2024. Május 09. - 00:50:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2499925 alkalommal)

0 Felhasználó és 51 vendég van a témában

2021. Május 21. - 18:20:25
Válasz #12075
Nem elérhető

kappl


Keresek patikai hcgt, clomidot, nolvadexet és proviront, aki tud patikait írjon, köszi!  :-){

2021. Május 21. - 19:15:11
Válasz #12076
Nem elérhető

Gábor77


receptes provi ,clomid magyarban tartós hiánycikk. Tudom mert receptjeim vannak hozzá. Szóval a többi ajánlat necces.

2021. Május 22. - 08:32:23
Válasz #12077
Nem elérhető

kappl


Nem baj ha nem magyar, csak patikai legyen  :laugh:

2021. Május 22. - 11:24:04
Válasz #12078
Nem elérhető

kalmanka


receptes provi ,clomid magyarban tartós hiánycikk. Tudom mert receptjeim vannak hozzá. Szóval a többi ajánlat necces.

csak megerősiteni tudom sajnos!

2021. Május 22. - 13:06:20
Válasz #12079
Nem elérhető

Kamagraking


Az egész EU-ban hiánycikk a Proviron,kínában sincs nyersanyag.
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2021. Május 22. - 13:19:57
Válasz #12080
Nem elérhető

Kamagraking


Eljött az az idő amikor a pct-hez már nem, vagy csak aranyáron lehet beszerezni a szükséges dolgokat.

Ezt a részt eddíg is sokan leszarták,ezentúl még többen le fogják.

Azért az elég életszerűtlen,hogy a "beszedek winstrolból 200db-ot" kategóriájú idióták bekoxolnak 50 ezerből+csinálnak egy pct-t ami kerül +100ba
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2021. Május 22. - 13:46:54
Válasz #12081
Nem elérhető

G


Eljött az az idő amikor a pct-hez már nem, vagy csak aranyáron lehet beszerezni a szükséges dolgokat.

Ezt a részt eddíg is sokan leszarták,ezentúl még többen le fogják.

Azért az elég életszerűtlen,hogy a "beszedek winstrolból 200db-ot" kategóriájú idióták bekoxolnak 50 ezerből+csinálnak egy pct-t ami kerül +100ba

Most írom a szerintem helyes pct-ről a cikket hát az még a hajaaj árban ha tényleg normálisan akarod csinálni :D


2021. Május 22. - 13:52:54
Válasz #12082
Nem elérhető

kalmanka


Eljött az az idő amikor a pct-hez már nem, vagy csak aranyáron lehet beszerezni a szükséges dolgokat.

Ezt a részt eddíg is sokan leszarták,ezentúl még többen le fogják.

Azért az elég életszerűtlen,hogy a "beszedek winstrolból 200db-ot" kategóriájú idióták bekoxolnak 50 ezerből+csinálnak egy pct-t ami kerül +100ba

Most írom a szerintem helyes pct-ről a cikket hát az még a hajaaj árban ha tényleg normálisan akarod csinálni :D

már nagyon várom!

2021. Május 23. - 17:36:11
Válasz #12083
Nem elérhető

Mirco


Szevasztok Kandurok!
Hozzá értők vagy tapadztaltabbak válaszát várnám most ha lehet szó róla.
Tehát létezik olyan hogy valaki jobban reagál a hosszú észterü tesztókra?
Értem ez alatt pl. susta helyett jobban hasznosítja a szervezete a testoenát.

2021. Május 23. - 21:12:39
Válasz #12084
Nem elérhető

Glacika


Szteroidbolt.hu - n árulnak patikai hcg-t, persze kurva drágán.

2021. Május 23. - 22:23:14
Válasz #12085
Nem elérhető

guzzi


Szteroidbolt.hu - n árulnak patikai hcg-t, persze kurva drágán.

Itt sincs semmi garancia arra hogy a minősége  100% fasza! Amúgy meg én rendeltem régebben innen és egy-két dolog nem az volt amit a rendelésemben leadtam úgy hogy ez nálam már el is bukott! De puding próbája az evés. Mindenki saját kárából tanul.  @-o

2021. Május 24. - 08:41:59
Válasz #12086
Nem elérhető

Kamagraking


Szteroidbolt.hu - n árulnak patikai hcg-t, persze kurva drágán.

Reklámnak nem volt rossz Glacika,de azért valljuk be őszintén elég nagy madár az aki innen vásárol
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2021. Május 24. - 19:45:02
Válasz #12087
Nem elérhető

kalmanka


Szteroidbolt.hu - n árulnak patikai hcg-t, persze kurva drágán.

Reklámnak nem volt rossz Glacika,de azért valljuk be őszintén elég nagy madár az aki innen vásárol

Lehet nem itt van a helye, majd úgyis lebasztok érte, de azért leirom az én tapasztalataimat ezzel a "diler kontra internetes bolt" problémával kapcsolatban :)

korábban randeltem dilertől cuccokat, aztán vagy jó volt, vagy nem, igazából nekem nem jött be. lehet szart vettem, meg átvertek, stb, persze hülye is voltam nyilván, de mostmár szinte kizárólag internetről rendelek. nyilván macerásabb mint a dilernek szólni, hogy kell 2 "ez", meg 3 "az", aztán hozza amikor hozza. az internetes rendelés megkövetel némi problémamegoldó képességet, Google-forditó használatot esetleg hiányos vagy nem biztos nyelvtudás esetén, továbbá némi jártasságot a BTC-Kriptovalutában, stb. és még a cuccot is valószinűleg később kapod meg mintha a diler hozná. majd mindenki eldönti kinek mi a jó, kényelmes, és a megfelelő. viszont ha valaki próbálkozik az internetes dolgokkal, akkor keresgéljen a

wéwéwé
pont
eroids
pont
com

oldalon (remélem nem lesz moderálva) itt a bátor felhasználók minősitik az internetes árúsitó oldalakat, visszajelzéseket adnak a vásárolt szerekről (nem csak szteroidok, hanem mindenféle más is), az oldalakról, a szállitásról, stb... pár óra olvasgatást megér szerintem! persze vannak oldalak akik bizonyos okoknál fogva nem szállitanak európába, vagy éppen Magyarországra, de lehet találni olyat ami nekünk tetszik.

