2024. Május 08. - 21:09:34
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2499853 alkalommal)

0 Felhasználó és 39 vendég van a témában

2010. Április 03. - 22:08:20
Válasz #1185
Nem elérhető

Taki


!Szuperböl mehet heti 3-4 -5 is  halottam olyat aki minden nap tolta de felesleges szerintem 3-4 elég!egy héten!

2010. Április 03. - 22:13:24
Válasz #1186
Nem elérhető

Taki


jah és a teszto kevés menyjen heti 2-3minimum !!!! hcg meg mindenképpen kúra végén (3)

2010. Április 06. - 16:37:34
Válasz #1187
Nem elérhető

Milo


Superanabolanból lehet mostanság "jót" kapni (ami nagy valószínűséggel eredeti)?
Riceman

2010. Április 06. - 18:12:47
Válasz #1188
Nem elérhető

szikla33


Superanabolanból lehet mostanság "jót" kapni (ami nagy valószínűséggel eredeti)?
[/quo

hát most utánanéztem ennek
      SUPERANABOLON SPOFA inj. 7.7.08 konec výroby - není náhrada !!!azt jelenti hogy a csehek leálították a gyártást.úgyhogy nagyon nehéz eredetihez hozzájutni.
Některé z přípravků analyzovaných v odboru laboratorní kontroly SÚKL:
Anabolika

    * ANABOL tbl., 1000 x 5 mg, British Dispensary, UK – nelegální přípravek obsahoval methandienon v deklarovaném množství.
    * ANDROLIC tbl., 100 x 50 mg, British Dispensary, UK - nelegální přípravek obsahoval oxymetholon v deklarovaném množství.
    * SUPERANABOLON inj., 5 x 1 ml, Spofa, a.s. – skládačka registrovaného přípravku (vnější obal) obsahovala 5 skleněných ampulí s protaženým krčkem nelegálního přípravku s označením v azbuce TESTOSTERONA
    * PROPIONAT 5%. Testosteron-propionát byl prokázán spolu s benzyl-benzoátem.
    * T-PROPIN inj., 1 x 20 ml, Roos Lion, Čína – nelegální přípravek obsahoval testosteron-propionát a benzyl-benzoát rozpuštěné v oleji ve 20ml lahvičce (penicilinka) se štítkem v deklarovaném množství 100 mg/ml.
    * TESTOSTERONA PROPINAT 5% inj., 10 x 1 ml, Zavod OOO Farmadon, Rostov na Donu – padělek v papírové skládačce s označením názvu přípravku, výrobce, šarže s 10 označenými skleněnými ampulemi s protaženým krčkem obsahoval čirý žlutý roztok. Přítomnost testosteron-propionátu ani jiných anabolických steroidů nebyla prokázána!
    * NAPOSIM 5 mg tbl., 10 x 5 mg, Terapia, Rumunsko – nelegální přípravek předaný SÚKL Policií ČR. Bílé válcovité tablety na jedné straně s vyraženým trojúhelníkem obsahovaly deklarované množství methandienonu.

Anabolika/typ/Deklarovaný obsah/Skutečný obsah

    * ANABOL tbl./N/5 mg methandienon/5 mg methandienon
    * ANDROLIC tbl./N/50 mg oxymetholon/50 mg oxymetholon
    * SUPERANABOLON inj./N/5% testosteron-propionát/testosteron-propionát + benzyl-benzoátem
    * T-PROPIN inj./N/100 mg testosteron-propionát a benzyl-benzoát/100 mg testosteron-propionát a benzyl-benzoát
    * TESTOSTERONA PROPINAT 5% inj/P/5 % testosteron-propionátu/žádný
    * NAPOSIM 5 mg tbl./N/5 mg methandienonu/5 mg methandienonu

g

2010. Április 07. - 09:34:44
Válasz #1189
Nem elérhető

Kris


Superanabolanból lehet mostanság "jót" kapni (ami nagy valószínűséggel eredeti)?
[/quo

hát most utánanéztem ennek
      SUPERANABOLON SPOFA inj. 7.7.08 konec výroby - není náhrada !!!azt jelenti hogy a csehek leálították a gyártást.úgyhogy nagyon nehéz eredetihez hozzájutni.
Některé z přípravků analyzovaných v odboru laboratorní kontroly SÚKL:
Anabolika

    * ANABOL tbl., 1000 x 5 mg, British Dispensary, UK – nelegální přípravek obsahoval methandienon v deklarovaném množství.
    * ANDROLIC tbl., 100 x 50 mg, British Dispensary, UK - nelegální přípravek obsahoval oxymetholon v deklarovaném množství.
    * SUPERANABOLON inj., 5 x 1 ml, Spofa, a.s. – skládačka registrovaného přípravku (vnější obal) obsahovala 5 skleněných ampulí s protaženým krčkem nelegálního přípravku s označením v azbuce TESTOSTERONA
    * PROPIONAT 5%. Testosteron-propionát byl prokázán spolu s benzyl-benzoátem.
    * T-PROPIN inj., 1 x 20 ml, Roos Lion, Čína – nelegální přípravek obsahoval testosteron-propionát a benzyl-benzoát rozpuštěné v oleji ve 20ml lahvičce (penicilinka) se štítkem v deklarovaném množství 100 mg/ml.
    * TESTOSTERONA PROPINAT 5% inj., 10 x 1 ml, Zavod OOO Farmadon, Rostov na Donu – padělek v papírové skládačce s označením názvu přípravku, výrobce, šarže s 10 označenými skleněnými ampulemi s protaženým krčkem obsahoval čirý žlutý roztok. Přítomnost testosteron-propionátu ani jiných anabolických steroidů nebyla prokázána!
    * NAPOSIM 5 mg tbl., 10 x 5 mg, Terapia, Rumunsko – nelegální přípravek předaný SÚKL Policií ČR. Bílé válcovité tablety na jedné straně s vyraženým trojúhelníkem obsahovaly deklarované množství methandienonu.

