2024. Május 08. - 16:15:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2499734 alkalommal)

0 Felhasználó és 38 vendég van a témában

2021. Február 08. - 08:58:54
Válasz #11895
Nem elérhető

Gyuf


G!

Esküszöm egy könyvet is kiadhatnál, mert iszonyatos mekkora tudás van benned ezek terén  ;D
Öröm olvasni , amiket írogatsz ide  @:-)
 köszönöm :)

Köszönöm, igazán jól esik, amúgy ez olyan ha valaki rá szánja az időt akkor sokat tud tanulni, mondjuk ez azzal jár az én esetemben hogy pl rákattantam valamire és tegnap éjfélkor még neurobiológiáról szóló podcast-et hallgattam :D
Meg azért nem vagyok olyan öreg de régen semmiről semmi infó nem volt gimi végén lett a net bekötve nálunk :D és a GYM magazinban volt egy-egy oldal szteroid ismertető meg a X-files olyan volt mint valami szent grál aztán amikor haverom első kúrája volt 18-19 évesen mennyire sz@rt rá meg nem is tudta az aki eladta neki a cuccot hogy mit kell csinálni amikor ki jött egy mellékhatás akkor voltam úgy hogy ok akkor ne kelljen senkire számítani és magam járok utána.
Meg van egy mondásom amin haverom szokott nevetni de szerintem nagyon így van főleg ebben a sportban hogy "Én vagyok dr Frankenstein és én vagyok a szörnye is"
Meg igazából csomó f@szságot kipróbáltam magamon néha volt egy kis bajom néha nem ez ilyen játék volt most már azért is fordultam inkább az egészségesebb dolgok felé meg hogyan is lehetnék sokáig egészségesek.
Szóval nem azért mondom néha hogy nem kell 10-20 IU növi mert nem akarom hogy valaki tudja a nagy titkot és ne legyen izmos hanem mert tudom hogy nekem pl a fejem nőtt fél-egy méretet basebalsapkában meg az összes bölcsesség fogam ki kellet műteni meg a reggeli vércukromra azt mondta az orvos hogy ez 2-es típusú diabétesz már mert hónapokig 10-15 egység  növiket nyomtam meg olyan vese kreatinin értékem volt amire az orvos szintén azt mondta hogy ez kb 4-es stádiumú vese elégtelenségnek számít :D
Basszus azért te is végig mentél jó pár dolgon. Nem is csoda, hogy azért ennyi mindennek utána olvastál, és hogy ennyire képbe vagy mindennel.
A mondásod baromi igaz, és tetszik :D
Én viszont egy dolgot szeretnék kérni, ha időd engedi.
hcg, megoldása bac.vízzel, és heti beadása kúra közben inzulinos tollal hogyan kell "összerakni", tárolni, és a legkényelmesebben beadni
Eddig sose volt kúra közben hcg adagolásom, mindig csak a levezetésnél, de mivel ahogy beszéltük próbálok magamon kisérletezni magasabb tesztóval, úgy érzem biztos hogy fog kelleni.
Provit lassan megjön azt is elkezdem majd 3-4essével és az l carnitin ahogy írtad 4-5g/nap tesztó most jelenleg 900szusz 400 boldi, és megyek feljebb a héten, egyszer csak lesz valami
vagy bírom vagy nem, hálistennek nekem sose jelentkeztek mellékhatások
vérnomyásom jelenleg 135/70  egyedül a pulzus számom geci sok mindig , most pl 96
és hát azért 3 hete már megy a cucc




2021. Február 08. - 12:43:46
Válasz #11896
Nem elérhető

EDR


G - köszi szépen a sok infót!!!!

Rebel: nálunk (Románia) még kapható a Gaspari Novedex XT. Amerikai oldalon is megtaláltam és úgy jelenik meg, hogy rendelhető..

2021. Február 08. - 12:49:27
Válasz #11897
Nem elérhető

G


"Az ATD tényleg jó (nem véletlenül lett dopping listás :D ) bár az egy AI igazából."

Utóbbi 20 év legígéretesebb kiegje.Jó lenne valódi,megbízhatót beszerezni.Tudsz ilyent?Köszi.

Én a Brawn Nutrition - ATD -jét használtam még egy kicsi belőle a doboz alján is talán szerintem teljesen jó minőségű.

2021. Február 08. - 12:52:56
Válasz #11898
Nem elérhető

G


G - köszi szépen a sok infót!!!!

Rebel: nálunk (Románia) még kapható a Gaspari Novedex XT. Amerikai oldalon is megtaláltam és úgy jelenik meg, hogy rendelhető..

Abban biztos hogy nem lesz ATD amúgy gaspari, blackstone akik régen még csináltak határvonalas cuccokat ma már akkora gyártók lettek hogy semmit nem kockáztatnak.

