2024. Május 08. - 23:53:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2499904 alkalommal)

Logan és 45 vendég van a témában

2012. Július 11. - 09:40:32
Válasz #7125
Nem elérhető

dino


Valaki használt már PCT ben Pink Magicet ? ahogy nézem mintha jobb mint a t bomb2....
http://extremepeptide.com/store/peptides/gnrh-triptorelin-100mcg/ + megfelelően használt clomid és nincs gond pct-re


Gonapeptyl néven van itthon is. Tapasztalat van vele?
nekem nincs, ezért dobtam fel a témát
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Július 11. - 10:53:32
Válasz #7126
Nem elérhető

God Vazzeg


Efit véleményélre kíváncsi lennék, működhet-e, esetleg minimális hcg-vel megtámogatva, bár ha jól veszem ki a hatás mechanizmusát elvileg nem kell mellé. Kíváncsi lennék azért, de lehet majd a szomszédom nyulával beteszteltetem  :D

2012. Július 11. - 18:15:38
Válasz #7127
Nem elérhető

ninja14


Efit véleményélre kíváncsi lennék, működhet-e, esetleg minimális hcg-vel megtámogatva, bár ha jól veszem ki a hatás mechanizmusát elvileg nem kell mellé. Kíváncsi lennék azért, de lehet majd a szomszédom nyulával beteszteltetem  :D
A peptid topicban Efit egyszer már elmondta a véleményét....pill be is teszem ide ;D

Haver, neked fogalmad sincs arról, hogy miről beszélsz!!

Idézet
A trip annak a tengelynek a helyét veszi át ami működik????...
 Mi a lófaszról beszélsz te itt? A trip semmilyen tengelynek a helyét nem veszi át!!  A triptorelin egy peptid ami a gnrh termelést stimulálja. Nagyobb dózis mellett, vagy többszöri használat esetén, pedig teljesen kilövi az LH, FSH termelést...

Idézet
És jobb esetben addig hat amíg a saját termelés nem indul be.
??? Te valami hülye vagy, vagy azt hiszed, hogy itt csak hülyék olvasnak? Beadod a triptorelint és az addig hat amíg be nem indul a tesztoszteron termelés????? Miről beszélsz, érted te magad egyáltalán?? A triptorelint eredetileg pont arra használják, hogy túlstimulálják vele a HPTA tengelyt és ezáltal kémiailag teljesen leállítják a tesztoszteron termelést. Tehát, ha valaki rossz dózist használ, akkor pont az ellenkezőjét éri el, mint ami szeretett volna. A triptorelin hatása nem áll le, mert a tesztoszteron termelés beindult! Ez hülyeség haver!

Idézet
"Valami idióta leírásban azt írták, hogy kasztrálni tud?..."
Haver, nem valami idióta leírásban írták, hogy kasztrálni tud, hanem a triptorelin bizonyos dózis mellett ténylegesen kasztrálni tud, mivel a triptorelint eredetileg ideiglenes kémiai kasztrálásra használják, prosztatarák kezelésénél 3. és 4. státuszban, idióta! Nem arra gyártották, hogy sötét falusi drogdealerek és mégsötétebb internetes, szteroid kereskedőnek felcsapott hülyegyerekek visszaéljenek vele!

A HCG alacsony dózisú, kúra közbeni használata(250-500IU/hét) már évekkel ezelőtt le lett itt írva. A triptorelin előbb képes kasztrálni mint a HCG, mivel sokkal sokkal potensebb anyag (mcg=mg).

http://www.livestrong.com/article/208214-drugs-used-for-temporary-chemical-castration/
[/quote]
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Július 11. - 21:36:26
Válasz #7128
Nem elérhető

Jordan


Húha  :D Csak az első mondatokat olvastam el, de az komoly :DDD
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Július 11. - 21:40:12
Válasz #7129
Nem elérhető

Maszat


Efit gondolt 1et, és 1 búskomor hétfői napon válaszolt pár kérdésre  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Július 12. - 00:17:32
Válasz #7130
Nem elérhető

dino


hoppá... bőven van még mit tanulnom! én kérek elnézést!  :-}
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Július 12. - 16:46:20
Válasz #7131
Nem elérhető

