2024. Május 08. - 07:35:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2499367 alkalommal)

0 Felhasználó és 40 vendég van a témában

2011. November 13. - 07:38:56
Válasz #4665
Nem elérhető

ninja14


Amúgy egy másik dolog nálam 10 mg zita is nyirja a libidóm  :( és tolok mellette clostyt is meg d3 mat
?
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2011. November 13. - 17:27:43
Válasz #4666
Nem elérhető

RsLeo


mi a kérdés? :)

2011. November 14. - 10:33:37
Válasz #4667
Nem elérhető

Batist


Ha a felezési idejére gondoltál(a szervezetedben tovább benne van mint 12óra)akkor az tudtommal 8óra, tehát 8óránként vedd be!2x3 célszerűbb!
 /:-)

2011. November 14. - 10:33:41
Válasz #4668
Nem elérhető

Rsc


www.bodybuilding.hu

valaki találkozott már innen velük?

2011. November 14. - 10:33:41
Válasz #4669
Nem elérhető

tibbike


tibbike: olyan komolysággal csinálod ezt a műveletet, hogy az esti piázás okán néha kihagynál 1-1 dózist. Komolyan gondolod, hogy -ennek fényében- az elosztás még bármit képes rontani, vagy javítani a kúrádon?
Told be reggel egyszerre az egészet és legalább este már nem kell aggódnod miatta.

Más: egy nagyon kedves barátom a közéletben dolgozik. Szivesen fizetne neked, hogy legyél az asszisztense. Mostanában elég sokszor kell elmondania, miért gondolja úgy, hogy túl sok államilag finanszírozott hely van a magyar felsőoktatásban. Arra gondoltunk, ha legközelebb ilyen kérdés adódik, csak megmutatunk téged. Ő megspórol egy csomó szájtépést és a fennmaradó időben sörözhetünk. Ha érdekel a meló, jelentkezz priviben! Stanában fizetünk.

Nem tudom miért hiszik azt az emberek hogy az egyetemisták semmire kellő alkoholisták.
Nem iszunk minden nap, én nem is dohányzom, bejárunk órákra, megcsináljuk a beadandókat...stb, ééss a maradék indőnkbe elmegyünk sörözni, vagy épp a nekünk rendezett bulikon részt veszünk (gólyabál, egyetemi buli, menzaparty...stb) ebben nincs semmi rossz dolog. Kell a társasági élet.
Vagy legyen minden egyetemista szemüveges kocka lúzer, aki ki sem mozdul a pc elől??

Na jó de ez már OFF, úgy hogy hagyjuk ezt a témát.

A stanára visszatérve átváltok a 2x3szemes szedésre, lehet hogy ezzel nem csináltam semmit, de hátha...  =/+'
"a lepényhal meg utoljára"

2011. November 14. - 10:33:41
Válasz #4670
Nem elérhető

NabLet


omnához tapasztalatok szerint mekkora tű kelhet?  :-oD
"soha nem fájt kúra közbe a májam, de most pár napja miután beveszem a multivitamin tablettámat szúró érzést érzek a májamban. A stana és a vitamin nem barátok? Gondolom mindkettő keményen leterheli a májamat. Felfüggesztem a vitamint." by tibbike

2011. November 14. - 12:27:47
Válasz #4671
Nem elérhető

Maszat


omnához tapasztalatok szerint mekkora tű kelhet?  :-oD

21től 23G-ig. Nem emlékszem milyen sűrű az olaj benne a 22-es tűn faszán átmegy, nekem az a kedvencem. Farba 40mm, vállba-comba(ha nem vagy zsírdisznó) elég a 25mm hosszúságú.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. November 14. - 12:45:06
Válasz #4672
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
www.bodybuilding.hu

valaki találkozott már innen velük?

Made in Hungary! Hajrá!  :D

2011. November 14. - 12:45:28
Válasz #4673

Hulk1

Vendég
www.bodybuilding.hu

valaki találkozott már innen velük?

Igen! A Testobol 100-at próbáltam (T.Propionate) és a Stanolon 50-et !  Łł=
Meg voltam elégedve velük és a következőnél jön a többi fajta is!  @-o

2011. November 14. - 13:46:55
Válasz #4674
Nem elérhető

Maszat


www.bodybuilding.hu

valaki találkozott már innen velük?

Made in Hungary! Hajrá!  :D

Valami gondod van a magyar UGL-ekkel?  ::)   Régen az inno működött azt hiszem elég jól, meg tudnék még mondani ami működik... válasz magyar terméket!

