunak tűnik a dolog, de az "osztó" szerint ez tuti.
http://optimumpharma.com

2010. Február 03. - 17:37:21
Válasz #819
Nem elérhető

Firka


Nempont ide illik de én ezt kérdezném sürgösen!!!Sziasztok segitségeteket kérném.mindneképpen.én 1 pajzsmirigy beteg vagyok,és 2éve edzek mert igy tudtam eldönteni magamba ha nemvok beteg.68 kiloval kezdtem és most 90ven vok,és szeretnék valami kúrát nyomni csak nemtudom h mit szabadna???én mondjuk decára meg enantátra gondoltam.mondjuk egy 8hetes kúrára és útána szépen levezetni válaszotokat elöre is köszönöm.

2010. Február 03. - 18:08:56
Válasz #820
Nem elérhető

Taki


Szia Firka!ugye bár a pajzsmirigy hormonokat termel!többek között (tiroxin,trijodtironin,kalcitonin)A tiroxin elsősorban az anyagcsere folyamatokra ( fehérjeszintézis, szív, máj, vese, izomzat oxigénfogyasztása)van hatással míg kalcitonin a kalcium anyagcserére fejti ki hatását.A tiroxin és trijódtironin felépítéséhez jódra van szükséged!Nos az én szerény véleményem az lenne hogy nem használnák ilyen teljesitmény fokózó szereket!Mivel hogyha ilyen szereket használnál esetleg befolyásolná a hormon termelésedet és ez vezethet pajzsmirigy megnagyobbodáshoz!én nem elrenditeni akarlak csak nem szeretném ha a betegséged tovább fokozodna amit te sem szeretnél szerintem(egy kis izomtömeg cserébe)!!!szóval az én egyéni véleményem az hogy igy is sokat fejlödtél probáld megemelni a protein és a szénhidrát beviteledet és ugyebár neked  270/g proteinek meg kell lenni naponta 3g/testsuly/kg !Szoval én nem ajánlom a Szteroidokat számodra!!!De ez a te döntésed!ez csak egy vélemény......

2010. Február 03. - 18:40:55
Válasz #821
Nem elérhető

Tóth Attila


Szerintem itt Bécó tudna normálisan hozzászólni!Bár ő tudtommal még szterkaszűz!
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2010. Február 04. - 11:06:02
Válasz #822
Nem elérhető

abel


sziasztok
20éves vagyok,177cm és 82kg
4éve intenziven edzek,ebből 1.7 izomtömegnövelőket és kreatint szedtem ;-oo-; ***))
szeretnék kipróbálni valami komolyabbat,mivel félek a tűktől,igy egyszer szemessel szeretném kezdeni

Danabol
Első héten végig napi 1 szem, második héten végig napi 2 szem, harmadik héten végig napi 3 szem. Ezt folytatom kb 12 hétig. A 11. hétben visszaveszek napi 2 szemre egy héten keresztül, a 12. hétben pedig végig 1 szemmel szedem.

és az utolsó 2hétbe levezetném  proviron-nal
és mellé nyomnám a  fehérjét :-/- :-/- :-/- /7% /7% /7%
szerintetekk? ?:-/ ?:-/

2010. Február 04. - 11:06:44
Válasz #823
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Elég, ha egyszer elküldöd, nem kell 3*

2010. Február 04. - 11:07:50
Válasz #824
Nem elérhető

hopika


sziasztok
20éves vagyok,177cm és 82kg
4éve intenziven edzek,ebből 1.7 izomtömegnövelőket és kreatint szedtem ;-oo-; ***))
szeretnék kipróbálni valami komolyabbat,mivel félek a tűktől,igy egyszer szemessel szeretném kezdeni

Danabol
Első héten végig napi 1 szem, második héten végig napi 2 szem, harmadik héten végig napi 3 szem. Ezt folytatom kb 12 hétig. A 11. hétben visszaveszek napi 2 szemre egy héten keresztül, a 12. hétben pedig végig 1 szemmel szedem.

és az utolsó 2hétbe levezetném  proviron-nal
és mellé nyomnám a  fehérjét :-/- :-/- :-/- /7% /7% /7%
szerintetekk? ?:-/ ?:-/
Szar.
 ))=/
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!