2024. Május 04. - 07:48:44
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Extremefit + Gaspari Nutrition + Seth + 6hét = ?  (Megtekintve 35370 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Február 11. - 12:42:38
Megtekintve 35370 alkalommal
Nem elérhető

Seth


A mai nappal én is elkezdem az előttem álló 6 hetes stack-et! Az első HALODROL kapszula nyitotta meg...  8-)
Nem bízok semmit a véletlenre (amúgy se a kedvencem ez a szó), hanem egy egyedien, de precízen megtervezett étkezéssel brutális edzéssel, és nem utolsó sorban egy szimapatikus gyár tápkiegarzenáljával állok neki. Ha valaminek ennek hatni kell!  @-o Remélem tudok majd izgalmas, érdekes, illetve motiváló dolgokat írni! Részletek nemsokára!

2008. Február 11. - 14:14:30
Válasz #1
Nem elérhető

Seth


A precizitásra való tekintettel, olyat tettem amit nem túl gyakran csinálok, leméricskéltem magam mindenhol. Általában a tükröt tartom a legjobb visszajelzésnek (sőt leginkább a fényképet ugyanolyan fényviszonyok mellett...), de mos kiderült az igazság:

Magasság kb.: 177cm
Testsúly: 80,5 kg (mint esetleg tudjátok januárban vesztettem egy kis tömeget)

Minőség? Mostanában kevés kép készült, linkelek 2őt a Gyurma forgatásáról, meg az előzetesben is egy pillanatra feltűnök félmeztelenül... és néhány nap múlva kicsit többet is a februári adásban, úgyhogy viszonyítási alapnak ezek elég jók. Úgy látom a tömegelést egy viszonylag minőségi, de még "kissé" tömeghiányos fizikumról indítom. Most látva Cressler méreteit, érdekes volt összehasonlítani a különbözőségeket, és azonosságokat méretekben :o és a köztünk lévő több mint 13 kilót! kb. ugyanolyan magasság mellett.

No lenntről felfele "hidegen" mindent:
Vádli: 42-42,5 cm (talán egy kicsit több ahogy írta Cressler is  :P) ...magyarul lehetne még vastagabb  ;D
Comb: 61,5 cm középen mérve, (viszont a hajlító 2 feje is szépen látszódik, tehát itt is inkább szeparáció a mérvadó)
Derék: 71,5 cm (behúzva, ...vagy inkább beszívva, olyan vákumpóz szerűen)
Mellkas 118,5cm (levegővel telten megfeszítve)
Kar: 44cm (jól felpumpálva +1,5-2 cm-t is jelenthet nálam)

2008. Február 11. - 14:35:35
Válasz #2
Nem elérhető

Cressler


megtisztelő  ;-oo-;

sok sikert a teszthez
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Február 12. - 10:31:53
Válasz #3
Nem elérhető

Seth


Ha hazajöttem a suliból nekiállok és leírom az étrendet, amit a teszt ideje alatt szeretnék követni. Előre szólok, ha bárkinek észrevétele van -mindegy kezdő vagy haladó- írja meg nyugodtan a kritikáját, kérdését... csak örülök neki!  8-)

2008. Február 12. - 16:26:43
Válasz #4
Nem elérhető

fastor


Ha hazajöttem a suliból nekiállok és leírom az étrendet, amit a teszt ideje alatt szeretnék követni. Előre szólok, ha bárkinek észrevétele van -mindegy kezdő vagy haladó- írja meg nyugodtan a kritikáját, kérdését... csak örülök neki!  8-)
nem ide tartózik tom de mit tnaulsz?:D
am sok sikert a teszhez:D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 12. - 19:18:52
Válasz #5
Nem elérhető

Seth


Fastornak: ELTE vegyész

No lássuk a kajálást!

