2024. Május 08. - 18:30:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2499796 alkalommal)

0 Felhasználó és 37 vendég van a témában

2018. Április 05. - 09:19:01
Válasz #10860
Nem elérhető

G


Sziasztok!

A véleményetekre lennék kíváncsi, úgy általánosságban az itthon preferált kezdő kúrás, szolid mennyiségű szerekkel kapcsolatban, hogy miért ilyen nagy az eltérés ezen anyagok megítélésében a hazai és nemzetközi fórumokon?

.
.
.

Szia !

Szerintem ezek főleg egyén függők is, kire mi hogy hat mennyire szupresszív neki stb. Azért abban szerintem egyet érthetünk hogy a cuccolok többsége itthon még mindig a "veszek danat és jó nagy leszek, szuszta+deca, deca+wini " szinten van. Minden országnak megvannak a saját szteroid szokásaik Thaiföldön a methyl tesztó megy orrba-szájba pl.

"oral only" kúrának is van értelme szerintem férfiaknál bár inkább csak rövid ideig 2-4 hét mondjuk nyaralásra vagy valahova jobban kinézni persze ezt nem arra értem hogy zsírdisznó vagy és akkor, csak egy kis extra keménység, szárazság mondjuk
elsőre szerintem egy TRT dózis 200-300 mg bőven elég persze ezek minőségi cuccban értendő a tesztó vagy bent van a szervezetedben vagy nincs az észter annyira nem eget rengető (amúgy az enantátot vagy a cypi-t se ártana min heti két részben beadni)
ha több szert használsz együtt hosszabb ideig 4+ hét akkor egy alap tesztó akár TRT dózis nem ártana mindenképpen mivel ez a tested alapvető nemi hormonja ebből lesz DHT, ösztrogén, stb szóval ezért is van a tesztó nélkül nem kezdünk kúrát dolog

Megint csak azt tudom mondani hogy egyén függő van akinek az oxatól és/vagy winitől semmi baja nem lesz valakinek full lelövi a tesztó termelését vagy kúra közben libidó gondok lesznek pl
(Amúgy szerintem első sorban itthon azért fogadják el a wini+oxa meg hasonló kúrákat mert egyszerűen beszariak az emberek és nem merik beszúrni vagy max heti injekciót kibírnak amit haver,ismerős, szomszéd bead. )

Ha bármilyen progeszteron származékot használsz nandrolon, tren az azonnal lelövi a saját termelésed szóval ott egy alap tesztó szerintem egyértelmű kell hogy legyen

Ha a leírt kúrán gondolkodsz oxa+wini+primo először is megkérdezném hogy milyen célból akarnád használni, ez a három anyag itthon kb a legkevésbé eredeti (mondjuk a turinabol,halotestin, primo acetát az igazi fehér holló) szóval elég necces lenne, de tegyük fel hogy eredeti akkor azt mondanám hogy oxa+wini ok ilyen dózisban, primo min 4-600 mg és szerintem mivel amúgy is szúrnál dobj mellé 1ml tesztót mindenképpen és akkor már megvan nemhogy az normál hanem az a fölötti  tesztó szint ami ugye a tested alapvető nemi hormonja...

Fontos mondások, amiket írtál. 
A tesztó base valami, amire egyre jobban hajlok, de nem csak az ésszerűség miatt. A kezdeti winnys bohóckodások már nem maradnának büntetlenek, porckorongsérvvel műtöttek és pl nekem valószínűleg már nem opció a stanazolol, mert nem csak a könyök vagy térd ízületeket dehidratálja.

Elvileg pont a csúcson vagyok 31 évvel és érdekel is, hogy most mit mutat a vérképem hormonálisan. Ha kiderül, hogy átlag feletti akkor elengedem még pár évre a dolgot. Valahol tanácsnak adták egy kérdezőnek, hogy nézzen meg egy Animal M-stacket, hátha jól fogja érezni magát tőle :) lehet rápróbálok. Most még Albuterol kipróbálása ami izgatja a fantáziám a nyári diétára.

Nem hazai beszerzésben gondolkodok, de ötleteket se írnék, hogy mit és honnan.
A cél az forma élesítés, max 2-3 kg plusz de még 110 alatt maradva lepucolva víztelenítve. Ha persze később tesztó lesz a dologban akkor ez elmehet 114-ig. Két méteresen az még esztétikus és ruhát is kapok rá.

