2024. Május 08. - 13:31:08
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2499626 alkalommal)

0 Felhasználó és 23 vendég van a témában

2010. Február 14. - 13:54:11
Válasz #840
Nem elérhető

Rbert


Én methabolként tudom, a dianabolt külön mondták...

konkrétan ez:

http://kepfeltoltes.hu/090421/DSC02796_resize_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
" Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni " -- Robert Francis Kennedy

2010. Február 14. - 13:55:53
Válasz #841

Rhino

Vendég
Sziasztok, elso stanozolol kúrám közepénél tartok (diéta és szálkásítás mellett), ma reggel azt tapasztaltam, hogy a vizeletem sötétebb és meglehetősen csíp. Lehet összefüggés vagy inkább valami húgyúti fertőzéses vírusos téma? (nem nemibetegség  :D)

nem csak a szteroidok szedese a lenyeg !
es neha meg csak nemis a feherjebevitel
Óvni köllene a szerveidet tudod mikkel.....

Tudom.
Egyébként megfáztam, azóta elmúlt  ;)

2010. Február 14. - 15:07:53
Válasz #842
Nem elérhető

Koxi


Én methabolként tudom, a dianabolt külön mondták...

konkrétan ez:

http://kepfeltoltes.hu/090421/DSC02796_resize_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 ;D   Van egy csomó ilyenem....  >:D
 :-)->
A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.

2010. Február 14. - 16:51:28
Válasz #843
Nem elérhető

tabiherceg


Sziasztok!
A segitsgégeteket szeretném kérni még mielött leoltanátok a fejem.
Mostanára elérkezettnek érzem az idöt, hogy elkezdjem az első "kúrámat", csak az a gond  hogy nem nagyon vagyok otthon ebben a témában.
Annyira komoly szerekhez nem akarok nyulni, gondolok itt az inyjektálható dolgokra, én vmi "lightosabb cuccra" konkrétan a dianabolra gondoltam.
Mivel tudom h orális szer, ezért tisztában vagyok a májra gyakorolt hatásával, de ezért a kura alatt menne májvédő, plusz vitaminok.
Végigolvastam a dianabolos topicot, de van egy pár dolog amire nem kaptam választ, és ezekben kérem a segitségeteket.
Tehát..:
1, Mivel lehetne kombinálni hogy "hatásosabb" legyen? nekem ajánlottak hozzá primobolan tablettát de nemtudom h ez jó ötlet e mellé.
2, Mi lenne ha közben nyomnék T-Bomb-ot? vagyis h a kurra elött 3 héttel elkezdeném, 3 hét mulva jönne a dianabol, a dianabol végén meg még jobban megemelném a tesztoszteront.
Ezekben kérném a segitségeteket, ha pedig olyan dolgokat javasoltok amiket publikusan nem szivesen osztanátok meg, akkor megkérnélek benneteket hogy privát üziben küldjétek el.
Köszi szépen!!!!
   

2010. Február 14. - 17:05:58
Válasz #844
Nem elérhető

doncicco


Androgén hatását tekintve nem mondanám, hogy könnyed cucc a dianabol..a t bomb utána volna aktuális.

2010. Február 14. - 19:08:46
Válasz #845
Nem elérhető

player


Tabiherceg:nyugodtan írj privátot god wazzeg és maszat nevű felhasználóknak ők nagyon vágják a dolgokat,és testvéri szeretettől vezérelve segítenek neked.Ne kenődj el ha egyből nem válaszolnak sok privit kapnak, meg néha (általában) el vannak úszva.Dobj rájuk minden nap néhányat,biztosan válaszolni fognak.
Ha netalántán nem tudsz nekik küldeni mert betelt a privátjuk,akkor próbáld meg andras123 usert.Ő sohasincs betelve.

2010. Február 14. - 19:09:47
Válasz #846
Nem elérhető

Maszat


Tabiherceg:nyugodtan írj privátot god wazzeg és maszat nevű felhasználóknak ők nagyon vágják a dolgokat,és testvéri szeretettől vezérelve segítenek neked.Ne kenődj el ha egyből nem válaszolnak sok privit kapnak, meg néha (általában) el vannak úszva.Dobj rájuk minden nap néhányat,biztosan válaszolni fognak.
Ha netalántán nem tudsz nekik küldeni mert betelt a privátjuk,akkor próbáld meg andras123 usert.Ő sohasincs betelve.

elmész Te a picsába
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Február 14. - 19:10:19
Válasz #847
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Tabiherceg:nyugodtan írj privátot god wazzeg és maszat nevű felhasználóknak ők nagyon vágják a dolgokat,és testvéri szeretettől vezérelve segítenek neked.Ne kenődj el ha egyből nem válaszolnak sok privit kapnak, meg néha (általában) el vannak úszva.Dobj rájuk minden nap néhányat,biztosan válaszolni fognak.
Ha netalántán nem tudsz nekik küldeni mert betelt a privátjuk,akkor próbáld meg andras123 usert.Ő sohasincs betelve.


