2024. Május 09. - 01:29:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2499940 alkalommal)

0 Felhasználó és 49 vendég van a témában

2011. Április 19. - 15:31:40
Válasz #2970
Nem elérhető

Tóth Attila


Almás üdítő kis metiltestoval... (:-)
világszabadalom lenne ****:))))))
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2011. Április 19. - 16:36:43
Válasz #2971
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
jaj istenem de rühellem már ezt a rtopicot, mindenkinek anyaganalitikusjóslati képességei vannak. mindenki tud mindent,h miben mi van...

Pisti legalább Te ne kezd már ezt, nembírom esküszöm.  !+"%

En tudok olyan stana tablettat, amiben mogyorodarabkak vannak. Nagyon utos cucc  ;D

 :D

2011. Április 19. - 16:38:59
Válasz #2972
Nem elérhető

Rebel


#:-)

http://.../Stanozolol/Stanzol-500x500.jpg


metilteszto vagy real?

Harmadik hete szedem,bayeres primoval,novedex xt-vel együtt.Az enyém 2009-es széria.
Diétázom,nem vizesedek,lassan pucolódok,nem erősödtem,csak tartom az erőnlétem...Tegnap volt egy kis szőrtelenítés .Borotvával egy pöttyet megvágtam a könyökömet.Alig bírtam elállítani a vérzést.Kb.40 percig volt rajta a tapasz,aztán levettem,de megint vérzett.Gyanús ,hogy stanozolol.

2011. Április 19. - 16:38:59
Válasz #2973
Nem elérhető

bendie


Sziasztok!

Bár ez nem az első kúrája az öcsém barátjának az ismerősének, de még kezdőnek számít és szeretném a véleményeteket kérdezni hogy segíthessek neki:

- http://.........MOD
- Diamond Pharma
Decanoate 250 (nandrolone decanoate)

250 mg/ml ...
... cuccok eredetiek-e, volt-e valakinek tapasztalata velük , egy nagyon kedves teremtulajdonostól lesznek, nem azért segít mert profit orientált, inkább jószívűség. ( Tudom itt jön képbe hogy több kézen is átmegy a cucc, ezért nem kell a bárányka dealerekben bízni, de én csak azért is bízom benne. ) A Deca (MOD. A szóba jött személy védelmében töröltem a nevet) szerint eredeti, természetesen ezt is csak itt, az interneten olvastam.

És akkor a tervezett kúra
1. hét     testo ena 500 mg(250-250be beadva) deca 200 mg dana 40 mg naponta közben letrozole napi fél szem  liver aid (......) végig
2.hét      testo ena 500 mg                deca 200 mg dana 40mg  letrozole liver aid
3.hét      testo ena 500 mg                deca 200 mg dana 40mg  letrozole liver aid
4.hét      testo ena 500 mg                deca 200 mg dana 40mg  letrozole liver aid
5.hét      testo ena 500 mg               deca 200 mg       stanozolol 50 mg naponta letrozole liver aid
6.hét       testo ena 500 mg               deca 200 mg       stanozolol 50 mg naponta letrozole liver aid
7.hét       testo ena 500 mg               deca 200 mg       stanozolol 50 mg naponta letrozole liver aid
8.hét        testo ena 500 mg               deca 200 mg       stanozolol 50 mg naponta letrozole liver aid
9.hét         testo ena 500 mg               deca 200 mg       stanozolol 50 mg naponta letrozole liver aid
10.hét        testo ena 500 mg               deca 200 mg    stanozolol 50 mg naponta letrozole liver aid
11.hét         testo ena 500 mg                                stanozolol 50 mg naponta letrozole liver aid
12.hét                                                                 stanozolol 50 mg naponta letrozole liver aid
13.hét                                                                 letrozole liver aid 16. hétig
14.hét clomiphen
15.hét clomiphen
16.hét clomiphen

 ?:-/
levezetésbe kellene HCG vagy proviron, ha igen hogy ?
elnézést, ha hülyeségeket kérdezek illetve bárdolatlan helyesírási és fogalmazási stílusomért, így hajnali 1kor vizsgaidőszakban nem vagyok a toppon. előre is köszi :)

2011. Április 19. - 16:38:59
Válasz #2974
Nem elérhető

bendie


#:-)

http://---/Stanozolol/Stanzol-500x500.jpg


metilteszto vagy real?
Szerintem senki sem tudja bevizsgáltatni, mert csak úgy lehet biztosan megmondani, az hogy valaki szedett ilyet fél évvel ezelőtt, semmit sem jelent, ez már másik széria. Mellesleg szerintem nem csak stanozolol van bennük, ha van egyáltalán.

