2024. Május 08. - 05:29:13
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2499284 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2012. Március 30. - 18:37:32
Válasz #5985
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Nekem is lehet tren lesz wini helyett...én nyugodt vagyok,a rémálmokat leszarom,a múlt héten úgyis 2x lekönyököltem az asszonyt álmomban... @-o
Tudok egy jó plasztikai sebészt  ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Március 30. - 18:39:59
Válasz #5986
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Minden másnap 50mg tren acetáthoz, meg napi 50mg stanozololhoz, mennyi tesztoszteron propionatra lenne szükség,h a libidó megmaradjon?? mondjuk abbol is minden másnap 1 100asra?  ;D   minden másnap 3 szuri...hmmmmm :-p ;D
a trent ne felezgesd.. ha már nekiállsz basszon oda rendesen. propibol elég a 100mg. enából én beemelek 750re.. meg még valami szemest nézek mellé, csak hogy éreztesse :) melyik propit meg winnit tervezed?

No Name dolgok ezek Dino  ;D  tudod... ;D

ezeket csak a ciklus végére teszem be, az elején más lesz. Az uccsó 5-6 hétben kibaszottul be akarok száradni. Olyan 80kgra tervezem a dolgot (mert eléggé becsoffadtam 3hét betegségtöl, vérköpés ilyenek... ;D ) de valami ultrabrutál szárazan  >:D  strandon jól mutasson, aztán szevasz  :D
Az Arnold Classic-on, a Mr.Strand kategóriában  ;D.
 
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Március 30. - 18:41:13
Válasz #5987
Nem elérhető

Maszat


ez gyors volt , Boldi Boldizsár ;D
sokkal kevesebb anyaggal tervezem mint te , 4 naponta 1-1 ml teszt ena(250mg),boldi(200mg)
ugy gondolom nekem nem kell heti 800 mg nál több,  még o:)
vélemény?





A boldenon az 1 gyenge szer. Én nem nyomnék 800 alatt. Mert minek? Ha már szúrom magam, és külsőleg juttatok be hormonokat, akkor teszem azt akkora mennyiséggel, amitől azt kapom amit szeretnék.


igen ez jó érv.. szerinted hány hétig van értelme boldizni?
heti 600 melé mennyi teszt ena illene?

A boldenon az undecylenate észter miatt kibaszott sok idő mire beindul. Kb a 4. héten... Az első héten nyugodtan bökhetsz dupla adagot (IGEN 1200mg-ot, húúúúúhaaaa ). Ezt előtöltésnek hívják, és segít abban,h a véredben előbb meglegyen az a mennyiség, ami a későbbiekben állandó lesz. Utána állj vissza 600-800ra. A tesztót elég ha a 3.-4. héten indítod mellé, addig nem basztatja a libidódat, Én úgy tapasztaltam. Minden harmadik napon 1 ena elég mellé. A boldit pedig Én minimum 10hétig tolnám, úgy,h a tesztoszteron az uccsó boldi után még 10-14napig menjen. Kúra végére az uccsó 5-6hétben kis stana sokat javítana a formán.

Én így csinálnám


1   boldenone
2   boldenone
3   boldenone
4   boldenone tesztoszteron
5   boldenone tesztoszteron
6   boldenone tesztoszteron
7   boldenone tesztoszteron
8   boldenone tesztoszteron stanozolol
9   boldenone tesztoszteron stanozolol
10 boldenone tesztoszteron stanozolol
11 tesztoszteron stanozolol
12 tesztoszteron stanozolol


Ha napi 50mg provit tolsz a tesztó mellé, nem vizesedsz be annyira. A boldenonnal szerzett tömeget elég faszán lehet tartani, és a stana is inkább a minőségen javít. Egy ilyen kúra után nincs hirtelen nagy összeszakadás...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Március 30. - 18:48:43
Válasz #5988
Nem elérhető