Talán másoknak nem ennyire megterhelő, de úgy találtam, hogy 100kg felett élni is tudni kell egy testben, nem csak összehozni :)

Szerintem a növényi tesztó fokozóknak nagy átlagban csak 35-40 éves kor felett vagy kúra után van értelme, amúgy meg én azt mondanám hogy lehet szedni kis mennyiségű aromasint (12,5 mg minden másnap) meg kis mennyiségű nolvát (10 mg/nap) és ez tényleg segíthet a tesztó fokozásban. De egy próbát megérhet az M-stack.
Halodrol meg ha a régi original halodrolra gondolunk akkor az egy prohormon volt ami nevében volt "csak" prohormon ezek mind dizájner szteroidok voltak...
Ha diéta akkor inkább clenbuterol szerintem.
A kilókkal szerintem nem érdemes foglalkozni sokan vannak akik azt mondják hogy jaj diétában ez meg az alá nem akarok menni aztán pont az olyan embereknek kéne még -5-10 kg szóval ebben majd a tükör segít .

2018. Április 05. - 13:57:49
Válasz #10861
Nem elérhető

nagyfeju


Köszi az informaciot akkor még megnézetem amiket irtal hátha..... ;-oo-; Ha pedig minden rendben akkor pedig elgondolkodtató amit írtál 😁

2018. Április 07. - 21:25:32
Válasz #10862
Nem elérhető

Kamagraking


Sziasztok

Első kúra előtt mindenképpen javallott egy hormonszint mérés ugye?Ezt hogy szoktátok int?zni? Magán egészségügyi központ, vagy akár kérhető beutaló a vizsgálatra?

Steroidszűz referenciaérték aranyat ér,most lehet,hogy azt hiszed felesleges,de ha komolyan és hosszútávon gondolod ezt a "sportot" később hasznát veszed majd.
TB támogatásra csak endokrinológus szakorvos rendelheti,de privát alapon fizetés ellenében megcsinálják.
(~ 10k Huf a legszükségesebb vizsgálatok)
Én úgy szoktam,hogy kérek a háziorvosomtól egy "nagyrutint" (teljes vérkép+vizelet vizsgálat) és akkor egyuttal megcsináltatom ami engem érdekel,így egy szúrással megvan az egész.
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2018. Április 07. - 21:28:18
Válasz #10863
Nem elérhető

Kamagraking


Kamagraking

TNE gyulladt neked vagy ?post injection pain? volt utána?

beadáskor csípett/mart a phenoltól,de mivel olajos volt a PIP elhanyagolható volt
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2018. Április 07. - 21:31:06
Válasz #10864
Nem elérhető

Kamagraking


Sziasztok!
 
Van valakinek tapasztalata trenbolon szuszpenzióval és methyl trenbolonnal ? Főleg edzés előtte használat terén.

Van.
Tren susp edzés előtt adva nem volt rossz erőben és agresszióban,de a hozzáadott phenoltól büdös voltam,és csípett beadáskor
Methyltrent egy ismerősöm használta kúraszerűen,de abbahagyta pár hét után mert elment az étvágya tőle és levert volt mindíg.

Nekem ami nagyon bevált edzés előtt az a tne-drol vagy tne -winni kombó vidám voltam,energikus és úgy bedurrantam,hogy majdn leszakadt az éppen edzett izom :)

Köszi a választ!
Igazából most főleg a tren és test szuszpenzión (50-50 mg) gondolkodok főleg edzés előtt max heti 2-3 alkalommal.
Eddig ami ment az néha danabol meg igf-1 des meg valamilyen pd5- inhibitor és már az is brutális bedurranást hozott.

Nem lesz az a duo rossz,de azt meg kell hagyni,hogy a trenbolone-t meg kell tanulni "kezelni" :)
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2018. Április 07. - 21:49:56
Válasz #10865
Nem elérhető

Kamagraking


Hello

Igazad van , nem szükséges így hogy nem előzte meg kúra. Többek javaslatára valoszínüleg Test Prop. lesz , a gyorsabb és kontrolálhatobb hatása miatt. Természetesen utánanéztem a beadás helyének , módjának stb de nincs ebben rutinom . Ti elsőre is inkább az injekciós módot ajánljátok , vagy érdemes tablettás formát választani elsőre, hogy az ember egyáltalán szerezzen egy kis tapasztalatot a hatásmechanizmusból?