2021. Február 09. - 08:07:57
Válasz #11899
Nem elérhető

Yeeep


G - köszi szépen a sok infót!!!!

Rebel: nálunk (Románia) még kapható a Gaspari Novedex XT. Amerikai oldalon is megtaláltam és úgy jelenik meg, hogy rendelhető..

Abban biztos hogy nem lesz ATD amúgy gaspari, blackstone akik régen még csináltak határvonalas cuccokat ma már akkora gyártók lettek hogy semmit nem kockáztatnak.

Sziasztok kérhetnék felvilágosítást hogy mi az ADT ?

2021. Február 09. - 10:21:01
Válasz #11900
Nem elérhető

EDR


G - köszi szépen a sok infót!!!!

Rebel: nálunk (Románia) még kapható a Gaspari Novedex XT. Amerikai oldalon is megtaláltam és úgy jelenik meg, hogy rendelhető..

Abban biztos hogy nem lesz ATD amúgy gaspari, blackstone akik régen még csináltak határvonalas cuccokat ma már akkora gyártók lettek hogy semmit nem kockáztatnak.


Most akartam beírni, hogy ebben mégis ATD van, lefényképeztem, feltöltés előtt megnéztem, és a fenébe is ... NEM az van benne! Ez Arimistane! Fuck! Nekem meg van vagy 5 dobozom  belőle, mert gondoltam veszek míg lehet kapni!

Valamit kell szedjek a koncentrálóképesség növelésére ... :)

Mondjuk ez akkor is hatásos nálam, és végül is úgy tudom ez is egy AI, csak gyengébb. Meg az ATD-nek mintha itt a fórumon írtak volna más jó hatásokat is  (kúra közben javasolták, hogy valamiféleképp meggátolja a saját tesztótermelés leállását ...)

Viszont a másik két hatóanyagra hiába keresek rá, nem találok semmi értékelhetőt - kicsit bullshit szaga van a dolognak, mert az elnevezése (a másik két összetevőnek) hasonlít az ATD-re ... remélem nem csak azért írták rá, hogy az ilyen "figyelmes" vevőket mint én megtévesszék.

Valaki esetleg tudja mi a másik két cucc? Google csak hasonló elnevezéseket dob ki, erre a kettőre semmit  ..

2021. Február 09. - 12:24:41
Válasz #11901
Nem elérhető

G


G - köszi szépen a sok infót!!!!

Rebel: nálunk (Románia) még kapható a Gaspari Novedex XT. Amerikai oldalon is megtaláltam és úgy jelenik meg, hogy rendelhető..

Abban biztos hogy nem lesz ATD amúgy gaspari, blackstone akik régen még csináltak határvonalas cuccokat ma már akkora gyártók lettek hogy semmit nem kockáztatnak.


Most akartam beírni, hogy ebben mégis ATD van, lefényképeztem, feltöltés előtt megnéztem, és a fenébe is ... NEM az van benne! Ez Arimistane! Fuck! Nekem meg van vagy 5 dobozom  belőle, mert gondoltam veszek míg lehet kapni!

Valamit kell szedjek a koncentrálóképesség növelésére ... :)

Mondjuk ez akkor is hatásos nálam, és végül is úgy tudom ez is egy AI, csak gyengébb. Meg az ATD-nek mintha itt a fórumon írtak volna más jó hatásokat is  (kúra közben javasolták, hogy valamiféleképp meggátolja a saját tesztótermelés leállását ...)

Viszont a másik két hatóanyagra hiába keresek rá, nem találok semmi értékelhetőt - kicsit bullshit szaga van a dolognak, mert az elnevezése (a másik két összetevőnek) hasonlít az ATD-re ... remélem nem csak azért írták rá, hogy az ilyen "figyelmes" vevőket mint én megtévesszék.

Valaki esetleg tudja mi a másik két cucc? Google csak hasonló elnevezéseket dob ki, erre a kettőre semmit  ..

Gyors rákeresés az első kettő valami Androstenedione -on származék lehet azaz nagyjából fancy néven a DHEA vagy kb ehhez lehet közel amúgy az  arimistane is egy jó AI csak a gyengébb végéről amit "átlag" tápkiegekben még lehet kapni, a sorrend arimistane-->6-bromo-->ATD erősség szerint tapasztalatom alapján.

2021. Február 09. - 12:30:07
Válasz #11902
Nem elérhető

G


G - köszi szépen a sok infót!!!!

Rebel: nálunk (Románia) még kapható a Gaspari Novedex XT. Amerikai oldalon is megtaláltam és úgy jelenik meg, hogy rendelhető..

