2024. Május 08. - 06:20:31
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2499319 alkalommal)

0 Felhasználó és 32 vendég van a témában

2012. Június 06. - 22:56:48
Válasz #6930
Nem elérhető

Fuji


Hello a tesztoszteron propi a jobb vagy az enantá azt márt udom hogy a propi rövid észteres illetve nem vízesit annyira mint az enantát ami hosszú észteres??? és még annyi hogy a propitol tényleg lehet hajhullás??? előre is kösz

:-} ?:-)
Ez mar egy kicsit beteges. ;D

2012. Június 07. - 07:10:08
Válasz #6931
Nem elérhető

God Vazzeg


Hello a tesztoszteron propi a jobb vagy az enantá azt márt udom hogy a propi rövid észteres illetve nem vízesit annyira mint az enantát ami hosszú észteres??? és még annyi hogy a propitol tényleg lehet hajhullás??? előre is kösz

:-} ?:-)
Ez mar egy kicsit beteges. ;D

A sok kopasz mind propit használt  ;D  O0

2012. Június 07. - 09:23:19
Válasz #6932
Nem elérhető

Fuji


Hello a tesztoszteron propi a jobb vagy az enantá azt márt udom hogy a propi rövid észteres illetve nem vízesit annyira mint az enantát ami hosszú észteres??? és még annyi hogy a propitol tényleg lehet hajhullás??? előre is kösz

:-} ?:-)
Ez mar egy kicsit beteges. ;D

A sok kopasz mind propit használt  ;D  O0
Ez igy van. :-){
Az enantattol nem hullik a hajad, a sustanontol meg olyan hajad lesz mint Lorenzo Lamasnak.
De tenyleg  ::)

2012. Június 07. - 12:07:14
Válasz #6933
Nem elérhető

Maszat


Hello a tesztoszteron propi a jobb vagy az enantá azt márt udom hogy a propi rövid észteres illetve nem vízesit annyira mint az enantát ami hosszú észteres??? és még annyi hogy a propitol tényleg lehet hajhullás??? előre is kösz

:-} ?:-)
Ez mar egy kicsit beteges. ;D

A sok kopasz mind propit használt  ;D  O0
Ez igy van. :-){
Az enantattol nem hullik a hajad, a sustanontol meg olyan hajad lesz mint Lorenzo Lamasnak.
De tenyleg  ::)

áhá...akkor fake volt a szuszim!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Június 07. - 12:13:39
Válasz #6934
Nem elérhető

Fuji


Hello a tesztoszteron propi a jobb vagy az enantá azt márt udom hogy a propi rövid észteres illetve nem vízesit annyira mint az enantát ami hosszú észteres??? és még annyi hogy a propitol tényleg lehet hajhullás??? előre is kösz

:-} ?:-)
Ez mar egy kicsit beteges. ;D

A sok kopasz mind propit használt  ;D  O0
Ez igy van. :-){
Az enantattol nem hullik a hajad, a sustanontol meg olyan hajad lesz mint Lorenzo Lamasnak.
De tenyleg  ::)

áhá...akkor fake volt a szuszim!  ;D
Az tuti hogy kamu volt! 8-)

2012. Június 07. - 12:32:10
Válasz #6935
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Sziasztok!

2 hónapon belül látás korrekciós műtétem lesz,lézeres technológiával csinálják. Ma voltam a bevatkozást megelőző vizsgálaton, ahol az első kérdésük az volt, hogy táplálékkiegészítőket szedek e. Mondom természetesen,fel is soroltam mindent.(fehérje,glutamin,BCAA,izületvédő,aminó..) Ezek után jött azonnal a lebaszás a szokásos szvsz, hozzá nem értő tekintettel, hogy ezeket azonnal hagyjam el a műtét előtt 1 hónappal és utána is 2-3 hónapig kuka.
Azt szeretném megkérdezni, hogy vajon ennek lehet e orvosi alapja?

Gondoltam arra hogy azok a tápkiegek amik gyorsítják a regenerációt azok ilyenkor nem jönnek jól, mivel a szaruhártyám majd vissza akar állni az előző(szar látású) állapotra és ezek ezt segítenék. De mivel senki nem kérdezte, hogy koxolok,piálok,narkózok,dohányzok e, ezért kicsit elbizonytalanodtam...Bocsi hogy ezt itt kérdezem de persze az is érdekel, hogy a szteroid használatot egy ilyen után mennyi idővel lehetne újra kezdeni. Lassan fél éve üres vagyok egyébként.Köszi
Nincs szerintem orvosi alapja, szimplán hülyék  8).
A glutaminról 2345235235235db tanulmány mutatta már ki, hogy immunrendszer támogató, a belekben élő hasznos baktériumok szívesen fogyasztják. Akkor valószínűleg műtét után pont, hogy jót tenne nagy mennyiségű bevitele, pl. a Glutamin Sr ebből a szempontból jobb is, mint a többi, az elnyújtott/ folyamatos felszívódás miatt.

