2024. Május 08. - 18:06:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2499784 alkalommal)

0 Felhasználó és 30 vendég van a témában

2012. Február 14. - 10:49:04
Válasz #5520
Nem elérhető

Rbert


Köszi atton a segítséget  /:-)
" Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni " -- Robert Francis Kennedy

2012. Február 14. - 14:10:13
Válasz #5521
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


azért kíváncsi lennék, milyen gyártó állít elő működő stanozololt továbbra is, Maszat Neked könnyű, ott a TEVA Gödöllőn, bemész leosztasz pár pofont és kisétálsz az anyaggal! :)

2012. Február 14. - 14:24:08
Válasz #5522
Nem elérhető

Maszat


azért kíváncsi lennék, milyen gyártó állít elő működő stanozololt továbbra is, Maszat Neked könnyű, ott a TEVA Gödöllőn, bemész leosztasz pár pofont és kisétálsz az anyaggal! :)

Nem nyúltál mellé, volt anno ismerősöm aki ott melózott :P  Aztán kirúgták, ki tudja miért...  :-\    ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Február 14. - 14:27:07
Válasz #5523
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


azért kíváncsi lennék, milyen gyártó állít elő működő stanozololt továbbra is, Maszat Neked könnyű, ott a TEVA Gödöllőn, bemész leosztasz pár pofont és kisétálsz az anyaggal! :)

Nem nyúltál mellé, volt anno ismerősöm aki ott melózott :P  Aztán kirúgták, ki tudja miért...  :-\    ;D

 ;D onnan tuti folyt ki liter számra minden

2012. Február 14. - 15:06:00
Válasz #5524
Nem elérhető

Jordan


hmm, értem, tiszta a kép, így belátom, hogy totálisan nem éri meg ezzel foglalkozni! úgy gondoltam én is hogy csak 1ml-es kiszerelésben venném meg, de igazad van, mert tényleg mi van, ha a többi nem stimmel? akkor kopp! ki tudja... de létezik manapság megbízhatóbb gyártmány?

Mint már korábban írtam, SOHA nem volt még hatástalan kúrám



De te szerencses vagy!  :)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Február 14. - 15:10:34
Válasz #5525
Nem elérhető

Maszat


Neked volt?
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Február 14. - 15:17:32
Válasz #5526
Nem elérhető

try2bebig


hmm, értem, tiszta a kép, így belátom, hogy totálisan nem éri meg ezzel foglalkozni! úgy gondoltam én is hogy csak 1ml-es kiszerelésben venném meg, de igazad van, mert tényleg mi van, ha a többi nem stimmel? akkor kopp! ki tudja... de létezik manapság megbízhatóbb gyártmány?

Mint már korábban írtam, SOHA nem volt még hatástalan kúrám, pedig volt,h neten hirdetett faszitól vettem cuccot...mellesleg onnan szereztem olyan norma hellasos decát, amitől több mint 1 évig szenvedtem...

Mellesleg manapság egyre többen szereznek hatóanyagot, és maguk állítják elő a készítményeiket. Legalábbis Én hallottam már 1-2 helyről.

Azért ez még kb nem jelent semmit, állhattál a variancia jó oldalán is.:D

2012. Február 14. - 15:22:43
Válasz #5527
Nem elérhető

Maszat


Csak azt akarom érzékeltetni,h közel sem kell annyira parázni az UGL cuccoktól...körbe lehet kérdezősködni,h éppen mik működnek mostanában. Persze ehhez kell 1 alap, anyagi érdekektől mentes kapcsolat. Nagyjából tudni lehet a standard UGL-ekről,h mit lehet tőlük várni. Nyilván la pharmás stanával nem készül senki versenyre, és a holland deca durabolin sem fog működni amit netröl rendelsz... El lehet evickélni azét ezekkel amiket a piacon árulnak, egész jól.  Főleg ha vannak kapcsolatai az embernek, és körbe tud kérdezősködni, kinek mi működött.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Február 14. - 15:33:40
Válasz #5528
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


ebben igazad van, körbekérdezősködöm majd mik a lehetőségek. Primobolan Depot meg a Winstrol Depot érdekel most úgy is amikre kíváncsi vagyok

2012. Február 14. - 18:29:11
Válasz #5529
Nem elérhető

Jordan


Neked volt?

Nem!  ;D De ez most illetlen kerdes volt  :D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Február 15. - 11:06:09
Válasz #5530
Nem elérhető

Gabe


Neked volt?

Nem!  ;D De ez most illetlen kerdes volt  :D
Kúrád sem volt nem? Miről beszél műhold?  8-)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2012. Február 15. - 11:45:23
Válasz #5531
Nem elérhető

ralf21


A Teva mégmindig yo hely! @-o
Primo-t én a Bayer Scheringest használtam....fogalmam sincs mi volt benne de nekem tetszett a hatása!
Nos kinek is van infója a La Pharmás staniról?

2012. Február 15. - 12:47:05
Válasz #5532
Nem elérhető

Jordan


Neked volt?

Nem!  ;D De ez most illetlen kerdes volt  :D
Kúrád sem volt nem? Miről beszél műhold?  8-)

Azt kerdi, hogy volt-e olyan kuram, ami hatastalan volt? :)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Február 15. - 14:41:46
Válasz #5533
Nem elérhető

kemi


A Teva mégmindig yo hely! @-o
Primo-t én a Bayer Scheringest használtam....fogalmam sincs mi volt benne de nekem tetszett a hatása!
Nos kinek is van infója a La Pharmás staniról?

olyat ismerek aki tályogot kapott tőle :D
fekvenyomó ismerősőm használta 1-2 éve formához, de nem tudom mennyire volt jó. igaz ő 5-600 tesztótól us jól néz ki.

2012. Február 15. - 16:57:58
Válasz #5534
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


A Teva mégmindig yo hely! @-o
Primo-t én a Bayer Scheringest használtam....fogalmam sincs mi volt benne de nekem tetszett a hatása!
Nos kinek is van infója a La Pharmás staniról?

olyat ismerek aki tályogot kapott tőle :D
fekvenyomó ismerősőm használta 1-2 éve formához, de nem tudom mennyire volt jó. igaz ő 5-600 tesztótól us jól néz ki.

a La Pharmas 10mg-os stanziról annyit hogy, szerintem nagyon nincs meg benne a mennyiség, két ismerősöm is használta, kiélezett kaja és bunyó-sulyzós edzés mellé és alig formálta meg Őket.