2024. Május 09. - 01:11:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2499934 alkalommal)

0 Felhasználó és 53 vendég van a témában

2013. December 03. - 09:59:50
Válasz #9495
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
A korábbi hsz-ok okoztak némi fejtörést ::) mindenkinek nagyon jó a bromo de elnyomja a hpt-t.Jó a dhea de tul.képpen az is egy prohormon.. szóval a kúra utáni egyébként is kiütött saját teszto termelést hogyan lehet úgy felhozni, hogy ne újabb gátlás legyen belőle...??
Ok akkor én egy ellenpélda vagyok, azóta jó a libidóm, nem nyomta el  @:-).


Már sokszor leírtam, hogy a tesztoszteron-termelés és a libidó két különböző dolog.

A másik pedig, mielőtt doncicco ismét elkezdi bevinni olvasókat a sűrű erdőbe, a DHEA nem prohormon, hanem a prohormon előanyaga, ami nagy különbség potenciálban.

A másik pedig, hogy a "6-bromo" egy bizonyos mértékig lehet csak hpta elnyomó, de nem igazán lehet tudni, mennyire. A másik érdekesség pedig, hogy milyen szinten nyomja el a tesztoszteron-termelést a 6-bromo, ami annyit jelent, hogy egy alacsony tesztoszteron szintű embernél még nem, egy közepes szintnél még nem, de a normál vagy annál magasabb szintnél már igen, mint például a proviron is ilyen tulajdonsággal bír. Ehhez kellenének például a kontrollált emberkísérletek, amik viszont valszeg nem lesznek.
És mivel nekem egy régebbi stana kúra után igen alacsony lehetett a termelésem, ezért segített is.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. December 03. - 10:03:54
Válasz #9496
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Annyit még az előző hozzászólásomhoz, hogy valszeg a termelésen is segített, mert utána a golyszlik is nőttek a kúra alatti mérethez képest.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. December 03. - 10:06:14
Válasz #9497
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Külföldi fórumokon 500mg enát ajánlanak kezdésnek, max valamilyen aromatázgátlóval(de általában ilyen dózisnál nem szokott kelleni). Ezért is csodálkozom picit, hogy teljesen kezdő emberek tolnak 3-4féle cuccot egyszerre(az itteni emberek jó része pedig bőszen bólogat ezekre, tisztelet a kivételnek), bár jobb esetben a 4 féle különböző cuccból jön össze nekik az 500mg tesztó, ebbe is van egy kicsi tesztó, meg abba is.  ****:))))))

Mondjuk én már szerencsére kiszálltam ebből az egész szarból, de valamiért még mindig jól esik felnézni ide és olvasni a kokszokról, hogy ki mint szedi, szúrja stb. Pedig egész biztos, hogy legközelebb max 38-40 évesen, TRT dózisban fog menni bármilyen AS. Addig meg nem kevés év van. :D

Mi a nandrolone TRT(terápiás) dózisa?  ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. December 03. - 10:09:09
Válasz #9498
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Külföldi fórumokon 500mg enát ajánlanak kezdésnek, max valamilyen aromatázgátlóval(de általában ilyen dózisnál nem szokott kelleni). Ezért is csodálkozom picit, hogy teljesen kezdő emberek tolnak 3-4féle cuccot egyszerre(az itteni emberek jó része pedig bőszen bólogat ezekre, tisztelet a kivételnek), bár jobb esetben a 4 féle különböző cuccból jön össze nekik az 500mg tesztó, ebbe is van egy kicsi tesztó, meg abba is.  ****:))))))

Mondjuk én már szerencsére kiszálltam ebből az egész szarból, de valamiért még mindig jól esik felnézni ide és olvasni a kokszokról, hogy ki mint szedi, szúrja stb. Pedig egész biztos, hogy legközelebb max 38-40 évesen, TRT dózisban fog menni bármilyen AS. Addig meg nem kevés év van. :D

Mi a nandrolone TRT(terápiás) dózisa?  ;D
Az már NRT lenne  :).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. December 03. - 10:27:36
Válasz #9499
Nem elérhető

Maszat


Okes,majd visszanezek neked 1 évnyi hozzászólást.