Nehogy sok vitamint meg glutamint fogyasszál, mert még a végén egészségesebb leszel, meg gyorsabban gyógyulsz, regenerálódsz  ;).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Június 07. - 13:19:33
Válasz #6936
Nem elérhető

Milo


nekem is mondta már orvos hogy majd a tápkiegporok tönkreteszik a májam,vesém
Riceman

2012. Június 07. - 13:24:17
Válasz #6937
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


igazaból a glutaminrol én is csak jókat hallottam, meg valaki olyat is emlitett hogy a fogyasztásának semmi más nem szabhat gátat csak a pénztárca, no azért gondolom 3 kilót megenni egy nap nem érdemes  ;D de biztos nem hátrány napi 20-30 gramm

2012. Június 07. - 13:52:37
Válasz #6938
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
nekem is mondta már orvos hogy majd a tápkiegporok tönkreteszik a májam,vesém
Sőőőőőőt meg is fogsz halni  ;D, de tényleg..........nem élsz örökké, ezért  ;D ;D. Az eleve nem egészséges vesével rendelkező emberek veséjét lehet, hogy terheli, de bizonyos tanulmányok már arra a következtetésre jutottak, hogy vesebetegeknél az alacsony fehérje bevitel ( itt azért szilárd táplálékra értik ) alultápláltsághoz vezetett, a normális fehérje bevitel nem, viszont a vesék állapotán nem rontott. Tehát a vaskalapos orvosokra megint ne hallgassunk ezek szerint, mert csak rontunk fizikai állapotunkon.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Június 08. - 08:25:56
Válasz #6939
Nem elérhető

Rango


Sziasztok!

2 hónapon belül látás korrekciós műtétem lesz,lézeres technológiával csinálják. Ma voltam a bevatkozást megelőző vizsgálaton, ahol az első kérdésük az volt, hogy táplálékkiegészítőket szedek e. Mondom természetesen,fel is soroltam mindent.(fehérje,glutamin,BCAA,izületvédő,aminó..) Ezek után jött azonnal a lebaszás a szokásos szvsz, hozzá nem értő tekintettel, hogy ezeket azonnal hagyjam el a műtét előtt 1 hónappal és utána is 2-3 hónapig kuka.
Azt szeretném megkérdezni, hogy vajon ennek lehet e orvosi alapja?

Gondoltam arra hogy azok a tápkiegek amik gyorsítják a regenerációt azok ilyenkor nem jönnek jól, mivel a szaruhártyám majd vissza akar állni az előző(szar látású) állapotra és ezek ezt segítenék. De mivel senki nem kérdezte, hogy koxolok,piálok,narkózok,dohányzok e, ezért kicsit elbizonytalanodtam...Bocsi hogy ezt itt kérdezem de persze az is érdekel, hogy a szteroid használatot egy ilyen után mennyi idővel lehetne újra kezdeni. Lassan fél éve üres vagyok egyébként.Köszi
Nincs szerintem orvosi alapja, szimplán hülyék  8).
A glutaminról 2345235235235db tanulmány mutatta már ki, hogy immunrendszer támogató, a belekben élő hasznos baktériumok szívesen fogyasztják. Akkor valószínűleg műtét után pont, hogy jót tenne nagy mennyiségű bevitele, pl. a Glutamin Sr ebből a szempontból jobb is, mint a többi, az elnyújtott/ folyamatos felszívódás miatt.

Nehogy sok vitamint meg glutamint fogyasszál, mert még a végén egészségesebb leszel, meg gyorsabban gyógyulsz, regenerálódsz  ;).


Köszönöm a megerősítést!Akkor megy minden tápkieg rendes kerékvágásban.A kémiával pedig várok 2-3 hónapot  ::)

2012. Június 08. - 15:01:06
Válasz #6940
Nem elérhető

SHBG


Kedves Rango!

Röviden. Ne légy hülye! Azért a Dokik sem mindig mondanak hülyeséget.

Előbb írd le milyen típusú műtéted lesz. Gondolok itt olyanra, hogy "csak a szaruhártya felszínéből vesznek le, vagy pedig bemetszés csinálnak a szaruhártyát ezt "félrehajtják" és azalatt szedik le a "felesleges" részt, majd visszahajtják. (azért mert az egyik típusú beavatkozás hamarabb regenerálódik és kox és kieg szempontjából nem mindegy)

Első típusú beavatkozáson én is túlestem. A lényeg ezeknél a műtéteknél  hogy a szervezeted vissza akarja állítani az eredeti állapotot, tehát ha olyan anyagokat szedsz ami a regenerációdat gyorsítod akkor pont az ellenkező hatást éred el.