Metil tutira, megölte a bimbómat :)

2011. Április 19. - 16:38:59
Válasz #2975
Nem elérhető

bendie


#:-)

http://..../Stanozolol/Stanzol-500x500.jpg


metilteszto vagy real?

mi lenne az ? :) stromba?
Szerintem senki sem tudja bevizsgáltatni, mert csak úgy lehet biztosan megmondani, az hogy valaki szedett ilyet fél évvel ezelőtt, semmit sem jelent, ez már másik széria. Mellesleg szerintem nem csak stanozolol van bennük, ha van egyáltalán.
nem sok stanát látott. a stana nem vizesít.

hát ja, ami óta ez megy nekem is megnőtt a fejem, dino igazad volt^^
sőt alig eszem ch-t és erősödök^^
Mondtam, hogy egy féle jó stana van most a piacon, ami tablettás  ::) ;).


2011. Április 19. - 17:10:30
Válasz #2976
Nem elérhető

dino


#:-)

http://.../Stanozolol/Stanzol-500x500.jpg


metilteszto vagy real?

Harmadik hete szedem,bayeres primoval,novedex xt-vel együtt.Az enyém 2009-es széria.
Diétázom,nem vizesedek,lassan pucolódok,nem erősödtem,csak tartom az erőnlétem...Tegnap volt egy kis szőrtelenítés .Borotvával egy pöttyet megvágtam a könyökömet.Alig bírtam elállítani a vérzést.Kb.40 percig volt rajta a tapasz,aztán levettem,de megint vérzett.Gyanús ,hogy stanozolol.
100% h nem az. a bayer primo lassan elkezdi tenni a dolgát. stana kuka, mellé testolic!
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Április 19. - 17:23:11
Válasz #2977
Nem elérhető

kemi


#:-)

http://.../Stanozolol/Stanzol-500x500.jpg


metilteszto vagy real?

Harmadik hete szedem,bayeres primoval,novedex xt-vel együtt.Az enyém 2009-es széria.
Diétázom,nem vizesedek,lassan pucolódok,nem erősödtem,csak tartom az erőnlétem...Tegnap volt egy kis szőrtelenítés .Borotvával egy pöttyet megvágtam a könyökömet.Alig bírtam elállítani a vérzést.Kb.40 percig volt rajta a tapasz,aztán levettem,de megint vérzett.Gyanús ,hogy stanozolol.
100% h nem az. a bayer primo lassan elkezdi tenni a dolgát. stana kuka, mellé testolic!


azt hiszem én is kidobom a ezt a stanit, 70-80g ch mellett 2x akkora a fejem m int volt -.-
bayeres primót sikerült vennem, 6 hétig nyomom testoliccal, ha beválik ráhúzok még 2-3 hetet....

2011. Április 19. - 20:22:41
Válasz #2978
Nem elérhető

Pity


Dinonak MINDIG igaza van!  8-}
:DDDDD
 metil van még a kajátokban is!!!!!!  ****:)))  ;D ;D ;D
Még a süteményben is-almás metélt.............helyett almás metilt ;D.

;D ;D

2011. Április 19. - 21:03:32
Válasz #2979
Nem elérhető

dino


#:-)

http://.../data/Stanozolol/Stanzol-500x500.jpg


metilteszto vagy real?

Harmadik hete szedem,bayeres primoval,novedex xt-vel együtt.Az enyém 2009-es széria.
Diétázom,nem vizesedek,lassan pucolódok,nem erősödtem,csak tartom az erőnlétem...Tegnap volt egy kis szőrtelenítés .Borotvával egy pöttyet megvágtam a könyökömet.Alig bírtam elállítani a vérzést.Kb.40 percig volt rajta a tapasz,aztán levettem,de megint vérzett.Gyanús ,hogy stanozolol.
100% h nem az. a bayer primo lassan elkezdi tenni a dolgát. stana kuka, mellé testolic!


azt hiszem én is kidobom a ezt a stanit, 70-80g ch mellett 2x akkora a fejem m int volt -.-
bayeres primót sikerült vennem, 6 hétig nyomom testoliccal, ha beválik ráhúzok még 2-3 hetet....
10 hét, 2-3 naponta 1 amp ! :)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Április 19. - 22:25:37
Válasz #2980
Nem elérhető

trobert2


#:-)

http://.../Stanozolol/Stanzol-500x500.jpg


metilteszto vagy real?