Jordan


Maszat nekem nem megy tren és mégis ma.....  !+"%
A teremben alig, hogy nekikezdtem melegíteni máris kitört belőlem egy "mitnézelbuzi?"
Hazafele táskával az oldalamon meg egy szerelmespár hímtagjának szóltam hogy: -"Mivan? Ott a csajod mégis engem nézel? A faszom kéne?" És szinte reménykedtem, hogy visszaszól valamit  !+"%

Remélem csak bal lábbal keltem.  :)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Március 30. - 18:50:05
Válasz #5989
Nem elérhető

Maszat


Jóóóó, de Te alapból 1 bunkó paraszt vagy!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Március 30. - 19:11:16
Válasz #5990
Nem elérhető

Jordan


Jóóóó, de Te alapból 1 bunkó paraszt vagy!  ;D

Egy kigyúrt hegyomlás vagyok!!!  :)




Amúgy viszont neked gyengébbek az idegeid az enyémeknél  ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Március 30. - 19:31:53
Válasz #5991
Nem elérhető

vekony


látod Maszti ezért nem megyek veletek híperre  ;D

2012. Március 30. - 19:40:48
Válasz #5992
Nem elérhető

Maszat


Az PÜ nem küldhető el a következőnek, mivel a postafiókja megtelt: 'Jordan'!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Március 30. - 19:51:17
Válasz #5993
Nem elérhető

Jordan


Az PÜ nem küldhető el a következőnek, mivel a postafiókja megtelt: 'Jordan'!

Nem  véletlen! Nem szeretem, ha zaklatnak :)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Március 30. - 20:09:33
Válasz #5994
Nem elérhető

Jordan


Még 5 percig várok, aztán feltöltöm a maradék 1 helyet, hogy tele legyen a posta. :D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Március 30. - 20:28:53
Válasz #5995
Nem elérhető

NabLet


ez gyors volt , Boldi Boldizsár ;D
sokkal kevesebb anyaggal tervezem mint te , 4 naponta 1-1 ml teszt ena(250mg),boldi(200mg)
ugy gondolom nekem nem kell heti 800 mg nál több,  még o:)
vélemény?





A boldenon az 1 gyenge szer. Én nem nyomnék 800 alatt. Mert minek? Ha már szúrom magam, és külsőleg juttatok be hormonokat, akkor teszem azt akkora mennyiséggel, amitől azt kapom amit szeretnék.


igen ez jó érv.. szerinted hány hétig van értelme boldizni?
heti 600 melé mennyi teszt ena illene?

A boldenon az undecylenate észter miatt kibaszott sok idő mire beindul. Kb a 4. héten... Az első héten nyugodtan bökhetsz dupla adagot (IGEN 1200mg-ot, húúúúúhaaaa ). Ezt előtöltésnek hívják, és segít abban,h a véredben előbb meglegyen az a mennyiség, ami a későbbiekben állandó lesz. Utána állj vissza 600-800ra. A tesztót elég ha a 3.-4. héten indítod mellé, addig nem basztatja a libidódat, Én úgy tapasztaltam. Minden harmadik napon 1 ena elég mellé. A boldit pedig Én minimum 10hétig tolnám, úgy,h a tesztoszteron az uccsó boldi után még 10-14napig menjen. Kúra végére az uccsó 5-6hétben kis stana sokat javítana a formán.

Én így csinálnám


1   boldenone
2   boldenone
3   boldenone
4   boldenone tesztoszteron
5   boldenone tesztoszteron
6   boldenone tesztoszteron
7   boldenone tesztoszteron
8   boldenone tesztoszteron stanozolol
9   boldenone tesztoszteron stanozolol
10 boldenone tesztoszteron stanozolol
11 tesztoszteron stanozolol
12 tesztoszteron stanozolol


Ha napi 50mg provit tolsz a tesztó mellé, nem vizesedsz be annyira. A boldenonnal szerzett tömeget elég faszán lehet tartani, és a stana is inkább a minőségen javít. Egy ilyen kúra után nincs hirtelen nagy összeszakadás...

