2024. Május 08. - 13:37:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2499630 alkalommal)

0 Felhasználó és 30 vendég van a témában

2013. Május 29. - 10:55:54
Válasz #8805
Nem elérhető

Fuji


Sziasztok
Tesztó propit használok, első kúra, heti 200 mg megy. Szerintetek 4 hónapig mehet ez? Utána persze hcg, zita.
Köszi
Minden masnap 100 mg az igy tuti jo lesz. De legalabb 300mg kell belolle hetente.
Szerintem.   :)
érdekes. nekem elég a heti 150-200.. (egy jó hobbi fazonhoz)  :-/-(-:
Eredkes,mert nekem min kell a 300mg hetente.
200 mg-ot szinte meg sem erzek, csak a csocsom bizsereg + jobban regeneralodom.
Ezek szerint nem vagyunk egyformak. ;)
és egy full hülyének, aki 14 hétig propit nyomna, mert a szomszéd macskája azt mondja, te tök felelősségteljesen személytelenül azt tanácsolod, hogy verje tele magát.  kezd kiábrándító lenni ez a szteroid topic. azthiszem én itt befejezem a témához való hozzászólogatást.
Szerintem tok szemelytelen itt minden beszelgetes, tisztelet a kivetelnek akik ismerik egymast szemelyesen.
Heti 300mg propival tenyleg jol televeri magat.
Te vagy itt amugy is a nagy guru! Szivesen meghalgatlak.
Arrol meg ne is beszeljunk ki tudja mennyi teszto van abban a propiban amit hasznal. Leirtram en mennyit toltam aminek volt is eredmenye.
De ha azt mondom toljon heti 1000 mg-t es betolja en vagyok a hulye? Nem hiszem.

2013. Május 29. - 23:11:44
Válasz #8806
Nem elérhető

Jozzy


Megpróbálok rövid,tömör lenni...2004-ben balesetem volt,katona voltam,és eltörött a gerincem,majd jött 1 év 24 óra fekvés,majd a lassú elhízás egészen két évvel ezelőttig...szerencsére felépültem,de a túlsúlyom miatt elmentem a gym-be,hogy "kigyúrjam" magam.Úgy döntöttem,bár lehet nem jól,hogy szteroiddal kicsit rápirítok a dologra.Eddig naponta volt 4 szilárd kajám,és 2-3 dupla adag syntha 6 protein ital,glutamin sr-el keverve,edzés közben glutamin sr,és peak bcaa-t fogyasztok,és még iss vitamin pack minden reggel...ja és vagy gaspari,vagy no xplode minden edzésnél,mert különben nem megy sajnos...tökéletes fájdalom csillapítók...és ehhez vettem most Stanozolol Rexobol-t,és Anavar Oxandralone-t,és majd a kúra utánra hcg-t.Ehhez a három termék használatához szeretnék kérni segítséget,mert nem akarok bajt magamnak.Előre is köszönöm a választ!

2013. Május 31. - 19:11:18
Válasz #8807
Nem elérhető

Maszat


Nekem ez az egész kibaszott szteroid törvény, sérti a személyes szabadság jogaimat! Kurva anyjukat a mocskos tetűládáknak!  >:D :-/-
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Május 31. - 19:29:01
Válasz #8808
Nem elérhető

dred


Nekem ez az egész kibaszott szteroid törvény, sérti a személyes szabadság jogaimat! Kurva anyjukat a mocskos tetűládáknak!  >:D :-/-
;D

2013. Június 02. - 12:18:17
Válasz #8809
Nem elérhető

NIKO85


Sziasztok!
Válaszotokat előre is köszönöm!
Segítségek szeretnék kérni én szeretnék stanazolol kúrát csinálni és érdekelne hogy ti melyik gyártó termékét javasolnátok megvételre esetleg egyéni tapasztalat alapján!