Műtét után fogsz kapni úgy is kordikolszteroidos szemcseppet, (nehogy meg idd légyszíves) :)  :):) Ennek az a feladata, hogy a szaruhártyát regenerációját meggátolja.

Tehát ha józan észre és a tapasztalatomra hallgatsz akkor a következőket javaslom (persze ha megengeded) :
Műtét után ne egyél kieget legalább 6 hétig (doki úgy is mondani fogja, hogy mikor áll be a szemed a remélt értékre), max kis dózisú vitamint. Én a helyedbe edzést is pihentetném elvileg a szemed csak kettő van.
Hát a kox... Én sosem koxoltam... Van egy véleményem róla, de ez a Te szempontodból mellékes.
Jóval hosszabb időt hagynék, hiszen anyagtól függően (majd aki jobban hozzáért cáfolja vagy alátámassza) az anyagcserét és a regenerációt felgyorsítja, a növit meg pláne békén hagynám.

Ha fontos a szemed és minden rizikófaktort ki akarsz zárni akkor én a helyedbe a fent leírt módon járnék el.
Egy kalappal a műtéthez, vagy ha van kérdésed vele kapcsolatba írj nyugodtan.

2012. Június 08. - 17:14:44
Válasz #6941
Nem elérhető

h4xOr


Kedves Rango!

Röviden. Ne légy hülye! Azért a Dokik sem mindig mondanak hülyeséget.

Előbb írd le milyen típusú műtéted lesz. Gondolok itt olyanra, hogy "csak a szaruhártya felszínéből vesznek le, vagy pedig bemetszés csinálnak a szaruhártyát ezt "félrehajtják" és azalatt szedik le a "felesleges" részt, majd visszahajtják. (azért mert az egyik típusú beavatkozás hamarabb regenerálódik és kox és kieg szempontjából nem mindegy)

Első típusú beavatkozáson én is túlestem. A lényeg ezeknél a műtéteknél  hogy a szervezeted vissza akarja állítani az eredeti állapotot, tehát ha olyan anyagokat szedsz ami a regenerációdat gyorsítod akkor pont az ellenkező hatást éred el.

Műtét után fogsz kapni úgy is kordikolszteroidos szemcseppet, (nehogy meg idd légyszíves) :)  :):) Ennek az a feladata, hogy a szaruhártyát regenerációját meggátolja.

Tehát ha józan észre és a tapasztalatomra hallgatsz akkor a következőket javaslom (persze ha megengeded) :
Műtét után ne egyél kieget legalább 6 hétig (doki úgy is mondani fogja, hogy mikor áll be a szemed a remélt értékre), max kis dózisú vitamint. Én a helyedbe edzést is pihentetném elvileg a szemed csak kettő van.
Hát a kox... Én sosem koxoltam... Van egy véleményem róla, de ez a Te szempontodból mellékes.
Jóval hosszabb időt hagynék, hiszen anyagtól függően (majd aki jobban hozzáért cáfolja vagy alátámassza) az anyagcserét és a regenerációt felgyorsítja, a növit meg pláne békén hagynám.

Ha fontos a szemed és minden rizikófaktort ki akarsz zárni akkor én a helyedbe a fent leírt módon járnék el.
Egy kalappal a műtéthez, vagy ha van kérdésed vele kapcsolatba írj nyugodtan.

Az ne zavarjon hogy a szteroidok az izomszövetet regenerálják nem a szaruhártyát...A tápkiegeknek(értsd most:fehérje,glutamin,vitamin,ásványi anyag és az ehhez hasonló dolgok) pláne nincs sok közük ehhez...A "kordikolszteroidos " szemcsepp jó lesz kortikoszteroidos szemcseppnek is.És ez nem a regenerációt gátolja hanem a gyulladást csökkenti/megakadályozza.A szervezet pedig sosem a beteg állapotot akarja visszaállítani.(kivéve ha autoimmun). Bármilyen műtétnél alap egy erős vitamin pack,extra ásványi anyagok,glutamin és minden szar ami segít a felépülésben

2012. Június 08. - 18:09:01
Válasz #6942
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Kedves Rango!

Röviden. Ne légy hülye! Azért a Dokik sem mindig mondanak hülyeséget.