 ;D ;D ;D
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Február 14. - 19:12:57
Válasz #848
Nem elérhető

Gabe


andras123-mal annyiban vigyázz, hogy ha wc-s-atombombás buliba akar beszervezni, akkor csak óvatosan! ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Február 14. - 19:17:21
Válasz #849
Nem elérhető

player


Tabiherceg:nyugodtan írj privátot god wazzeg és maszat nevű felhasználóknak ők nagyon vágják a dolgokat,és testvéri szeretettől vezérelve segítenek neked.Ne kenődj el ha egyből nem válaszolnak sok privit kapnak, meg néha (általában) el vannak úszva.Dobj rájuk minden nap néhányat,biztosan válaszolni fognak.
Ha netalántán nem tudsz nekik küldeni mert betelt a privátjuk,akkor próbáld meg andras123 usert.Ő sohasincs betelve.

elmész Te a picsába

nem szabad komolyan venni poén volt

2010. Február 14. - 19:18:06
Válasz #850
Nem elérhető

Maszat


Tabiherceg:nyugodtan írj privátot god wazzeg és maszat nevű felhasználóknak ők nagyon vágják a dolgokat,és testvéri szeretettől vezérelve segítenek neked.Ne kenődj el ha egyből nem válaszolnak sok privit kapnak, meg néha (általában) el vannak úszva.Dobj rájuk minden nap néhányat,biztosan válaszolni fognak.
Ha netalántán nem tudsz nekik küldeni mert betelt a privátjuk,akkor próbáld meg andras123 usert.Ő sohasincs betelve.

elmész Te a picsába

nem szabad komolyan venni poén volt

sorry.magamból indulok ki!!!Azt hittem ultrasavnak szánod.  ;-oo-;
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Február 14. - 21:13:47
Válasz #851
Nem elérhető

Angyal18


hello mindenkinek
1x már irtam ide és nagyon jó válaszokat is kaptam, gondolkoztam a dolgokon és arra jutottam hogy inkább
sustát nyomnék egyedül.12amp. menne 5naponként 8hétig azért döntöttem ennél mivel így nemkéne olyan sokszor szúrnom magam mint a deca+propi kombinál.első kúrám lessz az adataimat már leirtam múltkor de ha kell leírom mégegyszer.
A kérdés hogy ez így jó lessz-e? kaja, tápkieg, edzés, pihenés rendben
jah meg még hogy 25mm tűvel kell-e beadni meg hogy az oldalsó vállamba vagy inkább egy kicsivel hátrébb szúrjam?
meg ha vér megy a fecskendőbe akkor dobhatom is el a cuccost?
jah meg szerintetek melyik susta a megbízható, melyik nem kamu, kinek melyik jött be?
ha faszságokat kérdezek nyugodtan mehet az oltás de hát sajnos nemértek én ezekhez annyira

2010. Február 14. - 21:37:35
Válasz #852
Nem elérhető

Taki


angyal 18!!!akkor ne tolj semmit barátom megfelelő körültekintés nélkül mit akarsz te kezdeni szuszival???(neharagudj de  nem értem az ilyen embereket egy kicsit olvasgass mi előtt hozzáfognál)levezetés???hasónlok vagy majd a szervezeted megoldja itt senki nem fog neked konrét választ adni szerintem nézz körbe kicsit!!!nem kell egyböl a falnak ugrani csak okosan!!!de azért sok sikert!Biztos hatásos kura lesz!

2010. Február 14. - 21:38:35
Válasz #853
Nem elérhető

Taki



2010. Február 15. - 08:33:10
Válasz #854
Nem elérhető

Koxi


hello mindenkinek
1x már irtam ide és nagyon jó válaszokat is kaptam, gondolkoztam a dolgokon és arra jutottam hogy inkább
sustát nyomnék egyedül.12amp. menne 5naponként 8hétig azért döntöttem ennél mivel így nemkéne olyan sokszor szúrnom magam mint a deca+propi kombinál.első kúrám lessz az adataimat már leirtam múltkor de ha kell leírom mégegyszer.
A kérdés hogy ez így jó lessz-e? kaja, tápkieg, edzés, pihenés rendben
jah meg még hogy 25mm tűvel kell-e beadni meg hogy az oldalsó vállamba vagy inkább egy kicsivel hátrébb szúrjam?
meg ha vér megy a fecskendőbe akkor dobhatom is el a cuccost?
jah meg szerintetek melyik susta a megbízható, melyik nem kamu, kinek melyik jött be?
ha faszságokat kérdezek nyugodtan mehet az oltás de hát sajnos nemértek én ezekhez annyira


Én a péniszembe szoktam adni(ott sokkal hatásosabb) ****:))))))  Te ne csináld így  **:))))*
A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.