Most, hogy ide leírom már nem titkolt célom van ezzel a hat héttel ez pedig 85 kiló...
Szóval, ha nagyon nem itt kötnék ki kérjétek számon rajtam  ;) ehhez persze nem árt nem csak kvalitatíve hanem kvantítative is megfelelően beállítani a tápanyagbevitelt (minőség-mennyiség)

MEGJ.: 1, Ez egy alap itt ott eltérek tőle inkább olyan mint egy váz ma pl. 1 kiló halat pároltam, ami a célomnak ugyanúgy megfelel, lesz egy-egy nap marha is. 2, az edzés környékére csoportosítom a szénhidrát jó részét ez egy viszonylag bejáratott technika nálam. 3, szerepet kapnak az egyszerű szénhidrátok is, pont nemrég olvastam utána az egyik Gaspari leírásban hogy ajánlják hozzá...

8:00  1. étkezés 75g rizs gyümölccsel pl. 1 banán +1 narancs, tejsavó turmix+multivitamin, tea+mézzel

11:30 2. étkezés 75g rizs brokkolival vagy más zöldséggel +20dkg csirke néha hozzá egy kis gyümölcs

15:30 3.  étkezés ugyanaz mint a 2.  (a magammal vitt doboz másik fele)

17:30-18:00 4. étkezés kb 2 órával az edzés előtt kezdem le eszegetni és egy fél órán át majszolgatom: 20-25 dkg rizs valami zöldséggel, néha almával elkeverve
19:45 5. edzés előtt közvetlen Superpump 250, közben Size ON

21:45 6. Követlen edzés után egyszerű szénhidrát, +egy kis gyümölcs amibe ugyanúgy van glükóz a fruktóz mellett (ami meg a májat tölti jól), épp banán szezon van  ;D +természetesen jó öreg tejsavó

22:15 7. (fél órával ezután) 125g rizs fahéjjal

23:00 8. 20 dkg csirke

Lefekvés előtt: 9. kis túró vagy egy két tojás, esetleg kis sajt, zsírszegény tej

Ez összesen kb 240-260g állati eredetű fehérje (min. 3g ttsg)
+ kb. 50g járulékos növényi fehérje a közel 60 dkg rizsből

Szénhidrát: kb 600-620g

Zsír: viszonylag alacsonyabban tartva kb. 60g környékén? ez nehéz pontosan kiszámolni tömegelésnél

összesen: kb: 4000Kcal

+halodrol +plasmajet persze, azt nem írtam bele

2008. Február 12. - 19:23:29
Válasz #6
Nem elérhető

Seth


ja igen edzés előtt is van hogy meg tejsavó egy órával kb. (összesen tejsavóból olyan 95-100g fehérje jön ki)

2008. Február 13. - 00:12:06
Válasz #7
Nem elérhető

Seth


Size ON! Linda tanácsára szőlőset hoztam... Végre egy új íz, nagyon bejött  :-oD  ;-oo-;

2008. Február 13. - 14:14:52
Válasz #8
Nem elérhető

Seth


Johnny ha itt vagy vetsz egy pillantást a kajálásomra? Annyi hozzáfűznivaló hogy ha szünnap van, általában egy héten 2 nap, kissé kevesebb a szénhidrátbevitel lévén az edzés környékén nincs ilyen mennyiség... Köszi!  ;-oo-;

2008. Február 13. - 21:12:20
Válasz #9
Nem elérhető

Kris


Akkor elvileg kozel 300g egyszeru szenhidratot viszel be?

2008. Február 13. - 23:00:42
Válasz #10
Nem elérhető

Seth


 8-) a 60 deka rizs önmagában 450g szénhidrát, az a maradék max 150-170g, és az is elég változatos kajából kiegek gyümölcs, stb.. jön össze. Vagy valamit elírtam? 300-at hogy számoltad??    /7%

2008. Február 13. - 23:35:49
Válasz #11
Nem elérhető

Ren


Fastornak: ELTE vegyész

No lássuk a kajálást!