tehát hogy nehogy valaki téves következtetésre jusson: erről az oldalról nem lehet semmit sem rendelni, itt csupán a tapasztalatokat lehet megosztani másokkal!



2021. Május 24. - 21:55:00
Válasz #12088
Nem elérhető

Gábor77


Szteroidbolt.hu - n árulnak patikai hcg-t, persze kurva drágán.

Reklámnak nem volt rossz Glacika,de azért valljuk be őszintén elég nagy madár az aki innen vásárol

Lehet nem itt van a helye, majd úgyis lebasztok érte, de azért leirom az én tapasztalataimat ezzel a "diler kontra internetes bolt" problémával kapcsolatban :)

korábban randeltem dilertől cuccokat, aztán vagy jó volt, vagy nem, igazából nekem nem jött be. lehet szart vettem, meg átvertek, stb, persze hülye is voltam nyilván, de mostmár szinte kizárólag internetről rendelek. nyilván macerásabb mint a dilernek szólni, hogy kell 2 "ez", meg 3 "az", aztán hozza amikor hozza. az internetes rendelés megkövetel némi problémamegoldó képességet, Google-forditó használatot esetleg hiányos vagy nem biztos nyelvtudás esetén, továbbá némi jártasságot a BTC-Kriptovalutában, stb. és még a cuccot is valószinűleg később kapod meg mintha a diler hozná. majd mindenki eldönti kinek mi a jó, kényelmes, és a megfelelő. viszont ha valaki próbálkozik az internetes dolgokkal, akkor keresgéljen a

wéwéwé
pont
eroids
pont
com

oldalon (remélem nem lesz moderálva) itt a bátor felhasználók minősitik az internetes árúsitó oldalakat, visszajelzéseket adnak a vásárolt szerekről (nem csak szteroidok, hanem mindenféle más is), az oldalakról, a szállitásról, stb... pár óra olvasgatást megér szerintem! persze vannak oldalak akik bizonyos okoknál fogva nem szállitanak európába, vagy éppen Magyarországra, de lehet találni olyat ami nekünk tetszik.

tehát hogy nehogy valaki téves következtetésre jusson: erről az oldalról nem lehet semmit sem rendelni, itt csupán a tapasztalatokat lehet megosztani másokkal!
Minden beszerezhető idehaza,csak jó embert kell választani. Probléma mentesen 1 hét alatt.

2021. Május 25. - 06:29:07
Válasz #12089
Nem elérhető

kalmanka


Szteroidbolt.hu - n árulnak patikai hcg-t, persze kurva drágán.

Reklámnak nem volt rossz Glacika,de azért valljuk be őszintén elég nagy madár az aki innen vásárol

Lehet nem itt van a helye, majd úgyis lebasztok érte, de azért leirom az én tapasztalataimat ezzel a "diler kontra internetes bolt" problémával kapcsolatban :)

korábban randeltem dilertől cuccokat, aztán vagy jó volt, vagy nem, igazából nekem nem jött be. lehet szart vettem, meg átvertek, stb, persze hülye is voltam nyilván, de mostmár szinte kizárólag internetről rendelek. nyilván macerásabb mint a dilernek szólni, hogy kell 2 "ez", meg 3 "az", aztán hozza amikor hozza. az internetes rendelés megkövetel némi problémamegoldó képességet, Google-forditó használatot esetleg hiányos vagy nem biztos nyelvtudás esetén, továbbá némi jártasságot a BTC-Kriptovalutában, stb. és még a cuccot is valószinűleg később kapod meg mintha a diler hozná. majd mindenki eldönti kinek mi a jó, kényelmes, és a megfelelő. viszont ha valaki próbálkozik az internetes dolgokkal, akkor keresgéljen a

wéwéwé
pont
eroids
pont
com

oldalon (remélem nem lesz moderálva) itt a bátor felhasználók minősitik az internetes árúsitó oldalakat, visszajelzéseket adnak a vásárolt szerekről (nem csak szteroidok, hanem mindenféle más is), az oldalakról, a szállitásról, stb... pár óra olvasgatást megér szerintem! persze vannak oldalak akik bizonyos okoknál fogva nem szállitanak európába, vagy éppen Magyarországra, de lehet találni olyat ami nekünk tetszik.

tehát hogy nehogy valaki téves következtetésre jusson: erről az oldalról nem lehet semmit sem rendelni, itt csupán a tapasztalatokat lehet megosztani másokkal!
Minden beszerezhető idehaza,csak jó embert kell választani. Probléma mentesen 1 hét alatt.

ebben nem is kételkedem. beszerezhető, amennyiben van megfelelő kapcsolatod. ha nincsen, akkor viszont marad az internet... erre irtam ezt a lehetőséget.