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. November 14. - 15:09:39
Válasz #4675
Nem elérhető

ninja14


mi a kérdés? :)
hát h mit csináljak a libidóval,  a végen a barátnőm kidob ****:))) 50 mg closty emgy meg 10 mg zita meg d3 vitamin meg 50 mg DHEA azt csak az okból, hogy fogyjon el
növeljem a clostyt 100 mg per nap?
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2011. November 14. - 15:18:53
Válasz #4676
Nem elérhető

Maszat


mi a kérdés? :)
hát h mit csináljak a libidóval,  a végen a barátnőm kidob ****:))) 50 mg closty emgy meg 10 mg zita meg d3 vitamin meg 50 mg DHEA azt csak az okból, hogy fogyjon el
növeljem a clostyt 100 mg per nap?

hagyd el a zitát a picsába. Szinte ugyan az a hatása. Ösztrogén blokkoló, azzal a különbséggel,h kicsit több kell belőle, és nem nyomja el a libidót.  de amúgy milyen céllal m1, pct?
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. November 14. - 15:19:42
Válasz #4677
Nem elérhető

ninja14


tibbike: olyan komolysággal csinálod ezt a műveletet, hogy az esti piázás okán néha kihagynál 1-1 dózist. Komolyan gondolod, hogy -ennek fényében- az elosztás még bármit képes rontani, vagy javítani a kúrádon?
Told be reggel egyszerre az egészet és legalább este már nem kell aggódnod miatta.

Más: egy nagyon kedves barátom a közéletben dolgozik. Szivesen fizetne neked, hogy legyél az asszisztense. Mostanában elég sokszor kell elmondania, miért gondolja úgy, hogy túl sok államilag finanszírozott hely van a magyar felsőoktatásban. Arra gondoltunk, ha legközelebb ilyen kérdés adódik, csak megmutatunk téged. Ő megspórol egy csomó szájtépést és a fennmaradó időben sörözhetünk. Ha érdekel a meló, jelentkezz priviben! Stanában fizetünk.

Nem tudom miért hiszik azt az emberek hogy az egyetemisták semmire kellő alkoholisták.
Nem iszunk minden nap, én nem is dohányzom, bejárunk órákra, megcsináljuk a beadandókat...stb, ééss a maradék indőnkbe elmegyünk sörözni, vagy épp a nekünk rendezett bulikon részt veszünk (gólyabál, egyetemi buli, menzaparty...stb) ebben nincs semmi rossz dolog. Kell a társasági élet.
Vagy legyen minden egyetemista szemüveges kocka lúzer, aki ki sem mozdul a pc elől??

Na jó de ez már OFF, úgy hogy hagyjuk ezt a témát.

A stanára visszatérve átváltok a 2x3szemes szedésre, lehet hogy ezzel nem csináltam semmit, de hátha...  =/+'
hát ha koxolsz ne nagyon bulizz mazmeg..bulikon mindig lecsúszik a pia és szerinted az jó? áhh most látom h szemes stanit tolsz akkor nyugodtan mehet, mert nem hinném h lenne benne valmi hatóanyag ****)
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2011. November 14. - 15:23:11
Válasz #4678
Nem elérhető

ninja14


mi a kérdés? :)
hát h mit csináljak a libidóval,  a végen a barátnőm kidob ****:))) 50 mg closty emgy meg 10 mg zita meg d3 vitamin meg 50 mg DHEA azt csak az okból, hogy fogyjon el
növeljem a clostyt 100 mg per nap?

hagyd el a zitát a picsába. Szinte ugyan az a hatása. Ösztrogén blokkoló, azzal a különbséggel,h kicsit több kell belőle, és nem nyomja el a libidót.  de amúgy milyen céllal m1, pct?
hcg ment (dana  omna) kúra közben és levezetés closty 150 mg al keztem és fokozatosan csökkentettem plusz 10 mg zita, T-bombot csak a pct 4dik hetében tolnám
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2011. November 14. - 15:50:03
Válasz #4679
Nem elérhető

God Vazzeg


mi a kérdés? :)
hát h mit csináljak a libidóval,  a végen a barátnőm kidob ****:))) 50 mg closty emgy meg 10 mg zita meg d3 vitamin meg 50 mg DHEA azt csak az okból, hogy fogyjon el
növeljem a clostyt 100 mg per nap?

hagyd el a zitát a picsába. Szinte ugyan az a hatása. Ösztrogén blokkoló, azzal a különbséggel,h kicsit több kell belőle, és nem nyomja el a libidót.  de amúgy milyen céllal m1, pct?
hcg ment (dana  omna) kúra közben és levezetés closty 150 mg al keztem és fokozatosan csökkentettem plusz 10 mg zita, T-bombot csak a pct 4dik hetében tolnám

Dana is bassza a libidót.. hagyd el szerintem is a zitát.. clostyl mehet fel 100-ra nyugodtan, valami tesztofokozó is jó lenne!