2024. Május 08. - 08:43:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2499420 alkalommal)

0 Felhasználó és 38 vendég van a témában

2012. Május 16. - 23:54:43
Válasz #6555
Nem elérhető

RsLeo


min. 4-5u és 3 hónap. de a rehab teljes időtartama alatt.

holnap szeretnék egy mindenki számára érdekesebbet írni, csak ennek a témának azért ez az alapja, még ha sokaknak teljesen unalmas is.

2012. Május 17. - 08:27:38
Válasz #6556
Nem elérhető

egyvicc


Sziasztok :)  Mindenkinek köszönöm még egyszer a segítséget  :-){    RsLeo-- az érdekes olvasmánynak ígérkezik :) remélem az ipamorelin is benne lesz :) máshol jókat olvastam róla,de volt azért egy kis pr beütése :(

2012. Május 17. - 19:41:54
Válasz #6557
Nem elérhető

Risee


Sziasztok!
Valakinek tapasztalata a Gaspari Anatropninról?Novedex utódjaként emlegetik de gondolom ez túlzás kicsit.

2012. Május 19. - 23:43:53
Válasz #6558
Nem elérhető

ninja14


Hogy ne haljon meg a koxtopic verem a faxom a Chelseabe és az antifociba  :-)- ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Május 19. - 23:46:14
Válasz #6559
Nem elérhető

Milo


Riceman

2012. Május 20. - 14:17:13
Válasz #6560
Nem elérhető

Gabe


Hogy ne haljon meg a koxtopic verem a faxom a Chelseabe és az antifociba  :-)- ;D
Ha egy balfasz gnóm nem tud tizenegyest rúgni, akkor ezt is érdemlik a büdös bajorok.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2012. Május 20. - 21:03:01
Válasz #6561
Nem elérhető

BG21


Üdv mindenki!
Hamarosan szeretnék elkezdeni egy kúrát, és ugye ez lesz az első. Az eddig olvasottak alapján már marhára nem tudom mivel is kellene kezdenem pontosan. :) Tehát mielőtt belekezdenék, megkérdezlek titeket is, hogy szerintetek mi lenne az ideális összeállítás egy kezdő kúrára. Konkrétan még nem tudom mit használnék és hogyan, tehát minden lehetőséget szívesen olvasok. Hogy adjak egy kis infót magamról: 2 és fél éve edzem, 188 cm 102 kg vagyok most. A formám...na az elég fos. :D Szerencsére a kaját mostanra be tudtam lőni és van is rá elég keret, tehát azzal nem lesz gond. Sajna elég tapasztalatlan vagyok még a témában, de érdekelnek a részletek. :D Köszi előre is!

2012. Május 20. - 21:55:22
Válasz #6562
Nem elérhető

ninja14


Üdv mindenki!
Hamarosan szeretnék elkezdeni egy kúrát, és ugye ez lesz az első. Az eddig olvasottak alapján már marhára nem tudom mivel is kellene kezdenem pontosan. :) Tehát mielőtt belekezdenék, megkérdezlek titeket is, hogy szerintetek mi lenne az ideális összeállítás egy kezdő kúrára. Konkrétan még nem tudom mit használnék és hogyan, tehát minden lehetőséget szívesen olvasok. Hogy adjak egy kis infót magamról: 2 és fél éve edzem, 188 cm 102 kg vagyok most. A formám...na az elég fos. :D Szerencsére a kaját mostanra be tudtam lőni és van is rá elég keret, tehát azzal nem lesz gond. Sajna elég tapasztalatlan vagyok még a témában, de érdekelnek a részletek. :D Köszi előre is!
:-}van időd még 21 vagy csak...
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Május 21. - 00:41:58
Válasz #6563
Nem elérhető

RsLeo


aki esetleg úgy érzi, hogy nem válaszoltam a privátjára, az törölgessen a postafiókjából serényen!  ;D

2012. Május 21. - 10:00:02
Válasz #6564
Nem elérhető

BG21


Igen,tudom. Viszont versenyezni szeretnék a későbbiekben, de sajnos naturálon nem sok esélyem van rangosabb versenyeken. Ha ez nem lenne cél, bele sem vágnék. :D

2012. Május 21. - 10:00:02
Válasz #6565
Nem elérhető

Csabika89


Csáó  mindenkinek lenne egy égető kérdésem

200 szem thaiger pharma stanazol és 20 amp shering Primobolan tolnék egy kúrában



valaki meg tudná nekem mondai hogy primobalan szurás után hány nap után kezd el hatni  és hogy hány hétig aktív a szervezetben?


a thaiger megbízható gyártó ?

