2024. Május 08. - 16:14:18
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2499734 alkalommal)

0 Felhasználó és 38 vendég van a témában

2011. December 16. - 00:10:11
Válasz #4980
Nem elérhető

dingo


Muszaj lessz megdugni egy Curry szagu budos Indiai gyogyszeresz lanyt egy kis uv fenyert

   te hülye kretén!  ;D  ;D

most azt hiszed viccelek mi pedig a lofaszt leszarom ha kell- kell ennyi egy levegovel leszurom a currys bulat es vilagitok egesz este @:-)
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. December 16. - 00:14:41
Válasz #4981
Nem elérhető

Jordan


Muszaj lessz megdugni egy Curry szagu budos Indiai gyogyszeresz lanyt egy kis uv fenyert

   te hülye kretén!  ;D  ;D

most azt hiszed viccelek mi pedig a lofaszt leszarom ha kell- kell ennyi egy levegovel leszurom a currys bulat es vilagitok egesz este @:-)


Inkább veszek neki egy tehenet, hogy imádkozhasson neki. Remélem ezt nem olvassa. :O


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. December 16. - 00:16:21
Válasz #4982
Nem elérhető

tibbike


gyors kérdés: mi az a bac víz?
"a lepényhal meg utoljára"

2011. December 16. - 00:21:11
Válasz #4983
Nem elérhető

try2bebig


Hat ez a faszom HCG egyre csak bonyolultabb  :-Đ  se uv lampam se gyogyszeresz csajom rohadjak meg


Amúgy az UV lámpa szerintem még a könnyebbik eset, inkább a benz. alk. lesznek gondok, mert én is 100 helyet átjártam...

Mellesleg 1 patikussal soha nem rossz jóba lenni. Nekem is voltak eseteim itt a városban, panaszkönyv kéréssel meg mindennel, ami kell, aztán rátaláltam egy másik patikára, volt ott egy fiatalabb csaj, bementem venni pl nicoflexet vagy akármit, akkor direkt hozzá álltam, vagy ha nem is volt kasszánál, akkor szóltam neki, hogy nem-e tudna jönni, mosolyogtam, szóltam hozzá pár kedves szót. Pár alkalommal később már nem az volt, amikor kértem tőle a tűket, fecskendőket stb-t, hogy miért kell nekem annyi, hanem hozta és azt mondta, hogy ha kell, akkor ad nekem ingyen inzulinosfecsiket, mert hogy már nincs rá kereslet.... És akkor kaptam ingyen egy csomót.:D

2011. December 16. - 00:22:42
Válasz #4984
Nem elérhető

try2bebig


gyors kérdés: mi az a bac víz?

Felesleges tudnod, de legyen gyereknap ezúttal.

Bacteriosztatikus víz. desztilált víz és benzilalkohol keveréke.

2011. December 16. - 00:22:47
Válasz #4985
Nem elérhető

Tóth Attila


a bac (ejtsd) BÁK...vagyis Bármikor...Állba...Kúrnálak...te iszonyúan buta kretén fasz...
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2011. December 16. - 00:36:42
Válasz #4986
Nem elérhető

Maszat


jaaaaaaaaaaaaaaaaaaj   ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. December 16. - 00:37:58
Válasz #4987
Nem elérhető

dingo


es kezdodik  ˝=/
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. December 16. - 00:40:57
Válasz #4988
Nem elérhető

dingo


jaaaaaaaaaaaaaaaaaaj   ;D
Igazad volt Maszat maskor nem kerdezgetek a HCG rol meg ilyesmirol le van az irva mar most bantam meg hahahah
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. December 16. - 00:44:21
Válasz #4989
Nem elérhető

dingo


Muszaj lessz megdugni egy Curry szagu budos Indiai gyogyszeresz lanyt egy kis uv fenyert

   te hülye kretén!  ;D  ;D

most azt hiszed viccelek mi pedig a lofaszt leszarom ha kell- kell ennyi egy levegovel leszurom a currys bulat es vilagitok egesz este @:-)


Inkább veszek neki egy tehenet, hogy imádkozhasson neki. Remélem ezt nem olvassa. :O



first class     mint (:-)
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. December 16. - 10:54:06
Válasz #4990
Nem elérhető

ninja14


a bac (ejtsd) BÁK...vagyis Bármikor...Állba...Kúrnálak...te iszonyúan buta kretén fasz...
Te vadállat ****:))) ****:)))
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2011. December 16. - 22:51:28
Válasz #4991
Nem elérhető

dino


a bac (ejtsd) BÁK...vagyis Bármikor...Állba...Kúrnálak...te iszonyúan buta kretén fasz...
;D ;D ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. December 18. - 19:48:51
Válasz #4992
Nem elérhető

dingo


elhataroztam hogy a mostani kuram vegen egy szamomra uj cumoval dobom le a zsirt lehet hogy sokan probaltak szerintem hasonlo mint a spiropent 0.02 mg  ugy hivjak ,hogy tiromel 25mcg.T3  velemenyeket szivesen varnam ha valaki hasznalta vagy hallot rola  =/+' es megosztana velem es masokkal
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. December 18. - 20:10:03
Válasz #4993
Nem elérhető

Milo


Hát ezt sztem messziről kerüld el. Ez pajzsmirigy hormon,nem játék.
Riceman

2011. December 18. - 20:13:03
Válasz #4994
Nem elérhető

dingo


Hát ezt sztem messziről kerüld el. Ez pajzsmirigy hormon,nem játék.
  koszonom a velemenyt
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place