Abban biztos hogy nem lesz ATD amúgy gaspari, blackstone akik régen még csináltak határvonalas cuccokat ma már akkora gyártók lettek hogy semmit nem kockáztatnak.

Sziasztok kérhetnék felvilágosítást hogy mi az ADT ?

Gyakorlatilag egy aromatáz inhibítor amit még a legális tápkiegekbe raktak régen amikor még lehetett prohormononkat kapni átlag boltban azóta csak a szürke zónás gyártók használják már. Amúgy egy tényleg jó kis valóban hatékony AI szerintem gyógyszer szintű AI-hoz az exemastane (Aromasin)-hez hasonló erősségű.

2021. Február 09. - 12:54:51
Válasz #11903
Nem elérhető

EDR


Fusion supplements-es ATD-t próbáltam eddig csak, mondjuk a márkáról itt nem a legjobb visszajelzéseket írták páran.
Kicsit száradtam tőle, és valami brutális levertség, rosszkedv jött, libidót is leverte ... most ez vagy azt jelenti, hogy más volt benne, (kitudjami), vagy azt hogy igenis ATD mert ha jól olvastam a túl alacsony ösztrogén is okoz ilyeneket.

Amúgy ha a két cucc a Novedex-ben valami DHEA származék, akkor az fasza, mert amúgy is azt akartam most kipróbálni, napi kb. 100mg DHEA + valami AI (ATD-t akartam, akkor marad az Arimistane ha már van belőle itthon)

Persze úgy lenne az igazi, hogy vérvizsgálat, de nálunk eléggé drágák ezek a hormonszint vizsgálatok, és ugye kellene egy előtte, és közben is vagy kettő, hogy az adagolást belőjem, no meg persze a végén se ártana ... persze ha egyszer komolyabb cuccokra adom a fejem, akkor biztos így csinálom majd, de ezek - remélem -  annyira nem szólnak bele a saját hormonháztartásba. Ezeket csak a jobb közérzetért szedegetem :)


2021. Február 09. - 14:28:04
Válasz #11904
Nem elérhető

Rebel


"Az ATD tényleg jó (nem véletlenül lett dopping listás :D ) bár az egy AI igazából."

Utóbbi 20 év legígéretesebb kiegje.Jó lenne valódi,megbízhatót beszerezni.Tudsz ilyent?Köszi.

Én a Brawn Nutrition - ATD -jét használtam még egy kicsi belőle a doboz alján is talán szerintem teljesen jó minőségű.
Köszi,rápróbálok.

2021. Február 09. - 14:30:01
Válasz #11905
Nem elérhető

Rebel


G - köszi szépen a sok infót!!!!

Rebel: nálunk (Románia) még kapható a Gaspari Novedex XT. Amerikai oldalon is megtaláltam és úgy jelenik meg, hogy rendelhető..
Tudnál linket tőletek?Köszi

2021. Február 09. - 16:24:46
Válasz #11906
Nem elérhető

EDR


Szia!

Persze, vagyis lássuk lehet-e linkelni ide:

https://www.proteinemag.ro/test-boostere/gaspari-novedex-xt-60-tab.html

Amúgy amit írt G, hogy a gyártók, akik kinövik magukat elhagyják a szürkezónás termékeket - azt hiszem pont most történik ez a brown nutrition-el, mert a saját oldalukon már nem találok ATD-t. Csak mint érdekesség .. :)  Ja, meg semmi SARM v prohormon.


2021. Február 09. - 18:31:01
Válasz #11907
Nem elérhető

cczw95


LetroXT néven is megtaláljátok az ATD-t. Arimistanet is tartalmaz. Jó tápkieg hormon tesztekkel teszteltem többször is,az elnyomott 5 nmolL tesztoszteron szintet 25 nmolL viszi fel napok alatt.

2021. Február 09. - 19:31:24
Válasz #11908
Nem elérhető

EDR


Azzal , mármint  a LetroXT-vel valami zűr lehet, én nem találtam meg sehol, ahol rendelhető lenne, és a Blackstone Labs saját oldalán sincs már fent.

2021. Február 09. - 20:27:27
Válasz #11909
Nem elérhető

Pereces


Sziasztok!

Kozel a 40hez szeretnék kis löketet. Komolyabb szerhez nem szeretnék nyúlni sem tűzhöz.

Rexobol-10 et szeretnék szedni 8 hétig.
Utoljára 10éve használtam szuris winstrolt. Volt aki beadta...
Kell e kötelező jelleggel szedni mellé valamit?(azért mondjuk hogy rendben legyek, hormonálisan)
Nyilván ízületvédőt szedek stb
Ha napi 5x10mg azt hogyan ideális elosztani?
Külföldön élek nem igazán van kitől érdeklődjek személyesen....ezt is online szerzem be egy, megbízhatónak tűnő helyről