God Vazzeg


Úgy egyébként nekem is magas amit Efit írt, nem igazán értem, de majd utána járok még, mert érdekel  /:-)

2012. Július 14. - 18:41:01
Válasz #7132
Nem elérhető

okostojas


Ma van 10. napja, hogy a vállba kapott Wini be van gyulladva. (azóta nem megy vállba, nincs is semmi probléma)
Kérdésem az, hogy mit tudok tenni? A bal vállamon van egy pukli, ha nyomgatom fáj, eléggé kemény is. Az izom maga nem fáj, váll edzést is tudtam csinálni gond nélkül, csak az a rajta lévő megkeményedett rész fájogat. Mikor jobban, mikor kevésbé. Maszírozgatom, kenegetem, eszem a gyulladáscsökkentőt, jegelem, van hogy úgy kelek fel, hogy egyáltalán nem fáj, nem is érzem, csak ott van, van hogy aludni nem bírok tőle, annyira gáz..
Miért van az ott? Hogy lehetne eltűntetni?  :-\ Igazából az zavar eléggé, hogy meg van keményedve.. Be tud ez tokosodni..?! :o

2012. Július 14. - 18:45:25
Válasz #7133
Nem elérhető

dino



Ma van 10. napja, hogy a vállba kapott Wini be van gyulladva. (azóta nem megy vállba, nincs is semmi probléma)
Kérdésem az, hogy mit tudok tenni? A bal vállamon van egy pukli, ha nyomgatom fáj, eléggé kemény is. Az izom maga nem fáj, váll edzést is tudtam csinálni gond nélkül, csak az a rajta lévő megkeményedett rész fájogat. Mikor jobban, mikor kevésbé. Maszírozgatom, kenegetem, eszem a gyulladáscsökkentőt, jegelem, van hogy úgy kelek fel, hogy egyáltalán nem fáj, nem is érzem, csak ott van, van hogy aludni nem bírok tőle, annyira gáz..
Miért van az ott? Hogy lehetne eltűntetni?  :-\ Igazából az zavar eléggé, hogy meg van keményedve.. Be tud ez tokosodni..?! :o
az már betokosodott. jó vágást!  ;)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Július 14. - 19:36:42
Válasz #7134
Nem elérhető

okostojas



Ma van 10. napja, hogy a vállba kapott Wini be van gyulladva. (azóta nem megy vállba, nincs is semmi probléma)
Kérdésem az, hogy mit tudok tenni? A bal vállamon van egy pukli, ha nyomgatom fáj, eléggé kemény is. Az izom maga nem fáj, váll edzést is tudtam csinálni gond nélkül, csak az a rajta lévő megkeményedett rész fájogat. Mikor jobban, mikor kevésbé. Maszírozgatom, kenegetem, eszem a gyulladáscsökkentőt, jegelem, van hogy úgy kelek fel, hogy egyáltalán nem fáj, nem is érzem, csak ott van, van hogy aludni nem bírok tőle, annyira gáz..
Miért van az ott? Hogy lehetne eltűntetni?  :-\ Igazából az zavar eléggé, hogy meg van keményedve.. Be tud ez tokosodni..?! :o
az már betokosodott. jó vágást!  ;)

Hát ez nem hangzik valami jól.. De egy víz bázisú be tud így gyulladni, hogy vágni kell? (steril volt a beadás, fertőződés kizárva)
Azóta a többivel nem volt gond.. Rossz helyre mehetett?

