2024. Május 08. - 10:19:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2499492 alkalommal)

0 Felhasználó és 39 vendég van a témában

2011. December 10. - 19:25:55
Válasz #4890
Nem elérhető

Jordan


takarodj a sárga kapszuláddal meg a kamu stanáddal a picsába innét.. :)


Remélem nem az aláírásomra célzol, mert menten elsírom magam  :'(
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. December 10. - 20:51:57
Válasz #4891
Nem elérhető

Rebel


[

Segítő válaszokat várok, nem pedig ilyen alapvető faszságokat. Ismerem nagyon jól az étel és az étrendkiegészítők fontosságát (rendeltem sárga kapszulát is, de már unalmas volt olvasni). Nem kezdő faszfej gyúros vagyok.
[/quote] de az vagy, méghozzá a legroszabb fajtából. takarodj a sárga kapszuláddal meg a kamu stanáddal a picsába innét.. :)
[/quote]
Ugyan már Dino....ne légy ilyen bunkó!Ez nem szép dolog.Inkább válaszolj neki priviben részletesen,ahogy Tibbike szeretné.S ha felháborodottan visszakérdez,számon kér ,akkor legyél vele türelmes,szolgálatkész.

2011. December 10. - 22:24:36
Válasz #4892
Nem elérhető

dino


takarodj a sárga kapszuláddal meg a kamu stanáddal a picsába innét.. :)


Remélem nem az aláírásomra célzol, mert menten elsírom magam  :'(
dehogy is, te vallásos ember vagy, neked el van nézve! :DDDDDDDDDD
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. December 11. - 11:06:30
Válasz #4893
Nem elérhető

ralf21


Tibike..

Csak megjegyezném...tápkiegből amit te luxusnak hivasz az alap...csak egy példa...egy nyári tömegnövelés alatt amikor csak tápkiegeket nyomok
felpakolok 10kg-ot...elég vacak a genetikám stb..de ha nekem megy akkor szeintem nem nagy ördöngősség ha odafigyelsz...
A másik amit észrevettem:
Azt nem kalkulálod bele hogy akik itt vannak hozzádképest professzorok koxban...ezért a hülye kérdésre hülye választ fogsz kapni..
Koxolásnak meg ugy nekifogni hogy "én nem akarok szurni"...hát nem kommentelem(ez a mondat nem töllled hangzott el csak általánosságban el szokott hangozni).

2011. December 11. - 11:06:45
Válasz #4894
Nem elérhető

tibbike


tibbike kibaszottul sok már az akadékoskodásod, tényleg vedd már észre,h hülyevagy. Vagy legalább azt,h hülyének tartanak itt a legtöbben. egyébként bárki megnézheti a facebookos profilját, csak ki kell másolni az email címét, és face keresőbe beírni. kb 34es, még csak nem is száraz karja van. Pedig azt állítja nem kezdő faszfej gyúrós.

Nézegess nyugodtan facen. :-p Ki mondta hogy azok mostani képek?

Nem értek a kokszoláshoz, de az edzéshez és táplálkozáshoz igen.
Lehet az a baj, hogy nem kertelek, hanem direktbe felteszem a kérdéseimet, és ez zavar titeket.
"a lepényhal meg utoljára"

2011. December 11. - 11:07:00
Válasz #4895
Nem elérhető

tibbike


akkor lebuktál baszadék. :D Ki a közös ismerősötök a tibikével???  ;D

Johnny Gold!  ;D

Jhonny Gold abba a konditerembe dolgozik ahol edzek, a delta fitnessbe, onnan ismerem Tomit. Mikuláskor adott csokimikulást!  Łł=
"a lepényhal meg utoljára"

2011. December 11. - 11:41:13
Válasz #4896
Nem elérhető

ninja14


tibbike kibaszottul sok már az akadékoskodásod, tényleg vedd már észre,h hülyevagy. Vagy legalább azt,h hülyének tartanak itt a legtöbben. egyébként bárki megnézheti a facebookos profilját, csak ki kell másolni az email címét, és face keresőbe beírni. kb 34es, még csak nem is száraz karja van. Pedig azt állítja nem kezdő faszfej gyúrós.

Nézegess nyugodtan facen. :-p Ki mondta hogy azok mostani képek?

Nem értek a kokszoláshoz, de az edzéshez és táplálkozáshoz igen.
Lehet az a baj, hogy nem kertelek, hanem direktbe felteszem a kérdéseimet, és ez zavar titeket.

Már nem is a kérdéseid zavarnak, hanem az a hüllye mentalitásod !+"%
Ha nem szúrod amgad tökön, akkor én fogom magamat ˝=/
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2011. December 11. - 12:08:22
Válasz #4897
Nem elérhető

Gabe


akkor lebuktál baszadék. :D Ki a közös ismerősötök a tibikével???  ;D

Johnny Gold!  ;D

Jhonny Gold abbaN a konditerembeN dolgozik ahol edzek, a delta fitnessbeN, onnan ismerem Tomit. Mikuláskor adott csokimikulást!  Łł=
Tibike én eddig azt hittem, hogy poénból nyomod ezt az idióta stílust, de kezdek rájönni, hogy NEM, te tényleg ilyen vagy.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. December 11. - 12:15:15
Válasz #4898
Nem elérhető

AtomAnti


Tibike a facebookos kepeden abban a matrozbluzban ugy nezel ki mint Mario a harmonikas  ;D
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2011. December 11. - 12:15:15
Válasz #4899
Nem elérhető

AtomAnti


Tibike a facebookos kepeden abban a matrozbluzban ugy nezel ki mint Mario a harmonikas  ;D
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2011. December 11. - 12:17:14
Válasz #4900
Nem elérhető

Gabe


Én ezt nem bírom tovább.  Łł=
Dingo is egy idióta. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. December 11. - 12:18:25
Válasz #4901
Nem elérhető

dingo


Én ezt nem bírom tovább.  Łł=
Dingo is egy idióta. ;D
;D
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. December 11. - 12:39:55
Válasz #4902
Nem elérhető

tibbike


!
Tibike a facebookos kepeden abban a matrozbluzban ugy nezel ki mint Mario a harmonikas  ;D

Örülök, hogy tetszik a pólóm!  :-)!
"a lepényhal meg utoljára"

2011. December 11. - 12:46:53
Válasz #4903
Nem elérhető

Jordan



1. Csak megjegyezném...tápkiegből amit te luxusnak hivasz az alap...csak egy példa...egy nyári tömegnövelés alatt amikor csak tápkiegeket nyomok
felpakolok 10kg-ot...

2. elég vacak a genetikám stb..


Háháháhhháááá  ;D


Ezt a két sort elolvassa Maszat (meg bárki), és ki leszel átkozva a világból  ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. December 11. - 13:33:22
Válasz #4904
Nem elérhető

XA

Globális moderátor

1. Csak megjegyezném...tápkiegből amit te luxusnak hivasz az alap...csak egy példa...egy nyári tömegnövelés alatt amikor csak tápkiegeket nyomok
felpakolok 10kg-ot...

2. elég vacak a genetikám stb..


Háháháhhháááá  ;D


Ezt a két sort elolvassa Maszat (meg bárki), és ki leszel átkozva a világból  ;D ;D ;D
Na ja, vacak genetikával is lehet egy nyár alatt 10kg felszedni? De a 10kg-ból mennyi az izom? Jó esetben 1 év alatt 2-4kg között........talán, ez genetika+táplálkozás függő. Ezek azért lassú folyamatok.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).