2024. Május 21. - 17:45:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Fekvenyomó és Erőemelő tavaszi szezon IPF EPF és regionális versenyek  (Megtekintve 65311 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. November 08. - 16:18:45
Válasz #180
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!
Ma került megrendezésre a Nógrád megyei erőemelő bajnokság. Nagyon jó, baráti hangulatú verseny volt, közepes de inkább kevés de viszont annál komolyabb indulókkal, indult az idei ifi-junior országos abszolút bajnok Ódor András, a +125 bajnoka Herczeg Zoli, és a -100kg ezüstérmese Bogdán aki  az okt. 25-i felhúzó gála súlycsoportos győztese.
Elég komoly súlyok voltak Herczeg pl 300kg-val guggolt, Ódor 265-t húzott fel.

Amúgy én is indultam -100-ban, elég bután versenyeztem (magyarul szarul taktikáztam), a guggolásban összeszedhettem volna 25kg előnyt de én a 3. fogásommal megyei csúcsot próbáltam javítani ami sajnos nem jött össze. Így csak 15kg előnyre tettem szert, ami sajnos kevésnek bizonyult a felhúzásban, a végén 2,5kg-val kaptam ki így ezüst lett a vége. Pech, hogy a srác az ob óta 30kg-t "javult" . Ha a guggolásban és a fekvenyomásban okosabban kérem a súlyt akkor más a végeredmény.
Ja abszolútban 1kg-n múlott a bronzérmem, kár volt reggel turmixot inni.  ˝=/

A részvétel a fontos, biztos beletetted szíved-lelked, és ez a lényeg  ****:))))))

2008. November 11. - 20:15:45
Válasz #181
Nem elérhető

ati75



2008. November 11. - 21:40:10
Válasz #182
Nem elérhető

Cressler


Gratula! Mennyi ment?
Köszi  ;-oo-;
195 guggolás (a 210 sajnos nem sikerült)
127,5 fekve
215 felhúzás

The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. November 11. - 22:02:42
Válasz #183
Nem elérhető

God Vazzeg


Gratula! Mennyi ment?
Köszi  ;-oo-;
195 guggolás (a 210 sajnos nem sikerült)
127,5 fekve
215 felhúzás



Laikus kérdés: felhúzáshoz lehet gurtnit használni? Gondolom nem  ::)

2008. November 11. - 22:08:33
Válasz #184
Nem elérhető

Cressler


Gratula! Mennyi ment?
Köszi  ;-oo-;
195 guggolás (a 210 sajnos nem sikerült)
127,5 fekve
215 felhúzás



Laikus kérdés: felhúzáshoz lehet gurtnit használni? Gondolom nem  ::)
Csak magnéziát szabad.
De egyébként szerintem a gurtni az evezéshez, húzódzkodáshoz szuper, viszont a felhúzáshoz annyira nem jó sőt, pl ha elakad a holtponton a húzás (akik nagyon jól tudják lábból indítani azoknál szokott ez lenni gyakran) gurtnival derékból vissza kell engedni, nem lehet eldobni.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. November 11. - 23:49:41
Válasz #185
Nem elérhető

God Vazzeg


Gratula! Mennyi ment?
Köszi  ;-oo-;
195 guggolás (a 210 sajnos nem sikerült)
127,5 fekve
215 felhúzás



Laikus kérdés: felhúzáshoz lehet gurtnit használni? Gondolom nem  ::)
Csak magnéziát szabad.
De egyébként szerintem a gurtni az evezéshez, húzódzkodáshoz szuper, viszont a felhúzáshoz annyira nem jó sőt, pl ha elakad a holtponton a húzás (akik nagyon jól tudják lábból indítani azoknál szokott ez lenni gyakran) gurtnival derékból vissza kell engedni, nem lehet eldobni.