2013. Június 02. - 17:39:24
Válasz #8810
Nem elérhető

kemi


Sziasztok!
Válaszotokat előre is köszönöm!
Segítségek szeretnék kérni én szeretnék stanazolol kúrát csinálni és érdekelne hogy ti melyik gyártó termékét javasolnátok megvételre esetleg egyéni tapasztalat alapján!
jön a nyár 8D
én FDL-t

2013. Június 02. - 19:18:24
Válasz #8811
Nem elérhető

chexhon


Sziasztok!
Válaszotokat előre is köszönöm!
Segítségek szeretnék kérni én szeretnék stanazolol kúrát csinálni és érdekelne hogy ti melyik gyártó termékét javasolnátok megvételre esetleg egyéni tapasztalat alapján!

szemes genét toltam pár hete, az nekem jó volt. jelenleg FDL megy, azzal is teljesen elégedett vagyok. haverom la pharmát tol, abba tuti metil van.

2013. Június 02. - 20:04:58
Válasz #8812
Nem elérhető

Milo


Riceman

2013. Június 02. - 20:09:23
Válasz #8813
Nem elérhető

cpggyurma


valaki használt mostanában thai anabolt? mert ezelőtt 6 évvel mikor használtam még működött, de azóta sokat romlott a világ  :'(

egyébként én nem rég használtam szemes genesis stanát működött bár tuti nem volt benn 10mg, de viszont az alpha pharmás szemes rexobol szépen hozta amit kellett

2013. Június 03. - 21:52:30
Válasz #8814
Nem elérhető

Maszat


Az PÜ nem küldhető el a következőnek, mivel a postafiókja megtelt: 'K......k...'!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Június 04. - 12:10:32
Válasz #8815
Nem elérhető

kpnight


Sziasztok, túl vagyok az első FDL-es Enámon, egy tapasztaltabb személy szerint színre jó,de sűrűségre elég híg! Szerintetek létezik, hogy már ez is fake vagy szarjak a véleményére és használjam nyugodtan tovább?

2013. Június 04. - 13:01:42
Válasz #8816
Nem elérhető

eo2eo


Udv kedves hozzaertok. ***))

A velemenyetekre lennek kivancsi.

Lehetseges-e az, hogy az a dozis arimidexbol, ami passzolt nekem heti 500 t enantathoz, az mar sok legyen 400 t prophoz es 300 npphez?

Csak mert most vagyok tul a masodik hetemen, es a kezdeti raketakilovest kovetoen :D egy eros visszaeses kovetkezett, alacsony libido, alacsony energiaszint es fajo izuletek. Ezek alapjan egyertelmuen alacsony osztrogennel van dolgom, de hogy lehetseges ez, ha tiszta tesztoszteront tekintve ez a masodik kura meg tobbet tartalmaz mint az elso, es a hasznalt anti aromataz mennyisege meg ugyan akkora?

Most elvettem az arimidexet, kicsit jobban vagyok mar, az izuleteim nem fajnak, viszont kibaszott faradekony vagyok, az erom meg eltunt... Csak a tomegem novekedik, erdekes modon. :D

Koszi a figyelmet.

2013. Június 04. - 14:09:50
Válasz #8817
Nem elérhető

Milo


NPP,tren,deca,boldenon.. ezek mind elnyomják a libidót.  Növeld a tesztót vagy csökkencsd az NPP-t
Riceman

2013. Június 04. - 15:24:31
Válasz #8818
Nem elérhető

gabo01


NPP,tren,deca,boldenon.. ezek mind elnyomják a libidót.  Növeld a tesztót vagy csökkencsd az NPP-t

Akkor egy ismerősömre nehéz idők várnak!  ;D
Most fogja kezdeni a kúráját: Tri-Trenabol 150 + Boldebolin!
Mondtam neki, hogy tesztó nélkül ebből gáz lesz de nem hiszi el!  !+"%

2013. Június 04. - 15:25:27
Válasz #8819
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26