2024. Május 08. - 22:56:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2499883 alkalommal)

0 Felhasználó és 37 vendég van a témában

2010. Október 10. - 15:05:28
Válasz #1680
Nem elérhető

George


úgy értem pl a megnövel vörösvérsejt szám növelheti-e a gyulladás mértékét. Vagy ilyesmik?
Én kétszer jártam így tömegelés közben, szerencsétlen fogorvos megszenvedett vele, mire elállította a vérzést ;D

2010. Október 10. - 16:55:03
Válasz #1681
Nem elérhető

Shiroku


Sziasztok!

Első kúrámat tervezem és a tanácsotokra lenne szükségem. Két lehetőségre gondoltam először. Egyik Deca+Enantát, a másik Danabol+Enantát. Azért döntöttem inkább a másik mellett, mert úgy tudom a Danabolból inkább lehet eredetit szerezni. Tamoxifent mikortól érdemes bekapcsolni a kúrába? Proviron szükséges? Levezetésnél kúra után 2 héttel menne az első 5000ui HCG(ezután még 7 nap múlva 1 és még egy ugyanígy), ezzel indulna a 40mg tamoxifen+50mg clostyl 3 napig ebben az adagban, utána napi 20+25mg még 3 hétig.

Ha van kritika és ötlet szivesen várom, köszönöm szépen előre is :)

HÉT
1. Danabol 20mg/nap Tesztoszteron Enantát 250mg
2. Danabol 20mg/nap Tesztoszteron Enantát 250mg
3. Danabol 20mg/nap Tesztoszteron Enantát 250mg
4. Danabol 20mg/nap Tesztoszteron Enantát 250mg
5.                           Tesztoszteron Enantát 250mg
6.                           Tesztoszteron Enantát 250mg
7.                           Tesztoszteron Enantát 250mg
8.                           Tesztoszteron Enantát 250mg
9.                           Tesztoszteron Enantát 250mg
10.                         Tesztoszteron Enantát 250mg

2010. Október 10. - 17:16:35
Válasz #1682
Nem elérhető

simonT


nekem is hasonló kúra megy azzal a különbséggel hogy 4 naponta megy 1 ampulla.

2010. Október 10. - 20:03:05
Válasz #1683
Nem elérhető

Clembuterol


Breaker barátomnak!

Köszönöm szépen az előző oldalon feltett kérdésemre az "építő jellegű" segítségedet..: ****) -sokra megyek vele.. ****:)))
"B+ ha már annyira szakmabeli vagy írd helyesen a szer nevét amit a nicknevednek választottál..........
Üdvözlettel:   Wimstrol"

De a nevem elírása nem véletlen..és nem tudatlanságból fakad (legalábbis az elírás..! ****:))) )..Köszönöm! ****:))))))

2010. Október 11. - 11:16:19
Válasz #1684
Nem elérhető

Riper


Nem értem miért szólják le annyira a winstrol önmagában használatát. Egyre több ismerősöm alkalmazta így, és jó tapasztalatokról számolnak be, gyakorlatilag mellékhatások nélkül (golyó se ment össze, cerka is rendben, nincs pattanás, ösztrogénesedés).
Vízilabdást ismerek ilyet, atlétákat, lassú száraz izomnövekedéssel.
Testépítőt is, akinek volt több komoly kombinált kúrája, majd 1 év kihagyása. Majd most magában tolta, és minden visszajött vele, ami elveszett, még az erőszint is! Közben nagyon jó szálkás fazonja lett, nem vizesedett.
La Pharma sárga 10mg-osról beszélek.

 ????...
Leave no doubt

2010. Október 11. - 12:39:03
Válasz #1685
Nem elérhető

pobimobi123


Valaki használ/használt mostanában boldenont? Melyik a jó? Vagyis melyik működik?

2010. Október 11. - 12:45:09
Válasz #1686
Nem elérhető

lucy01


Valaki használ/használt mostanában boldenont? Melyik a jó? Vagyis melyik működik?
na ez engem is érdekelne!
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2010. Október 11. - 13:04:26
Válasz #1687
Nem elérhető

dino


Valaki használ/használt mostanában boldenont? Melyik a jó? Vagyis melyik működik?
egyik se szerintem!
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Október 11. - 13:07:28
Válasz #1688
Nem elérhető

dino


Sziasztok!