Hm, hát igen, köszi a választ. Sajnos nekem kienged a szorításom, elképzelni se tudom hogy lehet felhúzni 2xx kg-ot  :o ( 3xx kg-okról nem is beszélve  :-){ )

2008. November 11. - 23:51:23
Válasz #186
Nem elérhető

Gabe


1 ismétlésről van szó, szerintem a többségnek az alkar kifáradásától enged el a szorítása, a sorozat végefelé.
próbáld ki, hátha!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. November 11. - 23:55:56
Válasz #187
Nem elérhető

God Vazzeg


1 ismétlésről van szó, szerintem a többségnek az alkar kifáradásától enged el a szorítása, a sorozat végefelé.
próbáld ki, hátha!

Mondjuk ez is igaz  *** Pár hónapja elhagytam a felhúzást a fos derekam miatt, de a rekordom 180kg volt gurtnival (4-es szériába) és simán kézzel húztam 140-et ha jól emlékszem, ez csak próba volt, nem tudom mennyi volt a széria vele. Alapból a gondom (a derekamat leszámítva) mindig az volt, hogy kiengedett a szorításom  8)

2008. November 11. - 23:57:24
Válasz #188
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. November 11. - 23:59:34
Válasz #189
Nem elérhető

God Vazzeg



2008. November 12. - 00:05:14
Válasz #190
Nem elérhető

Gabe


Cressler te hány kg vagy?
azt látom, hogy 100alatt.
Ha 210-et megcsinálod, akkor15kg-mal többet csinálsz, mint így, és akkor 30kiló lett volna az előnyöd nem?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. November 12. - 00:25:04
Válasz #191
Nem elérhető

Cressler


Cressler te hány kg vagy?
azt látom, hogy 100alatt.
Ha 210-et megcsinálod, akkor15kg-mal többet csinálsz, mint így, és akkor 30kiló lett volna az előnyöd nem?
94,5-el mérlegeltem, jaja ha megvan a 210 akkor lett volna 30kg előnyöm.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. November 12. - 00:45:00
Válasz #192
Nem elérhető

Cressler


Van egy két extrém brutál képem...

1. Ódor Bandi guggol
2. Zoli és a 300kg
3. Felhúzás ... (igen jól látjátok öv nélkül!)


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. November 12. - 14:25:52
Válasz #193

Grizzly79

Vendég
Sziasztok!
Ma került megrendezésre a Nógrád megyei erőemelő bajnokság. Nagyon jó, baráti hangulatú verseny volt, közepes de inkább kevés de viszont annál komolyabb indulókkal, indult az idei ifi-junior országos abszolút bajnok Ódor András, a +125 bajnoka Herczeg Zoli, és a -100kg ezüstérmese Bogdán aki  az okt. 25-i felhúzó gála súlycsoportos győztese.
Elég komoly súlyok voltak Herczeg pl 300kg-val guggolt, Ódor 265-t húzott fel.

Amúgy én is indultam -100-ban, elég bután versenyeztem (magyarul szarul taktikáztam), a guggolásban összeszedhettem volna 25kg előnyt de én a 3. fogásommal megyei csúcsot próbáltam javítani ami sajnos nem jött össze. Így csak 15kg előnyre tettem szert, ami sajnos kevésnek bizonyult a felhúzásban, a végén 2,5kg-val kaptam ki így ezüst lett a vége. Pech, hogy a srác az ob óta 30kg-t "javult" . Ha a guggolásban és a fekvenyomásban okosabban kérem a súlyt akkor más a végeredmény.
Ja abszolútban 1kg-n múlott a bronzérmem, kár volt reggel turmixot inni.  ˝=/
Gratulálok!
Azért ez az 1kg-on múló abszolút több, mint idegesítő!!!!

2008. November 14. - 08:08:50
Válasz #194
Nem elérhető

blade


Már csak egy hét van hátra az erőemelő csapatbajnokságtig! =/+'
A navezések beérkeztek nyolcvanöt versenyző nevezett!!!!!!!!!!!!! @:-)
A nevezések alapján lesznek 300 feletti gugolások is!
Aki teheti jöjjön el érdemes!
Ha sikerül lessz body bemutató is csak sajna a versenyző visszamondta családi okok miatt. Most folyik az eggyeztetés, de ha a fórumon van valaki aki tudna vállalni egy bemutató az super lenne!
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!