Érdekes dolog ez az"első kúra"mizéria.Erre annyit tudok mondani,hogy ezelőtt 25 évvel az emberek 90%-a methandrostenolonnal (Naposim,Nerobol) kezdte szteroidos pályafutását és testalkattól függően elég szép eredményeket értek el.

Manapság azt mondják érdemes testo propival kezdeni,mert -ahogy te is írod- gyorsabb és kontrolálhatóbb a hatása.Azért ez nem egészen így van mert a propionathoz kell tapasztalat,eleve egy szövetírritáló észter ami ráadásul heti több szúrást igényel a "viszonylagosan" egyenletes hormonszint eléréséhez.Pár heti 3-4 injekció után eleged lesz,azt garantálom ;)

Szerintem jobb ötlet heti 2x250mg testo ena 10 hétig ami nem gyullad,és sokkal egyenletesebb szintet produkál ;)
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2018. Április 07. - 21:52:08
Válasz #10866
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok

Első kúra előtt mindenképpen javallott egy hormonszint mérés ugye?Ezt hogy szoktátok int?zni? Magán egészségügyi központ, vagy akár kérhető beutaló a vizsgálatra?

Steroidszűz referenciaérték aranyat ér,most lehet,hogy azt hiszed felesleges,de ha komolyan és hosszútávon gondolod ezt a "sportot" később hasznát veszed majd.
TB támogatásra csak endokrinológus szakorvos rendelheti,de privát alapon fizetés ellenében megcsinálják.
(~ 10k Huf a legszükségesebb vizsgálatok)
Én úgy szoktam,hogy kérek a háziorvosomtól egy "nagyrutint" (teljes vérkép+vizelet vizsgálat) és akkor egyuttal megcsináltatom ami engem érdekel,így egy szúrással megvan az egész.
Én is hasonlóan járok el. Teljes vérvételre kérek beutalót háziorvostól. Mielőtt bemegyek a vérvételre és adják a kémcsövet megkérem hogy vegyenek le még egyel, mert szeretnék tesztoszteront szintet is nézetni, és így megoldom egy helyen a kettőt,  mert felénk azt másik laborba csinálják, és ha ott veszik le a vért akkor az 1500Ft. És így csak átsétálok , oda adom, és mondom miket szeretnék nézetni, aztán kifizetem a kért dolgokat, utána kiküldik az eredményt e-mailre :)

2018. Április 07. - 22:12:36
Válasz #10867
Nem elérhető

Kamagraking


Sziasztok

Első kúra előtt mindenképpen javallott egy hormonszint mérés ugye?Ezt hogy szoktátok int?zni? Magán egészségügyi központ, vagy akár kérhető beutaló a vizsgálatra?

Steroidszűz referenciaérték aranyat ér,most lehet,hogy azt hiszed felesleges,de ha komolyan és hosszútávon gondolod ezt a "sportot" később hasznát veszed majd.
TB támogatásra csak endokrinológus szakorvos rendelheti,de privát alapon fizetés ellenében megcsinálják.
(~ 10k Huf a legszükségesebb vizsgálatok)
Én úgy szoktam,hogy kérek a háziorvosomtól egy "nagyrutint" (teljes vérkép+vizelet vizsgálat) és akkor egyuttal megcsináltatom ami engem érdekel,így egy szúrással megvan az egész.
Én is hasonlóan járok el. Teljes vérvételre kérek beutalót háziorvostól. Mielőtt bemegyek a vérvételre és adják a kémcsövet megkérem hogy vegyenek le még egyel, mert szeretnék tesztoszteront szintet is nézetni, és így megoldom egy helyen a kettőt,  mert felénk azt másik laborba csinálják, és ha ott veszik le a vért akkor az 1500Ft. És így csak átsétálok , oda adom, és mondom miket szeretnék nézetni, aztán kifizetem a kért dolgokat, utána kiküldik az eredményt e-mailre :)
Ennyi.
Bejelölöd a papíron ami érdekel,kifizeted,megkapod az eredményt.Aki erre nem képes időt és pénzt szentelni arra nem tudok mit mondani...A saját tested ismered meg ezáltal.Megéri.
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2018. Április 09. - 20:03:00
Válasz #10868
Nem elérhető

Blueeyed


Köszönöm a válaszokat! 😎 Akkor mindenek előtt egy teljes vérképpel indítok. Hozzateszem nem tudom biztosra,  hogy rendesen el is tudok majd rajta indulni.

