2024. Május 08. - 14:00:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2499646 alkalommal)

0 Felhasználó és 37 vendég van a témában

2010. Június 24. - 13:29:46
Válasz #1545
Nem elérhető

Riper


első kúrának ena? minek kell egyből belenyúlni a hormonháztartásodba? én a helyedben betolnék 30-60 ampulla winstrolt, az legalább ér is valamit, nem csak vizesít. aki ezt a kúrát összeállította neked azt meg baszd nyakon, ha egyszer nem ért valamihez, akkor ne osztogasson tanácsokat.
ja mert a winstrol nem nyúl bele? Hol olvastad ezt a baromságot?
Minden szteroid belenyúl, sportolói szemszögből minimális adagolásban is, az anavart is beleértve!
Winstrol baromi erős androgén szteroid!

És kezdő kúrának teljesen jó a tesztó, sőt tesztó kell legyen minden kúrának az alapja, ahhoz kombinálunk. Nem pedig valami szemes szar. (feltéve hogy nem nő vagy)

Anapolon viszont fölösleges, ha masszív tömeg és erőnövekedés a cél kezdő szinten akkor,  ott van a dianabol a tesztó mellé.
Leave no doubt

2010. Június 24. - 14:46:26
Válasz #1546
Nem elérhető

dino


első kúrának ena? minek kell egyből belenyúlni a hormonháztartásodba? én a helyedben betolnék 30-60 ampulla winstrolt, az legalább ér is valamit, nem csak vizesít. aki ezt a kúrát összeállította neked azt meg baszd nyakon, ha egyszer nem ért valamihez, akkor ne osztogasson tanácsokat.
ja mert a winstrol nem nyúl bele? Hol olvastad ezt a baromságot?
Minden szteroid belenyúl, sportolói szemszögből minimális adagolásban is, az anavart is beleértve!
Winstrol baromi erős androgén szteroid!

És kezdő kúrának teljesen jó a tesztó, sőt tesztó kell legyen minden kúrának az alapja, ahhoz kombinálunk. Nem pedig valami szemes szar. (feltéve hogy nem nő vagy)

Anapolon viszont fölösleges, ha masszív tömeg és erőnövekedés a cél kezdő szinten akkor,  ott van a dianabol a tesztó mellé.

baromi erős androgén??????   ˝=/   ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Június 24. - 14:55:54
Válasz #1547
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Riper azért fussunk neki mégegyszer ennek a kijelentésnek.  ;)

2010. Június 24. - 15:51:01
Válasz #1548
Nem elérhető

Andy9


első kúrának ena? minek kell egyből belenyúlni a hormonháztartásodba? én a helyedben betolnék 30-60 ampulla winstrolt, az legalább ér is valamit, nem csak vizesít. aki ezt a kúrát összeállította neked azt meg baszd nyakon, ha egyszer nem ért valamihez, akkor ne osztogasson tanácsokat.
ja mert a winstrol nem nyúl bele? Hol olvastad ezt a baromságot?
Minden szteroid belenyúl, sportolói szemszögből minimális adagolásban is, az anavart is beleértve!
Winstrol baromi erős androgén szteroid!

És kezdő kúrának teljesen jó a tesztó, sőt tesztó kell legyen minden kúrának az alapja, ahhoz kombinálunk. Nem pedig valami szemes szar. (feltéve hogy nem nő vagy)

Anapolon viszont fölösleges, ha masszív tömeg és erőnövekedés a cél kezdő szinten akkor,  ott van a dianabol a tesztó mellé.

Vagy a Boldenone ****:)))

2010. Június 24. - 16:17:28
Válasz #1549
Nem elérhető

Riper


Riper azért fussunk neki mégegyszer ennek a kijelentésnek.  ;)
valóban túloztam  ***)))) igazából arra értettem, hogy a winstrol sem ártalmatlan, annyira bőven erős, hogy lecsökkentse a saját termelést, hosszabb kúra után ugyanúgy kell pct, mint hcg, clomid stb, mint tesztónál.

(főleg, ha az a winstrol épp metilt+koffeint tartalmaz, mint az egyik bevizsgálásnál is történt  ;D)
Leave no doubt

2010. Június 25. - 07:33:07
Válasz #1550
Nem elérhető

flashback


hosszabb kura után sem kell hcg clomid stb winyonál szerintem.

2010. Június 25. - 08:13:52
Válasz #1551
Nem elérhető

player


hosszabb kura után sem kell hcg clomid stb winyonál szerintem.
persze hogy nem kell,minek

"Stanozolol is no exception,and is noted for it's strong influence on the hypothalamic-pituitary-testicular axis.Clinical studies giving 10mg per day to healthy male subjects for 14 days caused the mean plasma testosterone level to fall 55%."

Jó reggelt.

2010. Június 25. - 13:13:12
Válasz #1552
Nem elérhető

Riper


nem is 10mg-ot alkalmaznak sportolói célra, hanem minimum 4x-ét, de inkább 6-8x-át, ha magában megy.
Leave no doubt

2010. Június 25. - 13:16:44
Válasz #1553
Nem elérhető

haven


nemsok az a 80mg?
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2010. Június 25. - 13:18:12
Válasz #1554
Nem elérhető

Kicsibors


nemsok az a 80mg?

Szerintem de... De hát én nem értek hozzá...   :-X

2010. Június 25. - 13:19:29
Válasz #1555
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
nemsok az a 80mg?

Szerintem de... De hát én nem értek hozzá...   :-X

Szerintem meg ez relatív. Elég sok mindentől függ.

2010. Június 25. - 13:25:58
Válasz #1556
Nem elérhető

mangela87


Hát ja...
:-))))
Meg ugye vigyázni kell,mert ha a stancinéninek fütyije lesz ő lesz a stanci bácsi!!!
Ha már a stanazolról van szó...  :-)->    <3!

2010. Június 25. - 13:34:22
Válasz #1557
Nem elérhető

haven


nem az növeszti a pöcköt 8-)
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2010. Június 25. - 13:35:55
Válasz #1558
Nem elérhető

mangela87


 ;D  ;D  ;D  !+"%   ;-oo-;

2010. Június 25. - 13:38:53
Válasz #1559
Nem elérhető

haven


de pszzzt,nehogy meghallják a csajok ))=/
" all those moments will be lost in time like tears in rain "