2024. Május 08. - 13:30:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Vincze Árpád akinek volt szerencséje megjárni a Bodybuilding Meccáit  (Megtekintve 107070 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Április 19. - 20:48:51
Válasz #45
Nem elérhető

Vincze Árpád

VIP Member
 
folytatás 8-as topic.A 80-as évek végén pontosabban 1988-ban volt szerencsém találkozni,Berry de Mey -l, a Venice-ben a Gold's Gym-ben.Ő akkor volt vagy 26-éves talán,nagyon inponáló hatással volt rám, és másokra is  akik közelében edzettünk, mivel őrült keményen és intenzitással tudott edzeni nap mint nap.Ennek meg is lett később az eredménye,hiszen 1988-ban a Mr Olympian sikerült az előkelő 3-adik helyen végeznie Lee Haney és Rich Gaspari mögött.Ez óriási tett volt neki holland származása ellenére,ezt a teljesitményt utánna már sohasem tudta tulszárnyalni,nagy bánatára.Pár évig még mozgott Venice-ben a 90-es évek elején de utánna már nem nagyon láttam ,de halottam hogy kiváló fotos lett.Már akkoriban  is jól fotozott, ugy hogy igen hálás is voltam irányában,hiszen a Gold's Gym bejáratánál ő csinálta a fotót rólam plussz még egy kettőt.A közös fotót vele csodálatos akkori barátnője volt kedves megcsinálni amit ide be is tettem.A Venice-i Gold's Gym akkor volt a fénykorában, akkor   volt minden tekintetben a csucson,utánna is jó vagyis a legjobb volt,ez még ma,mostanában,is igy van de nem ugy ahogy akkor.Örülök hogy része lehettem ennek egy bizonyos ideig,a Muscle Beach-i,Venice-i aranykornak ami már ugy sohasem jön vissza mint akkor volt illetve létezett.Mostanra ennyit edzetek keményen és kitartóan az eredmény előbb vagy utobb meg lesz de csak akkor.Jó egészséget mindenkinek  üdvözlettel   árpi
Realize in your life that you finish first in something !!!

Train as hard as you can !!!

Train your muscle hard !!!



2009. Április 26. - 23:20:35
Válasz #46
Nem elérhető

Vincze Árpád

VIP Member
 A kérésnek eleget teszek igaz egy kicsit késtem,a teljesités megtörtént !!!
Realize in your life that you finish first in something !!!

Train as hard as you can !!!

Train your muscle hard !!!



2009. Április 26. - 23:26:17
Válasz #47
Nem elérhető

Vincze Árpád

VIP Member
Realize in your life that you finish first in something !!!

Train as hard as you can !!!

Train your muscle hard !!!



2009. Április 29. - 14:27:54
Válasz #48
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Június 21. - 15:31:16
Válasz #49
Nem elérhető

Vincze Árpád

VIP Member
 #:-)

  folytatás 9-es topic

  Az 1987-es magyar bajnokságról egy két foto és a hozzá kapcsolódó témák cikkek.Ezekre már csak azok emlékeznek akik akkor ott voltak ill szerepeltek és még mostanában is követik a fejleményeket és  az eseményeket töretlenül.A csoportos fotón felfedezhetjük a magyar I.F.B.B. nagyhatalmu elnökét,vezérét Mr István Huber urat pont középen feszit illetve pózol, már akkoriban is elég jól tudott helyezkedni,ami tulajdonságát még mostanában is probálja eszközölni több kevesebb sikerrel.Ebben az időkben még nem biztos hogy ismerte és nem is  volt Klink Zoltán legjobb barátja.Később viszont azaz 2008-ra az elnök ur nagy barátja,munkatársa lett.Klink Zoltán ur szervező,szaktanácsadó,maneger,tavaly majdnem elhozta sok ember örömére a 2x Mr Olympiá-t Jay Cutlert.Mivel ez neki óriási feladatnak ill tettnek bizonyult,sajnos nem is tudott vele megbirkózni.Igy Jay csak Törökországig jutott el ide már nem,pedig nagyon szeretett volna eljutni hozzánk mivel itt még nem járt.Klink Zoltán urat én nem minősitem,még akkor sem minősiteném ha személyesen ismerném.Őt már minősitették itt a forumon mások,és akkor lett ő Mr Link Zoltán aki még mindig élvezi  Mr István Huber bizalmát,legközelebbi barátja, a legjobb munkatársa,és a szövetség legnagyobb tudásu bodybuilding szakértője,szaktanácsadója napjainkig.Sportársi üdvözlettel   árpi  bá
Realize in your life that you finish first in something !!!

Train as hard as you can !!!

Train your muscle hard !!!



2009. Július 11. - 21:38:56
Válasz #50
Nem elérhető

Vincze Árpád

VIP Member
Realize in your life that you finish first in something !!!

Train as hard as you can !!!

Train your muscle hard !!!