Ne! Inkább dobálózzál hülyeségekkel.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. December 03. - 10:37:27
Válasz #9500
Nem elérhető

Maszat


Doncicco, ne lohold bele magad annyira. Én is belestem régebben abba a hibába, hogy mindent szentírásnak, és merev szabálynak hittem. Jaj ha ezt nyomom ezért nem lesz jó, ha azt akkor elnyomja és édes istenem mi lesz a vége?!  Egy bizonyos szintű alapismeret kell, de úgyis a saját bőrödön fogod megtapasztalni. Sajnos ebben a coxolásban nem lehet mindent szentírásnak venni. Van akinél nincsenek ösztrogén problémák, van akinél vannak. Van akinél nem jön elő a depresszió és az ízületi fájdalom sima stana kúránál, van akinél igen. Van akinek elég napi 50mg proviron, van akinek nem. És van, hogy hamis ;D A legtöbb esetben nincsenek emberkísérletek akkora dózisokkal, mint amit egy testépítő használ, az anyagok kombinálásáról meg ne is beszéljünk. Szóval nyugodj le a picsába, úgyse Te irányítasz!  >:D ;D  ...és hogy megnyugtassalak, a levezetés meg a legnagyobb lutri  Łł=
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. December 03. - 13:41:07
Válasz #9501
Nem elérhető

Rebel


Ja igen, és az eszébe jutott már valakinek, hogy pl. stana (de más mellé is) szedjen omega-3-at? Amúgy az annyira alap kieg lenne, mint a fehérje. Nem.......fontosabb. Csak sokat ezzel nem foglalkoznak.



Omega 3-at 1,5-3g halolaj -at/ min 30%-os EFA tartalom / koksz nélkül is szedni kéne.Ha állati zsíron/ főleg baromfiés vaj/ és olíván vagy akkor elég.Ha főleg napraforgóolaj és margarin a zsírbevitel nagy része/ hagyományos reform???/akkor min.6g.

"...A testmozgás hiánya, az édességek egyszerű szénhidrátjai (ne egyél dextrózt!), és a kialakuló elhízás magas vérzsír szinttel társul, a testedzés és a halolaj viszont csökkenti a triglicerid értékeket, és az LDL-koleszterin értékeket. A halolaj omega-3 zsírsavai egy spanyolországi kísérlet tanúsága szerint kifejezetten bagatell mennyiségben is nyomnak a latba. Száztizenhét, hasonló vérzsír értékekkel bíró már a metabolikus szindróma stádiumába jutott személyt négy étrendi  csoportba soroltak. Ezek az étrendek, amelyek nagyjából azonos kalóriaértékkel bírtak a következők: 1. ) magas zsírtartalmú, ráadásul ez főleg telített zsírokból, 2. ) szintén magas, de javarészt egyszeresen telítetlen zsírokkal, 3.) komplex szénhidrátokat tartalmazó diéta, alacsony zsírbevitellel, 4.) végül ugyanez, de alig több, mint 1,2 g halolajjal kiegészítve naponta. A három hónapos kutatás végén az egyszeresen telítetlenekben zsírokra támaszkodó, valamint a szénhidrátdús, de csekély halolaj kiegészítéssel élők mutatták a legkedvezőbb vérzsír-értékeket.  A kísérlet egyik tanúsága, hogy mindössze napi 1.24 g halolaj hozzáadása lényegesen kedvezőbb triglicerid-értékeket eredményezett a metabolikus szindróma állapotában lévők esetében 9. A halolajban omega-3 zsírsavai, az eikozapentaénsav (EPA), és a dokozahexaénsav (DHA) élettani hatása drámaian fokozódik, ha több halolajat fogyasztunk. Jelentősebb mennyiségben növeli a zsírégető enzimek szintjét a szervezetben, fordítottan arányosan pedig csökkenti a zsírtárolás mértékét.

 

Delarue és munkatársai (1996) kimutatták, hogy mintegy 6 g/nap már jelentősen megváltoztatja a zsírok és a szénhidrátok anyagcseréjét. Hatására a szervezet több cukrot éget, és kevesebbet tárol. Ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy az inzulin a zsírsejtekhez kevesebb cukrot szállít, éheztetve ilyen módon azokat és helyette szívesebben táplálja az izmok glikogén készleteit......."



Read more
: http://amatorsulyemelokoldala.hupont.hu/77/maradj-ehes-ll-resz#ixzz2mPnP1pAu

2013. December 03. - 14:31:34
Válasz #9502
Nem elérhető

Maszat


Ha jól emlékszem a legutolsó laboromnál kb a fele volt a trigliceridem, a határérték alsó szintjének.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. December 03. - 15:25:08
Válasz #9503
Nem elérhető

Rebel


Ha jól emlékszem a legutolsó laboromnál kb a fele volt a trigliceridem, a határérték alsó szintjének.