2012. Május 21. - 10:00:02
Válasz #6566
Nem elérhető

h4xOr


Csak,hogy hamarabb elhúzzon az előmoderáció itt is leírnám a kúrámat amit most kezdtem el hátha valaki észrevesz valami hibát(amit nem szeretek  :D)

       EQ(200mg)        T.Cypionate(250mg)                   TrenAcetát(100mg)                      Anastrozole(1mg)                         T.Propi(100mg)

1.hét         400mg                 500mg

2.hét         400mg                 500mg

3.hét         400mg                 500mg                                                                         minden másnap 1mg

4.hét         400mg                 500mg                                                                         minden másnap 1mg                          

5.hét         400mg                 500mg                                                                         minden másnap 1mg

6.hét         400mg                 500mg                                 300mg                               minden másnap 1mg

7.hét         400mg                 500mg                                 300mg                                minden másnap 1mg
          
8.hét         400mg                 500mg                                 300mg                                minden másnap 1mg
                                  
9.hét         400mg                 500mg                                 300mg                                minden másnap 1mg

10.hét       400mg                  500mg                                300mg                                 minden másnap 1mg

11.hét                                                                          300mg                                 minden másnap 1mg               minden másnap 100mg

12.hét                                                                          200mg                                 minden másnap 1mg               minden másnap 100mg



+GHRP6-CJC1295DAC
Levezetés:100mcg Triptorelin 1,5-2 héttel az utolsó szteroid bökés után

2012. Május 21. - 16:21:45
Válasz #6567
Nem elérhető

try2bebig


Viszonylag nagy mennyiségekről beszélünk, és nem látok semmilyen aromatáz gátlót.(aromasin, anastrazole vagy legalább proviron...)
Tren után még 2 hétig érdemes tesztót tolni.
GHRP+CJC megemeli a prolaktin szintet, tren pedig progeszteronos mellékhatásokat produkálhat. Benyomnék egy kis pramipexole-t.Nagyon geci cucc, vigyázz vele, mert én nagy dózisban toltam, és konkrétan arra ébredtem 1-1,5 órával elalvás után , hogy meg fogok halni... Elég durva. Alacsony dózisban meg csak simán rámjön egy iszonyat nyughatatlanság érzés...

2012. Május 21. - 16:25:11
Válasz #6568
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Csáó  mindenkinek lenne egy égető kérdésem

200 szem thaiger pharma stanazol és 20 amp shering Primobolan tolnék egy kúrában



valaki meg tudná nekem mondai hogy primobalan szurás után hány nap után kezd el hatni  és hogy hány hétig aktív a szervezetben?


a thaiger megbízható gyártó ?
Miért nem úgy kérdezted, hogy megbízható zuglabor  8)?
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Május 21. - 16:55:06
Válasz #6569
Nem elérhető

h4xOr


Viszonylag nagy mennyiségekről beszélünk, és nem látok semmilyen aromatáz gátlót.(aromasin, anastrazole vagy legalább proviron...)
Tren után még 2 hétig érdemes tesztót tolni.
GHRP+CJC megemeli a prolaktin szintet, tren pedig progeszteronos mellékhatásokat produkálhat. Benyomnék egy kis pramipexole-t.Nagyon geci cucc, vigyázz vele, mert én nagy dózisban toltam, és konkrétan arra ébredtem 1-1,5 órával elalvás után , hogy meg fogok halni... Elég durva. Alacsony dózisban meg csak simán rámjön egy iszonyat nyughatatlanság érzés...

Cső!
Köszi a választ!Aromatáz gátlónak ott a rimidex.A progeszteron mellékhatásokra szerencsére nem vagyok hajlamos,de winyóra gondoltam mert az elvileg csökkenti a prog aktivitást,és lesz nemsoká jó occsóé
A tren után még tesztót nyomni 1 kis ideig viszont nem hülye ötlet...Nem is gondoltam rá mert az acetát gyorsan pucolódik,de biztos ami ziher alapon tényleg jó ötlet