Anabolika/typ/Deklarovaný obsah/Skutečný obsah

    * ANABOL tbl./N/5 mg methandienon/5 mg methandienon
    * ANDROLIC tbl./N/50 mg oxymetholon/50 mg oxymetholon
    * SUPERANABOLON inj./N/5% testosteron-propionát/testosteron-propionát + benzyl-benzoátem
    * T-PROPIN inj./N/100 mg testosteron-propionát a benzyl-benzoát/100 mg testosteron-propionát a benzyl-benzoát
    * TESTOSTERONA PROPINAT 5% inj/P/5 % testosteron-propionátu/žádný
    * NAPOSIM 5 mg tbl./N/5 mg methandienonu/5 mg methandienonu



Akkor eddig rosszul tudtam ,hogy a superanabol a Nandrolone-t tartalmaz?

2010. Április 07. - 12:02:52
Válasz #1190
Nem elérhető

player


!Szuperböl mehet heti 3-4 -5 is  halottam olyat aki minden nap tolta de felesleges szerintem 3-4 elég!egy héten!
Taki,mit fog csinálni veled heti 75-100mg relative gyorsan ható nandrolone?

2010. Április 07. - 12:15:41
Válasz #1191
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
!Szuperböl mehet heti 3-4 -5 is  halottam olyat aki minden nap tolta de felesleges szerintem 3-4 elég!egy héten!
Taki,mit fog csinálni veled heti 75-100mg relative gyorsan ható nandrolone?

 ;D

2010. Április 07. - 20:10:15
Válasz #1192
Nem elérhető

Angyal18


múltkor szúrtam magam és mikor visszaszívtam akkor apró ilyen kis vér gömbök jöttek, de nem olyan sok
azt akkor egyből kihúztam
ez akkor eret talált?
mert én eddig azt hittem hogy ha eret talál akkor úgy jön a vér mint a vérvételen hogy sok és folyós  nem pedig apró gömbök.

2010. Április 07. - 20:49:07
Válasz #1193
Nem elérhető

Milo


Velem 1*fordult elő hogy eret találtam, akkor úgy volt ahogy mondod:mint vérvételen,csak vér jött, sztem nembaj hogy kihúztad ,nem éri meg kockáztatni
Riceman

2010. Április 07. - 20:53:25
Válasz #1194
Nem elérhető

Tóth Attila


És akkor mivan ha visszaszívod és faszán vákumol,beadod és utána egy 2centis vérfolt folyik ki a zsebkendőre?csak nem folyt ki remélem bár az látszódna mert gondolom nem elegyedik.
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2010. Április 07. - 21:10:18
Válasz #1195
Nem elérhető

Jordan


És akkor mivan ha visszaszívod és faszán vákumol,beadod és utána egy 2centis vérfolt folyik ki a zsebkendőre?csak nem folyt ki remélem bár az látszódna mert gondolom nem elegyedik.

Elofordul, tul fogod elni, ne izgulj  ;) :D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Április 07. - 21:11:42
Válasz #1196
Nem elérhető

George


2 cm még elmegy, 3 már necces ;D

2010. Április 07. - 21:16:03
Válasz #1197
Nem elérhető

Tóth Attila


halál nyugodt vagyok Jordan! ;D
3centi :-Ona ott el is ájultam volna! ****:)))
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2010. Április 07. - 21:28:30
Válasz #1198
Nem elérhető

God Vazzeg


És akkor mivan ha visszaszívod és faszán vákumol,beadod és utána egy 2centis vérfolt folyik ki a zsebkendőre?csak nem folyt ki remélem bár az látszódna mert gondolom nem elegyedik.

Keresztül szúrtál egy ért, nem para, a vér nyomása miatt nem lehet gond  8)

2010. Április 07. - 21:45:18
Válasz #1199
Nem elérhető

Maszat


Nekem volt,h barátnőm beszúrta és valami iszonyatos csípést éreztem, durvább volt mint 1 darázcsípés.Visszaszívásnál nem jött vér. Kihúzta na akkor elkezdett durván ömleni, folyt végig a lábamon(állva csináltuk) egész le a földig. Alig akart elálni. Aztán 1 ilyen borsónyi csomó volt a bőr alatt.Na akkor valami iszonyat durva eret üthettünk át.Szerintem vagy fél deci vér tuti elfolyt  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26