Harmadik hete szedem,bayeres primoval,novedex xt-vel együtt.Az enyém 2009-es széria.
Diétázom,nem vizesedek,lassan pucolódok,nem erősödtem,csak tartom az erőnlétem...Tegnap volt egy kis szőrtelenítés .Borotvával egy pöttyet megvágtam a könyökömet.Alig bírtam elállítani a vérzést.Kb.40 percig volt rajta a tapasz,aztán levettem,de megint vérzett.Gyanús ,hogy stanozolol.
100% h nem az. a bayer primo lassan elkezdi tenni a dolgát. stana kuka, mellé testolic!


azt hiszem én is kidobom a ezt a stanit, 70-80g ch mellett 2x akkora a fejem m int volt -.-
bayeres primót sikerült vennem, 6 hétig nyomom testoliccal, ha beválik ráhúzok még 2-3 hetet....

Kidobni????Ne tégy ekkora bűnt ;-oo-;
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Április 19. - 22:43:30
Válasz #2981
Nem elérhető

God Vazzeg


#:-)

http://.../Stanozolol/Stanzol-500x500.jpg


metilteszto vagy real?

Harmadik hete szedem,bayeres primoval,novedex xt-vel együtt.Az enyém 2009-es széria.
Diétázom,nem vizesedek,lassan pucolódok,nem erősödtem,csak tartom az erőnlétem...Tegnap volt egy kis szőrtelenítés .Borotvával egy pöttyet megvágtam a könyökömet.Alig bírtam elállítani a vérzést.Kb.40 percig volt rajta a tapasz,aztán levettem,de megint vérzett.Gyanús ,hogy stanozolol.
100% h nem az. a bayer primo lassan elkezdi tenni a dolgát. stana kuka, mellé testolic!


azt hiszem én is kidobom a ezt a stanit, 70-80g ch mellett 2x akkora a fejem m int volt -.-
bayeres primót sikerült vennem, 6 hétig nyomom testoliccal, ha beválik ráhúzok még 2-3 hetet....

Jajj de jó lenne az nekem tömegeléskor  @-o

2011. Április 20. - 11:53:23
Válasz #2982
Nem elérhető

Rebel


#:-)

http://.../Stanozolol/Stanzol-500x500.jpg


metilteszto vagy real?

Harmadik hete szedem,bayeres primoval,novedex xt-vel együtt.Az enyém 2009-es széria.
Diétázom,nem vizesedek,lassan pucolódok,nem erősödtem,csak tartom az erőnlétem...Tegnap volt egy kis szőrtelenítés .Borotvával egy pöttyet megvágtam a könyökömet.Alig bírtam elállítani a vérzést.Kb.40 percig volt rajta a tapasz,aztán levettem,de megint vérzett.Gyanús ,hogy stanozolol.
100% h nem az. a bayer primo lassan elkezdi tenni a dolgát. stana kuka, mellé testolic!

Hali.
Még 22 amp. primóm van.Azon agyalok,hogy ha minden másnap betolok egyet 50mg t.propionát társaságában akkor az még  hat hétre elég.

2011. Április 20. - 11:53:23
Válasz #2983
Nem elérhető

Rebel



100% h nem az. a bayer primo lassan elkezdi tenni a dolgát. stana kuka, mellé testolic!

[/quote]
Még sehol nem kaptam rá választ,s ezért Tőled szeretném megkérdezni,hogy a primónak milyen konkrét hatása van ami felismerhetővé teszi a többi AS-tól.

2011. Április 20. - 11:53:23
Válasz #2984
Nem elérhető

Rango


Sziasztok!

Első szuris kúrámat kezdtem hétfőn egy Omnadrennel,ebből megy heti kettő 8 héten keresztül.
Második héttől kezdem mellette az Advanced PCT-t ami végig meg is marad, illetve van kéznél nolva meg proviron is ha ez kevésnek bizonyulna :)
Ami miatt írok, a már korábban előkerült fájdalom...ugyan első bökésem volt, de rendesen fertőtlenítettem és simán be is adtam combba 30-as tűvel.
Számíthatok rá, hogy végig meg lesz ez a 2-3 napos fájdalom az adott izomban megfeszítéskor?Vagy vmit elbénáztam? :)