2012. Július 15. - 02:59:08
Válasz #7135
Nem elérhető

dino



Ma van 10. napja, hogy a vállba kapott Wini be van gyulladva. (azóta nem megy vállba, nincs is semmi probléma)
Kérdésem az, hogy mit tudok tenni? A bal vállamon van egy pukli, ha nyomgatom fáj, eléggé kemény is. Az izom maga nem fáj, váll edzést is tudtam csinálni gond nélkül, csak az a rajta lévő megkeményedett rész fájogat. Mikor jobban, mikor kevésbé. Maszírozgatom, kenegetem, eszem a gyulladáscsökkentőt, jegelem, van hogy úgy kelek fel, hogy egyáltalán nem fáj, nem is érzem, csak ott van, van hogy aludni nem bírok tőle, annyira gáz..
Miért van az ott? Hogy lehetne eltűntetni?  :-\ Igazából az zavar eléggé, hogy meg van keményedve.. Be tud ez tokosodni..?! :o
az már betokosodott. jó vágást!  ;)

Hát ez nem hangzik valami jól.. De egy víz bázisú be tud így gyulladni, hogy vágni kell? (steril volt a beadás, fertőződés kizárva)
Azóta a többivel nem volt gond.. Rossz helyre mehetett?
winstrolról beszélünk, a vágások 90%-a emiatt van..
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Július 15. - 07:13:51
Válasz #7136
Nem elérhető

ninja14


Ma van 10. napja, hogy a vállba kapott Wini be van gyulladva. (azóta nem megy vállba, nincs is semmi probléma)
Kérdésem az, hogy mit tudok tenni? A bal vállamon van egy pukli, ha nyomgatom fáj, eléggé kemény is. Az izom maga nem fáj, váll edzést is tudtam csinálni gond nélkül, csak az a rajta lévő megkeményedett rész fájogat. Mikor jobban, mikor kevésbé. Maszírozgatom, kenegetem, eszem a gyulladáscsökkentőt, jegelem, van hogy úgy kelek fel, hogy egyáltalán nem fáj, nem is érzem, csak ott van, van hogy aludni nem bírok tőle, annyira gáz..
Miért van az ott? Hogy lehetne eltűntetni?  :-\ Igazából az zavar eléggé, hogy meg van keményedve.. Be tud ez tokosodni..?! :o
Milyen winid van?
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Július 15. - 11:44:35
Válasz #7137
Nem elérhető

nazso


Ma van 10. napja, hogy a vállba kapott Wini be van gyulladva. (azóta nem megy vállba, nincs is semmi probléma)
Kérdésem az, hogy mit tudok tenni? A bal vállamon van egy pukli, ha nyomgatom fáj, eléggé kemény is. Az izom maga nem fáj, váll edzést is tudtam csinálni gond nélkül, csak az a rajta lévő megkeményedett rész fájogat. Mikor jobban, mikor kevésbé. Maszírozgatom, kenegetem, eszem a gyulladáscsökkentőt, jegelem, van hogy úgy kelek fel, hogy egyáltalán nem fáj, nem is érzem, csak ott van, van hogy aludni nem bírok tőle, annyira gáz..
Miért van az ott? Hogy lehetne eltűntetni?  :-\ Igazából az zavar eléggé, hogy meg van keményedve.. Be tud ez tokosodni..?! :o
Próbáld jegelni hátha.

2012. Július 15. - 11:53:08
Válasz #7138
Nem elérhető

Maszat




Hát ez nem hangzik valami jól.. De egy víz bázisú be tud így gyulladni, hogy vágni kell? (steril volt a beadás, fertőződés kizárva)


Először is nincs olyan,h steril beadás. Leveszed a tűről a kupakot, és ott vége a sterilitásnak. De sokkal valószínűbb,h a winibe volt valami. A víz bázisú szteroidoknál sokkal nagyobb az esélye a baktériumok elszaporodásának. Ezért is szokták a benzil alkoholt az egekbe emelni vizeseknél. Ismerek olyat aki pont emiatt kapszulázza a stanozololt, mert nem laboratóriumi körülmények között lehetetlen sterilre csinálni.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Július 15. - 17:59:35
Válasz #7139
Nem elérhető

okostojas


Hm, akkor szerintem a héten megmutatom magam egy orvosnak, lesz ami lesz.. Ma megmaszíroztam az átlagosnál kicsit jobban, most még nagyobb, és még jobban fáj.. Nincs szerencsém!