Első kúrámat tervezem és a tanácsotokra lenne szükségem. Két lehetőségre gondoltam először. Egyik Deca+Enantát, a másik Danabol+Enantát. Azért döntöttem inkább a másik mellett, mert úgy tudom a Danabolból inkább lehet eredetit szerezni. Tamoxifent mikortól érdemes bekapcsolni a kúrába? Proviron szükséges? Levezetésnél kúra után 2 héttel menne az első 5000ui HCG(ezután még 7 nap múlva 1 és még egy ugyanígy), ezzel indulna a 40mg tamoxifen+50mg clostyl 3 napig ebben az adagban, utána napi 20+25mg még 3 hétig.

Ha van kritika és ötlet szivesen várom, köszönöm szépen előre is :)

HÉT
1. Danabol 20mg/nap Tesztoszteron Enantát 250mg
2. Danabol 20mg/nap Tesztoszteron Enantát 250mg
3. Danabol 20mg/nap Tesztoszteron Enantát 250mg
4. Danabol 20mg/nap Tesztoszteron Enantát 250mg
5.                           Tesztoszteron Enantát 250mg
6.                           Tesztoszteron Enantát 250mg
7.                           Tesztoszteron Enantát 250mg
8.                           Tesztoszteron Enantát 250mg
9.                           Tesztoszteron Enantát 250mg
10.                         Tesztoszteron Enantát 250mg
heti 250 mg többet árt mint használ.. decat felejtsd el, van jó deca csak ha jól tudom 50mg-os elég jóóó áron, nem hinném, h finanszírozni tudnád, ha 10 hetes a kúrád, dana mehet 6 hétig, második héttől én 30 mg-al talán. proviron kúra harmadik hetétől, levezetésnek 2 héttel a ciklus abbahagyása után 5naponta 1 hcg mellé zitazonium
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Október 11. - 13:10:56
Válasz #1689
Nem elérhető

Maszat


Valaki használ/használt mostanában boldenont? Melyik a jó? Vagyis melyik működik?
egyik se szerintem!
;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Október 11. - 17:43:28
Válasz #1690
Nem elérhető

dino


hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Október 11. - 19:30:24
Válasz #1691
Nem elérhető

Clembuterol


Tudok olyat aki használt nem rég Boldenone-t (kínai fehér dobozos, ló fejes..100mg/ml), az a baj hogy Enanthat-al együtt ment neki..és így nem lehet tudni pontosan...bár Boldival kezdte az első héten és állítása szerint nagyon feszítette....?!-állítólag ez nem jó a Boldit tekintve..?! ????...
Most Genesis-es 250mg/ml -es következik majd neki..!
Bár tudom hogy a Genesis nagyon megossza a közvéleményt..!  @-o

2010. Október 11. - 19:41:59
Válasz #1692
Nem elérhető

dino


a kínai boldit infóim szeint győrben gyártják, enanthateot tartalmaz, a genesis hasonló színvonalas termék  :)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Október 11. - 19:50:48
Válasz #1693
Nem elérhető

Maszat


a kínai boldit infóim szeint győrben gyártják, enanthateot tartalmaz, a genesis hasonló színvonalas termék  :)

az Én kínai boldim kínábol jött. Rajta volt a kínai postai pecsét meg kínaiul is volt rajta szöveg az angol mellett. Angolul annyi volt ráírva kb ,h b-200   ;D

Igaz csak hatóanyagot küldtek, és azt kellett felhigítani injekcios olajjal, amit nem Én csináltam, hanem 1 vegyész.
Persze az sem eredeti és biztos azt is baracskából küldték, mert ugyan semmi nem eredeti. Se a winstrol, se a boldi se a deca, minden hamis. Majd nézzétek meg fitten meg sb-n,h ennek ellenére mennyi izmos versenyző lesz a színpadon.

Ők biztos a gyógyszertárból vették, és andrológus írta fel nekik...hányok már ettöl a látatlanba megmondom,h hamis a cuccod dumátol!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Október 11. - 19:51:51
Válasz #1694
Nem elérhető

Clembuterol


Köszi az infót..jó ezt is tudni...!
Ezek is lehúzva a listáról...lassan nem marad semmi a listán....!!! :'( :'( :'(