2009. Augusztus 22. - 18:34:30
Válasz #51
Nem elérhető

Vincze Árpád

VIP Member
 #:-)

  folytatás 10-es topic

  Amerikai tartózkodásom alatt a Gold's Gym mellett,megfordultam még egy két edzőterembe, Venice World Gym-be is többek között.Ez a terem nem volt olyan hires mint a G.G. és nem is lett később sem de szerintem igy is nagyon super volt.Ezt a 80-as évek végén nyitotta meg Mr Joe Gold pontosabban 1987 tavaszán.Sok nagy és hires bodys megfordult azé itt is egymásnak adták át a kilincset.Nekem is volt többször részem benne,hogy pont előttem ment be nem is egy hanem több világhirű bodys és pont utánna nyomtam le a ajtó kilincset.Nagyon jó világos volt a terem, rengeteg nagy táblás üveggel érték ezt el jo meg volt csinálva.Kétszintes volt külön nyitott terasz résszel kombinálva,aki nem akart bent edzeni,csak egyszerüen kiment a teraszra a szabad levegőre,és ott edzett.Egy két embert felsorolnék  a teljesség igénye nélkül akik akkor mikor én is jártam megfordultak Venice World Gym-be.Hát akkor jöjjenek kikis voltak ők.....Joe Gold, Arnold Schwarzenegger,Roger Callard,Mike Uretz,Pete Grymkovsky,Ken Waller,Albert Beckles,Lou Ferrigno,Swen Ole Thorsen,Mike Christian,Bob Birdsong,Franco Colombo,Dave Drapper,Samir Bannout,Sergo Oliva,Dennis Tinnerino,Tony Pearson,Kurt Marnul,,Tom Platz,Larry Scott,,Ed Harris,Reg Park Jon Jon Park,Frank Zane,Ralf Möller,Zabo Kosewski,Lee Labrada,Victor Richard,Ali Mala,Bob Paris,Joel Kramer,Danny Padilla,Luis Freitas,Bill Morris,Tonya Knight,Marjo Selin, Rachel Mclish.....és még sokan  mások. Mostanra ennyit  üdvözlettel  árpi bá

 
Realize in your life that you finish first in something !!!

Train as hard as you can !!!

Train your muscle hard !!!



2009. Augusztus 30. - 21:06:14
Válasz #52
Nem elérhető

Vincze Árpád

VIP Member
Realize in your life that you finish first in something !!!

Train as hard as you can !!!

Train your muscle hard !!!



2009. Szeptember 06. - 20:14:47
Válasz #53
Nem elérhető

Vincze Árpád

VIP Member
Realize in your life that you finish first in something !!!

Train as hard as you can !!!

Train your muscle hard !!!



2009. Szeptember 06. - 23:44:12
Válasz #54
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
#:-)

  folytatás 9-es topic

  Az 1987-es magyar bajnokságról egy két foto és a hozzá kapcsolódó témák cikkek.Ezekre már csak azok emlékeznek akik akkor ott voltak ill szerepeltek és még mostanában is követik a fejleményeket és  az eseményeket töretlenül.A csoportos fotón felfedezhetjük a magyar I.F.B.B. nagyhatalmu elnökét,vezérét Mr István Huber urat pont középen feszit illetve pózol, már akkoriban is elég jól tudott helyezkedni,ami tulajdonságát még mostanában is probálja eszközölni több kevesebb sikerrel.Ebben az időkben még nem biztos hogy ismerte és nem is  volt Klink Zoltán legjobb barátja.Később viszont azaz 2008-ra az elnök ur nagy barátja,munkatársa lett.Klink Zoltán ur szervező,szaktanácsadó,maneger,tavaly majdnem elhozta sok ember örömére a 2x Mr Olympiá-t Jay Cutlert.Mivel ez neki óriási feladatnak ill tettnek bizonyult,sajnos nem is tudott vele megbirkózni.Igy Jay csak Törökországig jutott el ide már nem,pedig nagyon szeretett volna eljutni hozzánk mivel itt még nem járt.Klink Zoltán urat én nem minősitem,még akkor sem minősiteném ha személyesen ismerném.Őt már minősitették itt a forumon mások,és akkor lett ő Mr Link Zoltán aki még mindig élvezi  Mr István Huber bizalmát,legközelebbi barátja, a legjobb munkatársa,és a szövetség legnagyobb tudásu bodybuilding szakértője,szaktanácsadója napjainkig.Sportársi üdvözlettel   árpi  bá
Ez jo volt Arpi bacsi!

 Łł=
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Szeptember 07. - 09:18:55
Válasz #55
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Szeptember 07. - 09:19:21
Válasz #56
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
 ;D :D ;D Árpi  bá nagyon komoly figura.
Szakadtam a röhögéstől  ****:))).

2009. Október 10. - 21:43:50
Válasz #57
Nem elérhető

Vincze Árpád

VIP Member
Realize in your life that you finish first in something !!!

Train as hard as you can !!!

Train your muscle hard !!!



2009. Október 18. - 20:30:20
Válasz #58
Nem elérhető

Vincze Árpád

VIP Member
Realize in your life that you finish first in something !!!

Train as hard as you can !!!

Train your muscle hard !!!



2009. November 15. - 19:35:04
Válasz #59
Nem elérhető

Vincze Árpád

VIP Member
 #:-)

  World Gym Venice California  U.S.A.

  Aki meg tudja mondani kit ábrázol a WG-836-os foto kik vannak rajta, származásukat és napjainkban  vagyis most  hány évesek lehetnek, az kap egy hónap térités mentes edzés lehetőséget a ˇVincze's  Gym - ben.Sok sikert és szerencsét hozzá!!!
 Egy kis segitség hozzá a fotó 1988 nyarán készült a World Gym teraszán  Venice-ben Californiában.

 
Realize in your life that you finish first in something !!!

Train as hard as you can !!!

Train your muscle hard !!!