2018. Április 10. - 11:04:29
Válasz #10869
Nem elérhető

guzzi


Szevasztok srácok!
Sustanon most melyik gyártótól érdemesebb, vélemény valakinek ezekkel kapcsolatosan van?

Modják a Master Elite, Vermodje ezekről tud valaki infót?

2018. Április 10. - 22:37:12
Válasz #10870
Nem elérhető

BlooseQ


Sis Sustanon: https://anaboliclab.com/lab-results/brand-name/sis-laboratories/sis-laboratories-sustanon-250-lab-test-results-2018-03-27/

Vagy meg balkan Sustamed de az kicsit gyulladhat sajnos

Vermodje régi gyártó szuris winije jo de a leulepedesbol latszik hogy aluldozisolt mint a sz*r ez a tobbi termékekre is igaz, régen meg elment, de ebből is a kódos Vermodje.org-os ami működik, anelkuli az szóra se érdemes...
Master meg ilyen szlovák gyártó ezekben nem bízom a minőség nem konzisztens bár a susta mint teszto alap dolog de gyullados a masternel igaz van benne azért mert verszintet emeli de hogy az 4 észter megvan-e na abban nem lennék biztos olcsóbb egy propi+enat belevágni őszintén...

Magánvéleményt hallhattal!

Üdv

2018. Április 11. - 12:15:35
Válasz #10871
Nem elérhető

guzzi


Köszi az előttem írónak!
Az Elite Pharm Susija milyen van belőle 250mg/ml, és 300mg/ml ezek milyenek tud róluk valaki valamit? Ezeket most nagyon sztárolják.

2018. Április 11. - 14:31:38
Válasz #10872
Nem elérhető

late145


Sis Sustanon: https://anaboliclab.com/lab-results/brand-name/sis-laboratories/sis-laboratories-sustanon-250-lab-test-results-2018-03-27/

Vagy meg balkan Sustamed de az kicsit gyulladhat sajnos

Vermodje régi gyártó szuris winije jo de a leulepedesbol latszik hogy aluldozisolt mint a sz*r ez a tobbi termékekre is igaz, régen meg elment, de ebből is a kódos Vermodje.org-os ami működik, anelkuli az szóra se érdemes...
Master meg ilyen szlovák gyártó ezekben nem bízom a minőség nem konzisztens bár a susta mint teszto alap dolog de gyullados a masternel igaz van benne azért mert verszintet emeli de hogy az 4 észter megvan-e na abban nem lennék biztos olcsóbb egy propi+enat belevágni őszintén...

Magánvéleményt hallhattal!

Üdv

Miből látszik hogy aluldozisolt ? Fejtsd már ki kérlek.

2018. Április 11. - 16:02:08
Válasz #10873
Nem elérhető

BlooseQ


Ha a Winstrol-ra gondolsz az onnan hogy mivel vízbázis így ha allva hagyod és nem mozgatod, akkor kiválik belőle a hatoanyag és leulepszik az aljára és onnan lehet látni hogy mennyi van benne na most ez így magaban nem mond semmit, de aki használt mar bevizsgaltatott wini-t az tudja hogy abban mennyi volt és hogy az ulepedesnel mennyi volt benne a másikhoz képest.
Annyi jo a winiben tuti hogy mivel így kiválik legalább azt latod ha meg életedben nem lattal jo winit akkor is hogy legalább van benne hatoanyag olajosnal ezt ha teszto akkor vervetellel tudod megmondani, ha meg más hatoanyag akkor ugy hogy ismered a tested reakcióját arra az anyagra illetve hasznaltal belőle olyat amiben kb 90%-osan minimum annyi volt amennyit rairtak és tudsz viszonyitani kb ennyi a lényeg

2018. Április 12. - 10:41:12
Válasz #10874
Nem elérhető

late145


Winire gondotlam. Köszi.