Most, hogy ide leírom már nem titkolt célom van ezzel a hat héttel ez pedig 85 kiló...
Szóval, ha nagyon nem itt kötnék ki kérjétek számon rajtam  ;) ehhez persze nem árt nem csak kvalitatíve hanem kvantítative is megfelelően beállítani a tápanyagbevitelt (minőség-mennyiség)

MEGJ.: 1, Ez egy alap itt ott eltérek tőle inkább olyan mint egy váz ma pl. 1 kiló halat pároltam, ami a célomnak ugyanúgy megfelel, lesz egy-egy nap marha is. 2, az edzés környékére csoportosítom a szénhidrát jó részét ez egy viszonylag bejáratott technika nálam. 3, szerepet kapnak az egyszerű szénhidrátok is, pont nemrég olvastam utána az egyik Gaspari leírásban hogy ajánlják hozzá...

8:00  1. étkezés 75g rizs gyümölccsel pl. 1 banán +1 narancs, tejsavó turmix+multivitamin, tea+mézzel

11:30 2. étkezés 75g rizs brokkolival vagy más zöldséggel +20dkg csirke néha hozzá egy kis gyümölcs

15:30 3.  étkezés ugyanaz mint a 2.  (a magammal vitt doboz másik fele)

17:30-18:00 4. étkezés kb 2 órával az edzés előtt kezdem le eszegetni és egy fél órán át majszolgatom: 20-25 dkg rizs valami zöldséggel, néha almával elkeverve
19:45 5. edzés előtt közvetlen Superpump 250, közben Size ON

21:45 6. Követlen edzés után egyszerű szénhidrát, +egy kis gyümölcs amibe ugyanúgy van glükóz a fruktóz mellett (ami meg a májat tölti jól), épp banán szezon van  ;D +természetesen jó öreg tejsavó

22:15 7. (fél órával ezután) 125g rizs fahéjjal

23:00 8. 20 dkg csirke

Lefekvés előtt: 9. kis túró vagy egy két tojás, esetleg kis sajt, zsírszegény tej

Ez összesen kb 240-260g állati eredetű fehérje (min. 3g ttsg)
+ kb. 50g járulékos növényi fehérje a közel 60 dkg rizsből

Szénhidrát: kb 600-620g

Zsír: viszonylag alacsonyabban tartva kb. 60g környékén? ez nehéz pontosan kiszámolni tömegelésnél

összesen: kb: 4000Kcal

+halodrol +plasmajet persze, azt nem írtam bele

Szia, (ha megengeded)_
Szerintem jónak tűnik,bár reggel simán nyomhatnál 150g rizst is ;D /7%

2008. Február 14. - 13:46:37
Válasz #12
Nem elérhető

Kris


8-) a 60 deka rizs önmagában 450g szénhidrát, az a maradék max 150-170g, és az is elég változatos kajából kiegek gyümölcs, stb.. jön össze. Vagy valamit elírtam? 300-at hogy számoltad??    /7%

Lehet ,hogy en olvastam el a sorok kozott de csak 375g rizs amit latok.

2008. Február 14. - 15:19:15
Válasz #13
Nem elérhető

sixooshu


edzés elött is van neki 20-25 deka, azt nem számoltad.

Egyébként respect, ennyi rizs fél óra alatt is sok... De van is egy kérdésem erről. Az első 3 kajádhoz csak 75g rizs van, majd a negyedik kaja annyi ch-t tartalmaz, mint az összes addigi. Miért nem eszel több ch-t az első 3 étkezéskor, teszemazt 100g körül, igy az edzés elötti kaját is mérsékelni lehetne. Én meg tudok ennyit enni, de egy láb, vagy hátnapon tuti betenné a kaput az, ha igy telezabálom magam edzés elött. 

2008. Február 14. - 16:18:29
Válasz #14
Nem elérhető

Seth


Probálgattam teljesen elosztani is, de így, hogy max két-kétésfél órával edzés előtt eszem nagyobb mennyiséget valahogy jobb erőben érzem magam és jobban is durranok. A rizst nagyon jól emésztem, mintha hírtelen megugrana a edzés időszakára így az energiám. Lehet persze, hogy tévedek, de a kisérletezős fázisban vagyok  :) Ma pl. láb lesz, és szerintem 5 kor el kezdem kajolni,  /7% így addigra semmi bajom nem lesz, pedig elég intenzív edzéseket folytatok úgy érzem. Kis hányinger néha van de az elviselhető.