Doki mit mondott???
Megmaradsz? ;D

2013. December 03. - 15:31:16
Válasz #9504
Nem elérhető

Maszat


Ha jól emlékszem a legutolsó laboromnál kb a fele volt a trigliceridem, a határérték alsó szintjének.

Doki mit mondott???
Megmaradsz? ;D

Azt mondta kitűnő a laborom. Kúra után voltam 1-2 héttel.  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. December 03. - 15:31:27
Válasz #9505
Nem elérhető

Rebel


Nem teljesen, mert jóval korábban már itt olvastuk, hogy a jó libidó nem egyenlő a szükséges mértékű tesztó termeléssel.Mellesleg a stana is erős gátló hatású a hpt tekintetében (ezt is itt olvastam ;D).

Messze nem annyira elnyomó, mint a tesztoszteron maga.
Pár éve úgy le lettem itt oltva mert a stanát csak novedex xt -vel szedtem...Aztán hozzácsaptam egy kis törökmézet/primo/ és ízlett.Jött az oltás:Mi az,hogy nem akarok tesztót mellé???
Mondjuk nem bántam meg ,mert az akkori Testolic-os propival az életem legjobb edzéseit nyomtam.

2013. December 03. - 15:33:09
Válasz #9506
Nem elérhető

Maszat


Nem teljesen, mert jóval korábban már itt olvastuk, hogy a jó libidó nem egyenlő a szükséges mértékű tesztó termeléssel.Mellesleg a stana is erős gátló hatású a hpt tekintetében (ezt is itt olvastam ;D).

Messze nem annyira elnyomó, mint a tesztoszteron maga.
Pár éve úgy le lettem itt oltva mert a stanát csak novedex xt -vel szedtem...Mi az,hogy nem akarok tesztót mellé???
Mondjuk nem bántam meg ,mert az akkori Testolic-os propival az életem legjobb edzéseit nyomtam.

Ha valaki csak sima stanát nyom, napi 50mg provriron azért kell hozzá. Egyrészt a libidó miatt, másrészt az androgén hiány okozta depresszió elkerülése végett. Utána mehet kis nolvadex HPTA miatt. De valóban jobb mellé egy kis teszto ;D   ÓÓóóó a régi Testolic  <3!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. December 04. - 21:07:26
Válasz #9507
Nem elérhető

gabo01


Ha jól emlékszem a legutolsó laboromnál kb a fele volt a trigliceridem, a határérték alsó szintjének.
Az enyém sajnos nem ennyire jó! 1,8 a max. az enyém 2,06 volt! Meg is fogom emelni a halolaj bevitelemet!  @:-) ;D

2013. December 06. - 13:04:36
Válasz #9508
Nem elérhető

doncicco


Doncicco, ne lohold bele magad annyira. Én is belestem régebben abba a hibába, hogy mindent szentírásnak, és merev szabálynak hittem. Jaj ha ezt nyomom ezért nem lesz jó, ha azt akkor elnyomja és édes istenem mi lesz a vége?!  Egy bizonyos szintű alapismeret kell, de úgyis a saját bőrödön fogod megtapasztalni. Sajnos ebben a coxolásban nem lehet mindent szentírásnak venni. Van akinél nincsenek ösztrogén problémák, van akinél vannak. Van akinél nem jön elő a depresszió és az ízületi fájdalom sima stana kúránál, van akinél igen. Van akinek elég napi 50mg proviron, van akinek nem. És van, hogy hamis ;D A legtöbb esetben nincsenek emberkísérletek akkora dózisokkal, mint amit egy testépítő használ, az anyagok kombinálásáról meg ne is beszéljünk. Szóval nyugodj le a picsába, úgyse Te irányítasz!  >:D ;D  ...és hogy megnyugtassalak, a levezetés meg a legnagyobb lutri  Łł=

Megnyugtattál ;Degyébként minden rendben és nem volt nagy törés..a bromot pctvel, daa-val máskor is használni fogom!

2013. December 06. - 15:09:57
Válasz #9509
Nem elérhető

Maszat


A törés mindig az üres időszakban jön. A mértéke egyenesen arányos a kúra eredményével. Lassan vagy gyorsan, de mindig eljön. Nem amikor a bromo meg a daa megy, hanem utána kicsivel. Egyszerűen a többlet hormonnal megszerzett izmot nem lehet megtartani a többlet hormon nélkül. Előbb utóbb a tömeg elvész, a fazon elpuhul. A szteroiddal szerzett izom egy átmeneti állapot, amiből hosszútávon semmi nem marad. Semmi! Maximum egy kis izommemória, ami abban nyilvánul meg, ha majd megint koxolsz, akkor hamarabb formába jössz.  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26