igen ez elég jó összeállítás lenne ha vegyes észteres tesztóval menne a kúra..de mivel tudjuk hol nincs ilyen lehetőség ***)))
ezért enára kéne kitalálni ;D plz ;)
"soha nem fájt kúra közbe a májam, de most pár napja miután beveszem a multivitamin tablettámat szúró érzést érzek a májamban. A stana és a vitamin nem barátok? Gondolom mindkettő keményen leterheli a májamat. Felfüggesztem a vitamint." by tibbike

2012. Március 30. - 20:43:00
Válasz #5996
Nem elérhető

try2bebig


ez gyors volt , Boldi Boldizsár ;D
sokkal kevesebb anyaggal tervezem mint te , 4 naponta 1-1 ml teszt ena(250mg),boldi(200mg)
ugy gondolom nekem nem kell heti 800 mg nál több,  még o:)
vélemény?





A boldenon az 1 gyenge szer. Én nem nyomnék 800 alatt. Mert minek? Ha már szúrom magam, és külsőleg juttatok be hormonokat, akkor teszem azt akkora mennyiséggel, amitől azt kapom amit szeretnék.


igen ez jó érv.. szerinted hány hétig van értelme boldizni?
heti 600 melé mennyi teszt ena illene?

A boldenon az undecylenate észter miatt kibaszott sok idő mire beindul. Kb a 4. héten... Az első héten nyugodtan bökhetsz dupla adagot (IGEN 1200mg-ot, húúúúúhaaaa ). Ezt előtöltésnek hívják, és segít abban,h a véredben előbb meglegyen az a mennyiség, ami a későbbiekben állandó lesz. Utána állj vissza 600-800ra. A tesztót elég ha a 3.-4. héten indítod mellé, addig nem basztatja a libidódat, Én úgy tapasztaltam. Minden harmadik napon 1 ena elég mellé. A boldit pedig Én minimum 10hétig tolnám, úgy,h a tesztoszteron az uccsó boldi után még 10-14napig menjen. Kúra végére az uccsó 5-6hétben kis stana sokat javítana a formán.

Én így csinálnám


1   boldenone
2   boldenone
3   boldenone
4   boldenone tesztoszteron
5   boldenone tesztoszteron
6   boldenone tesztoszteron
7   boldenone tesztoszteron
8   boldenone tesztoszteron stanozolol
9   boldenone tesztoszteron stanozolol
10 boldenone tesztoszteron stanozolol
11 tesztoszteron stanozolol
12 tesztoszteron stanozolol


Ha napi 50mg provit tolsz a tesztó mellé, nem vizesedsz be annyira. A boldenonnal szerzett tömeget elég faszán lehet tartani, és a stana is inkább a minőségen javít. Egy ilyen kúra után nincs hirtelen nagy összeszakadás...

igen ez elég jó összeállítás lenne ha vegyes észteres tesztóval menne a kúra..de mivel tudjuk hol nincs ilyen lehetőség ***)))
ezért enára kéne kitalálni ;D plz ;)

Enára szabva: 1 hét boldenon után én indítanám az enát.:) Kb amire elnyomná a libidót a boldi, addigra hatna a test.

2012. Március 30. - 21:32:43
Válasz #5997
Nem elérhető

NabLet


"soha nem fájt kúra közbe a májam, de most pár napja miután beveszem a multivitamin tablettámat szúró érzést érzek a májamban. A stana és a vitamin nem barátok? Gondolom mindkettő keményen leterheli a májamat. Felfüggesztem a vitamint." by tibbike

2012. Március 30. - 21:58:40
Válasz #5998
Nem elérhető

tamas21


Valaki tud erről valamit? Alpha Pharma Rexogin Stanazol

2012. Március 31. - 00:50:32
Válasz #5999
Nem elérhető

hopika


Mindenki matek-de hozott már valaki itt formát?
(úgy versenyzői szinten?)
...majd folytatom-assszony balhé van.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!