Előbb írd le milyen típusú műtéted lesz. Gondolok itt olyanra, hogy "csak a szaruhártya felszínéből vesznek le, vagy pedig bemetszés csinálnak a szaruhártyát ezt "félrehajtják" és azalatt szedik le a "felesleges" részt, majd visszahajtják. (azért mert az egyik típusú beavatkozás hamarabb regenerálódik és kox és kieg szempontjából nem mindegy)

Első típusú beavatkozáson én is túlestem. A lényeg ezeknél a műtéteknél  hogy a szervezeted vissza akarja állítani az eredeti állapotot, tehát ha olyan anyagokat szedsz ami a regenerációdat gyorsítod akkor pont az ellenkező hatást éred el.

Műtét után fogsz kapni úgy is kordikolszteroidos szemcseppet, (nehogy meg idd légyszíves) :)  :):) Ennek az a feladata, hogy a szaruhártyát regenerációját meggátolja.

Tehát ha józan észre és a tapasztalatomra hallgatsz akkor a következőket javaslom (persze ha megengeded) :
Műtét után ne egyél kieget legalább 6 hétig (doki úgy is mondani fogja, hogy mikor áll be a szemed a remélt értékre), max kis dózisú vitamint. Én a helyedbe edzést is pihentetném elvileg a szemed csak kettő van.
Hát a kox... Én sosem koxoltam... Van egy véleményem róla, de ez a Te szempontodból mellékes.
Jóval hosszabb időt hagynék, hiszen anyagtól függően (majd aki jobban hozzáért cáfolja vagy alátámassza) az anyagcserét és a regenerációt felgyorsítja, a növit meg pláne békén hagynám.

Ha fontos a szemed és minden rizikófaktort ki akarsz zárni akkor én a helyedbe a fent leírt módon járnék el.
Egy kalappal a műtéthez, vagy ha van kérdésed vele kapcsolatba írj nyugodtan.
És szerinted ezen a glutamin rontana? Érdekes amit írsz, de legalább megindokoltad, mint ahogy én is, a véleményemet.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Június 08. - 18:15:22
Válasz #6943
Nem elérhető

h4xOr


Kedves Rango!

Röviden. Ne légy hülye! Azért a Dokik sem mindig mondanak hülyeséget.

Előbb írd le milyen típusú műtéted lesz. Gondolok itt olyanra, hogy "csak a szaruhártya felszínéből vesznek le, vagy pedig bemetszés csinálnak a szaruhártyát ezt "félrehajtják" és azalatt szedik le a "felesleges" részt, majd visszahajtják. (azért mert az egyik típusú beavatkozás hamarabb regenerálódik és kox és kieg szempontjából nem mindegy)

Első típusú beavatkozáson én is túlestem. A lényeg ezeknél a műtéteknél  hogy a szervezeted vissza akarja állítani az eredeti állapotot, tehát ha olyan anyagokat szedsz ami a regenerációdat gyorsítod akkor pont az ellenkező hatást éred el.

Műtét után fogsz kapni úgy is kordikolszteroidos szemcseppet, (nehogy meg idd légyszíves) :)  :):) Ennek az a feladata, hogy a szaruhártyát regenerációját meggátolja.

Tehát ha józan észre és a tapasztalatomra hallgatsz akkor a következőket javaslom (persze ha megengeded) :
Műtét után ne egyél kieget legalább 6 hétig (doki úgy is mondani fogja, hogy mikor áll be a szemed a remélt értékre), max kis dózisú vitamint. Én a helyedbe edzést is pihentetném elvileg a szemed csak kettő van.
Hát a kox... Én sosem koxoltam... Van egy véleményem róla, de ez a Te szempontodból mellékes.
Jóval hosszabb időt hagynék, hiszen anyagtól függően (majd aki jobban hozzáért cáfolja vagy alátámassza) az anyagcserét és a regenerációt felgyorsítja, a növit meg pláne békén hagynám.

Ha fontos a szemed és minden rizikófaktort ki akarsz zárni akkor én a helyedbe a fent leírt módon járnék el.
Egy kalappal a műtéthez, vagy ha van kérdésed vele kapcsolatba írj nyugodtan.
És szerinted ezen a glutamin rontana? Érdekes amit írsz, de legalább megindokoltad, mint ahogy én is, a véleményemet.

Hát csak az az indoklás eléggé gyenge lábakon áll...A glutamin SZERINTEM az egyik létező legjobb tápkieg.Ha csak az előszelét érzem 1 betegségnek azonnal a glutamint és a C vitamint emelem fel(glut ilyenkor 40g körü/nap C 8-10g/nap) és így még azelőtt a dolog torkára lépek hogy kialakulna.Ha meg műtenének alap hogy leszarnám amit a sok köpenyes bubó mond és tonnaszámra nyomnám magamba mind a kettőt

2012. Június 08. - 19:18:54
Válasz #6944
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Én maradok az álláspontomnál  ;).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).