2024. Május 08. - 21:08:53
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2499853 alkalommal)

0 Felhasználó és 39 vendég van a témában

2012. November 21. - 21:56:56
Válasz #7605
Nem elérhető

ninja14


A pénz az nagy Úr! :)
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. November 22. - 13:43:17
Válasz #7606
Nem elérhető

Maszat


Most gonosz leszek. Lee Priest 15-16 évesen.  ;D


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. November 22. - 13:45:37
Válasz #7607
Nem elérhető

dbr


köszi a tanácsokat. Hát igen a magyar sokkal jobb minőségü,meg megbízható, csak azért volt kérdéses mert a hyge.ből 3*annyi kijönne

A Hyge megszünt. De má' mikor!!!

Van 3 fajta Hyge ebből 2 jó, a 3 pedig kuka

2012. November 22. - 14:06:54
Válasz #7608
Nem elérhető

dbr


Kínai növit meg kb mindent hanyagoljatok ami onnan jön,mert tapasztalatból hallottam hogy a vámon MINDENT felnyitnak ami onnan jön és úgy ráülnek ezekre,hogy seggszagúak lesznek.

Énis úgy tudom hogy ami Kinábol jön mindent felnyitnak,szerintem a Fedex is

2012. November 22. - 14:07:41
Válasz #7609
Nem elérhető

dbr


Most gonosz leszek. Lee Priest 15-16 évesen.  ;D




15-16 ez szuper jó szárasz

2012. November 22. - 15:13:13
Válasz #7610
Nem elérhető

H. Laci


Én letérdeltem "annó" ezen a képen.....  :'( Egyszerűen felfoghatatlan kategória  ;D

2012. November 22. - 15:23:38
Válasz #7611
Nem elérhető

Maszat


Ő nem várt!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. November 22. - 15:25:28
Válasz #7612
Nem elérhető

H. Laci


Ő nem várt!  ;D
Nem várt, belevágott, bejött. Én inkább várok.  ;D Lee Priestből nem sok van.  :)

2012. November 22. - 20:33:29
Válasz #7613
Nem elérhető

papsszi


Most gonosz leszek. Lee Priest 15-16 évesen.  ;D




Én is gonosz leszek... 163 cm magas... Mekkora komplexusa lehetett :)

2012. November 22. - 20:33:29
Válasz #7614
Nem elérhető

hulk1000


****)hy! Valaki esetleg valami ghrp6 tapasztalattal rendelkezik? 25 hetes ciklust terveznék vele de semmi kitapasztalt véleményt nem találtam! Elöre is köszi
puding próbája az evés.

IGAZ TESS.... egy jóbarátom mondta h ö a második kúrába úgy adta mint az igf1 et és sokkal jobban fejlődött.... váll, bicó,tricó,mell  su 350 heti 2*1ml
mia véleményed...?

2012. November 23. - 23:13:05
Válasz #7615
Nem elérhető

kemi


Egyik fórumtag jóvoltából még nyáron kaptam kipróbálásra 4x100mg kamagrát (köszi neki ezúton is).
50mg.os adagokban használtam már 3x. Tök durván érezni, de fura, hogy ezzel nem élvezem annyira a dugást. Az első 10 perc okés, de utána nem hogy jobb, hanem inkább szarabb lesz. Ilyenkor már elmenni se nagyon tudok. Sőt, kb 35 perc után már annyira nem élvezem, hogy a merevedés sem az igazi már :O Kamagra nélkül viszont fasza. Ki tapasztalt ilyet? Elsősorban Maszattól kérdezem :D (amúgy nincs bennem semmi)

2012. November 24. - 00:05:52
Válasz #7616
Nem elérhető

Maszat


Egyik fórumtag jóvoltából még nyáron kaptam kipróbálásra 4x100mg kamagrát (köszi neki ezúton is).
50mg.os adagokban használtam már 3x. Tök durván érezni, de fura, hogy ezzel nem élvezem annyira a dugást. Az első 10 perc okés, de utána nem hogy jobb, hanem inkább szarabb lesz. Ilyenkor már elmenni se nagyon tudok. Sőt, kb 35 perc után már annyira nem élvezem, hogy a merevedés sem az igazi már :O Kamagra nélkül viszont fasza. Ki tapasztalt ilyet? Elsősorban Maszattól kérdezem :D (amúgy nincs bennem semmi)


Hát figyelj, Én inkább bulik után használtam kamagrát, amikor afterba, nem túlzok 2-3 órás dugások voltak, 2 napon keresztül kb napi 3x  ;D
Amikor az ember nem alszik 40-50órája akkor muszáj használni. Az afterdugás meg alapból kurvajó...  ;D

Volt,h vettem be új csaj miatt, de akkor valóban nem adja úgy. Fáj az ember feje utána, tiszta szar. Tényleg csak akkor használom, ha kell  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. November 24. - 00:41:43
Válasz #7617
Nem elérhető

kemi


Egyik fórumtag jóvoltából még nyáron kaptam kipróbálásra 4x100mg kamagrát (köszi neki ezúton is).
50mg.os adagokban használtam már 3x. Tök durván érezni, de fura, hogy ezzel nem élvezem annyira a dugást. Az első 10 perc okés, de utána nem hogy jobb, hanem inkább szarabb lesz. Ilyenkor már elmenni se nagyon tudok. Sőt, kb 35 perc után már annyira nem élvezem, hogy a merevedés sem az igazi már :O Kamagra nélkül viszont fasza. Ki tapasztalt ilyet? Elsősorban Maszattól kérdezem :D (amúgy nincs bennem semmi)


Hát figyelj, Én inkább bulik után használtam kamagrát, amikor afterba, nem túlzok 2-3 órás dugások voltak, 2 napon keresztül kb napi 3x  ;D
Amikor az ember nem alszik 40-50órája akkor muszáj használni. Az afterdugás meg alapból kurvajó...  ;D

Volt,h vettem be új csaj miatt, de akkor valóban nem adja úgy. Fáj az ember feje utána, tiszta szar. Tényleg csak akkor használom, ha kell  ;D


nekem a bevétel után 15 percel fáj már a fejem
a kérdés az volt, hogy dugás közben te se érzel sokat? :D érted? :D

2012. November 24. - 09:57:02
Válasz #7618
Nem elérhető

Maszat


Nekem nincs különbség. Sőt jobb. Még az egómnak is. Nagy nyársalás van olyankor  ;D ;D ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. November 24. - 16:09:06
Válasz #7619
Nem elérhető

Tóth Attila


Nekem is volt hasonló,ezek szerint másnál is!Fejfájás nálam nem játszott de nem volt olyan frankó mint tisztán!egy óra után meg már szinte untam vagy nem is tudom,h fogalmazzak!Kami nélkül viszont teljesen jó!izgalmasabb meg úgy faszább az egész!
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"